Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Ja razmisljam ovako a ti?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:



Hoæemo li ovo podebljano parcijalno ili generalno primjeniti?

Pustimo sad dijalektièke zamke.
Stojim iza onoga što sam napisala, bilo boldirano/uveæano ili ne.
09-07-2011 at 13:07 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:

Hoæemo li ovo podebljano parcijalno ili generalno primjeniti?

Pa hajdi istresi sve ,da vidimo kaka ti je rana(razmišljanje)?
09-07-2011 at 13:08 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:

Recimo da je istina, da sam kao pripadnik VP 2 korpusa uèestovao u velikom broju 'obezbjeðivanja netom osloboðenih podruèja, sprovoðenju zarobljenih, pretresu terena' od Požarnice, preko Smoluæe, Jeginjova luga, sela na planini Zvijezda itd itd!? I da danans sa svojih 40 i nešto godina èesto vrtim te filmove i ne mogu da shvatim kakvi me ljudi okružuju, ljudi koji su spremni baciti drugog èovjeka u bunar, osjeæi prst ubijenom da bi skinuli zlatni prsten,...


nesto ti ne vjerujem za Pozarnicu, Jeginjov lug i Smolucu.. za Zvijezdu ne znam. ali ako je bilo tako i ako znas ko je, imena kolega imena, pa na sud. mozda dobijes orden kralja petra, kao nagradu, pripadnice vp drugog korpusa..
09-07-2011 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
Aidatuzla wrote:
na sud pa svjedoci



Kada i ako doðe vrijeme da se sudi, vjerovatno æu i svjedoèiti!

Jesi li ikada vidjela snimku iz netom osloboðene Požarnice gdje starica odgovara na upit 'Zlatka Dukiæa' gdje joj je sin, a ona odgovara da je otišao u lov.. Znaš li šta se desilo isti dan toj starici? Pojeo je mrak. Ta starica je bila majka od moje komšinice koja i dan danas živi u Tuzli i traga za kostima majke..

Možete prati koliko hoæete, ali oprati ne možete, pogotovo vi koji ni dana niste bili u jeb*** ratu, veæ ste ko štakori bježali u podrum.
09-07-2011 at 13:14 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ja razmisljam ovako a ti?

Daleko vi odoste ljudi.
Ako je ko koga ubio "na pravdi Boga" nek i odgovara, u protivnom, sva ova prica je samo unosenje razdora, mrznje i netrpeljivosti medju narodom.
Zna se vrlo dobro kako se i gdje ratovalo, civili ginu u svakom ratu, pa su ginuli i u ovom, na svim stranama.
Ako ko sta ima konkretno napisati, nek napise, u protivnom nek ne sere.

09-07-2011 at 13:30 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:

Kada i ako doðe vrijeme da se sudi, vjerovatno æu i svjedoèiti!

Jesi li ikada vidjela snimku iz netom osloboðene Požarnice gdje starica odgovara na upit 'Zlatka Dukiæa' gdje joj je sin, a ona odgovara da je otišao u lov.. Znaš li šta se desilo isti dan toj starici? Pojeo je mrak. Ta starica je bila majka od moje komšinice koja i dan danas živi u Tuzli i traga za kostima majke..

Možete prati koliko hoæete, ali oprati ne možete, pogotovo vi koji ni dana niste bili u jeb*** ratu, veæ ste ko štakori bježali u podrum.

Pa, sad, bilo èudno vrijeme za lov. Nikako ne opravdavam to što se desilo sa staricom (ako se je desilo!!), ali ti ovom prièom optužuješ sve pripadnike ABiH, što nije u redu.
Prethodni komentari veæ sadrže ono što æu reæi i ja- svjedoèi!

@MelMel, u pravu si sa ovim da trebamo smiriti strasti, ali kad se spominju mjesta, dogaðaji u kojima su neki i od nas uèesnici i svjedoci, teško je ne reagovati na laž.
09-07-2011 at 13:36 | Ukljuèi u odgovor
edo_nl
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-07-2011
Lokacija: nederland
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:

Kada i ako doðe vrijeme da se sudi, vjerovatno æu i svjedoèiti!

Jesi li ikada vidjela snimku iz netom osloboðene Požarnice gdje starica odgovara na upit 'Zlatka Dukiæa' gdje joj je sin, a ona odgovara da je otišao u lov.. Znaš li šta se desilo isti dan toj starici? Pojeo je mrak. Ta starica je bila majka od moje komšinice koja i dan danas živi u Tuzli i traga za kostima majke..

Možete prati koliko hoæete, ali oprati ne možete, pogotovo vi koji ni dana niste bili u jeb*** ratu, veæ ste ko štakori bježali u podrum.

Prijatelju samo da ti kazem,ta prica o starici je cista izmisljotina.Ona je prebacena na srpsku teritoriju,mozda njena cerka mora tamo njene kosti traziti.Sam sam bio ucesnik Oslobodilackog rata od samog pocetka do kraja (DOBROVOLJAC) prema tome znam o cemu pricam.
09-07-2011 at 14:01 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
edo_nl wrote:

Prijatelju samo da ti kazem,ta prica o starici je cista izmisljotina.Ona je prebacena na srpsku teritoriju,mozda njena cerka mora tamo njene kosti traziti.Sam sam bio ucesnik Oslobodilackog rata od samog pocetka do kraja (DOBROVOLJAC) prema tome znam o cemu pricam.

U kojem bataljnu, prvi amsterdamski, drugi roterdamski, treæi venlo
Ona nije prebaèena na srpsku teritoriju jer je to odbijala, isti dan je sprovedena u Tuzlu na ispitivanje i uveèe vraæena kuæi, od tada se gubi svaki trag!


[Edited by klon3 on 09-07-2011 at 14:36 GMT]
09-07-2011 at 14:34 | Ukljuèi u odgovor
klon3
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-01-2011
Odgovori: 29
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
hurija wrote:

... ali ti ovom prièom optužuješ sve pripadnike ABiH, što nije u redu...
.

Ne optužujem, nego skreæem pažnju na zablude koje se ovdje i drugdje iznose, koje glase da armija i njeni pripadnici nisu èinili ratne zloèine, silovanja, protjerivanja i imali 'prihvatne' logore. U Ime mira i buduænosti naše djece sa ovim lažima i zabludama se mora prestati. Ponavljam, da mi nikako nije jasno šta je ovoj omladini koja jedva da je bila svjesna sebe u ratno doba, da danas širi zablude i laži. Da rat nije zaustavljen vjerovatno bi i mi imali 'oluju' u proljeæe 96 i našim bi se oficirima i vojnicima sudilo kao što se sudi hrvatskim generalima za njihovu oluju..

Nadam se de se razumijemo, ako ne onda džabe je pisati.


09-07-2011 at 14:48 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja razmisljam ovako a ti?

citat:
klon3 wrote:

Ne optužujem, nego skreæem pažnju na zablude koje se ovdje i drugdje iznose, koje glase da armija i njeni pripadnici nisu èinili ratne zloèine, silovanja, protjerivanja i imali 'prihvatne' logore. U Ime mira i buduænosti naše djece sa ovim lažima i zabludama se mora prestati. Ponavljam, da mi nikako nije jasno šta je ovoj omladini koja jedva da je bila svjesna sebe u ratno doba, da danas širi zablude i laži. Da rat nije zaustavljen vjerovatno bi i mi imali 'oluju' u proljeæe 96 i našim bi se oficirima i vojnicima sudilo kao što se sudi hrvatskim generalima za njihovu oluju..

Nadam se de se razumijemo, ako ne onda džabe je pisati.





joj što ja volim kad ovim "patriJotama" proradi savjest ...naroèito kad se približi 11.juli i kad mali zeleni mozgojedac skakuæe po savjesti....

nego hajmo mi jednu peticiju pokrenuti da se zabrani izgradnja inat krsta iznad mezarja u Potoèarima...

klonirani ,kad veæ sapominješ buduænost djece pretpostavljam da ih imaš.žpa evo jedan savjet: odvedi ti tvoje potomstvo u Srebrenicu kao ja što sam moje ,vjeruj vrlo brzo im sve bude jasno,ne moram ja ništa prièati niti "skretati pažnju"....
09-07-2011 at 14:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Alora, bh.zmaj, crveni baron, Hari, JaSoN, Komsija, lbosankic, LeaM, leny, Lepida, rooky, savara, Senko 11, septembar, sitni_terorist, suncokret, toti, yigigcelik, _Username_
FORUM : Politika : Ja razmisljam ovako a ti? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice