Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491... This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
New Topic
Poiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
MelMel wrote:
ja budale zene.

nemoj, bona, ne valja o sebi tako... ccc
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
20-01-2012 at 13:08 | Ukljui u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
statebriga wrote:

nemoj, bona, ne valja o sebi tako... ccc

jami zvizge. ti si meni najsmjesnija zena na ovom forumu.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
20-01-2012 at 13:13 | Ukljui u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
MelMel wrote:

jami zvizge. ti si meni najsmjesnija zena na ovom forumu.

u jbt,

u kakvom li ti sranju zivis kad sam ti ja najsmjesnije sto imas za vidjet u svom zivotu!

izvini, necu te vise zajebavat, sad mi te zao!

sorry...
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
20-01-2012 at 13:20 | Ukljui u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
statebriga wrote:

u jbt,

u kakvom li ti sranju zivis kad sam ti ja najsmjesnije sto imas za vidjet u svom zivotu!

izvini, necu te vise zajebavat, sad mi te zao!

sorry...


a to ti mene zahebavala!
bjezi bona, pisnucu od smijeha.
Razumijes li ti uopste ovaj moj bosanski?
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
20-01-2012 at 13:23 | Ukljui u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
MiB wrote:

Ja ba hard-core rvat, a gospodin Milanovic je tu zato što je covjek olicenje socijal demokracije i zato što je hard-core rvat ;)




Milanovi nije konstitutivan u BIH,kao to BH dejtonski Hrvati nisu hrvatska dijsapora.to prije BH Hrvati to shvate i prestanu smatrati Hrvatsku svojom matinom dravom ( a BH Srbi Srbiju) bie im mnogo bolje.
Gluposti o " bonjakom jeziku" insistiranju na arhaizmima nasilno guranje svega i svaega u na maternji jezik,ne vrijedi komentarisati .

@Shabane,potpis
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 19:59 | Ukljui u odgovor
MiB
Nivo: Novi foruma

Registriran(a): 01-02-2012
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
soraya wrote:
Milanovi� nije konstitutivan u BIH,kao �to BH dejtonski Hrvati nisu hrvatska dijsapora.�to prije BH Hrvati to shvate i prestanu smatrati Hrvatsku svojom mati�nom dr�avom ( a BH Srbi Srbiju) bi�e im mnogo bolje.


Zanimljivo je to kako se uvijek netko nadje da podastire Hrvatima sto je za njih najbolje. Mislis da su hrvati glupi pa neznaju kuda idu i hrle? Pa dragi moji vrijeme je da shvatite da takav vid komunikacije ne vodi u zeljenom smjeru. Svako takvo insistiranje politički udaljava hrvate od sarajeva ;)

Gospodin Milanovic je sve ono sto treba da bude jedan socijaldemokrata ;) a ne kao neki bosanski kvazi socijaldemokrati. Premijer je države čije državljanstvo ima preko 95% BiH hrvata, dakle naš istinski premijer ;)

Ciste propagandne foloskule su da je hrvatska država matica hrvatima u BiH i koriste se od strane onih koji bi najradije da nema hrvata u BiH.

Hrvati su konstutivni od drave do mora, sviđalo se to kome ili ne.

Samo opusteno, hehe.

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 20:29 | Ukljui u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
MiB wrote:


Zanimljivo je to kako se uvijek netko nadje da podastire Hrvatima sto je za njih najbolje. Mislis da su hrvati glupi pa neznaju kuda idu i hrle? Pa dragi moji vrijeme je da shvatite da takav vid komunikacije ne vodi u zeljenom smjeru. Svako takvo insistiranje politički udaljava hrvate od sarajeva ;)

Gospodin Milanovic je sve ono sto treba da bude jedan socijaldemokrata ;) a ne kao neki bosanski kvazi socijaldemokrati. Premijer je države čije državljanstvo ima preko 95% BiH hrvata, dakle naš istinski premijer ;)

Ciste propagandne foloskule su da je hrvatska država matica hrvatima u BiH i koriste se od strane onih koji bi najradije da nema hrvata u BiH.

Hrvati su konstutivni od drave do mora, sviđalo se to kome ili ne.

Samo opusteno, hehe.


Ti si onda glup na kub momak.Uzmi i proitaj hrvatski Ustav,pa e vidjeti o emu ja piem.Bie veselo kad Hrvatsku EU natjera da vam svima kae da vie niste dravljani Hrvatske jer tamo ne plaate porez i da vam prestane izdavati putovnice,penzije,materijalnu potporu.Indikativno je kroz znatno smanjen broj glasakih mjesta na poslednjim izborima.Ne moe se se biti konstitutivan i u Hrvatskoj i u BIH .
Pametnom dosta.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 20:37 | Ukljui u odgovor
MiB
Nivo: Novi foruma

Registriran(a): 01-02-2012
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
soraya wrote:

Ti si onda glup na kub momak.Uzmi i pro�itaj hrvatski Ustav,pa �e� vidjeti o �emu ja pi�em.Bi�e veselo kad Hrvatsku EU natjera da vam svima ka�e da vi�e niste dr�avljani Hrvatske jer tamo ne pla�ate porez i da vam prestane izdavati putovnice,penzije,materijalnu potporu.Indikativno je kroz znatno smanjen broj glasa�kih mjesta na poslednjim izborima.Ne mo�e se se biti konstitutivan i u Hrvatskoj i u BIH .
Pametnom dosta.


Indikativno je da ce ako do toga dodje hrvati iz unutrasnjosti masovno iseliti, a oni uz granicu traziti pripajanje hrvatskoj ;) Svakako da ce ljudi izabrati zivot u zemlji gdje ce se osjecati bolje i sigurnije. Sad mozes izvuci zakljucke, da hrvatska nece dopustiti takav scenarij. Osim toga hrvatska nece biti jedina zemlja EU koja ima veci broj svojih drzavljana izvan drzave, npr francuska, portugal, danska.

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 20:49 | Ukljui u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

soraja, nisam te najbolje shvatila

porez placaju gradjani tamo gdje im je stalno boraviste, osim ako nisu izuzeti po nekom osnovu ili ako ne potpadaju pod neki od sporazuma o dvojnom oporezivanju. takodjer, mogu placat porez na imovinu (npr. zivi u tuzli, ima stan u makarskoj, pa placa porez za to, bez obzira sto nema boraviste u makarskoj - ako je ovo uopce na snazi, nisam bas potkovana, al govorim opcenito).

s druge strane, ako drzava odobrava dvojno drzavljanstvo, onda ne moze tek tako ukinuti nekome drzavljanstvo, na osnovu toga sto zivi u drugoj drzavi... moze, a ja sam vrlo za to, da izvrsi reviziju izdatih uvjerenja o drzavljanstvu (npr. u hrvatskoj se radi o domovnicama), pa da povuce one koje su izdate po osnovu glupih osnova, npr. izjasnio se neciji otac 46. godine kao hrvat, a vamo nidje veze s hrvatskom).

takodjer, vrlo podrzavam i stalno o tome pisem i ulazim u konflikte zbog glasanja dijaspore bilo koje vrste. jako mi je drago sto je i na izborima u januaru i na referendumu za eu izasao veoma mali broj "hrvata" na biracka mjesta.

ne znam kako vi, ali meni to daje neku "nadu" da ljudi pocinju da se okrecu drzavi u kojoj zive, a ne onoj "rezervnoj".

elem, de mi pojasni ovo oko ulaska u eu i ukidanja drzavljanstva onima koji ne zive u hrvatskoj, jer mi nije jasno?


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 21:02 | Ukljui u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491...

citat:
MiB wrote:


Indikativno je da ce ako do toga dodje hrvati iz unutrasnjosti masovno iseliti, a oni uz granicu traziti pripajanje hrvatskoj ;) Svakako da ce ljudi izabrati zivot u zemlji gdje ce se osjecati bolje i sigurnije. Sad mozes izvuci zakljucke, da hrvatska nece dopustiti takav scenarij. Osim toga hrvatska nece biti jedina zemlja EU koja ima veci broj svojih drzavljana izvan drzave, npr francuska, portugal, danska.


Jedva ekam da vidim u ijoj e to reiji i ko traiti i izvriti pripajnja dijela BIH Hrvatskoj
Tano je da i Francuska i Portugal i Danska i jo mnoge druge zemlje imaju svoje dravljane u dijaspori,ali neto nisam primjetila da ikome od tih dijasporaca pada napamet da zucnu o teritorijalnom izdvajanju i to na osnovu svoje nacionalne pripadnosti.Da to moe ,jaro USA bi davno bila "poderana".
Prema tome,sanja vlane tudjmanovsko-bobanovske snove.Ako meni ne vjeruje ,eto pitaj Milanovia
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!
01-02-2012 at 21:04 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 7
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: aorta, batvaa, BELLA2012, djsema, eni, Filipinac, Jebim, Kasba, ronaldlgregg03, sminkica
FORUM : Politika : Re: POLITIKA kontejner za smece br. 622491... This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice