Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:

da nijeovog porsea mislila bi da ti to iskreno da ne bude zabune vozim volva , a po sirotinjskim cetrtima ni pre dok sam zivela skromnije nisam hodala.



pa sto se bojis da ce ti ko otkinut ruku,i de ako si iskrena te slike postavi pa da te shvatimo za ozbiljno
07-03-2009 at 17:34 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
ovaki je problem,
spremamo se ici na sijelo kod njegovog jarana, ja kupila dimije i bluzu i nako spremila se da sve to probam i pitam ga kako mi stoji a on meni veli ;"dobra je bluza i dimije samo ti te tute na dimijama nisu u tonu sa maramom i kerama, za sijela je bezveze (izgleda bezveze tako on veli):" a ne pitaj kolko sam ja platila sve to , i nije ti to moj dobri doktore cijeli problem tu je pocetak , dimije, bluza i marama s´kerama iziodjose skuplje nego zube one zlatne shto sam metjala. Sjednem ja tako i kontam ja covjeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da provjerim koliko zlatni zubi su koshtali i kad su mi rekli jedva sam na nogama ostala, vratiti zube nesmijem da ne uvrijedim chovjeka potrudio se a ni nosat ih ne smijem sad kad znam kolko je para nesmijem razvalit ce mi neko vilicu.Sta da radim.? Pa j*** te ovi zubi kostaju vise nego moj miraz. Sta da radim dragi doktore covjek lud tolke pare dat za to a nesmijem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicama sretnem pojesce me.I nako mi prebacuju sto sam se za muslimana udala pomagaj?

07-03-2009 at 17:35 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
yugi wrote:
Golubice poèela si sitno kakit, evidentno s namjerom da nekog impresioniraš time kako eto dobijaš te skupe poklone Ako mi išta pièi po živcima to je ta vrsta prièe A ima ih još na forumu koji su skloni takvom æaplazganju Snobovi


Dr Bosnjo pregledajte kao prvo ove skromne zivce gospon Yugijaaa
10-03-2009 at 14:45 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
tuba wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
ovaki je problem,
spremamo se ici na sijelo kod njegovog jarana, ja kupila dimije i bluzu i nako spremila se da sve to probam i pitam ga kako mi stoji a on meni veli ;"dobra je bluza i dimije samo ti te tute na dimijama nisu u tonu sa maramom i kerama, za sijela je bezveze (izgleda bezveze tako on veli):" a ne pitaj kolko sam ja platila sve to , i nije ti to moj dobri doktore cijeli problem tu je pocetak , dimije, bluza i marama s´kerama iziodjose skuplje nego zube one zlatne shto sam metjala. Sjednem ja tako i kontam ja covjeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da provjerim koliko zlatni zubi su koshtali i kad su mi rekli jedva sam na nogama ostala, vratiti zube nesmijem da ne uvrijedim chovjeka potrudio se a ni nosat ih ne smijem sad kad znam kolko je para nesmijem razvalit ce mi neko vilicu.Sta da radim.? Pa j*** te ovi zubi kostaju vise nego moj miraz. Sta da radim dragi doktore covjek lud tolke pare dat za to a nesmijem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicama sretnem pojesce me.I nako mi prebacuju sto sam se za muslimana udala pomagaj?





sta ce jadna , a doktor joj stvarno treba
10-03-2009 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
mimaaa
Nivo: Forumski doajen
pouzdana

Registriran(a): 24-12-2008
Lokacija: tu negdje
Odgovori: 1157
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

a šta bi sa doktorom
haman se negdje izgubio
ja bih volila da èujem i njegovo
cijenjeno mišljenje
možel se u ovom sluèaju pomoæ ili ne može

11-03-2009 at 01:48 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:

samo da razjasnim , izuzetan je u krevetu, u najboljim godinama (4 stariji od mene) pametan lep (za moj ukus)i cojeku apsolutno nista ne fali problem je kod mene. ja nikad pre nisam nosila te skupe njinjdje i nisam ih imala zasro kupit , njemu je to normano a ja trazim savet kako da se priviknem.
kolko on plati cipele toliko sam ja sa bivsim cojekom placala kucu. nemogu da se priviknem a trebalo je dosad .........

eh kad se opanak popapuci

hajd ne seri ziva bila
29-04-2009 at 22:29 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Golubica Gacanerica wrote:
doktore pomagaj. udala sam se za ludjaka.
vaki je problem,
spremano se ic na zabavu kod njegovog poslovnog partnera ja kupila haljinu i nako opremila se da je oprobam pitam ga kako mi lici i to a on meni veli ;"dobra je za pokuci, za zabavu je jeftina (izgleda jeftino tako on veli):" a ne pitaj kolko sam je platila , i nije ti to moj dobri doktore ceo problem tu je pocetak , isli zajedno kupila hamljinu i savdale i iziodjose skuplje nek prsten za valentinovo. sednem ja tako i kontam ja cojeka budale sta me snadje i nedadne mi nesto mira odem da proverim koliko prsten kosta i kad sumi rekli jedva sam na nogama ostala, skinut ga nesmem da ne uvredim cojeka potrudio se a ni nosat ga sad kad znam kolko je para nesmem otkinuce mi ko ruku.Sta da radim.? pa nebo te idilo kosta vise neg moja prva kola u hamerikama. sta da radim dragi doktore cojek lud tolke pare dat zaoto a nesmem ni da pomislim da se opet sa mojim jaranicam sretnem pojesce me.i nako mi prebacuju sto sam se za hamera udala pomagaj



..a jest stvarno bio dobar taj film..."Pretty woman" mislim...


yebote , to ti se zove poblem!! ...jer svakom je njegov "problem" najveci...
...nije ni tebi lako kad mu sluzis ko trofej, pazi samo da te ne shutne kad ti ni haljina od suhog zlata, ni najskuplji prsten nece uspjet pokriti staracke ruke i oci ...

30-04-2009 at 03:29 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Jesi ti dokture brezobrazan, ne dolazis u HORdinaciju vec mjesecima, a pacijanata se vagon nakupilo...

01-05-2009 at 09:27 | Ukljuèi u odgovor
Mama starka
Nivo: Forumski doajen
Volim cojka

Registriran(a): 21-05-2006
Lokacija: TZ, GB
Odgovori: 3366
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Dr. Bosnjo, znas li ti mozda gdje je Bosnjo trebala sam ga nesto pitati ali..... 


I ovo ce nekad proci........

23-11-2009 at 12:27 | Ukljuèi u odgovor
kalimero
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-03-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Anna wrote:


Cula sam da ga svakako zovu, ali topli cilindricni objekat



Anna ako si tu negdje skrivena od svih dodji da se podsjetimo kako je bilo reumaticarima prije sest godina Dr. Bosnjo i njegovi savjeti neprikosnoveni su
26-02-2012 at 21:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 58
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice