Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
klon4ti wrote:


Isto je to Jaro, mrznja je njihovo oruzje bilo.

Aha da silne ustaše
ustašu ne èini U na kapi i za dom spremni na majici Ustaštvo je ideologija i politièki ustroj, a toga danas nema.



09-12-2013 at 19:37 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
klon4ti wrote:

A èuj ne vidim što ti imaš sa nazzi pozdravom u drugoj državi i koji se tièe drugog naroda? Ti mali miš misliš promijeniti svijet?




Ero,
da ti alarahmetile precednik Francek nije bio naivan i povjerovao Miloševiæu da æe pripojiti HZHB, dio nezavisne, suverene i legitimo priznate države, Hrvatskoj možda me se i ne bi ticalo, ali da ti miš kaže zašto me se tièe, odgovor je godina 1993. Zašto?

93. VAM ne mogu i neæu zaboraviti. Zahvaljujuæi "hrabrim" bojovnicima, onima koji su se ponosili pozdravom o kojemu je ovdje rijeè godinu dana Tuzla je bila u blokadi, restrikcije struje, vode, hrane, svega moguæeg zahvaljujuæi "Za dom...!"
Tièe me se zbog "Konvoja spasa" i ljudi koji izgidoše i zarobljeni bijahoše i hrane sa kamionima namijenjena Tuzli koja nestade u Središnjoj Bosni zahvaljujuæi bojovnicima.... za mene ustašama, za tebe hrabrim bojovnicima...
za mene i za meðunarodni sud paravojnim formacijama sa Francekom na èelu koje su poèinile zloèine i zato osuðene, za tebe branili dom možda se malo zanijeli pa greškom pobili i protjerali na hiljade nehrvata, porušili džamije, par logora imali i hajd' sve, ali zašto srušiše Stari most?!
Vidiš ja mislim da su to sve uradile ustaše, nisam rekao Hrvati, a kad kažem Ustaše onda pod tim pojmom ide sve u paketu: pozdravi, ikonografija, ideologija, vizija, misija itd.

Jbga.

P.S

A što se tebe tièe, pa i ti si tek BH katolik sa hrvatskom putovnicom.


[Edited by daleko on 09-12-2013 at 20:17 GMT]
09-12-2013 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
naivna wrote:


cista demagogija!Ti veze nemas o historiji i lupetas takve gluposti kakve moze samo jedan licemjerni tudjmanov boljsevik.

Prvo Ustase su bili primarno hrvatski nacionalisticki pokret.Da bio je i pokoji Bosnjak

Drugo i NAJVAZNIJE

Podrinje je bila italijanska okupaciona zona a Italijani su nauruzavali cetnike.Par stranica iza imas sliku draze mihajlovica kada italijanskim minobacacem nisani visegrad.U PODRINJU SU CETNICI IZVRSILI GENOCID NAD BOSNJACIMA uz odobrenje italijanskih vlasti.za to imaju pisani dokumenti kao dokaz,a tvoje tvrdnje su lupetanja obicnog hrvatskog licemjera koji je spreman da udje sa stopama u chetnicki anus





Ja ba demagogija nije moguæe da je bio pokoji bošnjak , drug moj bilo ih je više nego u komunistima, daleko više i to bili su najžešæi

Samo jedan manji dio podrinja je bio u talijanskoj zoni, istina talijani su znali doæi u u Sarajevo, i sjevernije ali pod njemaèkom komandom.





Drug moj , fašistièka Italija je kapitulirala 1943, a do kraja rata je poèinjeno masu zloèina u Podrinju.
09-12-2013 at 20:27 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
daleko wrote:

A što se tebe tièe, pa i ti si tek BH katolik sa hrvatskom putovnicom.




a što ako nisam katolik?

Ako sam Hrvat po vjeri musliman?



Kada budete imali muda proæi kroz Bratunac ovako kako sam ja prošao, onda možemo nastaviti prièati.

Za Dom braæo Hrvati!

[Edited by klon4ti on 09-12-2013 at 20:42 GMT]
09-12-2013 at 20:30 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

sta li ce na ovo reci tvoj chetnicki prijatelj Bongo-Bogoje?

Kakav ste vi smrad,nije vam mrsko roviti po internetu da nadjete prikladne slike?

I da dodam,opet lupetas gluposti jer pojma nemas.Genocid u Podrinju se desio do 1943 (citaj knjigu od Vladimira Dedijera "Genocid nad muslimanima)a 1943 kad je kapitulirala Italija tada su i cetnici poceli da mjenjaju kokarde za petokrake.Istina prvo nauruzanje im je dao Josip Broz u Uzicu,ali su se oni poslije okrenuli mocnijem savezniku Italijanima...

09-12-2013 at 21:17 | Ukljuèi u odgovor
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
naivna wrote:
sta li ce na ovo reci tvoj chetnicki prijatelj Bongo-Bogoje?

Kakav ste vi smrad,nije vam mrsko roviti po internetu da nadjete prikladne slike?

I da dodam,opet lupetas gluposti jer pojma nemas.Genocid u Podrinju se desio do 1943 (citaj knjigu od Vladimira Dedijera "Genocid nad muslimanima)a 1943 kad je kapitulirala Italija tada su i cetnici poceli da mjenjaju kokarde za petokrake.Istina prvo nauruzanje im je dao Josip Broz u Uzicu,ali su se oni poslije okrenuli mocnijem savezniku Italijanima...




Halo ba, tko ovdje lupeta, ja èitavo vrijeme prièam o našim zloèinima nad srbima u podrinju i istoènom spreèkom polju, o kojima vi oèlito nemate pojma niti vas zanimaju. Nigdje nisam spomenuo èetnièke zloèine nad našim narodom. Moj rahmetli dedo do kraja svog života na tavanu èuvao dokumente i nadao se. Nije doèekao, kraj jugoslavije, ali je pred samu smrt rekao: gotovo je, biti æe rata.


09-12-2013 at 21:35 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
klon4ti wrote:


Halo ba, tko ovdje lupeta, ja èitavo vrijeme prièam o našim zloèinima nad srbima u podrinju i istoènom spreèkom polju, o kojima vi oèlito nemate pojma niti vas zanimaju. Nigdje nisam spomenuo èetnièke zloèine nad našim narodom. Moj rahmetli dedo do kraja svog života na tavanu èuvao dokumente i nadao se. Nije doèekao, kraj jugoslavije, ali je pred samu smrt rekao: gotovo je, biti æe rata.





kako me ovo podsjeca na soraju i melaniju


doduse kod njih je bila nena Alahrahmeteile



Sta to radis Ameriko
Sta to radis svabo
Ne zove me niko tato
Vec me zovu babo
Sta to radis Ameriko
Sta to radis svabo
Ne zove me niko tato
Vec me zovu babo



http://www.youtube.com/watch?v=jHZ7ARHhWtw



[Edited by naivna on 09-12-2013 at 21:57 GMT]
09-12-2013 at 21:55 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
naivna wrote:
sta li ce na ovo reci tvoj chetnicki prijatelj Bongo-Bogoje?

Kakav ste vi smrad,nije vam mrsko roviti po internetu da nadjete prikladne slike?





U interesu foruma i forumske kolegijalnosti ne otjera te u onu stvar, htjedoh ti reci ko ti je simpatizer te navedene djubradi ali ponovo u interesu kolegijalnosti i mira na forumu sam odustao

Bongo nikada nije niti jednu jedinu slicnu sliku okacio, i ako jedan uvjerljivi ljevicar moze biti simpatizer neoprostene djubradi (C+U) onda se tebi druze ne moze pomoci, ja bih tebe da mi drug proste svrstao u tu kategoriju, kategoriju "braune blato".

@klon4ti...kazes da ih je bilo vise nego u komunistima, 50x vise nego u komunistima, budi u to uvjeren
09-12-2013 at 22:03 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

citat:
Bongo wrote:

U interesu foruma i forumske kolegijalnosti ne otjera te u onu stvar, htjedoh ti reci ko ti je simpatizer te navedene djubradi ali ponovo u interesu kolegijalnosti i mira na forumu sam odustao

Bongo nikada nije niti jednu jedinu slicnu sliku okacio, i ako jedan uvjerljivi ljevicar moze biti simpatizer neoprostene djubradi (C+U) onda se tebi druze ne moze pomoci, ja bih tebe da mi drug proste svrstao u tu kategoriju, kategoriju "braune blato".

@klon4ti...kazes da ih je bilo vise nego u komunistima, 50x vise nego u komunistima, budi u to uvjeren


blago globalnoj ljevici sa ovakvim levicarima sto vole hrvatske nacionaliste a Chavica smatraju za liberala

I Mile krmak Dodik je "ljevicar" a ti si njegov .

pa i milosevic je bio levicar,i zena mu a ti si tu negdje po shvatanjima levice



[Edited by naivna on 09-12-2013 at 22:13 GMT]
09-12-2013 at 22:11 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin

da nastavimo o srpsko-hrvatskom neo-fasizmu...





09-12-2013 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 19
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : (anti)fasizam na srpsko-hrvatski nacin New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice