Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

...sace nas bit mashala 2100 upisanih...odbijes polovinu duplih nikova,klonova, provokatora...ok,ostaje nas bar 500...
...svaki dan vidim bar 3,4 novoupisana clana...

Pitanje (onako,bas me interesuje) :

Sto ne pishete?
U cemu je problem?
Citati se moze i kao Guest ...jel vam problem ubaciti se u vec konsolidovanu grupu?
Nije vala ni to problem... evo ja npr. poznajem neke stalne clanove (i novije i one stare ) i jos uvjek pojma nemam ni kako se stvarno zovu ni kako izgledaju
Mislite da vam niko nece odgovoriti?
Hoce 100% ali se nemojte onda skandalizovati...
Mislite da treba nesto "smisleno" napisati?
HAHAHAHAHA...

Dakle...izvolite, bujrum, naprijed, napred ...bar probajte ,pa ako vam se svidi tim bolje...

P.S Prvu kafu/kahvu/kafu kuca casti

03-05-2008 at 01:58 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

Ja sam procitao na serbian cafeu diskusija Tuzla da se ovdje ne moze progovorit jer se kao mi svi koji smo redovno ovdje medjusobno poznajemo. Sto naravno nije tacno ali ostavljamo takav utisak posto volimo da mahalamo, tracamo, pricamo sve i svasta jedni drugima na pp pa malo malo nesto osvane i na forumu i onda ljudi steknu takav utisak.

Opet na drugom sajtu sam procito kako samo na tuzlarijama kritikujemo i da vecina nas smatra da nema nista pozitivno u Tuzli. Ja jesam za kritiku al ne nacin kako to mi ovdje radimo. Neka se uputi kritika Jasminu nisam protiv toga al komentari forumasa prelaze granice ukusa i cesto su vulgarni. Isto je tako i na temi o Zoranu Celeketicu i ostalim Tuzlacima.

Ni novi forumasi nisu bas uvijek za pohvalit nedavno se jedan registrovo da nam kaze da je gazda Sidneya pretuko svoju zenu i takve nebuloze.

Ja se nabrisa postova nekad obrisem i sto ne treba al nemam vremena sve da citam od a do z i onda nakacim citavu stranicu.

Eh onda slijedi rasprava o tome zasto je post obrisan i tjero bi se mak na konac da ja odgovorim al ne jebem ja to plaho nit odgovaram sikter Ja ne brisem zato sto nekoga ne volim, ili sto mi se ne svidja sta napise, obrisem iz razloga da pokusam usmjeriti diskusiju u pravom smjeru i da ne bude zachatavanja jer je stvarno zamorno sve citati.

Dalje takodje sam procitao a i meni licno smeta sto se sve moguce teme zachatavaju. To je uzas jedan. I onda i ja gubim volju da ucestvujem u takvim temama. Da bi tema opstala mora se zakljucavat konkretan primjer Izgradnja u Tuzli. Ona nije zakljucana zato sto se na njoj ne smije pricat smije se pricat al ja dodjem 20 postova koji nemaju ama bas nikakve veze sa izgradnjom. Zato ce stojat zakljucana dokle god imam volje da postiram na nju. I sigurno da ima jos primjera.

Kad sam se vec raspiso ima dosta forumasa koji ne razgovaraju jedni s drugima. I nakon svega toga nastavljaju i dalje da zakuhavaju. Takve stvari treba da prestanu. Prostora na Tuzlarijama ima za svakoga. S onim forumasima s kojima ne mozete da ostvarite dobru komunikaciju jednostavno ih izbjegavajte, ignore i mirna Bosna.

Zakljucak

1. Chatanje out
2. Mahalanje out
3. Besmislene teme rekla kazala Amra sa Vesta radija ovdje kakila i piskila out
4. Otvaranje topica za svaku sitnicu out
5. Primitivna etiketiranja Jasmina Imamovica, Zorana Celeketica, Amre sa Vesta radija, Giproma itd out
6. Nesuglasice medjusobne zavrsavati na pp ili e mailom a ne onanisati po forumu

itd



Stvoriti zdravu atmosferu i vjerujem da ce se novi clanovi ukljuciti.

03-05-2008 at 02:36 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

Vidi cupe, uleti kao ilegalac, zaprijeti i magla...

03-05-2008 at 02:40 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

Pa eto,bas sam htjela da se o tome porazgovara i eventualno korigovati greske ili naci kompromis.
Ti koji prichaju o Forumu Tuzlarije na drugim Forumima a prosli kroz njega samo ko kometa, vjerovatno nemaju pojma o nama , "raznobojnosti" clanova misleci da je ovo Al Qaida 2 jer su isli citati samo ono sto su htjeli da cuju.
Pitam se takodje gdje su oni koji traze samo dobro zezanje,neobavezne price itd ...ne mislim naravno na glupo tracanje(ko hoce tracat,ima telefon,MSN, 100 chatova... )
Licno mislim da se za svakog moze naci po nesto:
hoces da tabiris Nauku? eno je.
volis zivotinje? bujrum
ne mozes bez politike-ima i to.
Hoces da pozdravis komsinicu Sajdu s 5 sprata uz muzicku zelju? Izvoli
Nisi iz Tuzle? Sya te briga, pola ih nije...

itd...

ne kontam ,majke mi bas bi me zanimalo i misljenje nekog od Newbies...sta se registrujes ako neces nikad ni rijeci napisati?

Hajte ba vam kod nas...to ostali crkose od ljubomore sto se mi ovako fino druzimo

03-05-2008 at 02:58 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Putnik wrote:
Vidi cupe, uleti kao ilegalac, zaprijeti i magla...


e sad nam beli nece vise niko smjet pisnut...
03-05-2008 at 03:00 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

et´ sad... [URL=http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/forum.htm http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/forum.htm

...pa nisam mislila bas tako odmah , al hajd...
Pozdrav i tebi MC Stojane

03-05-2008 at 03:12 | Ukljuèi u odgovor
saljefura
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-10-2001
Odgovori: 760
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Tanitha wrote:
ne kontam ,majke mi bas bi me zanimalo i misljenje nekog od Newbies...sta se registrujes ako neces nikad ni rijeci napisati?


Tanitha, nekad je bolje nista ne reci ako nemas sta reci. Komentari tipa "pare pod krevet" kada neko pita ozbiljnu informaciju o banci, doprinose srozavanju foruma i svim stvarima koje je Cupo naveo. Teme se razvodne sa zacatavanjem i iole ozbiljniji forumasi izgube volju za daljom diskusijom jer se njihovi komentari izgube u moru nebuloza.

Ljudi dodju da opipaju puls foruma, da vide o cemu se prica i sta se prica. Na nekim temama je dovoljno pogledati prvih pet postova da se stekne slika o ozbiljnosti ucesnika na Tuzlarijama (cast mnogim izuzecima). Sala je uvijek dobrodosla, samo u umjerenim kolicinama i sa obzirom na temu i prijasnje komentare.

Nadam se da sam odgovorio na tvoje pitanje.
Pozdrav


[Edited by saljefura on 02-05-2008 at 22:55 GMT]
03-05-2008 at 03:19 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
saljefura wrote:


Tanitha, nekad je bolje nista ne reci ako nemas sta reci. Komentari tipa "pare pod kevet" kada neko pita ozbiljnu informaciju o banci, doprinose srozavanju foruma i svim stvarima koje je Cupo naveo. Teme se razvodne sa zacatavanjem i iole ozbiljniji forumasi izgube volju za daljom diskusijom jer se njihovi komentari izgube u moru nebuloza.

Ljudi dodju da opipaju puls foruma, da vide o cemu se prica i sta se prica. Na nekim temama je dovoljno pogledati prvih pet postova da se stekne slika o ozbiljnosti ucesnika na Tuzlarijama (cast mnogim izuzecima). Sala je uvijek dobrodosla, samo u umjerenim kolicinama i sa obzirom na temu i prijasnje komentare.

Nadam se da sam odgovorio na tvoje pitanje.
Pozdrav



Pod br. 1- pod madrac,ne pod krevet
Pod br.2 - dobro hajd ,hajmo shutit

Lijepo je imati i ozbiljnih razgovora i ozbiljnih forumasha, ali kako ba ne shvatate sta hocu da kazem
Nije mi ovo prvi Forum i mogu ti sa sigurnoscu reci da ljudi vise traze dobri stari (i zdravi) humor...o bilo cemu, cak i ozbiljne zivotne stvari uciniti LAKSIM ZA VARENJE uz prilicnu dozu satire i humora.

Zachatavanje iliti offtopichenje je ,po mom skromnom misljenju ,samo zacin i zdramatizovanje teme,u okvirima pristojnog naravno, licno mi ne bi, na odredjenim temama,palo na pamet da se zezam!
Nego...evo prva se javljam kao zrtveno janje jer sam jedna od syebatelja tema
...ALI naravno to ne radim namjerno,nego se samo na svoj nacin ukljucim u razgovor,pa mozda negdje i pretjeram...priznajem ,bichujte me

Sta bi bio Forum bez zaybancije? NISTA .Bilo bi to samo pitanje-> odgovori: da/ne/mozda...joj kako te volim;i ja tebe;bas si slatka s novom frizurom,pozdravi mi tetku; jest lijepo vrijeme ; aha; ...

Mogu se kladiti da vecina nas dolazi ovamo da malo odljepi od svakodnevnice i zivotnih problema bilo koje vrste , pusti mozak na pashu i vjerovali ili ne, moze ti promjeniti raspolozenje na bolje ...

Eh sad...na moderatorima je da bez opsesivnog brisanja, vrate temu na pravi put.
Ok,ja se ovdje ne pitam, pa mi se valja prilagoditi pravilima "ciscenja" i vrlo teskih uvreda kao i momentalnog skretanja s teme,. Poslije se vratim na istu...kad obrisano pola postova ...pa nemogu sastavit kraj s krajem...
...e sad zamislite ,dodje neko novi, procita taj thread ,nidje veze s vezom,naravno da se nece zainteresovati ili jos gore, pogresno shvatiti takvu temu jer fale djelovi, topic ko krezava baba...trci, trci pa zub...

Nemam namjeru polemisati stoga ovdje moze pisati samo ko se slaze samnom...



[Edited by Tanitha on 03-05-2008 at 04:11 GMT]
03-05-2008 at 04:06 | Ukljuèi u odgovor
MC.Stojan
Nivo: Novi forumaš
EX KlOn

Registriran(a): 02-05-2008
Lokacija: Belgrade
Odgovori: 14
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

Dobro jutro ja sam KlOn al sam zaboravio(il sam haknut) i password i mail na koji sam se registrovao na ovom forumu,et vidis novi stari forumas al malo posenilio,mislim da nebude zabune..sad bi trebo pp Suncu il adminu da mi naprave novi password i posalju ga senilnom KlOnU
 


cuti cuti pusi
03-05-2008 at 07:00 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
saljefura wrote:


Tanitha, nekad je bolje nista ne reci ako nemas sta reci. Komentari tipa "pare pod krevet" kada neko pita ozbiljnu informaciju o banci, doprinose srozavanju foruma i svim stvarima koje je Cupo naveo. Teme se razvodne sa zacatavanjem i iole ozbiljniji forumasi izgube volju za daljom diskusijom jer se njihovi komentari izgube u moru nebuloza.

Ljudi dodju da opipaju puls foruma, da vide o cemu se prica i sta se prica. Na nekim temama je dovoljno pogledati prvih pet postova da se stekne slika o ozbiljnosti ucesnika na Tuzlarijama (cast mnogim izuzecima). Sala je uvijek dobrodosla, samo u umjerenim kolicinama i sa obzirom na temu i prijasnje komentare.

Nadam se da sam odgovorio na tvoje pitanje.
Pozdrav


[Edited by saljefura on 02-05-2008 at 22:55 GMT]


Slazem se Ima ih ovdje kamara,jedva cekaju novu temu da mogu zacatatSto se tice novih clanova,istina je da se tesko ovdje uklopiti,prvo prodjes kroz masinu pa ako prezivis dobro je  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
03-05-2008 at 08:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice