Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bugili
Nivo: Forumas sa iskustvom
madjionicar

Registriran(a): 18-02-2003
Odgovori: 326
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

Tuba mozda je Tanitha mislila na sataru za rezanje mesa samo nije se sjetila kako se to kaze Cekaj sad dok se probudi

01-02-2009 at 08:34 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Tanitha wrote:


jah...shuti.
Zaboravih te pitat sta radis u kasarni ...kukas za Krekom? ubjedjujes ih da su oni svi pacijenti ...koja kasarna...





hvala sto me nasmija na samom pocetku

cuj "miris maminih kolaca" pa kad bolje razmislil sa svog aspekta, ima to logike e sad smo tacno ko da su nam psihici dali mrlje od mastila da ih objasnjavamo
01-02-2009 at 12:37 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Tanitha wrote:



nimfa je vodeni cvijet

suti, dobro si prosla




cutim,,
nimfa neka posebna sorta cvijeta ,
ne nice svugdje
01-02-2009 at 21:38 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
bugili wrote:
Tuba mozda je Tanitha mislila na sataru za rezanje mesa samo nije se sjetila kako se to kaze Cekaj sad dok se probudi


Ma da je ona mene povezala na primjer s´ovim


02-02-2009 at 16:54 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Vejsil wrote:
ja sam mislio da sam puko...pogotovo kada u ova doba dolazim kuci ... al´ kad vidim ovu tanithu tjesim se


ja bogami nikad nisam ni lagala da sam normalna... a ti da si puko-puko si , samnom il bez mene
05-02-2009 at 00:15 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
bugili wrote:
Tuba mozda je Tanitha mislila na sataru za rezanje mesa samo nije se sjetila kako se to kaze Cekaj sad dok se probudi


ma jok ba...on je hirurg...ne zalijece se satarom pa dje lupi , on to precizno, efikasno i sazeto-ko hirurski rez...
05-02-2009 at 00:20 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Tanitha wrote:


ja bogami nikad nisam ni lagala da sam normalna... a ti da si puko-puko si , samnom il bez mene



fala


05-02-2009 at 10:07 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Karakter forumasa

a jesam poranio neku noc i nije mi bas bilo fino,svadjali se oko muzike,tacnije ja ih podjebav´o ...Valjda generacijski jaz ili mi je neko podvalio pola vijagre?

nekad su nama govorili da se drogiramo da trebamo slusati one seljacke pjesme "Oooooj kozaro" igrat kozaracko a ne ove padavichare klanjat se drugu titi a ne tamo nekim ofucanim narkomanima i padavicharima

jebajga,vazda generacijski jaz sto je najgore,kakva se muzika slusa danas (mislim na folk da nebude kakve zabune ) svaki normalan insan se mora pochet rokat drogama i to onim najtezim...

znam lud sam ponekada se osjecam kao da sam pao sa neke druge planete a to je,mora se priznat´ , vec tezi slucaj za lijecenje

[Edited by Vejsil on 05-02-2009 at 10:45 GMT]

05-02-2009 at 10:44 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
Vejsil wrote:
a jesam poranio neku noc i nije mi bas bilo fino,svadjali se oko muzike,tacnije ja ih podjebav´o ...Valjda generacijski jaz ili mi je neko podvalio pola vijagre?

nekad su nama govorili da se drogiramo da trebamo slusati one seljacke pjesme "Oooooj kozaro" igrat kozaracko a ne ove padavichare klanjat se drugu titi ,redface a ne tamo nekim ofucanim narkomanima i padavicharima

jebajga,vazda generacijski jaz sto je najgore,kakva se muzika slusa danas 8mislim na folk da nebude kakve zabune ) svaki normalan insan se mora pochet rokat drogama i to onim najtezim...

znam lud sam ponekada se osjecam kao da sam pao sa neke druge planete a to je,mora se priznat´ , vec tezi slucaj za lijecenje

nemas pojma koliko si normalan,
,kad zamjecujes generacijski jaz
05-02-2009 at 10:46 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Karakter forumasa

citat:
senzualna wrote:

nemas pojma koliko si normalan,
,kad zamjecujes generacijski jaz


Uvazena djevojchice

ovo "generacijski jaz" je bilo usko posmatranje trenutnog cinjeninog stanja - a stanje je bilo takvo da sam se nasao u drustvu osoba mladjih po 10 i vise godinica Naravno to nije tacno,jer da je tacno ,onda se na cece-Mece nebi palili moji vrsnjaci i ovaj primitivni striptiz uz zavijanje gladnih kojota nebi ni zazivio jos u proslom stoljecu ...

Naime , ja sam lud , zato sto tvrdim da je sve ovo projekt KOS-a u funkciji hipnoze sirokih narodnih masa naravno uz pomoc medija kao mocnog instrumenta hipnoze
I nista nije slucajno,jer kad su tipovi poput seselja i karadzica mogli postati doktori nauka,zasto cece-mece nebi bile "umetnice" ?
Drustvo "novokomonovane gospode" koji su se onomad radjali u brdima medju medjedima je konoacno dozivilo totalni trijumf u svim segmentima zivota.
I tako, , dok si hipnotisan i od nemorala mislis da je moral,dok ubice dozivljavas kao heroje, slusas muziku koja ti zapravo smeta ali ti to neznas.I od te muke moras se narokati,ako ti ko proda kakve droge-tim bolje -pomisli joj kako je lepo mislis od muzike a ono ustvari od droge


muzika->hipnoza->drogiranje->gubitak moralnih vrijednosti i osjecaja za ljepim,pravednim,dusevnim->umjetnoscu koja je kao takva u pravom smislu rijeci i potice iz duse a nikako radi materijalnog bogacenja.... - dakle nikakav generacijski jaz,vec veoma uspjesni projekt KOS-a po uzoru na slicne projekte namjenjene zapadnim drustvima.Kao recimo MTV odakle su ove nase snase poskidale striptiz od onih crnkinja i naravno rade to onako bez ukusa,kako pase nasim medjedima
05-02-2009 at 11:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Karakter forumasa New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice