Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
ajaz wrote:
ne mora èovjek bit musliman da vidi da rejs nije veliki musliman(dobar je naš rejs èojk kad govori laže kad obeæa ne ispuni ,a kad mu se šta povjeri pronevjeri)



Naravno samo tu se sada javlja jedan problem Jedino ga muslimani,clanovi Islamske Zajednice BiH,mogu smjeniti !?

postoji jos mogucnost da ga sud Bih optuzi,recimo da napravi neki kriminal,ubije nekoga ili slicne radnje kao ratni zlocin ali za to nema dokaza?

Sejtan,brat musliman kaze da ima neke tajne video zapise pa nebi bilo lose da objavi ?
20-02-2009 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
mosnik wrote:


Kakve veze ima prazna retorike i supljiranje s djelima. Pa, i Milosevic npr je pozivao na suzivot i Jugoslaviju i toleranciju, a npr i Kacavenda ima samo poruke mira i ljubavi danas nas svojim preseravanjima vjernicima. Nekriticko razmisljanje o svemu sto ti se servira od strane vodje kojeg slijedis i dovodi do do formiranja takvih poremecaja kakve ocito imas: zatupljenost, demagogija, nacionalizam (diskvalifikovanje ljudi zato sto su Srbi, pa kao ne smiju diskutovati o reisu) i sl.



po koji put ti treba reci da ne vrijedjas i ne i zigoses ljude nacionalizmom,pripadnoscu ovoj ili onoj partiji,ideologiji.ddje ti vidis da sam ja rekao da Srbi ne treba da ucestvuju u diskusiji?Daj citat! ja sam samo rekao da je "pohvalno da je ovoliki broj nemuslimana zainteresovan za IZ i njenog poglavara.


Koliko komentara tvojih i mojih treba da zavrsi u smecu kada pocnes ovako po ko zna koji put da vrijedjas? Kada ces se nauciti kulturi dijaloga?
20-02-2009 at 11:08 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric - za THALESA

citat:
THALES wrote:

Još da citiram Iliju Èvoroviæa iz Balkanskog špijuna "Staljin vas je ubijao ali vas nije ubijao dovoljno..."



Prijatelju nesto me kopka pa moram da ponovim ovo,vjerujem da nisam u pravu,ali da bi 100% bio siguran zelio bih da mi konkretno pojasnis sta si mislio sa ovim citatom?Znam da si Srbin,pa mi se svasta pocelo motati po glavi pa bi bilo dobro da i to razrjesimo da ne bude kakvih zabuna u mojoj glavi

20-02-2009 at 11:13 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Reis se gotivi u novoj S klasi, zida sebi palatu, hoda po svijetu, a njegovi vijernici, naroèito povratnici nemaju sta da jedu
Isti su vjerski službenivi i druge dvije konfesije, ali tema je Ceriæ. 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
20-02-2009 at 12:42 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Vejsil wrote:


Naravno samo tu se sada javlja jedan problem Jedino ga muslimani,clanovi Islamske Zajednice BiH,mogu smjeniti !/quote]


ne znam meni samo smeta to št on radi a,to nema veze sa pravom vjerom njega uglavnom drže na vrhu seljaci i njihova seljaèka politika kao i veæinu hodža ,a da ga muslimani mogu smjeniti uto sumnjam i to ti mogu potvrdit neki muslimani na koje se rejs okomio pošto nisu bili seljaci koji slijede njegove hirove i gluposti koje radi
20-02-2009 at 13:41 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Oslobodjenje o Reisu Cericu,Bosnjacima i bosnjackoj politici:


Vildana Selimbegoviæ:

1. Bošnjaci naime uopæe nemaju strategije za èuvanje države BiH i to i jeste najveæi problem.
2. Iako se vodeæi bošnjaèki lideri nesmanjenom žestinom udaraju u prsa tvrdeæi kako je upravo Bošnjacima BiH najvažnija jer nemaju rezervnu domovinu.
3. Što je u više navrata osporio reis Ceriæ, pozivajuæi se na Tursku.
4. Zapravo i jeste rijeè o reisu Ceriæu koji je nedvojbeno izravni krivac za ovakvo stanje na bošnjaèkoj politièkoj sceni.
5. Šta rade Bošnjaci?
6. Osim što i 13 godina nakon rata nastoje kapitalizirati poziciju žrtve, bošnjaèki politièki lideri nemaju nikakve strategije.
7. Bošnjaèki politièari veæ odavno su svjesni da tek reisova podrška obezbjeðuje glasove i adekvatne medijske fanfare, a bošnjaèki privrednici savršeno dobro znaju da je reisova seæija najsigurnija garancija njihovog privrednog opstanka.
8. U takvim uvjetima, Silajdžiæu i Tihiæu i ne preostaje ništa drugo no da se javno obraèunavaju oko procedure.
9. Za strategiju je zadužen reis.

(Oslobodjenje)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Onda ga je Oslobodjenje optuzivalo za navodnu ”pronevjeru para u Bihacu koje su navodno trebale biti utrosene za izgradnju Dzamija…” ?

Onda se oglasio Reis i kritikovao oslobodjenje,sto je komentarisano kao da se on zalaze za cenzuru?

3)Zatim su ga kritikovali studenti islamskih nauka


4)Pa Bakir 60 minuta- ovdje je u cjelosti objavljeno pismo studenata islamskih nauka



5)FTV o izgradnji rijaseta




6)Centralni dnevnik o istom dogadjaju


20-02-2009 at 15:33 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Oooo,alejkumuselam brate vejsile
De alaha ti malo raspravljaj o svom reisu.Ni ti ni ja nismo subjekti ove teme ne zavijaj drinu u krivom smjeru.Samo da te ispravim,ja nisam postao musliman nego sam rodjen kao takav a hocul´ostati to ne zavisi od tebe , reisa i 200 miliona malajaca nego od mene samoga.
A sto se tice videa ,hahahahaha ev ja bas tebi cu da ispunim zelju hahahahaha.
Uzivaj,petak je...  


I noga u guzicu je korak naprijed!
20-02-2009 at 15:55 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

citat:
Sejtan wrote:
Oooo,alejkumuselam brate vejsile
De alaha ti malo raspravljaj o svom reisu.Ni ti ni ja nismo subjekti ove teme ne zavijaj drinu u krivom smjeru.Samo da te ispravim,ja nisam postao musliman nego sam rodjen kao takav a hocul´ostati to ne zavisi od tebe , reisa i 200 miliona malajaca nego od mene samoga.
A sto se tice videa ,hahahahaha ev ja bas tebi cu da ispunim zelju hahahahaha.
Uzivaj,petak je...


fala brate, malo me zbunilo tvoje ime pa sam mislio da nisi musliman

20-02-2009 at 16:00 | Ukljuèi u odgovor
Herodot
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 35
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Ovo mene sve podsjeca na frku koja se u Tuzli digla sa smjenom ef. Lugaviæa sa mjesta glavnog imama tuzlanskog.
Protiv smjene su bili oni Bošnjaci koji ne idu u dzamiju a smjenu su podrzali oni muslimani koji idu u dzamiju. Na kraju, to je bila i ostala stvar institucija Islamske zajednice.

I drugovi ateisti ... šta je, ba, vas briga ko je na èelu institucije koju vi svakako ne poštujete niti priznajete!



[Edited by Herodot on 20-02-2009 at 19:45 GMT]

20-02-2009 at 19:44 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric

Dzaba Reisu sve skole kad sebi dozvoljava toliki luksuz, a narod mu na ivici gladi. Sramota. 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
04-03-2009 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Bosnia´s Grand Mutfi: Mustafa Ceric New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice