Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
racionalna manjina wrote:
Samo da kažem da sam ja za Jasmina glasao zato što sam se bojao da ne pobijedi Salko. Od dva zla birao sam manje.


Zanimljivo, protiv Panonskih jezera, Trga sve bilo prije izbora i ti glasas za onog ko radi sto ti ne valja, pa zasto?

Ili si i ti jedan od onih koji glasa za svoje jer ce i oni za svoje, bolje on nego ovaj i drugi sl. razlozi.
Zasto se mi icemu i cudimo?
29-09-2011 at 20:06 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
sunce wrote:


Zanimljivo, protiv Panonskih jezera, Trga sve bilo prije izbora i ti glasas za onog ko radi sto ti ne valja, pa zasto?

Ili si i ti jedan od onih koji glasa za svoje jer ce i oni za svoje, bolje on nego ovaj i drugi sl. razlozi.
Zasto se mi icemu i cudimo?



Nema se ba za koga glasat, a moraš za nekog
29-09-2011 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

http://dnevnik99.com.ba/2011/09/535/

Koliko ste samo proèitali facebook statusa, komentara, psovki i tekstova na temu sinoænje smrti tuzlanske košarke? Sigurno ne želite još jedan? Ali ja pisati moram, a vaše je da ne èitate ako neæete. Opet se jedan dogaðaj koristi za manipulaciju i iznenaðuje me nivo pribranosti koji zadržavam, gledajuæi na cijelu stvar.

Da se odmah razumijemo, u moru vijesti juèe, doleti i vijest o gašenju kluba, na prvu sam bio ljut i to je sve, a onda su krenula sjeæanja, uspomene i emocije….

Prvi ulazak na košarkašku utakmicu bio je sa ocem, tako to valjda i treba da bude. Gledali smo „Muminoviæevu“ Slobodu protiv reprezentacije BiH, bijaše to `96 èini mi se. Kao djeèaku od desetak godina Mejdan mi se èinio kao svemirski brod, a Muminoviæ u najmanju ruku deset puta bolji Jordana.

Nakon te utakmice u Mejdanu sam više ili manje gledao sve što se dalo gledati, od Zrinjskog, Zmaja od Bosne, pa do èuvene Slobode. Mejdan je rastao u hram bosanske košarke…

Niko sretniji od mene kada se liga ujedinila. U doba bez interneta mitovi su se preprièavali o Borcu iz Banja Luke, Igokei, Širokom Brijegu itd…Male politièke klubove tipa Cenex, Æesko promex i ostali zamjenili su gore nabrojani i Bosna kao klub s tradicijom, te Zenica Metalno, kao najveæi rival mojoj Slobodi. Ni sam ne znam koliko sam tih derbija pogledao, a uvijek æu pamtiti energiènog trenera Jahiæa koji je bio svojevrsna košarakaška verzija Æire Blaževiæa.

Nakon svega ovoga dolaze Hukiæ, Castle, Wane i Sloboda dobija novu dimenziju. Evropski kupovi, NLB liga i frenetièna atmosfera…Karte za utakmicu bile su zlata vrijedne, a ja sam zahvaljujuæi dvojici komšija sa prvog i treæeg sprata mog haustora ispratio obje ere tuzlanske košarke- eru Senada Muminoviæa i eru tandema Hukiæ- Castle.

To je što se mog sentimentalnog preseravanja tièe, hajmo na èinjenice:

Sportovi umiru, fudbal na aparatima

Sportsko društvo Sloboda je u totalnom sranju. U ovom gradu jedan te isti tal vrti sve prièe koje nemaju veze sa kompetencijom, nego iskljuèivo po stranaèko-jaranskoj liniji. Koliko je sportsko društvo Sloboda talac jaranluka govori i saopštenje za javnost Zdenka Juriæa kojim se istièe odlièna saradnja s Opštinom i Kantonom. Branioci opštinske vlasti odmah zavape kako Opština nema nadležnosti, a u èijem gradu postoji sportsko društvo Sloboda gospodo?! U Kalesiji nije sigurno, a zbog vas æe u mnogim sportovima i Kalesija biti nedosanjan san tuzlanskih klubova. Gdje je rukomet ( muški i ženski), gdje je košarka (muška i ženska), atletika, plivanje? Fudbal je na aparatima, p**** vam materina! Cijeli grad zna da se pred polazak na gostovanje fudbalerima skupljale pare za gorivo. O kakvim onda mi smjenama trenera prièamo?

Novi poèetak sa istim ljudima

Evo sad su doneseni neki zakljuèci, preformulisano je u OKK Sloboda koja æe kao „zdravi kolektiv“ krenuti od nule sa ekipama za koje niste znali ni da postoje, a sa „novom“ struènom i ambicioznom upravom. Od imena koja su zadužena da riješe krizu izdvojio bih Lakiæa i Nikoliæa, prvi je direktor parkinga, a drugi je Jasminov kafe aparat. Kako i na koji naèin æe oni spasiti tuzlansku košarku, ostaje da se vidi….

29-09-2011 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
/Medeni/
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
racionalna manjina wrote:


Nema se ba za koga glasat, a moraš za nekog


glasaš za male stranke, tako da nema niko VEÆINU a time NI MONOPOL na bahato ponašanje kasnije
30-09-2011 at 17:30 | Ukljuèi u odgovor
/Medeni/
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 31-05-2011
Odgovori: 164
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
racionalna manjina wrote:





ne kontam poentu
hoèeš da kažeš kako je bila loša ekonomija ??
radilo u toj fabrici jedno njih 80.000 realno ih trebalo UPOLA
dok su oni i dalje proizvodili RELIKT Zastavu 101 koja je NEKAD bila pandam golfu 1, ljudi napraviše Dvojku, pa trojku...
upravo se na tome vidi sva propast socijalistièkog javašluka
30-09-2011 at 17:33 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

jos uvjek nije srusen najveci simbol Tuzle




;hanka

30-09-2011 at 18:03 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
/Medeni/ wrote:


glasaš za male stranke, tako da nema niko VEÆINU a time NI MONOPOL na bahato ponašanje kasnije

Za koje npr., ja fakat ni meðu tim manjim strankama ne vidim nikoga ko bi mogao nešto pozitivno uraditi, sve se to bavi politikom zbog vlatitih interesa. Jedino velike stranke mogu nešto promijeniti, ali pod uslovom da u te stranke uðu novi ljudi,ali kako da uðu novi ljudi kad ovi stari to ne dozvoljavaju Fakat nisam pametan.
30-09-2011 at 20:27 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
racionalna manjina wrote:

Za koje npr., ja fakat ni meðu tim manjim strankama ne vidim nikoga ko bi mogao nešto pozitivno uraditi, sve se to bavi politikom zbog vlatitih interesa. Jedino velike stranke mogu nešto promijeniti, ali pod uslovom da u te stranke uðu novi ljudi,ali kako da uðu novi ljudi kad ovi stari to ne dozvoljavaju Fakat nisam pametan.


Raco,bili ti bubno Raziju?...al posteno reci,ipak je ona jedna od najvecih simbola Tuzle
30-09-2011 at 20:31 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
Dilber wrote:


Raco,bili ti bubno Raziju?...al posteno reci,ipak je ona jedna od najvecih simbola Tuzle

Nemoj ba tako, nije ona kriva što je naslijedila takve gene
30-09-2011 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ko i zašto uništava simbole Tuzle ?

citat:
racionalna manjina wrote:

Nemoj ba tako, nije ona kriva što je naslijedila takve gene



...mani lafine
bili ili nebi?
30-09-2011 at 20:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : Ko i zašto uništava simbole Tuzle ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice