Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

lijepi nas bosanski lonac,
nekom' sjede ko cigla u glavu a nekom' ko ventil u zube,
bilo kako bilo "Balkan - krv i med" pa ko sta voli neka izvoli...

05-11-2012 at 05:03
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

Ne bih želio da se ova tema pretvori u orkestrirane napade, pogotovo ne na HVO na ovim prostorima jer kao što sam veæ naglasio te postrojbe su dale svoj doprinos u odbrani našeg grada.Ono što svakako jeste za osudu je ta po meni nepotrebna provokacija sa nepostavljanjem BiH zastave ali za to odgovornost prije svih snosi sam organizator ove manifestacije.
èitao sam veæ prije medicu ovo što si postavio i za mene to ne predstavlja nikakvo iznenaðenje jer je opštepoznato da je toga bilo ali po meni to ne umanjuje zasluge HVO na prostoru Tuzle. 


<br /><br /><br /><br />

05-11-2012 at 14:06
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

Ja bi vala kaznjavo sve koji ne postavljaju drzavna obiljezja kad je to potrebno, i one koji ih postavljaju, kad je nepotrebno.
Probaj u Danskoj ne objesit zastavu kako treba, ili objesiti kad ne treba, i dobit ces kaznu...
Al valja prvo zakon napraviti, a to dok se desi, promijenit ce se jos pet zastava i drzava...

05-11-2012 at 16:48
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

Meni ste smjesniji svi vi sto se ibretite. Pa po BiH vec 20 godina lahore svakakve zastave, ponajmanje je zastava BiH.

05-11-2012 at 17:35
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

I sta sad? Da ne pricamo jel o tome ? ili da otvaramo topice onako sege radi i svi sretni zadovoljni.

05-11-2012 at 17:51
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

Ma pricajte.

Oprostite sto se ubacih.

05-11-2012 at 17:52
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
yugi wrote:
Ne bih želio da se ova tema pretvori u orkestrirane napade, pogotovo ne na HVO na ovim prostorima jer kao što sam veæ naglasio te postrojbe su dale svoj doprinos u odbrani našeg grada.Ono što svakako jeste za osudu je ta po meni nepotrebna provokacija sa nepostavljanjem BiH zastave ali za to odgovornost prije svih snosi sam organizator ove manifestacije.
èitao sam veæ prije medicu ovo što si postavio i za mene to ne predstavlja nikakvo iznenaðenje jer je opštepoznato da je toga bilo ali po meni to ne umanjuje zasluge HVO na prostoru Tuzle.


Bio sam ubjedjen da je 115. djelovala u sastavu 2. korpusa.

I dalje sam ubjedjen da nije bilo logora. 


05-11-2012 at 18:01
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
MelMel wrote:
Meni ste smjesniji svi vi sto se ibretite. Pa po BiH vec 20 godina lahore svakakve zastave, ponajmanje je zastava BiH.


Vrijeme je da se mozda nesto radi po tom pitanju.
U Kopenhagenu na ambasadi visila zastava, nasa, na jednoj od najprometnijih ulica u gradu.
Ja nesto prljavije u zivotu nisam vidio do tad.
I poslo mail, da da vidim jel ih sramota.
Odgovorili mi..... ne sjecam se vise tacno, al, kako je to aman- zaman procedura skinuti zastavu, i kako su ko biva narucili neki drugi sistem itd....
I nista, jos dugo poslije stojala takva prljava. Ne znam kaka je sad situacija, ovo je bilo prije 6-7 godina.
Zakon brate, tad i tad moras objesiti, tad ne moras, mora biti takva i takva....
I mirna Bosna.
Ko voli nek izvoli.
05-11-2012 at 18:02
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
medic wrote:


Bio sam ubjedjen da je 115. djelovala u sastavu 2. korpusa.

I dalje sam ubjedjen da nije bilo logora.



Ja koliko znam, jeste bila, bratimila se s I Tuzlanskom, i poslije, je napravljen bataljon od ovih sto su presli u isto.
Istina je takodje i da je katolicki zivalj, po selima oko Tuzle pizdio, zbog toga sto je rasformirana, da se pricalo svasta, a najgore je kad glasine krenu.
JA znam da su po Doknju ljudi pricali, da nema sanse da ostave oruzje u kasarnama, jer su bili ubijedjeni da im se sprema egzodus poslije rasformiravanja brigade, i da namjeravaju glavu skupo prodati.
Mnogi su bjezali preko linije Srbima, misleci da ce ih ovi pustiti dalje do Hrvatske ili trecih zemalja, al su i tamo uglavnom popusili, jer bi ih Srbi mobilisali, slali da ratuju za njih. Drazen Erdemovic je najbolji primjer toga, on je bio u 115.
Svijet se bojao, a ja ne znam da je bilo logora, culo bi se to, ne more se to sakriti, kaki logori i kurci- palci.
05-11-2012 at 18:07
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
Abulafija wrote:


Vrijeme je da se mozda nesto radi po tom pitanju.
U Kopenhagenu na ambasadi visila zastava, nasa, na jednoj od najprometnijih ulica u gradu.
Ja nesto prljavije u zivotu nisam vidio do tad.
I poslo mail, da da vidim jel ih sramota.
Odgovorili mi..... ne sjecam se vise tacno, al, kako je to aman- zaman procedura skinuti zastavu, i kako su ko biva narucili neki drugi sistem itd....
I nista, jos dugo poslije stojala takva prljava. Ne znam kaka je sad situacija, ovo je bilo prije 6-7 godina.
Zakon brate, tad i tad moras objesiti, tad ne moras, mora biti takva i takva....
I mirna Bosna.
Ko voli nek izvoli.

Ma naravno, slazem se. Treba kaznjavati. Ali znam ja nas......... a znas i ti, slabo da ce se to desiti, a bilo bi dobro da se pocne sa kaznama.
05-11-2012 at 18:32
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice