Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Izdavanje biometrijskih dokumenata
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Izdavanje biometrijskih dokumenata

Ne znam kakva su vaša iskustva al danas je malo falilo da yebenu seljanèuru izvuèem sa sve pultom i da joj se nayebem familije
Èekamo u redu nekih sat i po vremena i seljanèura mrtva hladna u 15 i 45 zatvori šalter i kaže gotovo za danas
Pa pleme im yebem hohštaplersko ako stoji da je radno vrijeme do 16 sati valjda treba da rade do tad Il da makar tuka glupa ustane i kaže,molim vas ne èekajte džaba u redu jer neæu stiæi sve odraditi Pitam ko ti je šef ovco nepismena kaže ona Azur Sijerèiæ on je u MUP-u!I odem ja do tog hairlije veli on ne mogu ja tu ništaImal ko reko iznad tebe kome se može žaliti kaže bilmez nema niko
E pa neæe baš biti da nema imbecilu yebeni!!!!Da ne prièam o tome kako se na jednom šalteru danas i predavalo za liène karte a na istom su se i podizale one koje su veæ uraðene!!! 


<br /><br /><br /><br />

21-06-2013 at 17:03 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
yugi wrote:
Ne znam kakva su vaša iskustva al danas je malo falilo da yebenu seljanèuru izvuèem sa sve pultom i da joj se nayebem familije
Èekamo u redu nekih sat i po vremena i seljanèura mrtva hladna u 15 i 45 zatvori šalter i kaže gotovo za danas
Pa pleme im yebem hohštaplersko ako stoji da je radno vrijeme do 16 sati valjda treba da rade do tad Il da makar tuka glupa ustane i kaže,molim vas ne èekajte džaba u redu jer neæu stiæi sve odraditi Pitam ko ti je šef ovco nepismena kaže ona Azur Sijerèiæ on je u MUP-u!I odem ja do tog hairlije veli on ne mogu ja tu ništaImal ko reko iznad tebe kome se može žaliti kaže bilmez nema niko
E pa neæe baš biti da nema imbecilu yebeni!!!!Da ne prièam o tome kako se na jednom šalteru danas i predavalo za liène karte a na istom su se i podizale one koje su veæ uraðene!!!



Bejzbol palica je iz raja izasla.
I osovat majku u majki svima, cim udjes dje bilo, od drzavnih ustanova.
Tek da znaju, s kim imaju posla.
Ako nadjes kakav link od pomenute sluzbe na netu, proslijedi, da im i ja osujem, nako, nisam nista ni vadio, al je uvijek dobro opsovati.
Mada, ne mogu grijesiti duse, meni su lijepo lani izasli u susret, kad sam vadio novi pasos.
Kaze zena, jesi li imo stari pasos, ja slazem da nisam
Kaze, jesi, jesi, evo ovdje pise, u Stokholmu si izvadio
Sta cemo rekoh, sad.
Kaze, pisi izjavu, da si izgubio i nemoj vise lagati ako ne moras.
I ja nesto naskraba kako mi je ona rekla, i predadoh za pasos.
I dobih isti za desetak dana.
21-06-2013 at 17:11 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
Abulafija wrote:



Bejzbol palica je iz raja izasla.
I osovat majku u majki svima, cim udjes dje bilo, od drzavnih ustanova.
Tek da znaju, s kim imaju posla.
Ako nadjes kakav link od pomenute sluzbe na netu, proslijedi, da im i ja osujem, nako, nisam nista ni vadio, al je uvijek dobro opsovati.
Mada, ne mogu grijesiti duse, meni su lijepo lani izasli u susret, kad sam vadio novi pasos.
Kaze zena, jesi li imo stari pasos, ja slazem da nisam
Kaze, jesi, jesi, evo ovdje pise, u Stokholmu si izvadio
Sta cemo rekoh, sad.
Kaze, pisi izjavu, da si izgubio i nemoj vise lagati ako ne moras.
I ja nesto naskraba kako mi je ona rekla, i predadoh za pasos.
I dobih isti za desetak dana.



Ma nek zahvali Bogu što je kæera bila samnom a yebeš mi sve ako ne bi razbio ono staklo i baš joj se nayebo plemena seljaèkog!!!!
Tretiraju graðane ko yebenu stoku i svi ko ovce šute!!!Ko biva ako dignem dreku neæe mi maksuz izdat traženi dokument il æe me pustiti da èekam mjesec dana.Baš tako, paliju nosit sa sobom i jednom nekog dobroooo izdegeneèit pa bi se ostali nauèili pameti!!!!!
A šta tek reæi za ovog imbecila ko bajagi šefa nekakvog Azura SijerèiæaNema kao niko iznad njegaPa šta si ti seljaèino yebena Svevišnji pa eto kao nema nikoga iznad tebe
Al ponekad ba steknem dojam da mi i ne zaslužujemo bolje kad dopustimo da nas polupismena marva zayebava i pravi budalama!!!! 


<br /><br /><br /><br />

21-06-2013 at 17:22 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
yugi wrote:


Ma nek zahvali Bogu što je kæera bila samnom a yebeš mi sve ako ne bi razbio ono staklo i baš joj se nayebo plemena seljaèkog!!!!
Tretiraju graðane ko yebenu stoku i svi ko ovce šute!!!Ko biva ako dignem dreku neæe mi maksuz izdat traženi dokument il æe me pustiti da èekam mjesec dana.Baš tako, paliju nosit sa sobom i jednom nekog dobroooo izdegeneèit pa bi se ostali nauèili pameti!!!!!
A šta tek reæi za ovog imbecila ko bajagi šefa nekakvog Azura SijerèiæaNema kao niko iznad njegaPa šta si ti seljaèino yebena Svevišnji pa eto kao nema nikoga iznad tebe
Al ponekad ba steknem dojam da mi i ne zaslužujemo bolje kad dopustimo da nas polupismena marva zayebava i pravi budalama!!!!



Jesu li oni u nadleznosti MUP-a ili opstine?
21-06-2013 at 17:24 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

Evo, makar se portparolu, mores nahebati nene grbave.

http://www.muptk.ba/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=51&Itemid=67

21-06-2013 at 17:26 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
Abulafija wrote:



Jesu li oni u nadleznosti MUP-a ili opstine?

Pa vjerovatno MUP-a èim ova ovca kaže da joj je taj mupovac šef!
Hvala za link malo æu da upražnjavam "jezik mržnje"! 


<br /><br /><br /><br />

21-06-2013 at 17:29 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
yugi wrote:

Pa vjerovatno MUP-a èim ova ovca kaže da joj je taj mupovac šef!
Hvala za link malo æu da upražnjavam "jezik mržnje"!


Posalji mail, ne kosta te nista.
A mozda se nekad nesto i promijeni.
Mora postojati nekakva procedura za zalbe, negdje.
21-06-2013 at 17:30 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
Abulafija wrote:


Posalji mail, ne kosta te nista.
A mozda se nekad nesto i promijeni.
Mora postojati nekakva procedura za zalbe, negdje.


Ma neæe ba meni bit mrsko u ponedeljak otiæi do naèelnika a ako ne rješim kod njega ima ba još adresa.Pa danas gledam neku jadnu ženu,starija gospoða,pogrješila nešto u formularu i ova tuka kaže vratite se popunite to i ponovo stanite u redI ova jadna žena se i vrati i kaže èekam veæ dva sata i sad moram opet, da bi i ona doživjela isto ovo zatvaranje šaltera pred nosom jbt!!!

I zar ne bi bilo najnormalnije da se radi i druga smjena dok ne proðe ta frka sa izdavanjem novih dokumenataJer kad nije špica ta bagra administratorska gotovo da i ne radi ništa.pa oznojite malo te guzièetine mjesec dva kad veæ landarate ostalih deset mjeseci i za to primate redovne i pristojne plate!!!!

[Edited by yugi on 21-06-2013 at 17:39 GMT] 


<br /><br /><br /><br />

21-06-2013 at 17:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

citat:
Abulafija wrote:



Jesu li oni u nadleznosti MUP-a ili opstine?

MUP TK

ja doduše nisam imala sliènih problema,ali je fakat da se uopšte na tim šalterima nigdje ne satiru od ljubaznosti i saosjeæanja
21-06-2013 at 17:43 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izdavanje biometrijskih dokumenata

ah CIPS jooj znaju iznervirati, jako su spori i rijetko ko je ljubazan. ja sam cekala da dignem pasos sat i po, a ispred mene 3 ljudi.
medjutim prije 2 godine sam imala problem, jer su kcerki napravaili gresku pri upisu. oni napravili gresku a ja morala ici hodati i ispravljati. u tom periodu sistem skoro nije nikako radio, dio sistema koji je povezan sa maticnim uredom, poludila sam bila a hitno sam trebala dokumenta. srecom, jedna fina teta mi je pomogla vu maticnom uredu tako da je pasos bio onda gotov za 3 dana

21-06-2013 at 20:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Izdavanje biometrijskih dokumenata New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice