Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
bubi wrote:


koliko se sjecam na referendum su izasli Bosanci i Hercegovci,dakle gradjani,odnosno drzavljani BiH


i borili smo se za Bosnu i Hercegovinu zar ne?
03-10-2013 at 10:32 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
laly wrote:

i borili smo se za Bosnu i Hercegovinu zar ne?


U ratu je krvavo ali uspjesno odbranili, u miru je kukavicki i lopovski do prosjackog stapa doveli.
03-10-2013 at 10:43 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Borba jos traje.Ja sam iskljuciv, drzak i znam biti jako nezgodan kad se radi o identitetu Bosnjackog naroda.
Neki nisu naucili lekciju, mozda za to nisu imalu priliku, daleko od ociju daleko od srca, mozda su su inbilcili, zombijevici il' teske jajare kojima je moto zivota;
"Use nase i podase".
Bosnjak, to je prvenstveno sa ove distance neko ko ima ime, koje je svojstveno Bosnjacima.
To govorim pokusavajuci da se uvucem u veliko-cetnicki mentalni sklop, za njih je samo ime bilo dovoljno, ode glava, odmah!!!
Tako je bilo u Podrinju!!!
Tako je bilo u cjeloj BiH.
Zbog jajara tipa Stukana moram da socno opsujem.
j***m takvima majku!
Mars na Mokru Goru!!!

[Edited by mustajbeg on 03-10-2013 at 11:10 GMT]

03-10-2013 at 11:08 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Dzaba se ti mustajbeze uzrujavas, istina je jedno, a to je, da je u katastru utefterena kao cjelovita i nedjeljiva (BiH), ali ima i jedna druga istina, mnogi je svojetaju.

Ima i treca opstepoznata istina: lakse je drzavu voditi u ratu nego u miru, u miru se nasi politicari vec godinama gube, na nasu i zalost Bosne i Hercegovine.

03-10-2013 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
Aidatuzla wrote:


nervozan neki lik.
jel ovo onaj koji je skoro tek tako najavio neke proteste pa se raspizdio na sav narod BiH sto nisu dosli da ga podrze?

drugo, cim on ovoliko spominje stranke, odmah mi je to sumnjivo.
ko li njega placa?

cemu prica da ga ko placa?
koliko znam, da njega nije bilo, jer je pokrenuo JMBG, pitanje da li bi bebe jos uvijek dobile svoj JMBG.

[Edited by laly on 03-10-2013 at 11:21 GMT]
03-10-2013 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Feða,pi èka i tebi materina retardirana  


<br /><br /><br /><br />

03-10-2013 at 11:40 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
Aidatuzla wrote:


bolja varijanta je da ga neko placa da napise ovako jako emotivno nabijeno pismo svom narodu puno uvreda i omalavazavanja kao da smo maloumnici. cuj kako vam narede vase vodje a ovamo pizdi sto se narod ne izjasnjava onako kako bi on htio. ustvari, vec se nafurao u to iako je popis tek poceo i ne zna se kako ce u konacnici izaci. hm, da ne zeli da i on utice na misljenje naroda, ne daj Boze ma gdje bi on to htio? on misli da mi treba da imamo svoje misljenje i cvrst stav.

i, sto se tice onih 100.000 mrtvih, mislim da on dobro zna zasto je velika vecina od tih 100.000 mrtvih zapravo ubijena.


pa i treba da imamo svoje misljenje i svoj stav svako od nas zna ko je i sta je, zar treba da nam neko govori, pa bio ti Fedja ili Tokic ili Dodik, itd... Fedja je ucesnika rata, bio je u specijalnim jednicama nase vojske i zna dobro sta je prezivio i zasto se borio. Ova zemlja nije nista ucinila za ljude koi su dali svoj krv i borili se za nju. dono sto ja vidim da se on boji novog rata, i vjeruj a znam sa terena da je svijet jako uplasen jer smtra da bi mogao biti novi rat...



[Edited by laly on 03-10-2013 at 11:52 GMT]
03-10-2013 at 11:51 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
Bongo wrote:
Dzaba se ti mustajbeze uzrujavas, istina je jedno, a to je, da je u katastru utefterena kao cjelovita i nedjeljiva (BiH), ali ima i jedna druga istina, mnogi je svojetaju.

Ima i treca opstepoznata istina: lakse je drzavu voditi u ratu nego u miru, u miru se nasi politicari vec godinama gube, na nasu i zalost Bosne i Hercegovine.


Ja samo jarkim bojama posticem istinu.Ne bi bilo BiH da nije prvenstveno bilo Bosnjaka, bilo je i drugih koji su stali u odbranu BiH, citaj Bosnjackog naroda.Daj da pogledamo istu u oci, agresija je izvrsena sa ciljem brisanja jednog naroda sa lica zemlje, sve ostalo(da su uspjeli islo bi ko po loju)samo su floskule koje nam skorojevici bacaju da glodjemo.Ja nisam nikakav ker da me mogu voditi na lancu.Ja sam Bosnjak, za sad je to dovoljno, samo jos malo da se provjetri, ovakvi mogu dobro zapauhnuti.
03-10-2013 at 11:53 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
Aidatuzla wrote:


ja nisam bila ucesnik u ratu pa sta cu sad? ili treba da se i ja pravdam i da navodim clanove moje sire porodice koji jesu bili dobrovoljci i oni koji nisu al su ucestvovali da bi moja izjava dobila na tezini? ili da vrijedjam da bi moja izjava dobila na tezini?
cim je poceo sa uvredema, prestala sam da uvazavam njegovo msiljenje. nase misljenje se formira i od onoga sto cujemo i procitamo i to je normalno al on je samo dobio negativnu paznju(novi izraz al znas na sta mislim) od mene.


drugo, zar ti mislis da ce izjasnjavanje sprijeciti rat daj, ne budimo naivni. kad smo se izjasnili da smo Bosanci i Hercegovci i da zelijmo jedinstvenu drzhavu, to je sprijecilo rat? Sjetih se videa s kojim se Abulafija salio (ono prije dvanaest-jako ruzna sala). Kad su dosli da nas ubijaju, jesu li gledali gdje se raja izajsnjavala i kako ili su isli da istrijebe jedan ili ako bi imali srece dva naroda?


aman zene cemu ovo lijepo sam rekla dasvako od nas zna ko je i sta je i da mu ne treba niko govoriti ko je on i sta je i da svako ima pravo na svoj stav.

necu da se raspravljam
na ovoj temi od mene zadnje
03-10-2013 at 12:04 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
mustajbeg wrote:


i onda bi se vratio, kad mu Bosnjaci odbrane djedovinu i srao po tim istim Bosnjacima.


Znam mnoge Bosance koji nisu srali po Bosnjacima nego poginuse na ratistu, boreci se za BiH.

Dakle, nije lijepo generalizovati.

Nadalje, ako Fedja daje instrukcije kako da se narod izjasni, dao ga je i OKC i mnogi drugi. Ocigledno svako vuce na svoju stranu!

Kako god pogledam, samo kod nas ima da se psuju majke nekom drugom zbog vlastitog izbora prilikom izjasnjavanja, bez razlike o kojoj se strani radi!!!

03-10-2013 at 12:50 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice