Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je .....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Interpol.. wrote:
..eh Tiburon i meni je kao kod tebe..sad ih ima sad ih nema...mislim leptirica..

Eeee kod mene nema nikako.... 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
22-08-2007 at 13:38 | Ukljuèi u odgovor
Interpol..
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 08-08-2007
Lokacija: Ffm
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tiburon wrote:

Eeee kod mene nema nikako....


..i kod mene se moza reci da nema al eto tjesim se da nekad ima...
..jel to zato sto je jednom bilo i previse leptirica..a sad svi spavaju..neznam...
 


..**..
22-08-2007 at 13:44 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Cope wrote:


Jednom, ne tako davno, gledao sam radjanje sunca. Radio sam to i prije mnogo puta, i kao svaki put ocekivao sam da me zaslijepi svojom svjetloscu, svojom prodornom snagom ulivanja zivota koja je tako potrebna a tako surova da se neda ni bezazleno posmatrati, ali ovaj put je bilo drugacije,ovaj me je put tek rodjeno sunce blago pomilovalo neobjasnjivom toplinom i zaledilo mi pogled. Gledao sam neizmjerno dugo jer ovo sunce koje se rodilo tog jutra pruzilo mi je jednu drugu sasvim novu svjetlost koju dotad nisam vidio i toplinu koja nesebicno grije . Bilo je to jutro kad sam vidio tvoje oci,osjetio snagu tvog pogleda i toplinu tvog osmijeha.
Tog jutra kao nikad do tada osjetih neizrecivu zelju za prisustvom tvojim, kao sto majka zeli cedo i rosna livada korak bose djevojcice.
Danas smo jedno, a srca su nam jaca od nabujale planinske rijeke jer zajedno tuku i nose nezaustvaljivu bujicu ljubavi.
Lijepo te je imati pored sebe ali je neznatno spram osjecaja da te imam u sebi…
I ako se nekad predomislis u zivotu, ti idi napusti sve, napusti zemlju, vjeru, obicaje, oca majku one koji te okruzuju i sve sto imas napusti, ali zapamti nikad nemozes napustiti jedno mjesto pod nebeskim svodom.... na tom mjestu si uvijek voljena, cuvana, pazena i pazljivo njegovana kao pahulja snijega koja se nikada ne smije istopiti, na tom mjestu mozes plakati smijati se i reci sve sto zelis a da te niko ne grdi i da ti suze osmijehom uzvrati, tu ces naci razumijevanje za svoju mrznju, bijes, tuzno i veselo lice...i bilo kako da se osjecas bit ces shvacena i saslusana ali samo TI jer u tom mjestu nema mjesta za bilo koga osim tebe, to je mjesto samo sa ulaznim otvorom a ti si vec usla i nemozes izaci i kad bi to zeljela TO MJESTO JE MOJE SRCE.
Ovo sto rekoh bile su samo dvije rijeci ali dvije rijeci upucene TEBI… VOLIM TE


Ovako se nerijetko obratim onoj na koju sam "navikao"....
tek 10 godina braka a leptirica imam za izvoz...


Èestitam druže...drago mi je da i to postoji  


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
22-08-2007 at 13:45 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

ma nema nista od leptirica Manite mi price,sad osjetim leptirice al kad mi digne pritisak,nesto leprsaju ko pred infarkt nije lose ni ovako Volimo se,pazimo,mazimo,ne fali mi ta faza zaljubljenosti,kad strepim hocel nazvat,kad me gleda onim telecim pogledom,kad dobijem proljev od nervoze i srece kad se vidimo Ovako,uplovili u mirne vode i veslamo ,manje se svadjamo nego kad smo bili leptirasti,jer smo manje osjetljivi  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
22-08-2007 at 20:18 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Denci wrote:
ma nema nista od leptirica Manite mi price,sad osjetim leptirice al kad mi digne pritisak,nesto leprsaju ko pred infarkt nije lose ni ovako Volimo se,pazimo,mazimo,ne fali mi ta faza zaljubljenosti,kad strepim hocel nazvat,kad me gleda onim telecim pogledom,kad dobijem proljev od nervoze i srece kad se vidimo Ovako,uplovili u mirne vode i veslamo ,manje se svadjamo nego kad smo bili leptirasti,jer smo manje osjetljivi


sve rece zena kako jest


...bitno je da nijedno od vas ne pozeli leptirice
22-08-2007 at 21:44 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Denci wrote:
ma nema nista od leptirica Manite mi price,sad osjetim leptirice al kad mi digne pritisak,nesto leprsaju ko pred infarkt nije lose ni ovako Volimo se,pazimo,mazimo,ne fali mi ta faza zaljubljenosti,kad strepim hocel nazvat,kad me gleda onim telecim pogledom,kad dobijem proljev od nervoze i srece kad se vidimo Ovako,uplovili u mirne vode i veslamo ,manje se svadjamo nego kad smo bili leptirasti,jer smo manje osjetljivi


A mozda cojk ne ozeze dobro?  


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
22-08-2007 at 22:06 | Ukljuèi u odgovor
NewlyWed
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 08-08-2007
Lokacija: Bec
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

Vidim ti godiste, da ti nesto starija "teta" kaze, tek udata sa djetetom na putu .

U biti, svi smo mi kad tad bili povrijedjeni i prezivjeli, nastavili dalje. Ti ne nastavljas dalje. Ti se (polu)kukavicki krijes iza toga "nema leptirica" jer ti ne bi znao sta su ni da ih osjetis u ovom trenutku, koliko si se ogradio od svega.
Razmisli ti jos par puta o svemu, saberi dva i dva. Znam iz iskustva, pa sam si dozvolila da zavolim drugog covjeka. Dozvoli i ti sebi da ponovo zavolis nekoga.
Sretno

26-08-2007 at 00:25 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
NewlyWed wrote:
Vidim ti godiste, da ti nesto starija "teta" kaze, tek udata sa djetetom na putu .

U biti, svi smo mi kad tad bili povrijedjeni i prezivjeli, nastavili dalje. Ti ne nastavljas dalje. Ti se (polu)kukavicki krijes iza toga "nema leptirica" jer ti ne bi znao sta su ni da ih osjetis u ovom trenutku, koliko si se ogradio od svega.
Razmisli ti jos par puta o svemu, saberi dva i dva. Znam iz iskustva, pa sam si dozvolila da zavolim drugog covjeka. Dozvoli i ti sebi da ponovo zavolis nekoga.
Sretno


Hvala na savjetu ali...kako da sebi "dozvolim"? To ili se desi ili se ne desi...to je mozda i jedina stvar kojim covjek ne moze upravljati, niti se moze natjerati na ljubav.. 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
27-08-2007 at 09:30 | Ukljuèi u odgovor
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tiburon wrote:


Hvala na savjetu ali...kako da sebi "dozvolim"? To ili se desi ili se ne desi...to je mozda i jedina stvar kojim covjek ne moze upravljati, niti se moze natjerati na ljubav..

Tiburon, ja vidim, mislim,da si ti ljubav toliko zakomplikovao da jednostavno ne mozes da se pustis tom osjecaju! Ja bash suprotno mislim, mislim da se ti tjeras na ljubav! LET IT GO, doce kad se najmanje budes nadao!...Jedna veza je iza tebe a sada je nesto, gdje se i sam ne mozes pronaci, ali doce i to vrijeme kada ces osjetiti, da, to je ta, majka moje nerodjene djece!
27-08-2007 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Volim te ba...

citat:
Mela77 wrote:
Volim te Saša!

evo yugi mog prvog posta kojeg sam našla 03.04.2006
21-04-2008 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je ..... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice