Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

lutka lijepa...vidi ga sto se pravi vazan

28-10-2005 at 11:18 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac - Donna&Ozi

Zahvaljujem se svima na lijepim komentarima a bas sam se pobojao da ce i ovu temu zatvoriti
Sevdalija, imam sliku jedne zene al´ ne smijem je postirati ubit ce me.Ista je ko tvoj ljubimac.Posalji mi mail adr. pa cu ti je proslijediti da vidis .
Gucci,sto se tice ono g pitanja vezano za prijatelje , ja imam neke koji namjerno dovedu svoju djecu da se poigraju.Ima doduse i onih koji kad dovedu djecu zamole da ih zatvorim u drugu sobu posto se djeca boje.Ja se pravim da ne cujem djeca vriste na svaki njihov korak pa gosti em rano odu em ili ne dolaze ili dolaze bez djece.Bio mi je jedne prilike jedan hodza ,trebali smo se dogovoriti oko nekog posla i uctivo me zamolio da ih zatvorim u drugu sobu dok ne obavimo razgovor.To razumijem jer kako je objasnio to ne ide po muslimanskim obicajima.Samo isto ne razumijem da je u nekoj islamskoj zemlji(procitao sam bas ovdje negdje)strogo kaznjivo imati sex sa zivotinjama istog pola Znaci koza moze al´ jarac ne. Kobila dolazi u obzir al´ ne konj.Znaci homosexualnost se tretira kao nesto...nemam ja rijec da opisem.Doduse ja nikada u svome zivotu nisam vidio da je konj skocio na konja(na kobilu da)ili bik na bika.Samo kod nas insana ima toga e sad mozda smo mi previse napredi pa drgacije gledamo na to nego zivotinje Eto ovaj me hodja "navuce" i odo ja sa teme Nego da se vratimo ljubimcima...
Prije dvije veceri ja na pp kazem jednom forumasu(ime i adresa poznati u redakciji)odoh prosetati cuke a bilo je hladno.Pita me kako na hladnocu a ja mu odgovaram ovako... 


Sejtan
29-10-2005 at 02:59 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

I onda svako na svoju stranu

 


Sejtan
29-10-2005 at 03:14 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac


 


Sejtan
29-10-2005 at 03:23 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Cuclu mu ne diraj

 


Sejtan
29-10-2005 at 03:26 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Moj ljubimac - Donna&Ozi

citat:
m-v wrote:
citat:
Cutter wrote:
Samo isto ne razumijem da je u nekoj islamskoj zemlji(procitao sam bas ovdje negdje)strogo kaznjivo imati sex sa zivotinjama istog pola ]


jedna zemlja je iran,a jedan "autor" koji je o tome pisao je ajatola homeini.naime,homeini je pisao da je muskarcu dozvoljen sex sa zivotinjama(suprotnog pola ).medutim,ono sto im nije dozvoljeno je da tu istu zivotinju poslije pojedu. dakle,u redu je seksati se s kokom,ali ne i da tu koku taj muskarac ili bilo koji clan njegove porodice pojede.



[Edited by m-v on 28-10-2005 at 22:47 GMT]


Znaci nazalost istina je...
nije ni cudo sto sad imamo i tu "pticiju groznicu"neko je "marno" ticu u letu i zato one umiru pjevajuci
sala mala.
Kad si spomenula koke,vise ih ne konzumiram,prelazim na ribe valjda ih jos nije niko n*g*z*o Salim se,mislim zar je to uopste normalno.O ovome se moze na drugoj temi da ovu ne kvarimo i volio bi cuti malo vise i od ostalih forumasa kakav je njihov stav prema onome sto nam je bog dao a mi bi da mijenjamo

Nego da te pitam ,ima li ovo "amp" u naslovu neko znacenje nesto ne kontam

[Edited by Cutter on 29-10-2005 at 04:38 GMT] 


Sejtan
29-10-2005 at 04:24 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Moj ljubimac - Donna&Ozi

citat:
Cutter wrote:
citat:
m-v wrote:
citat:
Cutter wrote:
Samo isto ne razumijem da je u nekoj islamskoj zemlji(procitao sam bas ovdje negdje)strogo kaznjivo imati sex sa zivotinjama istog pola ]


jedna zemlja je iran,a jedan "autor" koji je o tome pisao je ajatola homeini.naime,homeini je pisao da je muskarcu dozvoljen sex sa zivotinjama(suprotnog pola ).medutim,ono sto im nije dozvoljeno je da tu istu zivotinju poslije pojedu. dakle,u redu je seksati se s kokom,ali ne i da tu koku taj muskarac ili bilo koji clan njegove porodice pojede.



[Edited by m-v on 28-10-2005 at 22:47 GMT]


Znaci nazalost istina je...
nije ni cudo sto sad imamo i tu "pticiju groznicu"neko je "marno" ticu u letu i zato one umiru pjevajuci
sala mala.
Kad si spomenula koke,vise ih ne konzumiram,prelazim na ribe valjda ih jos nije niko n*g*z*o Salim se,mislim zar je to uopste normalno.O ovome se moze na drugoj temi da ovu ne kvarimo i volio bi cuti malo vise i od ostalih forumasa kakav je njihov stav prema onome sto nam je bog dao a mi bi da mijenjamo

Nego da te pitam ,ima li ovo "amp" u naslovu neko znacenje nesto ne kontam

[Edited by Cutter on 29-10-2005 at 04:38 GMT]

Ovi Cutter bukvalno shvatio ovo za ´ljubimca´... Sala mala lijep ti je onaj ljubimac- napolju!!! X3 ako se ne varam...
29-10-2005 at 07:31 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

joj Cutter jes ti sladak taj franc. bulldog...a vidi ga s cuclom cara oj hljebe dragi

29-10-2005 at 11:09 | Ukljuèi u odgovor
Sevdalija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-01-2004
Lokacija: Zabokrecina
Odgovori: 2457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moj ljubimac

citat:
Tanitha wrote:
joj Cutter jes ti sladak taj franc. bulldog...a vidi ga s cuclom cara oj hljebe dragi


Ono je Boston terijer,a jako puno lici na francuskog buldoga.
A onaj sa cuclom je Mops.
Ma i nije vazno,slatki su pravo
29-10-2005 at 13:39 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Moj ljubimac

citat:
*grofica* wrote:
moj pujdo je na 89% do ozdravljenja
dokaz je kraj Pipijeve karijere
kako je samo poderao Pipija ,ono sa apetitom


[Edited by *grofica* on 29-10-2005 at 16:26 GMT]



Dere pipija a zamislja da dere pit-bula
29-10-2005 at 18:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice