Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Jeste li se udale za ljubav svog zivota???
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
jednevam' wrote:


pratim te~e~e~e~e
pratim te~e~e~e~e





28-09-2012 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

Kad sve procitam sto neke dame napisase, ne mogu da ne kazem, kako ima i primitivnih komentara od nekih dama. Ipak kao osnovu za moj komentar uzemam komentar Ljubavnice.

citat:
oj jest meni ovo zatucano,sexisticno....cuj dok se jedan ne odluci na zenidbu...o cemu ti to,svega ti?sta,kao ona pristaje na sve,samo on treba da se odluci.dragi boze,zar ima ljudi koji tako razmisljaju? ja mislim da je sve to relativno.i sta znaci ljubav zivota?na jednoj strani imas nekog u koga si bila zaljubljena do usiju,ali je propalo,a s druge strane imas muza koji je super,slazete se u mnogo stvari,imas djecu.... pametna zena razumije da je bas on ljubav zivota,a tuka ganja vjetrenjace,jer joj,jebi ga,ne klecaju koljena kad on udje u sobu. svi smo mi sebi i najveci prijatelji i najveci neprijatelji.... jutro je,a ja jos kafu nisam popila,pa daj boze da me neko razumije


Ako si dobro citala moj komentar, onda si mogla primijetiti, da se to odnosi na djevojke koje su mijenjale momke, izgubile vrijeme, a nisu nasle voljenu osobu svog zivota. Takvih ima puno. Kad vrijeme prodje, godine cine svoje, izged vise nije sto je nekad bio, vrsnjaci i oni malo stariji se pozenili, izbor se smanjio na jako mali broj. Nema vise ono sto sam nekad zelila. Dosla sam u priliku da biram izmedju onog sto je ostalo.
Poznata je stvar da se striji momci tesko odlucuju na zenidbi, ali se teskom mukom ipak odluce, i tako ta "nesretnica" (do tada nije imala srece), ipak nadje "voljenu" osobu svog zivota.
Pricajuci drugima kako je on "divan",ipak ne uspije nikoga ubijediti izuzev samu sebe.I sad zivi sretna i zadovoljna, odgaja djecu, svoju ljubav sve vise veze za njih, i u tome nalazi srecu.

Eto to bi bio kratak odgovor, malo pojasnjenje onoga sto sam ranije napisao. Ako i ovo nije jasno,moze i konkretnije kroz primjere.
29-09-2012 at 02:37 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
Dajdza wrote:
Kad sve procitam sto neke dame napisase, ne mogu da ne kazem, kako ima i primitivnih komentara od nekih dama. Ipak kao osnovu za moj komentar uzemam komentar Ljubavnice.

citat:
oj jest meni ovo zatucano,sexisticno....cuj dok se jedan ne odluci na zenidbu...o cemu ti to,svega ti?sta,kao ona pristaje na sve,samo on treba da se odluci.dragi boze,zar ima ljudi koji tako razmisljaju? ja mislim da je sve to relativno.i sta znaci ljubav zivota?na jednoj strani imas nekog u koga si bila zaljubljena do usiju,ali je propalo,a s druge strane imas muza koji je super,slazete se u mnogo stvari,imas djecu.... pametna zena razumije da je bas on ljubav zivota,a tuka ganja vjetrenjace,jer joj,jebi ga,ne klecaju koljena kad on udje u sobu. svi smo mi sebi i najveci prijatelji i najveci neprijatelji.... jutro je,a ja jos kafu nisam popila,pa daj boze da me neko razumije


Ako si dobro citala moj komentar, onda si mogla primijetiti, da se to odnosi na djevojke koje su mijenjale momke, izgubile vrijeme, a nisu nasle voljenu osobu svog zivota. Takvih ima puno. Kad vrijeme prodje, godine cine svoje, izged vise nije sto je nekad bio, vrsnjaci i oni malo stariji se pozenili, izbor se smanjio na jako mali broj. Nema vise ono sto sam nekad zelila. Dosla sam u priliku da biram izmedju onog sto je ostalo.
Poznata je stvar da se striji momci tesko odlucuju na zenidbi, ali se teskom mukom ipak odluce, i tako ta "nesretnica" (do tada nije imala srece), ipak nadje "voljenu" osobu svog zivota.
Pricajuci drugima kako je on "divan",ipak ne uspije nikoga ubijediti izuzev samu sebe.I sad zivi sretna i zadovoljna, odgaja djecu, svoju ljubav sve vise veze za njih, i u tome nalazi srecu.

Eto to bi bio kratak odgovor, malo pojasnjenje onoga sto sam ranije napisao. Ako i ovo nije jasno,moze i konkretnije kroz primjere.


iznervira me ba na sabahu.po tebi,to da li ce zena naci ljubav,zavisi od njenih godina(22-25) i izgleda.
bjezi ba,sta je sa onima koje ganjaju karijeru?osim toga,dal ti znas da se ta granica malo pomjerila,da se zene kasnije udaju?bjezi ba,iz koje se ti pecine javljas?
29-09-2012 at 09:04 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
Dajdza wrote:

Pricajuci drugima kako je on "divan",ipak ne uspije nikoga ubijediti izuzev samu sebe.I sad zivi sretna i zadovoljna, odgaja djecu, svoju ljubav sve vise veze za njih, i u tome nalazi srecu.






A kako ti znaš da "ona" prièa drugima i druge ubjedjuje, pa i samu sebe!?
Izmedju tvog prvog i ovog posta ima razlike, ali zakljuèak je na kraju ipak da TI misliš, odnosno, ubijedjen si da znaš, odnosno daješ sebi šovinistièko pravo time što tvrdiš "da znaš" kako ona ubjedjuje druge pa i samu sebe da se udala za pravog...jadnica

Pojasni mi molim te, koja se to po tebi "udala za pravog"
Pored tog tvog primjera o "jadnici" koja je poslije 10 navodno našla pravog, imamo toliko primjera kojima se prvi "uèinio" kao onaj pravi....pa se nakon par godina, skontali da su ipak malo pretjerali i postupili "djetinjasto"....pa se razidjoše
Ma daj dajdža @MelMel ti reèe pravu istinu Kao snebivaš se nad brazilskim guz..... a prvo si ih sve na tenane pregledao
ah zaboravi da te poèastim
29-09-2012 at 18:47 | Ukljuèi u odgovor
ljubavnica
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-09-2012
Odgovori: 267
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
andjela wrote:



A kako ti znaš da "ona" prièa drugima i druge ubjedjuje, pa i samu sebe!?
Izmedju tvog prvog i ovog posta ima razlike, ali zakljuèak je na kraju ipak da TI misliš, odnosno, ubijedjen si da znaš, odnosno daješ sebi šovinistièko pravo time što tvrdiš "da znaš" kako ona ubjedjuje druge pa i samu sebe da se udala za pravog...jadnica

Pojasni mi molim te, koja se to po tebi "udala za pravog"
Pored tog tvog primjera o "jadnici" koja je poslije 10 navodno našla pravog, imamo toliko primjera kojima se prvi "uèinio" kao onaj pravi....pa se nakon par godina, skontali da su ipak malo pretjerali i postupili "djetinjasto"....pa se razidjoše
Ma daj dajdža @MelMel ti reèe pravu istinu Kao snebivaš se nad brazilskim guz..... a prvo si ih sve na tenane pregledao
ah zaboravi da te poèastim

jesi ti dobra,i kafu mu das.
od mene je vala ne bi popio.to je jedan sexist i sovinist.
kao jadne zene ne mogu se udat dok se neko ne smiluje.ljudi i zene znaju nac ljubav svog zivota u 40,50,60. godini zivota.i jos da pozive rahat nekoliko godina.tada sigurno nije vazno ko je gdje bio i sta je radio.....ma haj ti to seljaku objasni
29-09-2012 at 21:30 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

Andjela

citat:
A kako ti znaš da "ona" prièa drugima i druge ubjedjuje, pa i samu sebe!? Izmedju tvog prvog i ovog posta ima razlike, ali zakljuèak je na kraju ipak da TI misliš, odnosno, ubijedjen si da znaš, odnosno daješ sebi šovinistièko pravo time što tvrdiš "da znaš" kako ona ubjedjuje druge pa i samu sebe da se udala za pravog...jadnica Pojasni mi molim te, koja se to po tebi "udala za pravog" Pored tog tvog primjera o "jadnici" koja je poslije 10 navodno našla pravog, imamo toliko primjera kojima se prvi "uèinio" kao onaj pravi....pa se nakon par godina, skontali da su ipak malo pretjerali i postupili "djetinjasto"....pa se razidjoše Ma daj dajdža @MelMel ti reèe pravu istinu Kao snebivaš se nad brazilskim guz..... a prvo si ih sve na tenane pregledao ah zaboravi da te poèastim Bosna da prostiš jedna zemlja imade..I posna i bosa da prostiš..I hladna i gladna I k tomu još da prostiš prkosna od Sna


Znao sam ja da ce moj komentar kod nekih izazvati nedoumiu pa i ljutnju. To sto se vi ljutite, nije moj nego vas problem. Naime, to je psiholoska problematika koju treba razumjeti.Evo jedan skolski primjer iz literature, a vi izvucite zakljucak.
Dijete ne uci i u skoli i dobije jedinicu. Otac ga zbog toga ostro ruzi, a dijete pocinje da tvrdi kako njega nastavnik mrzi, i tako u pokusaju da ubijedi oca, on ubjedjuje sebe.
Tako i zena koja nije ostvarila svoje snove, vezano za udaju, pocinje isticati neke druge osobine svoga muza, naravno uopstene,kao npr. "jest da nije lijep ali je simpatican".
Ja navedoh ovu uopstenu tvrdnju,a takvih uopstenih tvrdnji ima punu, koje zene, pa i muskarci koriste, i pricaju drugima,nastojeci ubijediti druge u istinitost svoje tvrdnje, i na kraju malo koga ubijede, izuzev sebe.
Ja se ni malo ne cudim sto to nisi shvatila, jer to je problematika ponasanja, koja tebe ranije nije zanimala.Pokusaj nesto procitati na tu temu. Tada vjerovatno nece biti onih tvrdne, koje pocinju sa glasom "S" sa kvacicom.
Ja nigdje nisam tvrdio da je ona "jadnica" poslije 10 promijenjenih momaka nasla onog pravog. Uopsteno receno tesko je govoriti o onom "pravomo ili pravoj", a evo zasto.
Roditelji imaju dvije kceri ili dva sina. Oboje kcerke su od istih roditelja, odrasle su uz iste rodtelje, pa i u istom ambijentu-okruzenju uslovno receno, jer isto ne postoji.
Medjutim, one se razlikuju po fizickom izgledu (problematika nasledja), ali se razlikuju i po ponasanju, pogledima na zivot drustvo, odnose medju ljudima itd. Sta sve na ovo utice da ne razglabamo, jer to zahtijeva vrijeme i detaljije objasnjenje.
Dakle, razlika medju sestrama postoji, iako su roditelji isti, uslovi zovota u kojem odrastale itd. Kakva je tek onda razlika izmedju djevojke i mladica, koji poticu od drugih roditelja, koji su odrastali u drugom okruzenju itd.
Kroz druzenje-zabavljanje, momak i djevojka priblizavaju svoje stavove i poglede na zivot i drutvo, medjusobene odnose itd.(ovo je slozena problematika i tesko je sve kratko kazati). Tesko je ocekivati da ce bilo kada pribliziti 100%. Od toga koliko uspiju pribliziti svoje stvova i poglede na zivot, drustvo, medjusobne odnose itd, zavisi kakav ce kasnije biti njihov brak. Oni koji su uspjeli pribliziti svje stvove imat ce uspjesniji brak i obrnuto.

Izvinjavam se, imam problema sa kompjuterom, najvjerovatnije ce morati ici na popravak. Ako se sutra ne javim, ili kompjuter popravljam ili razmisljam koji drugi da kupimi.Inace o ovom problemu pisao bih malo opsirnije, ali i ovo je dosta za one koji komentar smatraju dobronamjernim, a ne sovinistickim, jer sve sto sam kazao, kazao sam iskljucivo u dobroj namjeri.

Napomena:Kad startujem kompjuter, pojave se kose linije nagnute na desno ili vodoravno, i tako stoji dok ga ponovo ne ugsim. Danas sam ga nasilno gasio najmanje 5 puta, tri puta sam automatski obnavljao sistem, da bih mogao procitati novine. Sta ce biti kad ga ugasim, Bog sami zna. Najvjerovatnije put u servis.
Pozdrav Dajdza.


[Edited by Dajdza on 30-09-2012 at 02:59 GMT]
30-09-2012 at 02:48 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
Dajdza wrote:
Andjela

citat:

Napomena:Kad startujem kompjuter, pojave se kose linije nagnute na desno ili vodoravno, i tako stoji dok ga ponovo ne ugsim. Danas sam ga nasilno gasio najmanje 5 puta, tri puta sam automatski obnavljao sistem, da bih mogao procitati novine. Sta ce biti kad ga ugasim, Bog sami zna. Najvjerovatnije put u servis.
Pozdrav Dajdza.


[Edited by Dajdza on 30-09-2012 at 02:59 GMT]

Pokušaj pobrisati sve sa HD i ponovo instaliraj sistem,a ne zaboravi kupit' drugi antivirus...
30-09-2012 at 03:06 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
ljubavnica wrote:

jesi ti dobra,i kafu mu das.
od mene je vala ne bi popio.to je jedan sexist i sovinist.
kao jadne zene ne mogu se udat dok se neko ne smiluje.ljudi i zene znaju nac ljubav svog zivota u 40,50,60. godini zivota.i jos da pozive rahat nekoliko godina.tada sigurno nije vazno ko je gdje bio i sta je radio.....ma haj ti to seljaku objasni


naci ljubav svog zivota u '40 godinama, do'nekle bi mozda i bilo opravdano gubljenje vremena, ili ipak nebi jer si fakticki vise od 20 godina sebicnosti cekala ili trazila tu "superiornu" ljubav (ili cekao)

medjutim traziti ili cekati ljubav u '50 i '60 je totalni apsurd i trosenje zivota uzalud,
vecina ljudi u tim godinama imaju unucad i ako se nisu nikad udali/ozenili ipak imaju izgradjene zivote,
trazenje ljubavi u tim godinama je olicje narcisiodnosti, sebicnosti i ne brige za porodicom i familijom, ako je ima ikako,

obicno ljubavni susreti u poznim godinama stvaraju vise loseg nego dobrog

efekti ljubavi na licnost i njenu okolinu stvaraju razlicite rezultate,
zavisi u kojoj dobi zivota te "odalami"
sto kasnije, to je rezultat komplikovaniji i bolniji a ponekad i tragican...
30-09-2012 at 06:22 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

nema Dajdza i cia ti je za petama, zbog onih brazilskih gu....ca.. dzabe ti ono , oni su upratili da si ti to pregledo.. a s druge strane, mozda taj kompjuter i nije ljubav tvg zivota, pa on svoj revolt tako pokazuje.. nemoj da upotrebljavas silu nad njim, znas da masine sve pamte a kad se jednom taj komp pretvori u treminatora, sve ce ti vratit i to s kamatom..
nego, ljubavnice.. sta te briga, sto se nekima, neke stvari, ne mogu objasnit.. vazno je da je drugima sve jasno.. pa ja..

30-09-2012 at 08:05 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jeste li se udale za ljubav svog zivota???

citat:
ljubavnica wrote:

jesi ti dobra,i kafu mu das.
od mene je vala ne bi popio.to je jedan sexist i sovinist.
kao jadne zene ne mogu se udat dok se neko ne smiluje.ljudi i zene znaju nac ljubav svog zivota u 40,50,60. godini zivota.i jos da pozive rahat nekoliko godina.tada sigurno nije vazno ko je gdje bio i sta je radio.....ma haj ti to seljaku objasni


kratko i jasno
30-09-2012 at 08:38 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Ženski minder : Jeste li se udale za ljubav svog zivota??? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice