Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorkama (samo nemojte pitati kako se prave djeca)


FORUM : Roditelji i djeca : djecije provale
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale



ne znam kome se vise smijem jal Mrlji jal Irmi aj duse slatke pametne, extra su simpaticni

27-11-2009 at 21:56 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: djecije provale

citat:
Denci wrote:
Mrlji je jos uvijek dzamija dvorac gdje zivi Aladin Aladin je hodza


car mali

08-12-2009 at 00:38 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

Omiljena tema
Pisite to i cuvajte...kao ono u "Olovka piše srcem"
Irma i Mrljo

09-12-2009 at 22:04 | Ukljuèi u odgovor
sejla
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 04-05-2007
Lokacija: Svedska
Odgovori: 801
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

Lijepa tema......
moj sin (21 mjesec) sve ponavlja kao papagaj. Svaki dan neka nova rijec mijesa svedski i nas. Juce isao samnom na posao i tamo sa drugom djecom sve prica bosanski oni se njemu obracaju na svedski a on prica nas

Prosle sedmice kazu meni njegove uciteljice sta znaci "jode" on cesto trazi ma reko dajte mu vode......dusa slatka bude zedan a nezna reci sta hoce e kako mi ga bilo zao 


9.mart.2008
10-12-2009 at 21:33 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: djecije provale

citat:
sejla wrote:
Lijepa tema......
moj sin (21 mjesec) sve ponavlja kao papagaj. Svaki dan neka nova rijec mijesa svedski i nas. Juce isao samnom na posao i tamo sa drugom djecom sve prica bosanski oni se njemu obracaju na svedski a on prica nas

Prosle sedmice kazu meni njegove uciteljice sta znaci "jode" on cesto trazi ma reko dajte mu vode......dusa slatka bude zedan a nezna reci sta hoce e kako mi ga bilo zao

ma i kod mog je bilo tako na pocetku,sad je ok
i sad mijesa,malo norveski malo bosanski,gramatika uglavnom nista ni s cim al bice to dobro  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
11-12-2009 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

Sinoæ sam se sjetila najveæe provale moje mezimice kad je imala 4 godine.

U stanu u kojem smo prije stanovali imali smo onu rupu u zidu sa poklopcem gdje ide sulunar od šporeta. Eh u tu rupu smo mi njoj ostavljali pred Novu godinu poklonèiæe i govorili da joj to donosi Djed Mraz.
Eh kad smo se selili i došli mi u novi stan, unijeli stvari sjeli ja i džuvegija kafu da pijemo na onim kutijama i kesama pa raspravljamo jesmo li šta zaboravili... Kad æe ona ko iz topa: ZABORAVILI SMO RUPU!!!!



Živote dragi koliko smo se smijali, još više zbog toga što je ona bila dijete "poguzija" šta god staviš pred nju ona mete. Pa ko biva ode mi izvor slatkiša

24-12-2009 at 08:30 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

sinoc na koncertu, bratova mala (2.5 godine), uredno s cuclom u ustima, kao megi iz simpsona, nakon jedno 40-50 minuta, mrtva hladna vuce za ruku i kaze (kroz cuclu, naravno): a kad ce poceti?

30-12-2009 at 19:48 | Ukljuèi u odgovor
stvor
Nivo: Forumas sa iskustvom
majka dva divna sina

Registriran(a): 10-03-2009
Lokacija: moja oaza mira
Odgovori: 180
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

Djeca su divna i iskrena.Moj sin kada je imao neke tri godine napravio je nešto što i sad spominjemo.Muž i ja smo se vozili naokolo gledajuæi zemljišta za vikendicu i o tome razgovarali. Kad je malenom to dojadilo,mudro je kazao:kupite više tu GODIŠNJICU pa da idemo kuæi.Tako je za nas vikendica uvjek godišnjica.

15-02-2010 at 20:28 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: djecije provale

E pa stvarno, Irma bi trebala svoj reality show da ima!! Knjigu treba o njoj napistai!!

Mala od sestre, 5 joj godina, jednom u setnji navali hoce Hello Kitty sat or 60 maraka. Setra se krene ubjedivati s njom da ne zna ni gledati na sat i nema govora a ona jos u veci plac.

Ja se tu umijesam i kazem, Lilo bona, znas da u Kamobodzi djeca tvojih godina nose kamen na gradilistu da bi kupili hljeb porodici, ma kakav sat. A ona jadna onako samilosna, prestane odmah da place i kaze, mama, necu sat, nego od sad kad krenemo u setnju da ponese malo hljeba za kambodzansku djecu u cekeru!!

I tako sestra nosala krisku hljeba 3 dana morala hudnjica, Dalila provjeri prije svake setnje. Kad 3 dan, opet ista prica, ovaj put lutka. Ja opet krenem s istim pricom, kontam ferceralo zadnji put, rekoh, "Ja samo imam dovoljno para da kupim hljeb kamobodzanskoj djeci ili tebi lutku, sta cemo?" A ona onako sva ozbiljna kroz plac kaze "Ma tri dana ih trazim tetka i nosam hljeb a njih nema!! De ti meni kupi lutku pa ih pitaj nek samo danas budu gladani, ponijecu ja hljeb opet sutra"!!

14-05-2010 at 06:36 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: djecije provale

citat:
Dalila wrote:
E pa stvarno, Irma bi trebala svoj reality show da ima!! Knjigu treba o njoj napistai!!

Mala od sestre, 5 joj godina, jednom u setnji navali hoce Hello Kitty sat or 60 maraka. Setra se krene ubjedivati s njom da ne zna ni gledati na sat i nema govora a ona jos u veci plac.

Ja se tu umijesam i kazem, Lilo bona, znas da u Kamobodzi djeca tvojih godina nose kamen na gradilistu da bi kupili hljeb porodici, ma kakav sat. A ona jadna onako samilosna, prestane odmah da place i kaze, mama, necu sat, nego od sad kad krenemo u setnju da ponese malo hljeba za kambodzansku djecu u cekeru!!

I tako sestra nosala krisku hljeba 3 dana morala hudnjica, Dalila provjeri prije svake setnje. Kad 3 dan, opet ista prica, ovaj put lutka. Ja opet krenem s istim pricom, kontam ferceralo zadnji put, rekoh, "Ja samo imam dovoljno para da kupim hljeb kamobodzanskoj djeci ili tebi lutku, sta cemo?" A ona onako sva ozbiljna kroz plac kaze "Ma tri dana ih trazim tetka i nosam hljeb a njih nema!! De ti meni kupi lutku pa ih pitaj nek samo danas budu gladani, ponijecu ja hljeb opet sutra"!!



jadno dijete , moš` mislit u njenoj glavi zbrke tražeæi gladnu djecu Ne može se danas dijete prevarit tako lako

Došla mi kolegica i krenula ispitivat Irmu :"pa kako ti je vamo , šta si tamo " kako to veæ ide.. kad u jednom momentu dijete puèe "Nemojte me više vaspitivat" šta je ona time mislila ispitivat il vaspitavat , ko zna
14-05-2010 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Roditelji i djeca : djecije provale New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice