Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Ko je ko? : Medicinska skola..bilo koja generacija...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

Meni bila prvo Bosa razredna,pa Fata Ibralicka...Ovdje bi jedino Primus mogao biti moja generacija s tim da sam ja opsti smijer

04-10-2008 at 17:08 | Ukljuèi u odgovor
smrD fashizmu
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 27-09-2008
Lokacija: out of TZ, na zalost
Odgovori: 21
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

Generacija ´91 - ´95, opsti smjer, A odjeljenje. U prvi razred is´o sa Rankinim mladjim sinom - Pavle, i Jelisicevom kcerkom - Irena, dok nisu poslije otisli iz Tz.
Od 1 do 4 razreda svake godine nam se promjenio razrednik: Nevenka ... i jos troje, ne sjecam se ko
Maturu i k´o nekakav reunion smo proslavili nekad ubrzo nakon rata, ne sjecam se tacno koje godine. Maturu nismo slavili ´95 radi masakra na Kapiji.
Ne radim SSS pos´o, poslije sam studiro, al ne za "dr"
Ima li koga iz ove generacije? 


MALDERE, VRATI SE, SVE TI VJERUJEMO!
11-10-2008 at 09:28 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
smrD fashizmu wrote:
Generacija ´91 - ´95, opsti smjer, A odjeljenje. U prvi razred is´o sa Rankinim mladjim sinom - Pavle, i Jelisicevom kcerkom - Irena, dok nisu poslije otisli iz Tz.
Od 1 do 4 razreda svake godine nam se promjenio razrednik: Nevenka ... i jos troje, ne sjecam se ko
Maturu i k´o nekakav reunion smo proslavili nekad ubrzo nakon rata, ne sjecam se tacno koje godine. Maturu nismo slavili ´95 radi masakra na Kapiji.
Ne radim SSS pos´o, poslije sam studiro, al ne za "dr"
Ima li koga iz ove generacije?



to smo mi hebote!!!
12-10-2008 at 15:09 | Ukljuèi u odgovor
smrD fashizmu
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 27-09-2008
Lokacija: out of TZ, na zalost
Odgovori: 21
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
andjela wrote:



to smo mi hebote!!!


generacijo! Koje si bila odjeljenje / smjer? 


MALDERE, VRATI SE, SVE TI VJERUJEMO!
12-10-2008 at 15:33 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
smrD fashizmu wrote:
Generacija ´91 - ´95, opsti smjer, A odjeljenje. U prvi razred is´o sa Rankinim mladjim sinom - Pavle, i Jelisicevom kcerkom - Irena, dok nisu poslije otisli iz Tz.
Od 1 do 4 razreda svake godine nam se promjenio razrednik: Nevenka ... i jos troje, ne sjecam se ko
Maturu i k´o nekakav reunion smo proslavili nekad ubrzo nakon rata, ne sjecam se tacno koje godine. Maturu nismo slavili ´95 radi masakra na Kapiji.
Ne radim SSS pos´o, poslije sam studiro, al ne za "dr"
Ima li koga iz ove generacije?

jah,mladi ste.....
ja sam isla u skolu u vrijeme kad je ranki sin umro,ne znam koje godine i ne znam koji sam ja razred bila.i reci mi,na tom reunionu,jel bila ranka ili pavle?kako je ta zena,boze,ja tako cesto na nju mislim.ona je jedna od onih profesora koji poneke djake obiljeze,duboko dotaknu.ja knjige pojedinih pisaca nikad ne mogu uzeti u ruke a da se nje ne sjetim  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
12-10-2008 at 17:04 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
smrD fashizmu wrote:


generacijo! Koje si bila odjeljenje / smjer?


Ma opsti smjer,al da me ubijes ne mogu se sjetit koje sam odjeljenje bila u prvom
sjecam se da smo svi bili padobranci tj. gotov do polugodista se formiralo odjeljenje,a Bosa nas zato nije mogla,kaze zbog nas super odlikasi nisu primljeni te godine

Poslije sam bila B odjeljenje do kraja

12-10-2008 at 17:56 | Ukljuèi u odgovor
smrD fashizmu
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 27-09-2008
Lokacija: out of TZ, na zalost
Odgovori: 21
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
halosvabija wrote:

jah,mladi ste.....
ja sam isla u skolu u vrijeme kad je ranki sin umro,ne znam koje godine i ne znam koji sam ja razred bila.i reci mi,na tom reunionu,jel bila ranka ili pavle?kako je ta zena,boze,ja tako cesto na nju mislim.ona je jedna od onih profesora koji poneke djake obiljeze,duboko dotaknu.ja knjige pojedinih pisaca nikad ne mogu uzeti u ruke a da se nje ne sjetim


Koliko se sjecam, njih dvoje nisu bili na tom nasem okupljanju. Vjerujem ti na rijec u vezi Ranke, jer ja je nisam imao priliku upoznati kao profesoricu - ona nam nije nista predavala, al je Pavle bio stvarno OK momak.
 


MALDERE, VRATI SE, SVE TI VJERUJEMO!
12-10-2008 at 17:57 | Ukljuèi u odgovor
smrD fashizmu
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 27-09-2008
Lokacija: out of TZ, na zalost
Odgovori: 21
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
andjela wrote:


Ma opsti smjer,al da me ubijes ne mogu se sjetit koje sam odjeljenje bila u prvom
sjecam se da smo svi bili padobranci tj. gotov do polugodista se formiralo odjeljenje,a Bosa nas zato nije mogla,kaze zbog nas super odlikasi nisu primljeni te godine

Poslije sam bila B odjeljenje do kraja




Bose se jedva sjecam, mislim pamtim facu al nista vise, jer meni nije nista predavala. Samo mi je onako svojim drzanjem odavala sliku neke "upete" gospoje
 


MALDERE, VRATI SE, SVE TI VJERUJEMO!
12-10-2008 at 18:00 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
smrD fashizmu wrote:


Bose se jedva sjecam, mislim pamtim facu al nista vise, jer meni nije nista predavala. Samo mi je onako svojim drzanjem odavala sliku neke "upete" gospoje




crnjak je sto te iste godine ni nama nije nista predavala,a da je bila upeta - bila je

Sjecas li se one mlade profesorice iz Osijeka,sto nam je kratko predavala matematiku,ona zgodna,al zaboravila sam kako se zvala
12-10-2008 at 18:06 | Ukljuèi u odgovor
smrD fashizmu
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 27-09-2008
Lokacija: out of TZ, na zalost
Odgovori: 21
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija... - [B]Generacija ´91 - ´95[/B]

citat:
andjela wrote:



crnjak je sto te iste godine ni nama nije nista predavala,a da je bila upeta - bila je

Sjecas li se one mlade profesorice iz Osijeka,sto nam je kratko predavala matematiku,ona zgodna,al zaboravila sam kako se zvala


Ako je ta iz Osijeka bila zgodna, garant sam je zapamtio
, mada se ne uspijevam sjetit tacno ko je.
Meni je i u prvom i u drugom matematiku predavala Mesic Vesna, i hvala joj, ziva bila 100 godina - ja i matematika ko nebo i zemlja, al je teta castila makar sa prolaznom
Prije dvije godine sam navratio do medicinske i vidio da je vjecni direktor jos uvijek na tronu a vidio sam i nekih profesora koje pamtim od prije 15 i vise godina. Svasta se nesto promjenilo, pokusaj ulaska u skolu mi sada vise lici na pristup nekom strogo cuvanom drzavnom objektu, ograde, security i sve to ... samo jos kamere i alarmi fale
Doduse, ne mislim da je to sve suvisno, donekle razumijem sve to u danasnje vrijeme stvarno blentave djece i odraslih, droge, nasilja, bla, bla, bla ...
Ipak, to nije ona skola koje se ja sjecam i svega onog lijepog sto me veze za tu skolu - htio sam rec "sto me veze za taj period" al je rat sve s*ebo.
Svakakva sjecanja, i lijepa i manje lijepa, mi sada sjevnuse kroz glavu citajuci ova imena profesora sto su se ovdje nabrajala, ne vidim da je iko spominjo onog tipa Aliju Uzunovica, on mi je u drugom predavo Latinski nakon Djurdjice. E jesam se tu ispatio, brate mili  


MALDERE, VRATI SE, SVE TI VJERUJEMO!
13-10-2008 at 07:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 54
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Ko je ko? : Medicinska skola..bilo koja generacija... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice