Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Ko je ko? : Medicinska skola..bilo koja generacija...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
yugi wrote:
Moraš ti sve razabrat


ne budi ljubomoran...

tip je hodajuci testosteron,vid mu avatara...a ti? haj ba provescemo tii ja (i jos neki) starost zajedno u nekom domu ...ah btw kako prostata, sluzil papagaj?
24-04-2008 at 21:46 | Ukljuèi u odgovor
pupi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 27-05-2007
Lokacija: cirih
Odgovori: 47
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
halosvabija wrote:

ma zar nije mato jedini koji je antropologiju predavao?
nadezda je jedina razredna koja nije dobila ni ruzu kad smo zavrsili.znas ti da mi njoj nista nismo dali,a djeca kupovala cvijece,poklone,zlato.vecina se nije ni pozdravila s njom.mislim da smo joj zauvjek ostali u sjecanju ;hanka


nadezda je i meni bila razredna al samo u drugom razredu u skolskoj 1991-1992 godini..kad smo se upisali 1993 u treci razred ubrzo potom je napustila tuzlu...


[Edited by pupi on 08-05-2008 at 22:18 GMT]
08-05-2008 at 22:03 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
pupi wrote:


nadezda je i meni bila razredna al samo u drugom razredu u skolskoj 1991-1992 godini..kad smo se upisali 1993 u treci razred ubrzo pomotom je napustila tuzlu...


Pa reci,svega ti,jel bar vama bila dobra razredna?mogli ste je za jednu godinu upoznati 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
08-05-2008 at 22:05 | Ukljuèi u odgovor
pupi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 27-05-2007
Lokacija: cirih
Odgovori: 47
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
halosvabija wrote:

ti si stvarno poludila
ona latincica,kako joj bjese ime... i onaj ljigavi....kako se zvao? ljubo?ljupce? ljupko?oni su latinski predavali.mato 100% antropologiju....
ja mislila ja senilna


mato je predavao i antropologiju i biologiju i fiziku ( po potrebi)...a latinski su predavali ljubomir bjeslica i djurdjica...
08-05-2008 at 22:05 | Ukljuèi u odgovor
pupi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 27-05-2007
Lokacija: cirih
Odgovori: 47
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
halosvabija wrote:

Pa reci,svega ti,jel bar vama bila dobra razredna?mogli ste je za jednu godinu upoznati



hahahahaa...ona je nama znala reci kad ujutro dodje na cas, jao deco sto smrdite...otvorite prozor... hahahaha
pa bila je udarena mokrom carapom... bila je zajebana kad su ocjene u pitanju ( u prvom razredu dok je antropologiju predavala bila je uzasna na ocjenama) a u drugom mi je predavala biologiju pa je bila malo popustljivija kad su ocjene u pitanju...
a sjecas li se branke sto je predavala zdravstvo hahahaha
08-05-2008 at 22:08 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
pupi wrote:


mato je predavao i antropologiju i biologiju i fiziku ( po potrebi)...a latinski su predavali ljubomir bjeslica i djurdjica...


on je nama i odbranu predavao.a ja se uvijek puski grozila,pa je on morao da mi pokaze kako se puska drzi,sto je mene jako radovalo  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
09-05-2008 at 00:08 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
pupi wrote:



hahahahaa...ona je nama znala reci kad ujutro dodje na cas, jao deco sto smrdite...otvorite prozor... hahahaha
pa bila je udarena mokrom carapom... bila je zajebana kad su ocjene u pitanju ( u prvom razredu dok je antropologiju predavala bila je uzasna na ocjenama) a u drugom mi je predavala biologiju pa je bila malo popustljivija kad su ocjene u pitanju...
a sjecas li se branke sto je predavala zdravstvo hahahaha


joj,sjecam je se,jasta,uvijek u crnom,za nekim je dugo zalila,sva mrsava i ispijena.mene je iz nekog razloga voljela,mislim zato sto sam joj jednom pridrzala vrata da prodje pa ona nadezdi rekla kako sam ja dobro dijete,a ova njoj odgovorila da sam ja medju NAJGORIMA u njenom razredu.naravno,tu je i tanitha spadala.ona je jednom zakazala roditeljski samo za roditelje od nas 4,i tako nas oblatila,da bog sacuva.a mi STVARNO nismo bile katastrofa
a sjecas li se ti ranke sto je sh predavala?
najdraza prof. svih vremena 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
09-05-2008 at 00:13 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

Nema veze sa temom al ima sa Brankom
Na samom pocetku rata, kad je ona srna ili kako se vec zvao onaj kanal, pocela emitovanje.
Sjedimo mi u haustoru, igramo remija, napolju uzbuna, granatiranje, kad izleti Branka iz stana, vristi, place ko godina, i nesto vice, ubili su ih, ubili itd....
Mi gledamo, sta joj bi, pitamo koga su bona ubili, kontajuci granata nekog ubila u carsiji. Kad, cvaka gledala srnu, i vidjela neke cetnike poubijane, oko Vlasenice, Bratunca, ne sjecam se, bradate, pa haman ih znala, i zao joj bilo. Mi je gledamo, kontamo, ja budaletine sestro mila.... Sad je i odselila u taj svoj kraj tamo. U stan navrati samo povremeno.

09-05-2008 at 09:35 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

sjetim se cara mandzuke
izvadi tip ccakiju na po casa i kaze sacu ti bradu odrezat nije gotivio cova alternativce,a ja to skonto pa u inat on oce napad bubrega da dobije od muke
a tek ljudina nebojsa malezanovic hahaha
jesam ja njeg volio,spuca on meni jedva dvicu al kralj kralj,samo nek valja...(jutro je,ptice pjevaju na granama,ona popi mjedovine iz vrca i zagrcnu se)majka mu stara ko je reko,kad je reko ,sta je reko,koja stranapitanje iz lektire kralj

[Edited by primus on 08-05-2008 at 21:17 GMT]

09-05-2008 at 10:15 | Ukljuèi u odgovor
pupi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 27-05-2007
Lokacija: cirih
Odgovori: 47
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Medicinska skola..bilo koja generacija...

citat:
halosvabija wrote:

joj,sjecam je se,jasta,uvijek u crnom,za nekim je dugo zalila,sva mrsava i ispijena.mene je iz nekog razloga voljela,mislim zato sto sam joj jednom pridrzala vrata da prodje pa ona nadezdi rekla kako sam ja dobro dijete,a ova njoj odgovorila da sam ja medju NAJGORIMA u njenom razredu.naravno,tu je i tanitha spadala.ona je jednom zakazala roditeljski samo za roditelje od nas 4,i tako nas oblatila,da bog sacuva.a mi STVARNO nismo bile katastrofa
a sjecas li se ti ranke sto je sh predavala?
najdraza prof. svih vremena


ranka mi je predavala sh u drugom razredu...bila je stvarno super zena... mislim da je njen sim umro jako mlad...

a branka je nosila crno zato sto je zalila svog oca... 100 godina ga zalila...najmrze joj je bilo kad vidi djevojke koje su se nacifrale, imaju dugacke nokte, nakindjurene a nisu naucile... hahahahaa
a kad neko nesto provali prilikom odgovaranja cesto je znala reci ,, joj zemljo albanijo,,... hahahaaa


09-05-2008 at 12:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 8
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: almirdzini, boki, E_salkic, GIFT, Keno, meli1980, mirex, seky, selmic_de, Sselmica, Tuzlanka, vw joker
FORUM : Ko je ko? : Medicinska skola..bilo koja generacija... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice