Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorkama (samo nemojte pitati kako se prave djeca)


FORUM : Roditelji i djeca : Savjetovaliste
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Savjetovaliste

citat:
halosvabija wrote:
hvala bosnjo,
i imam jos jedno pitanje za tebe....
ovaj tvoj potpis....znaci li to da zensku djecu pravis dzaba? de ba da se uvezemo...ja volim curice


K´o tebi je dzaba...
Ako budu dvojke onda naplacujem po reklamnoj cijeni...

Detalje dogovaramo na PP... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
14-07-2006 at 15:08 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Savjetovaliste

citat:
halosvabija wrote:
eh,drage mamice i tatice,sjetite se malo kad su vase bebe tek pocele jesti drugu hranu osim mlijeka,pa mi odgovorite.
mi tek pocinjemo uvoditi drugu hranu,mada moja beba pravi smijesne face na sve osim standardne flasice.dosad je jela samo jabuku i mrkvu,tj.pila sokice koje sam ja sama pravila.nista joj se nije svidjelo.i probali smo hippovu kasicu od mrkve i jabuke. to je sve........danas ima tacno 4 mjeseca..
sve sam zaboravila,kad ide krompir,kad jaje,meso,voce...a sramota me pitati svijet...


Pa zar nema ona gotova djecja hrana,proizvodi Nestle,cini mi se ima za djecu do tri mjeseca ,do cetiri ,od cetiri do sest ....itd
mada je kako Bosnjo rece majcino mlijeko nezamjenljivo.pogledaj negdje u apoteci ili drogeriji
31-07-2006 at 18:20 | Ukljuèi u odgovor
alchak
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-06-2006
Lokacija: tuzla
Odgovori: 9
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

citat:
halosvabija wrote:
citat:
eh,drage mamice i tatice,sjetite se malo kad su vase bebe tek pocele jesti drugu hranu osim mlijeka,pa mi odgovorite.

Za bebe koje doje,dohranu ne treba uvoditi prije 6.mjeseca,a sudeci po tvom postu pretpostavljam da ste na adaptiranom jer pominjes flasicu (ali ne treba ni tad zuriti)...Prvo krecu vocne kasice,(jabuka,kruska i banana),za svaku novu namirnicu praviti razmak od 7 dana da se beba navikne na nove okuse...riza,isto tako ide rano,pa karfiol,tikvice,brokula,krompir...meso(bijelo)ne prije 7.mjeseca,pa teletina,bijela riba...jaje (jak alergen),zumance ne prije 8-9 mjeseci,bjelance nakon godinu...mladi sir,jogurt oko 8./9.mjeseca,itd...nadam se da sam makar malo pomogla...
31-07-2006 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

halosvabija evo link:
http://www.nestle.ch/de/pro/cat/details.aspx?catid=7&groid=174&sprid=1277#p

31-07-2006 at 23:58 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

bejbe me izludjuje Ziv je,nemiran,rastura sve po kuci,unistava sve sto mu dodje pod ruku itd.Nije to ni bitno Nego bolan cim nije nesto po njegovom udara glavom od sta stigne,i to ne malo nego iz sve snage Nekad od zid,cesce od parket,cupa se za kosu Prvo sam trcala,dizala ga sa poda i pokusavala mu usmjerit paznju na nesto drugo,sto je nemoguce jer je sabro svu pamet svijeta,onda sam probala da to ignorisem,ali nista Vodila sam ga doktoru,doktor kaze da je to samo jedna od faza i da je to normalno glava mu je modra,na celu ima cvorugu Strah me da m se ba nece sta u glavi poremetit,inace je sve ok,dodje,mazi se,spava na vrijeme,jede ko ptica Cim mu se malo usprotivis baci se na pod i udri  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
04-05-2007 at 14:22 | Ukljuèi u odgovor
high_hopes
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-02-2006
Odgovori: 2355
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

Evo ova moja, ljubi je majka, ko da je iz baraka. Samo rovi, rovi, rovi...ormari, tasne, ne mogu se nasklanjat. Kad joj se uskrate rovinjarske cari, zabaci glavu unazad i zvekne svom duzinom na pod i onda se jos odbacuje nogama! Imal ko kakav savjet za to?

04-05-2007 at 14:30 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

moj sin se potpuno isto tako ponasao, kad ne dobije nesto sto zeli glava strada lupo je prvo od sto stigne i ja sam mu tako skretala paznju na drugo, pokusala da mu odvucem paznju, dok mi jednom nije pukao film i onako samo rekla hajd mozes li jace udariti ;jojcovjece a on je stao pogledao me ;sumase ko sto joj bi ;sumase i nije nastavio. ponovilo se par puta i kad je vidio da sam dosljedna da nesto ne dam prestao je sa tim lupanjem ali nasao je novi nacin, biti najbolji na svijetu kad mu sta treba
kcerka je drugacija ona je vristala toliko da su se stakla na prozorima tresla ;jojcovjece

[Edited by laly on 04-05-2007 at 14:38 GMT]

04-05-2007 at 14:32 | Ukljuèi u odgovor
high_hopes
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-02-2006
Odgovori: 2355
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

joj, lijepo budjenje po noci...I miss it!

04-05-2007 at 14:34 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste


koliko su stare te vase lopuze?
moja drugarica je isto tako imala sina koji je lupao glavom o pod,lijepo rasiri nogice kad mu nesto ne da,i duh celom o pod izmedju nogica.ona jadna umirala od straha,dok joj dok nije rekla da ga ignorise.i par puta kad on to pocne ona samo izadje iz sobe ili sebi upali tv.mali je to jos par puta uradio i onda mu vise nije bilo interesantno bez publike...a jesu lopovi
eto,nadam se da ce i vasi mozda prestati.
nego kakva je kod vas situacija po pitanju tute? denci,znam da tvoj bejbi ima 14 mjeseci ili sl,moj bejbi ima jos malo pa 14 i jos nismo ni sjeli na tutu,ja sve nesto odgadjam... 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
04-05-2007 at 14:35 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Savjetovaliste

15 mu je mjeseci Znaci nisam jedina Bas tako HH zavali se nazad i gruhne svom jacinom Imam i ja problem s laticama,ormarima,otvori i sve moje gace i grudnjake pobaca po sobi Il uzme tatine carabe raspari ih i baca u zrak A kuhinja i sudje to je druga prica,svaki dan,slaganje,jovo nanovo,pa ne znam kako mu vise ne dosadi  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
04-05-2007 at 14:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Roditelji i djeca : Savjetovaliste New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice