Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Ozenjeni muskarci.........
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

neko ne može a da ne bude svakom loncu poklopac

15-02-2012 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
blentava wrote:


On æe gledat' al' ti bome neš.
Ti æeš biti kuæi iza šporetiæa, duvaæeš u prste da mu što prije ispeèeš ruèak dok se on vrne sa gledanja što 'nako što 'vako, nekako.
Što se mene lièno tièe, nek gleda još bi mu bolje cvike nabavila da se jadan ne muèi.


[Edited by blentava on 15-02-2012 at 21:08 GMT]


EjhHHH,Janna,da ti znas kako sam ja njega sredilaaaa ,...

Bomme,on je oko sporetica u mene MI



15-02-2012 at 23:45 | Ukljuèi u odgovor
camargue
Nivo: Forumas sa iskustvom
za sad nista
Registriran(a): 21-11-2011
Lokacija: tamo i vamo
Odgovori: 236
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
MelMel wrote:

pa gledam, hvala bogu da gledam. volim i ja dobro musko pogledati. same oci lete.

znas kako se kaze, samo se u gov$o ne treba gledati, sve ostalo sto je lijepo treba gledati.



eto vidis sto je lijepo kad se kaze sta se misli,pa i ja kontam cijelo vrijeme da ti volis dobro musko...to volim da cujem,sad je sve lakse....
20-02-2012 at 18:56 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
blentava wrote:
Drago mi je proèitati da je jedan barem usmeren na i oko štednjaka, sa pregaèom i varjaèom u ruci. Blago tebi


Najèešæa je pak ova slika:

Za žene koje žele promene

[Edited by blentava on 16-02-2012 at 13:25 GMT]



Imala sam puno srece ,jer mi je drago ujedno i najbolji prijatelj na svijetu
Mislim da od toga sve i krece,.
Kad je on neko tebi i ti njemu,kome mozes sve reci ,bukvalno sve i biti u ptopunosti ono sto jesi i prihvacena sa svim svojim manama i vrlinama
Onda ti je sve simpaticno.
Ako se posvadjate,crknes od smijeha ako je on puno ljut, a ako si ti puno ljuta onda on crkne od smijeha

Onda od svadje ne bude nista,hahah-uvijek se na kraju oboje nasmijete i na tome se zavrsi.

Nemas ba oci za druge,ako imate zajednicki cilj-onda nemas kad gledat' u druge cure,momke...
Jednstavno,radis da sto prije dodjete do zajednickog cilja i samo ti je to na umu .
20-02-2012 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
Salai wrote:



Imala sam puno srece ,jer mi je drago ujedno i najbolji prijatelj na svijetu
Mislim da od toga sve i krece,.
Kad je on neko tebi i ti njemu,kome mozes sve reci ,bukvalno sve i biti u ptopunosti ono sto jesi i prihvacena sa svim svojim manama i vrlinama
Onda ti je sve simpaticno.
Ako se posvadjate,crknes od smijeha ako je on puno ljut, a ako si ti puno ljuta onda on crkne od smijeha

Onda od svadje ne bude nista,hahah-uvijek se na kraju oboje nasmijete i na tome se zavrsi.

Nemas ba oci za druge,ako imate zajednicki cilj-onda nemas kad gledat' u druge cure,momke...
Jednstavno,radis da sto prije dodjete do zajednickog cilja i samo ti je to na umu .


...
20-02-2012 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

ja jaaa,naturliš,skontali smo ba prije par mjeseci,muskarci su zlo,brak je zlo,veza je zlo,ljubav je zlo,zivot je zlo,sve je zlo,i zlo je zlo..samo je blenta blenta taæka baaaaa
;hanka

21-02-2012 at 12:58 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

ma mene ne pogadja nista do saka u glavu,il noga u stomak...
sto se tice radnih obaveza,ne sekiraj se proslo vrijeme kad su zene cijepale drva..

a da je brak posto prevazidjena institucija,kako onda objasnjavs to da i kad,varaju,kriju to, i cuvaju brak ko guja oci??ako je to prevazidejno sto samo ne odu

21-02-2012 at 14:15 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
blentava wrote:


Oštroumna primedba. Lepo sroèeno, citiram "radiš na zajednièkom ...". Poenta i jeste da žena unosi više energije u odnos prema svom muškarcu za razliku od njega, koji je naviknut od malih nogu da mu sve bude na izvolte.
Kada zanemarim sopstvena iskustva koja i nisu bila tako crna i neizdržljiva ali sam gledala nešto dalje u buduænost i nije mi se svidela ideja da celog veka budem ta koja æe "raditi da što pre doðem(o) do cilja...".
Nema nezamenljivih, prvi se nije oženio, drugi je u treæem braku a ja sam našla i prihvatila sebe bez njega, pored sebe.



Nisi me dobro razumjela,nisam govorila u samo za sebe sebe
Procitaj ponovo.
A imajuci u vidu da totalno ne radim i da on totalno radi (kada je posao u pitanju ) onda ti je sve jasno.
Trenutno studiram i ostalo sto cinim a zajednicki cilj nije samo ono cime se dolazi radom na poslu itd.,
Vec postavljas ciljeve koji zahtijevaju strpljenje, paznju,razmisljanje .
Redas stvari onako kako mislis da ej najbolje i trudis se ispuniti to.
NE slazem se sa tobom da je muskarcima sve dato na IZVOLITE .
Postoje zene kojima je sve dato na IZVOLITE ali takodje i muskarci.
ISto tako i obrnuto naravno.
Moj muz je primjer kako mu je sve oduzimano ali je zahvaljujuci tom rezimu ojacao do kraja i postavo neovisan u potpunosti od svih .

Itd.
Nisi me dobro razumjela i uhvatis se za jednu rijec pored svih onih drugih koje sam rekla

A sto se tice ovog drugog dijela- na taj nacin sam razmisljala i ja,i trtenutno takdoje na taj nacin razmisljam i osjecam.
Kada postanes sam sebi dovoljan oslonac i kada imas dovoljno ljubavi prema sebi onda je to najlaksi put za ogromnu kolicinu ljubavi prema tvome partneru.
Ako je i on takav kao ti,i slozite se u potpunosti: Ja MERAKA i veceri rane

Tako da sam u svakom slucaju za to da covjek prvo stekne samopouzdanje i ljubav prema sebi a onda da srcem i razumom bira partnera za cijeli zivot.

danas zene dopustaju sebi svasta.
Kada vidim udate zene,ili neke koje su u duzoj vezi pa mora da pita svog partnera za svaki korak koji ucini ,nije mi drago.
Takodje mi nije drago ni kada ona njega opsjeda bez razloga (ljubomora bolesna,ovo,ono).
Ako nisi bila spremna vjerovati i ako nisi vjerovala osobi sa kojom si odlucila provesti zivot,onda tu nesto nije sa tobom u redu .

[Edited by Salai on 21-02-2012 at 18:41 GMT]
21-02-2012 at 18:33 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
blentava wrote:


U tvojim se reèima nasluæuje oseæaj ugroženosti u muško-ženskoj relaciji. Nema crnog i belog, pomešano je. Muškarci treba da shvate i prihvate da imaju i svoj deo obaveza i u kuæi i oko nje, oko dece, da nisu svet za sebe unutar porodice i da im je sve uvek i zauvek podreðeno. I da svoju jedinu ulogu uzdižu do nesluæenih visina.
Brak sa aspekta mnogih ljudi, postaje nepotreban èak i prevaziðen. Živi se i bez papiriæa, mnogo lepše i kvalitetnije.
Uostalom uživajte dok traje, nešto kasnije u samostalnom životu pitaæete se zašto ovo ranije nisam uradio/la?
Postoji ljubav, priznajem i lepa je, ali kad proðe što reko' jedan, bude manje lepo.
Ovo je tema o oženjenima, tako da neima taæke ba, nego samo tri taæke...

Eno, @primke nemoj se plaho sekirat' jer kao "sreæno" oženjenog vidim da te prièa pogaða. Život (zajednièki) je pred tobom, mani sekiraciju. Trebaæe ti snage.



Brak ni u kom slucaju ne moze da bude prevazidjen ,to je moje misljenje.

Kako zamisljas normalnu porodicu onda?

Mislis li da ce ti djeca biti sretna u potpunosti ako ne zive sa tatom i mamom koji se vole?
Nesuglasice su normalne u svakom odnosu,nevezano da li je brak ili nesto drugo.
Duga prica,tema su ozenjeni muskarci pa ne bih da skrenemo sa teme .

U svakom slucaju ,mislim da grijesis i da na taj nacin neces pronaci mir,srecu i zadovoljstvo sa osobom koju volis i zelis da je pored tebe zauvijek (kao ljubavnik jedan i jedini,otac vase djece,djed vasih unucadi,najbolji prijatelj, pravi oslonac u svakom smislu ... ) .


21-02-2012 at 18:47 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
blentava wrote:


Vidi vako, ova reèenica ti je za jedan poseban komentar koji ti ne mogu napisati jer sam po prirodi korektna. Ali bi ti ga rado napisala. Jah, jah devojèice moja, èitaæemo se za par godina pa æeš možda drugaèije prièati.



Wow
Ti si ocito imala mnogo loseg iskustva. Zao mi je sto je tako
Citacemo se za par godina,pa cu mozda drugacije pricati a nacin na koji to govoris,kao da prizeljkujes da drugacije pricamo .
Sve u svemu, ne mislimo isto a vjerujem da ni ne zivimo na slican nacin i nemamo iste moralne vrijednosti(sto ne znaci da su moje ili tvoje prave,ali su drugacije )

Bye bye
21-02-2012 at 19:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Ženski minder : Ozenjeni muskarci......... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice