Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Ozenjeni muskarci.........
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
samson
Nivo: Forumski doajen
Krotim lafove...

Registriran(a): 02-07-2008
Lokacija: Niskozemska...
Odgovori: 6666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
madam wrote:

Ni ja nebi nikad



A sta to
19-08-2009 at 19:41 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
madam wrote:

Ni ja nebi nikad

mala setnja,provokatorko 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
19-08-2009 at 20:27 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

oženjeni muškarci...hm....isto što i udate žene

19-08-2009 at 20:28 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

nebi vala ni ja nikada ozenjenog ...

19-08-2009 at 23:14 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

ima onaj tanithin,sad je kazu razveden ,morete njega poyebat
italiano,mama mia cuna pionirska samo takva ...tanithu to naravno ne zanima,njoj je stalo da mu drpi pola kuce

19-08-2009 at 23:18 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ozenjeni muskarci.........

prije nekih 6-7 godina, na nekom simpoziju, upoznam profesora komunikologije... krasan... lijep, obrazovan, duhovit, zabavan... sve ima sto se moze pozeljeti, a jos pride na mene trza... no, nista tokom tog boravka tamo negdje...

krenemo kuci, svako svojim autom, on stigne prije mene (jer je bio blize), ja kuci, otvorim mail i imam sta da vidim... vec mail od njega, bog zna kakvo pismo, da ti mozak stane...

krene ta neka prepiska, pa se i telefonom mi kao cujemo, pa dodje novi simpozij (bila je neka serija tih predavanja, bla bla)... pukne romansa, strava i uzas...

vratimo se opet kuci, svako svojoj, doceka me mail (opet), pise mi da bi volio da idem s njim u blize inozemstvo, svake druge sedmice po 4 dana, jer tamo predaje na faksu...

tu ja napisem da ja nemam vremena za takvu vrstu "redovne" veze, jer imam obeveze raznih vrsta i nemalo se iznenadim kad mi je profesor rekao da nema ni on bas vremena za "redovnu" vezu, jer je ozenjen sa dvoje djece!

et... to ti je problem kad ne prckas i ne ispitujes okolo o osobi koja ti se dopada, nego uzmes zdravo za gotovo ono sto ti se ne kaze, a ono st ose presuti i ne ispitujes...

dakle, nikad ne mozes reci: ja ne bih nikada s ozenjenim muskarcem, jer mozda ne znas da li je ili nije ozenjen!

19-08-2009 at 23:33 | Ukljuèi u odgovor
madam
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 08-12-2007
Odgovori: 4023
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
samson wrote:



A sta to

Da si poslao sliku, možda bih ti i rekla
19-08-2009 at 23:34 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
statebriga wrote:
prije nekih 6-7 godina, na nekom simpoziju, upoznam profesora komunikologije... krasan... lijep, obrazovan, duhovit, zabavan... sve ima sto se moze pozeljeti, a jos pride na mene trza... no, nista tokom tog boravka tamo negdje...

krenemo kuci, svako svojim autom, on stigne prije mene (jer je bio blize), ja kuci, otvorim mail i imam sta da vidim... vec mail od njega, bog zna kakvo pismo, da ti mozak stane...

krene ta neka prepiska, pa se i telefonom mi kao cujemo, pa dodje novi simpozij (bila je neka serija tih predavanja, bla bla)... pukne romansa, strava i uzas...

vratimo se opet kuci, svako svojoj, doceka me mail (opet), pise mi da bi volio da idem s njim u blize inozemstvo, svake druge sedmice po 4 dana, jer tamo predaje na faksu...

tu ja napisem da ja nemam vremena za takvu vrstu "redovne" veze, jer imam obeveze raznih vrsta i nemalo se iznenadim kad mi je profesor rekao da nema ni on bas vremena za "redovnu" vezu, jer je ozenjen sa dvoje djece!

et... to ti je problem kad ne prckas i ne ispitujes okolo o osobi koja ti se dopada, nego uzmes zdravo za gotovo ono sto ti se ne kaze, a ono st ose presuti i ne ispitujes...

dakle, nikad ne mozes reci: ja ne bih nikada s ozenjenim muskarcem, jer mozda ne znas da li je ili nije ozenjen!



Jel ovo poslednje izreceno znaci da udate zene mogu s neozenjenim, a ozenjeni muskarci ne bi smjeli s neudatim? ...ili: da se ozenjeni druze s udatim, a neozenjeni s neudatim ONLY? ...ili - svi sa svima - pa ko kako voli?
20-08-2009 at 09:04 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
Inspektor wrote:



Jel ovo poslednje izreceno znaci da udate zene mogu s neozenjenim, a ozenjeni muskarci ne bi smjeli s neudatim? ...ili: da se ozenjeni druze s udatim, a neozenjeni s neudatim ONLY? ...ili - svi sa svima - pa ko kako voli?

to zadnje je najsigurnije  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
20-08-2009 at 09:15 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ozenjeni muskarci.........

citat:
Inspektor wrote:



Jel ovo poslednje izreceno znaci da udate zene mogu s neozenjenim, a ozenjeni muskarci ne bi smjeli s neudatim? ...ili: da se ozenjeni druze s udatim, a neozenjeni s neudatim ONLY? ...ili - svi sa svima - pa ko kako voli?


problem je,uvazeni djechache ,sto zene mogu sa kime hoce-bilo da su udate ili neudate a to vodi u propast civilizacije sto je naravno proces koji je u toku
Vidimo kako zapadna civilizacija polako pocinje da tone,a taj proces direktno je proporcionalan takozvanom "oslobadjanju" zena iz "lanaca ropstva".Feminizam ce dokrajciti zapadnu civilizaciju gore nego i jedan bin ladin Taj saudijski odmetnuti bezobraznik,sumnjak iz pecina je zapravo mala maca za monstrume kakve su feministkinje

Nego pade mi na pamet da je ova drugarica staje briga,zapravo imala partijski zadatak da zabavlja i u svakom pogledu zadovolji svoga komesara? - a ona utekla u makedoniju

To se mora kazniti,u najmanju ruku kaznom strijeljanja?
20-08-2009 at 09:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 49
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Ženski minder : Ozenjeni muskarci......... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice