Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Putnik wrote:




Ovo njega nesto posralo po glavi
Molim Boga da ne odapne brzo i lagano
22-07-2008 at 17:09 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
KlOn wrote:
Evo skupljamo priloge za radovana,svako moze donirati sto misli da ce mu dobro doci u Haagu,evo od mene par sitnica da mu se nadje





Prilozi od mene:
POSTER ZA ZID


POSTER ZA WC


Dio pribora za brijanje
22-07-2008 at 17:38 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Siði Rašo malo sa planine
Siðe Rašo pa u ´ag mrski
I to ga njegovi sklepaše
Sreæa pa su izabrali vladu pa sad i Mladiæ piša u gaæe
Šta kažu braæa :"Tadiæu ubij se spasi Srbiju" njih 50-tak sila nebeskog naroda tolko je Rašo im´o pacijenata u onoj mišjoj rupi

22-07-2008 at 17:42 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Drugarica wrote:

Ovo njega nesto posralo po glavi
Molim Boga da ne odapne brzo i lagano


jok ba svezo pundju da ga ne prepoznaju...
22-07-2008 at 18:28 | Ukljuèi u odgovor
Baby1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 19-11-2006
Lokacija: Belgija
Odgovori: 3356
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Ja neznam,i sada se neshto bojim... shta ce josh da bude i da izadje na novost, na javnost... pa chuj kao doktor radio...pa kako majko moja i to, pa ko je to njega prikrivao... da je se osjecao zlochincem i da osjeca strah od golih ochiju naroda i pravde nebi taj radio kao doktor, i vozao se kao najveci miroljubac gradom i zivio kao najveci gospodin sa onim pipkom na glavi...

Hejjj pa 13godina, neznam ja se bojim i imam utisak mi smo za njiha bash neka isplanirana zemlja za njihove te djavolske planove...

22-07-2008 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ukapsen Radovan Karadžiæ

citat:
XMRVICAxTZ wrote:


Ma bila sam ja pri kraju, sat, dva...nisam mogla izdrzat..idem u BIH mahalu, skupljanje ispred cevabdzinice..haha...maloprije se vratila...daj mi reko hurmasicu da zasladim!

Sad nadjoh sliku na Bosnjaci.net, ne znam od kud im...al izgleda ko Sadam Husein kad su ga uhapsili..




ja mislim da je ovo fotomontaza...jbg, iste plocice, ista procedura ...sve isto ko sa Sadamom...ne vjerujem ni ja jos dok ga ne osisaju, obriju i naprave mu frizuru kakvu je ono prije imao...

Citam strane novine...on je komotno izdao 5 knjiga u medjuvremenu, bavio se alternativnom medicinom...i uhapsen samo par sedmica nakon promjene vlasti u Srbiji...hmmm
Ma ustvari bas me briga za ulazak Srbije u Evropu "precicom" ...sad ce mnoge lutajuce dushe mrtvih napokon naci mir, to je najbitnije ...za sada...
22-07-2008 at 19:10 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
yugi wrote:



DOBRO JE BA VISE SA FOTOMONTAZAMA,

JA BA, POZNATI AERODROM U TUZLI , LINIJA BG-TZ-HAG ... HOCEL GA KOD NAS PREGLEDAT I OSISAT MU ONU PUNDJU?

[Edited by Tanitha on 22-07-2008 at 19:21 GMT]
22-07-2008 at 19:17 | Ukljuèi u odgovor
Ane
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-10-2005
Lokacija: Tuzla draga
Odgovori: 15087
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

 


22-07-2008 at 19:18 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Tanitha wrote:

DOBRO JE BA VISE SA FOTOMONTAZAMA,

JA BA, POZNATI AERODROM U TUZLI , LINIJA BG-TZ-HAG ... HOCEL GA KOD NAS PREGLEDAT I OSISAT MU ONU PUNDJU?

[Edited by Tanitha on 22-07-2008 at 19:21 GMT]

Mozda zeli prvo da upozna naseg cupu
22-07-2008 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Bolje bi bilo da se ne upoznajemo. A ako bi doslo do toga kleco bi mi npr na Kapiji. A vec bi smislio sta bi dalje

nego

Sukob demonstranata i policije

Oko 50 mladiæa, uglavnom pripadnika ultradesnièarskih organizacija i navijaèkih grupa, poèelo je da lomi inventar okolnih kafiæa, da baca stolice na policiju, da pali baljke i jake petarde. Policija je sa opremom za razbijanje demonstracija oko Trga Republike napravila kordon i deo okupljenih je stajao izmeðu dva reda kordona. Situacija je zatim bila relativno mirna.

U incidentu niko nije povreðen, a u koškanju izmeðu policije i demonstranata razbijeno je nekoliko skulptura na platou kod Trga republike.

U blizini se pojavio i Aleksandar Vuèiæ iz SRS-a. Vuèiæ je doèekan burnim aplauzom i skanidranjem "Aco, Srbine". Tu je bio i Luka Karadžiæ, brat uhapšenog optuženika.

Inaèe, na skupu se okupilo nekoliko stotina graðana. Za 17 sati na Trgu Republike protest je najavilo više desnièarskih grupa zbog hapšenja Karadžiæa. Prvo se okupilo oko 15-ak starijih ljudi, koji su rekli da su za skup èuli iz medija, a zatim su došli i mladiæi koji su polei da prave izgrede.

Na skupu je primeæena zastava ultradesnièarske organizacije Obraz, pevale su se tzv. patriotske pesme i uzvikivalo se "Izdali ste Srbiju".

Grupa mlaðih ljudi nosila je majice i obeležja sa likom Radovana Karadžiæa i Ratka Mladiæa. Oni su skandirali imena haških optuženika i pogrdne poruke na raèun ministra policije Ivice Daèiæa.

To se dešava nakon noæašnjih èarki izmeðu grupa mladiæa koji se protive hapšenju i policije.

Sinoæ je beogradska policija je oko 1.30 èasova intervenisala na Trgu Republike i razbila grupu od 15-ak mladiæa koji su manifestovali podršku Radovanu Karadžiæu, dok su ispred Specijalnog suda bili mladiæi u majicama sa natpisom "Obraz" i srpskim zastavama.

Preko puta zgrade nalazilo se u jednom trenutku i pedesetak ljudi, od kojih su neki nosili majice sa znakom ultradesnièarske organizacije Obraz, kao i majice sa likom Radovana Karadžiæa. Ispred njih je bio rasporeðen kordon policije, koji ih je izgurao u sporednu ulicu.

Zgradu Suda obezbeðivao je veliki broj pripadnika Žandarmerije. Prisutni su bili i brojni novinari, ali im nije bilo dozvoljeno da stoje na strani ulice gde je zgrada Suda veæ prekoputa.

ostatak http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=22&nav_category=11&nav_id=309696





Beograd





[Edited by cupo on 22-07-2008 at 19:45 GMT]

22-07-2008 at 19:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice