Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Problem pasa lutalica
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Jazo
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2009
Lokacija: Jazina Jazbina
Odgovori: 1594
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Roko svaka cast lijepo osmisljeno.
To bi trebao neko potpisati i sprovesti u djelo (finansirati). To bi bio kraj price. 


Jazavac nema prirodnih neprijatelja u našim krajevima.
07-03-2009 at 00:40 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Ko je zaduzen za rjesavanje puitanja pasa lutalica...?
Ona kucanija na brcanskoj nije normalna,20 kerova ....
azil,ljubitelji,sintori,bilo ko,vodite ihh...

03-09-2009 at 11:31 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

vidim da si postavio pravo pitanje ,ko je zaduzen nije niko i da neko ima njega zaboli za kucaniju......a posto si fudbaler ko je zaduzen da ne da onim sto normalnom svjetu dok sjedi u kaficima sa porodicom doðu i izvrne sto razbije izlog i polupa auto ko je za huligane zadužen nek ih vodi da svjet moze odmorit poslje posla a ne mora imat raspored utakmica da ne ide u grad kad se one igraju,,,,,sport je super al tih 20 odbacenih zivotinja za ovo vremena ne napraviše toliko zla ko ovi ljubitelji ,,lupanja i prosipanja sile ....a pse treba rješiti na gore opisan naèin i zdravo.....

[Edited by roko on 09-09-2009 at 01:32 GMT]

09-09-2009 at 01:29 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Ma drug,nisam fudbaler,nego pasionirani zaljubljenik u najvazniju stvar na svijetu
I sto se tice huligana, u potpunosti se slazem s tobom...
Ali isto tako, i za ove stvari vezano za problem pasa lutalica se mora naci neko rjesenje.
Nije normalno da po gradu hoda copor od 15 20 pasa,strah ih pogledat,a kamoli proc pored njih.
I to ima par takvih grupa po gradu.
Pitanje je otkud toliki psi bez vlasnika,na ulicama Tuzle.
Ko ih je donio,pustio,odakle su pobjegli.Svejedno.Valjda i zato mora postojati neka sankcija.Ne mozes imati cuku godinu dvije,i kad ti prahne na ulicu ga.

10-09-2009 at 10:53 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Jebo majku pa shta rade toliki Kinezi po Bosni, jedul' oni shta??

10-09-2009 at 13:07 | Ukljuèi u odgovor
vele
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 110
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Prije dvije veceri, parkiram na parkingu iza zgrade i krenem da izadjem kad oko auta 15-tak pasa. Jesam ljubitelj zivotinja ali nije nimalo prijatno gledati u ocnjake dok reze na mene. Kontam uplasili se svjetla farova pa sve pogasim ali psi i dalje reze na auto i mene. Kontam sad cu zvat policiju da me oslobode iz vlastitog auta , zatim kontam da ih polijem vodom koju imam u autu al valja rruku kroz prozor , i onda skontam da je najpametnije da ostanem u autu i samo im se malo sakrijem da zaborave da ima zivih ljudi.
i tako malo se sakrijem, lajali jos minut dva, onda rezali malo i nakon pret minuta otisli na obliznje brdo. Kontam sta da radim i skontam nema druge otvorim vrata i bjez u zgradu brzim korakom. Umrla sam od straha, ovo nije normalno, dok nekog za nece niko nista poduzeti. Cuvajte se i pozdrav

10-09-2009 at 18:39 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Istina.



U Brèkom imaju velikih problema sa psima lutalicama koji su se namnožili, jer je supervizor Suzan Džonson veliki borac za prava životinja i ne dozvoljava njihovo ubijanje. Gradi se i veliki azil za prihvat pasa lutalica pored Brèkog,ali ni to neæe biti dovoljno. Na jednom sastanku sa supervizorom prestavnici lokalne zajednice ponovo iznose problem, jer je nekoliko osoba povrijedjeno od strane pasa.
- "Pa strpite se malo", kaže njima supervizor, "jedan dio njih æemo prihvatiti u azil, jedan dio æe gradjani da prtihvate za kuæne ljubimce, a jedan dio æe biti kastriran da se ne bi razmnožavali"
Na to æe jedan od predstavnika lokalne zajednice:
- "Ali gospodjo, oni nas ne jebu, oni nas ujedaju."

10-09-2009 at 21:53 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

ljudi ja dzaba pisem sto puta rješenje ,i ja se godinama sa vama slažem oko problema pasa,evo ja imam dva psa recimo stalno sam u kontaktu sa psima cak me godišnje ujede naj manje pet puta pas il macka al daj pogledajmo se u ogledalo .kad smo koga prijavili sto huska psa na komsiju kad smo koga prijavili sto je pustio psa evo moj roðak prvi je pustio lovacku kuju uparila se okotila se pod mojom šupom ne hrani je svaku noc kad hranim svoje cuke moram dat i njoj da jede pa jel do nje NIJE do mene je do vas svih a najvise do ovih na vlasti ja vam garantujem da za 1 godinu moze rjesit ovaj problem eto u prijasnjim kometarima sam napisao tacno kako i još mogu do sitnica pojasnjavat AL KOME ..ljude boli i za mene i za vas sto nam psi smetaju vama sto su opasni meni sto su gladni boli njih ...para ima svega ima al pameti toga æe ovoj zemlji faliti dugo ....godinama u jesen lovci pobiju pse i otkud opet ..isti ti pustaju kuje kad nije lov da se pare sa lutalicama cast pravim lovcima al i oni znaju da ih je malo ....mozemo mi ovde razglabat treba pas pojest nekom djete il napast nekog iz opstine i onda ce se sjetit da vi imate probleme u bjeloj kuci u americi hodaju psi ko od nasih u vlasti ima psa i ko moze ako vec nema psa znati sta to treba napraviti i ako vec zna sto ne pravi nema kad jer na lutalicama se ne mogu bas velke pare jamit....eto

10-09-2009 at 22:35 | Ukljuèi u odgovor
thatguy
Nivo: Forumski vuk
Moron.
Registriran(a): 15-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 375
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Problem pasa lutalica

Ispred Sarande se nalazi mali bijeli cuko, pripada onim malim pasminama tipa bijele pudlice, ili nekakvim malim terijerima. Ima kais oko struka. Ne znam da li je nekom pobjegao, ali u slucaju da cujete, znate gdje ga mozete naci. Ne mogu ga uzeti, jer i sam imam velikog, koji je dosta netrepljiv prema malim, muskim psima.

Vidi se da je pas u soku, da li zbog toga sto je napusten, ili sto je pobjegao. Uglavnom, ako ga je neko bacio, zelim mu polagano umiranje u najgorim bolovima, jer bolje nije ni zalsuzio. Jer onaj pas definitivno nije stvoren za zivot na cesti. 


-

When Chuck Norris does a push-up, he isn’t lifting himself up, he’s pushing the Earth down.
11-11-2009 at 10:07 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Problem pasa lutalica

citat:
tuba wrote:
Istina.



U Brèkom imaju velikih problema sa psima lutalicama koji su se namnožili, jer je supervizor Suzan Džonson veliki borac za prava životinja i ne dozvoljava njihovo ubijanje. Gradi se i veliki azil za prihvat pasa lutalica pored Brèkog,ali ni to neæe biti dovoljno. Na jednom sastanku sa supervizorom prestavnici lokalne zajednice ponovo iznose problem, jer je nekoliko osoba povrijedjeno od strane pasa.
- "Pa strpite se malo", kaže njima supervizor, "jedan dio njih æemo prihvatiti u azil, jedan dio æe gradjani da prtihvate za kuæne ljubimce, a jedan dio æe biti kastriran da se ne bi razmnožavali"
Na to æe jedan od predstavnika lokalne zajednice:
- "Ali gospodjo, oni nas ne jebu, oni nas ujedaju."




Sad ovo vidjoh i oplakah.....
 


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
11-11-2009 at 12:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 58
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Problem pasa lutalica New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice