Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Javna komunalna preduzeca u Tuzli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Majku vam vašu, poèev od direktora pa do zadnjeg uposlenika

Kakav je to samo bezobrazluk
Sad ih nazva na telefon i nabroja se pošteno

Ovaj vikend malo se radilo po dvorištu, pograbilo silno lišæe koje je opalo, kao po obièaju bilo da je trava od košenja bilo da je lišæe sve to na kraju bude upakovano u veæe komunalne kese, svezano i složeno za odvuæ ... Jutros gospoda samo odvukla pepeo i kuæno smeæe u malim kesama iz kante, a ostale kese (u kojima je lišæe) ostavili

p**** vam materina, znate donijeti raèun za smeæe, kad jedan nije plaæen odma opomena, a nije se moglo pokupiti ovo


Gospodin iz odvoza smeæa kad sam maloprije nazvala kaže: "Pa znate gospoðo sad je ta sezona, svi èupaju cvijeæe, kupe lišæe, puno je toga"

Halo, gospodine, pa šta treba, hoæul možda, bakljadu pravit pred kuæom, hoæul ga stavit u sobu umjesto tepiha, hoæete li da napravimo deponiju negdje šta dobivate s tim što niste odvukli, ja æu to èim padne mrak potovariti i odvuæ 100 m dalje i bacit u kontnere od zgrada

On na to kaže jedino vam je to rješenje

E, pa neæu, što da ga vozikam svojim autom kad plaæam vama bolje da se to odvuèe u roku dva dana nego da vas tužim na sud

Kaže vidjet æe on danas eventualno sutra tko je rekao da se to ne odvozi

01-11-2010 at 13:43 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
Aidatuzla wrote:
sto se nagovori ljudima cico

iznenadilo ih je toliko lisce u oktobru





šta kažu, jel se u norveškoj odvozi lišæe
03-11-2010 at 21:25 | Ukljuèi u odgovor
skalper
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 19-03-2007
Lokacija: TZ
Odgovori: 60
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
cica wrote:
Majku vam vašu, poèev od direktora pa do zadnjeg uposlenika

Kakav je to samo bezobrazluk
Sad ih nazva na telefon i nabroja se pošteno

Ovaj vikend malo se radilo po dvorištu, pograbilo silno lišæe koje je opalo, kao po obièaju bilo da je trava od košenja bilo da je lišæe sve to na kraju bude upakovano u veæe komunalne kese, svezano i složeno za odvuæ ... Jutros gospoda samo odvukla pepeo i kuæno smeæe u malim kesama iz kante, a ostale kese (u kojima je lišæe) ostavili

p**** vam materina, znate donijeti raèun za smeæe, kad jedan nije plaæen odma opomena, a nije se moglo pokupiti ovo


Gospodin iz odvoza smeæa kad sam maloprije nazvala kaže: "Pa znate gospoðo sad je ta sezona, svi èupaju cvijeæe, kupe lišæe, puno je toga"

Halo, gospodine, pa šta treba, hoæul možda, bakljadu pravit pred kuæom, hoæul ga stavit u sobu umjesto tepiha, hoæete li da napravimo deponiju negdje šta dobivate s tim što niste odvukli, ja æu to èim padne mrak potovariti i odvuæ 100 m dalje i bacit u kontnere od zgrada

On na to kaže jedino vam je to rješenje

E, pa neæu, što da ga vozikam svojim autom kad plaæam vama bolje da se to odvuèe u roku dva dana nego da vas tužim na sud

Kaže vidjet æe on danas eventualno sutra tko je rekao da se to ne odvozi



Nevjerovatno kako ovaj nas svijet ima kratak fitilj..., ali je interesantno sto svijet udara po uglavnom jadnijim od sebe. To je otprilike kao i u divljini gdje vladaju zakon jaceg i sl. Ne vidim da iko smije povisit glas na ove iz telecoma, distribucije, pa i ovu lopoviju iz kablovske (imaju makaze). Prema opisu situacije zakljucio bi da doticna gospodja zivi negdje u brdima Tuzle, pa bih je zamolio da se dodje u Komunalac odjavit od usluge odvoza smeca ako vec nije zadovoljna, jer bi svakako Komunalac bio na dobitku da ne dolazi gospodji na adresu po njen cjenjeni otpad, jer 6KM mjesecno koliki joj je racun, naravno ako uopste placa...jer sav posao u visinskim zonama je uglavnom cist gubitak. Tako prije nego bilo kakav sud donesete, zapitajte se ko bi Vam za 6KM mjesecno dosao na adresu i kupio smece, pepeo, pa i to lisce..., da ne kazem krevete, regale i sl...vise puta sedmicno...
06-11-2010 at 18:33 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
skalper wrote:



Nevjerovatno kako ovaj nas svijet ima kratak fitilj..., ali je interesantno sto svijet udara po uglavnom jadnijim od sebe. To je otprilike kao i u divljini gdje vladaju zakon jaceg i sl. Ne vidim da iko smije povisit glas na ove iz telecoma, distribucije, pa i ovu lopoviju iz kablovske (imaju makaze). Prema opisu situacije zakljucio bi da doticna gospodja zivi negdje u brdima Tuzle, pa bih je zamolio da se dodje u Komunalac odjavit od usluge odvoza smeca ako vec nije zadovoljna, jer bi svakako Komunalac bio na dobitku da ne dolazi gospodji na adresu po njen cjenjeni otpad, jer 6KM mjesecno koliki joj je racun, naravno ako uopste placa...jer sav posao u visinskim zonama je uglavnom cist gubitak. Tako prije nego bilo kakav sud donesete, zapitajte se ko bi Vam za 6KM mjesecno dosao na adresu i kupio smece, pepeo, pa i to lisce..., da ne kazem krevete, regale i sl...vise puta sedmicno...



vela havle, na èemu si ti
Da ti dotièna gospoða odgovori Živim na malom brdešcetu pogodio si, raèun plaæam ( zapravo ne ja veæ roditelji moga muža šta æu et tako nam grah pao da smo osloboðeni plaæanja bilo kakvih raèuna) ali znaèi plaæa se, i to jedni smo od rijetkih u ulici koji plaæaju èak i da se odjavim od komunalnih usluga to neæe rezultirati time da kumunalac ne dolazi na brdo gdje živim
Šta želiš reæi malo je 6km, pa eto neka poveæaju nije problem.

U èetvrtak siðem maksuz onako krmeljava iz kreveta da upitam dotiènu gospodu koja odvozi zašto ne pokupe i vreæe sa lišæem, a dotièni kažu odnosno pitaju "jeste li potpisali ugovor za odvoz lišæa, to se posebno plaæa" ja ga pitam " kako da ga platim kad ne znam ni to postoji, zašto nismo obavješteni, nije problem platit æemo pa da se vozi bez problema" on meni razvezo pokupiše vreæe i odoše...

Ja uðem u kuæu, nazovem gospodina u Komunalnom i pitam za taj ugovor znaš šta mi je rekao odvalio se smijat i pita kako izgledaju ta dvojica što su bila da porazgovara s njima, jer taj ugovor ne postoji, niti se plaæa to, veæ se plaæa posebno samo ako za odvoza ima ( šut ) što i sama znam...

et, pa ti budi sad s pameti,,

jah,,, i ovo što kažeš "Ne vidim da iko smije povisit glas na ove iz telecoma, distribucije, pa i ovu lopoviju iz kablovske (imaju makaze)"

Neki dan sam povisila ton na ove iz Telecoma jer mi se neki idiot prikaèio i nabio mi raèuna na internetu
sa distribucijom nemam problema
sa kablovskom isto tako nemam jer ne koristim njihove usluge

hajd sad razguli dotièni gospodine
07-11-2010 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Od Nove godine grijanje u Tuzli poskupljuje za 12 odsto. Poveæanje cijena u veæini gradova BiH
Nedelja, 19 DECEMBAR 2010 03:23 Djuro Skondric

Nevres Arnautoviæ, direktor preduzeæa "Centralno grijanje" Tuzla, rekao je da æe na podruèju ove opštine od 1. januara grijanje poskupjeti za 12 odsto. "Dakle cijena æe biti 1,68 KM i grijanje æe biti naplaæivano samo u toku grijne sezone, a cijena je poveæana zbog poskupljenja isporuke iz TE Tuzla", rekao je Arnautoviæ.
RTVTK




[Edited by bdirlija on 19-12-2010 at 10:51 GMT]

19-12-2010 at 10:44 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Grijanje poskupljuje da bi u gradu bio èišæi zrak. Kao u Norveškoj.

19-12-2010 at 16:02 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Etapa 4 TE Tuzla juce nije radila pa smo se zbog toga malo smrzavali...kod mene (Stupine) je jutros bilo solidno. Danas u toku dana se ocekuje normalno stanje.

Iz hidrometeoroloskog zavoda se javila Bisera Hadziibrahimbegovic (fulala sam zeni prezime, garant)

30-12-2010 at 09:03 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

u istocnom pijemo antifriz... radijator skoro hladan...

30-12-2010 at 09:15 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Kod nas je vala vruæe , da ja nisam ni primjetila da nema grijanja do podne .... A sad kad je došlo , nastavljamo po starom bretele i šorc

30-12-2010 at 18:02 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
andjela wrote:
Kod nas je vala vruæe , da ja nisam ni primjetila da nema grijanja do podne .... A sad kad je došlo , nastavljamo po starom bretele i šorc


Ni mi nismo primjetili da ne radi grijanje. Kod nas radijatori vazda mlaki a grijalica pièi sve u šestnest.
30-12-2010 at 19:52 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Javna komunalna preduzeca u Tuzli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice