Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Odgovori: 13656
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
yugi wrote:
Svi oni koji tvrde kako Radoni i nee ostvariti neki zavidan rezultat po meni su prilino neozbiljni

nek si im reko
05-10-2010 at 06:53 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Odgovori: 9876

icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
MelMel wrote:
Ja te jos uvijek drzim za rijec.

Malo komedije, nemoj hatoriti.

nece niko da mi da termin, a bih ja...

procitat cu ovaj u petak, bar ovako na tuzlarijama uz live streaming ako mi dozvole hahahahahahaha

trazit cu ima li gdje kakva agencija za migraciju stanovnistva, da popunim papire kakve i spakujem kofere
05-10-2010 at 14:03 | Ukljui u odgovor
racionalna manjina

Registriran(a): 02-02-2010
Odgovori: 11437

citat:
MelMel wrote:

Polako ba, nije valjda dotle doslo.! Ja provjeravam da li je doslo vrijeme da spakujem kofere i da se vratim, a ti bi da ides.

Ne trebaju ti koferi samo ti para ponesi ;hanka
05-10-2010 at 14:13 | Ukljui u odgovor
racionalna manjina

citat:
MelMel wrote:

Hej provokator, otkuci se od mene da ne fasujes. ;hanka

to bona, mi imamo pamet, ti nam donesi pare,pa emo uda napraviti ;hanka
05-10-2010 at 14:22 | Ukljui u odgovor
yugi

Registriran(a): 20-12-2006
Odgovori: 35281

citat:
djecko wrote:

nek si im reko

Odo ja u proroke  

<br /><br /><br /><br />

05-10-2010 at 23:54 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Odgovori: 9876

citat:
MelMel wrote:
... a pare se ne prave tako - nego treba znati raditi, investirati i obrtati ;hanka, a to se ne postize sa bla,bla,bla.

dodji ti i donesi pare, pokazat ce nama radoncic kako da to obrnemo... to je raco htio da kaze... nije on mislio da ce on, mi svi gledamo sad u hicu s nadom da cemo svi postat milijarderi za ove 4 godine vlasti u kojoj on ucestvuje, bas onako, pofino...
06-10-2010 at 10:39 | Ukljui u odgovor
racionalna manjina

citat:
statebriga wrote:

dodji ti i donesi pare, pokazat ce nama radoncic kako da to obrnemo... to je raco htio da kaze...

@statebriga,daba pria, neda MelMel pare, a kupuje sebi po deset pari izama od jednom
06-10-2010 at 11:15 | Ukljui u odgovor
mosnik
Registriran(a): 07-01-2008
Odgovori: 2074

Porediti SBB i ostale novije stranke u BiH je besmisleno, pomeo ih je Fahro sve kad se uporede dobijeni glsasovi. E, sad, sta to govori o drustvu u kojem zivimo opet zavisi iz kojeg ugla ko govori, porazeni ce kukati, a fahrovci likovati, neutralni se cuditi ili ne cuditi svemu tome i sl. Elem, cudna zemlja kako god...Sad ce se obelajiti skoro sve stranke pobjednice, ovog SBB-a u svim parlamentima ima taman toliko da je dobar za 'namicanje' vecine za formiranje vlasti. Vidjece se sve u Avazu, koga popljuju, s tim valjda nece, mada se to kod njih mijenja svako malo  

Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
06-10-2010 at 19:13 | Ukljui u odgovor
djecko
nisam nehljebar

citat:
djecko wrote:
Vratimo se Fahri kao temi
USTAV je jelda Zakon po kojem se treba ponaati.
Nedefinisanost jednog zakona,stvara anarhiju,pa ak ako je i definisan ostavlja prostora za neku nazovimo je demokratsku promjenu.
Naa bosanska orba je dobro zaprena,ve stotinama godina i ko god je okusi osjea nekakvu e.Oito toliko ukusna,da je svako kua.Pokuavaju praviti recepte na razne naine,donosei nove zaine.Ipak priznaemo da tudji zaini stvaraju neku kiselinu u eludcu i izazivaju povraanje.Toliko jaku kiselinu da bi ovjek mogao duu povratit.
Vjekovna napaenost bosanskog naroda slobodno mogu rei izgladnjelost,jer nam nau orbu iz naeg lonca jedu drugi,a nama ostaje samo dobar recept i minimum da preivljavamo.
Sreom lonac je jo itav.
Umjesto da Dodik prihvati jednu drku lonca,on hoe dno,pod,hej molim vas bosanski pod.
Odakle njemu pravo na to.Zamislite lonac ili bure bez dna.E moj Tihiu.I ti bi dijelio.
Nejasno mi je kakve ciljeve ima Radoni,mogu samo predpostaviti da je moda jedan koji
e sa ili bez ustezanja rei Dodiku u vezi tog poda.
U nekom od prethodnih postova sam pomenuo kulturu,Bosanaca,Sanaklija i Albanaca.
Nije ta kultura nevana.
Meutim nas Bosance krasi ogromna tolerancija(i veliki bunt)
Albanci vjekovno nose jaram i pritisak od strane Srba pa su ekstremni buntovnici.
Sandaklije su izloene prefirganijem pritisku,malo blaem nego Albanci.
Bosnu krase ogromna razaranja svakih par decenija.
Svi pritisnuti komija nam Srba koji sebe predstavljaju kao rtve.(Ne svi nego onaj ekstremni dio zbog kojeg ruku na srce, najvie je platila Bosna i plaa)
Sandaklije se osjeaju vie Bosancima nego Srbima ili Crnogorcima,to je i u redu,ovo govorim kada je u pitanju dravljanstvo.
Kakva Raka i kakvi bakrai.Rasparali ih demokratski u Srbiju i Crnu Goru,a ljudi se osjeaju Bosancima.Ipak su Srbija i Crna Gora drave.
Ne moe se teoretisati po osnovi prinudno nametnutog stanja.Albanci nakon 1300.godina na Kosovu napravie to to su napravili.Imaju i svoj jezik.
Pojava Radonia koji moe biti desnica desnice,kao reakcija na Dodikovu ljevicu totalno desniarsku je u neku ruku i realna.
Radnika klasa iznosi sve,bez daljnjeg.Stvara profit od kojeg i drava i religija ubire porez.
Pozitivno gledam na gradnju objekata koje gradi Radoni jer su na bosanskom podu.
(Ne ulazim u to ta i kako moe jedan ovjek za dvadeset godina)
Vratimo se na ustav.Po ustavu bi neka firma trebala biti u vlasnitvu drave bez obzira koliko bila privatizovana ili kao DD.
Svjedoci smo imperijalizma,moderne krae dravnih podova i narodnog kapitala.
Treba narod imati neke koristi od svog poda.
Sukobi izmeu desnice i ljevice dovode do stvaranje neke sredine miljenja,sa ili bez sukoba,tako da na kraju ipak bude neka srednja linija koja i donosi i mijenja zakone.
Pomijeamo li hladnu i prokljualu vodu,dobiemo mlaku.
Priznaemo ako je i orba u pitanju da je ne jedemo ni hladnu ni vrelu.Ako je vrela saekamo da se malo ohladi,a ako je hladna pogrijemo.

Kako li napreduje?
17-12-2010 at 08:25 | Ukljui u odgovor
djecko
nisam nehljebar

Teke optube protiv Thacija: Novac od prodaje organa zavrio na vicarskim raunima?
RAUNI u bankama u vicarskoj, Albaniji, Njemakoj i jo nekim europskim zemljama za koje se sumnja da su sluili za uplatu novca od prodaje organa mogli bi biti dokazi koji e dovesti do kosovskog premijera Hasima Thacija.
Njega je u svojem izvjetaju izvjestitelj Europske unije Dick Marty oznaio kao efa kriminalne organizacije koja se bavila trgovinom organima, ljudima, drogom i orujem. U trag tim raunima uao je tim srpskog Tuiteljstva za ratne zloine..........
(isjeak)

Haimaga je eto na listi za strijeljanje.
Istoriar,osniva UK....
Proglasio neovisnost Kosova,vjerovatno ga malo zanimaju Srbi kao narod,nego je koncentrisan na albansku populaciju to pokazuju rezultati izbora od prije nekoliko dana.
Prije izbora posjeta Hilari Klinton,koja nije dola sigurno praznog kofera i bez poruka...
Pokuaj ruenja Haima Taija je jedan od naina da se Albanci veu za sto sa Srbima i ponu bilo kakve pregovore o vraanju Kosova Srbiji.Pomaka u pregovorima u korist Srba nema dok je Haimaga za stolom,pa je zato bolje da ga nema...
Najlaka opcija je prikazati ga kao glaveinu albanske narko-mafije ili trgovca ljudskim organima Nr.1(Ne bio ja neki sudija ,ali od ovoga treba malo odvadit)
---
ako se napravi neka paralela sa ratom u Bosni i Hercegovini,malo se ba govori o ljudskim organima i trgovinom bosanske krvi,bubrega i srca...nema tragova.....al nema ni ljudi...udno neto ......
Srbi su i prije Albancima odbijali bubrege,kako to da odjednom bude obrnuto
Bilo kako bilo neega ima u svemu tome...Bog dragi zna ....
Fahro mi po slici lii na Haimagu ko da su amidii,a i o Fahri se svata pria samo ne u kontekstu trgovine ljudskim organima....

ps zaboravih sliku

[Edited by djecko on 17-12-2010 at 09:34 GMT]

17-12-2010 at 09:16 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 8
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: armelinho, camac, foxtz, Gusar, madam_butterfly, mala mu, maliii, sewe, skywalker, tepes_vladimir, vjetrenjaca
FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net