Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
yugi wrote:
Svi oni koji tvrde kako Radonèiæ i neæe ostvariti neki zavidan rezultat po meni su prilièno neozbiljni

nek si im reko
05-10-2010 at 06:53 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
MelMel wrote:
Ja te jos uvijek drzim za rijec.

Malo komedije, nemoj hatoriti.



nece niko da mi da termin, a bih ja...


procitat cu ovaj u petak, bar ovako na tuzlarijama uz live streaming ako mi dozvole hahahahahahaha

trazit cu ima li gdje kakva agencija za migraciju stanovnistva, da popunim papire kakve i spakujem kofere
05-10-2010 at 14:03 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
MelMel wrote:


Polako ba, nije valjda dotle doslo.! Ja provjeravam da li je doslo vrijeme da spakujem kofere i da se vratim, a ti bi da ides.

Ne trebaju ti koferi samo ti para ponesi ;hanka
05-10-2010 at 14:13 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
MelMel wrote:


Hej provokator, otkuci se od mene da ne fasujes. ;hanka

Što bona, mi imamo pamet, ti nam donesi pare,pa æemo èuda napraviti ;hanka
05-10-2010 at 14:22 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
djecko wrote:

nek si im reko


Odo ja u proroke  


<br /><br /><br /><br />

05-10-2010 at 23:54 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
MelMel wrote:
... a pare se ne prave tako - nego treba znati raditi, investirati i obrtati ;hanka, a to se ne postize sa bla,bla,bla.


dodji ti i donesi pare, pokazat ce nama radoncic kako da to obrnemo... to je raco htio da kaze... nije on mislio da ce on, mi svi gledamo sad u hicu s nadom da cemo svi postat milijarderi za ove 4 godine vlasti u kojoj on ucestvuje, bas onako, pofino...
06-10-2010 at 10:39 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
statebriga wrote:


dodji ti i donesi pare, pokazat ce nama radoncic kako da to obrnemo... to je raco htio da kaze...


@statebriga,džaba prièa, neda MelMel pare, a kupuje sebi po deset pari èizama od jednom
06-10-2010 at 11:15 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Porediti SBB i ostale novije stranke u BiH je besmisleno, pomeo ih je Fahro sve kad se uporede dobijeni glsasovi. E, sad, sta to govori o drustvu u kojem zivimo opet zavisi iz kojeg ugla ko govori, porazeni ce kukati, a fahrovci likovati, neutralni se cuditi ili ne cuditi svemu tome i sl. Elem, cudna zemlja kako god...Sad ce se obelajiti skoro sve stranke pobjednice, ovog SBB-a u svim parlamentima ima taman toliko da je dobar za 'namicanje' vecine za formiranje vlasti. Vidjece se sve u Avazu, koga popljuju, s tim valjda nece, mada se to kod njih mijenja svako malo  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
06-10-2010 at 19:13 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
djecko wrote:
Vratimo se Fahri kao temi
USTAV je jelda Zakon po kojem se treba ponašati.
Nedefinisanost jednog zakona,stvara anarhiju,pa èak ako je i definisan ostavlja prostora za neku nazovimo je demokratsku promjenu.
Naša bosanska èorba je dobro zapržena,veæ stotinama godina i ko god je okusi osjeæa nekakvu žeð.Oèito toliko ukusna,da je svako kuša.Pokušavaju praviti recepte na razne naèine,donoseæi nove zaèine.Ipak priznaæemo da tudji zaèini stvaraju neku kiselinu u želudcu i izazivaju povraæanje.Toliko jaku kiselinu da bi èovjek mogao »dušu povratit».
Vjekovna napaæenost bosanskog naroda slobodno mogu reæi izgladnjelost,jer nam našu èorbu iz našeg lonca jedu drugi,a nama ostaje samo dobar recept i minimum da preživljavamo.
Sreæom lonac je još èitav.
Umjesto da Dodik prihvati jednu dršku lonca,on hoæe dno,pod,hej molim vas bosanski pod.
Odakle njemu pravo na to.Zamislite lonac ili bure bez dna.E moj Tihiæu.I ti bi dijelio.
Nejasno mi je kakve ciljeve ima Radonèiæ,mogu samo predpostaviti da je možda jedan koji
æe sa ili bez ustezanja reæi Dodiku u vezi tog poda.
U nekom od prethodnih postova sam pomenuo kulturu,Bosanaca,Sanžaklija i Albanaca.
Nije ta kultura nevažna.
Meðutim nas Bosance krasi ogromna tolerancija(i veliki bunt)
Albanci vjekovno nose jaram i pritisak od strane Srba pa su ekstremni buntovnici.
Sandžaklije su izložene prefirganijem pritisku,malo blažem nego Albanci.
Bosnu krase ogromna razaranja svakih par decenija.
Svi pritisnuti komšija nam Srba koji sebe predstavljaju kao žrtve.(Ne svi nego onaj ekstremni dio zbog kojeg ruku na srce, najviše je platila Bosna i plaæa)
Sandžaklije se osjeæaju više Bosancima nego Srbima ili Crnogorcima,što je i u redu,ovo govorim kada je u pitanju državljanstvo.
Kakva Raška i kakvi bakraèi.Rasparèali ih «demokratski» u Srbiju i Crnu Goru,a ljudi se osjeæaju Bosancima.Ipak su Srbija i Crna Gora države.
Ne može se teoretisati po osnovi prinudno nametnutog stanja.Albanci nakon 1300.godina na Kosovu napraviše to što su napravili.Imaju i svoj jezik.
Pojava Radonèiæa koji može biti desnica desnice,kao reakcija na Dodikovu ljevicu totalno desnièarsku je u neku ruku i realna.
Radnièka klasa iznosi sve,bez daljnjeg.Stvara profit od kojeg i država i religija ubire porez.
Pozitivno gledam na gradnju objekata koje gradi Radonèiæ jer su na bosanskom podu.
(Ne ulazim u to šta i kako može jedan èovjek za dvadeset godina)
Vratimo se na ustav.Po ustavu bi neka firma trebala biti u vlasništvu države bez obzira koliko bila privatizovana ili kao DD.
Svjedoci smo imperijalizma,moderne kraðe državnih podova i narodnog kapitala.
Treba narod imati neke koristi od svog poda.
Sukobi izmeðu desnice i ljevice dovode do stvaranje neke sredine mišljenja,sa ili bez sukoba,tako da na kraju ipak bude neka srednja linija koja i donosi i mijenja zakone.
Pomiješamo li hladnu i prokljuèalu vodu,dobiæemo mlaku.
Priznaæemo ako je i èorba u pitanju da je ne jedemo ni hladnu ni vrelu.Ako je vrela saèekamo da se malo ohladi,a ako je hladna pogrijemo.


Kako li napreduje?
17-12-2010 at 08:25 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro





Teške optužbe protiv Thacija: Novac od prodaje organa završio na švicarskim raèunima?
RAÈUNI u bankama u Švicarskoj, Albaniji, Njemaèkoj i još nekim europskim zemljama za koje se sumnja da su služili za uplatu novca od prodaje organa mogli bi biti dokazi koji æe dovesti do kosovskog premijera Hasima Thacija.
Njega je u svojem izvještaju izvjestitelj Europske unije Dick Marty oznaèio kao šefa kriminalne organizacije koja se bavila trgovinom organima, ljudima, drogom i oružjem. U trag tim raèunima ušao je tim srpskog Tužiteljstva za ratne zloèine..........
(isjeèak)
_______________________________________

Hašimaga je eto na listi za strijeljanje.
Istorièar,osnivaè UÈK....
Proglasio neovisnost Kosova,vjerovatno ga malo zanimaju Srbi kao narod,nego je koncentrisan na albansku populaciju što pokazuju rezultati izbora od prije nekoliko dana.
Prije izbora posjeta Hilari Klinton,koja nije došla sigurno praznog kofera i bez poruka...
Pokušaj rušenja Hašima Taèija je jedan od naèina da se Albanci vežu za sto sa Srbima i poènu bilo kakve pregovore o vraæanju Kosova Srbiji.Pomaka u pregovorima u korist Srba nema dok je Hašimaga za stolom,pa je zato bolje da ga nema...
Najlakša opcija je prikazati ga kao glavešinu albanske narko-mafije ili trgovca ljudskim organima Nr.1(Ne bio ja neki sudija ,ali od ovoga treba malo odvadit)
---
ako se napravi neka paralela sa ratom u Bosni i Hercegovini,malo se baš govori o ljudskim organima i trgovinom bosanske krvi,bubrega i srca...nema tragova.....al nema ni ljudi...èudno nešto ......
Srbi su i prije Albancima odbijali bubrege,kako to da odjednom bude obrnuto
Bilo kako bilo neèega ima u svemu tome...Bog dragi zna ....
Fahro mi po slici lièi na Hašimagu ko da su amidžiæi,a i o Fahri se svašta prièa samo ne u kontekstu trgovine ljudskim organima....

ps zaboravih sliku



[Edited by djecko on 17-12-2010 at 09:34 GMT]

17-12-2010 at 09:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice