Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

A kako bi tek reagovali kad bi kod nas bili protesti kao u Ukrajni??

06-02-2014 at 00:53 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

svašta ja èu' evo...
ako vas zanima, onaj voða, nije mu ništa, samo LTP ( lakše tjelesne povrede ), inaèe poznat na UKC po snimanju CT-a jer se trovao prije godinu tabletama, a i sad pije neke tablete za smirenje....

kaže da su trebali danas dovuæi 4 autobusa pa da ih prevrnu na magistralu.... al' kasno bilo pa æe možda sutra....

je l' to normalno...

proèitah sad i èlanak od sunèane.... taèno, onaj narod je izmanipuliran i nahuškan da divlja, a vi se ibretite što je policija odgovorila silom...

ma nek tuku sve redom...

[Edited by cica on 06-02-2014 at 01:00 GMT]

06-02-2014 at 00:59 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
cica wrote:
svašta ja èu' evo...
ako vas zanima, onaj voða, nije mu ništa, samo LTP ( lakše tjelesne povrede ), inaèe poznat na UKC po snimanju CT-a jer se trovao prije godinu tabletama, a i sad pije neke tablete za smirenje....

kaže da su trebali danas dovuæi 4 autobusa pa da ih prevrnu na magistralu.... al' kasno bilo pa æe možda sutra....

je l' to normalno...

proèitah sad i èlanak od sunèane.... taèno, onaj narod je izmanipuliran i nahuškan da divlja, a vi se ibretite što je policija odgovorila silom...

ma nek tuku sve redom...

[Edited by cica on 06-02-2014 at 01:00 GMT]


pit'o bih te da ti hairlija nije na budžetu i da je bez posla a ti doðeš kuæi s 300 KM plate, koga bi tukla ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
06-02-2014 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
cica wrote:
svašta ja èu' evo...
ako vas zanima, onaj voða, nije mu ništa, samo LTP ( lakše tjelesne povrede ), inaèe poznat na UKC po snimanju CT-a jer se trovao prije godinu tabletama, a i sad pije neke tablete za smirenje....

kaže da su trebali danas dovuæi 4 autobusa pa da ih prevrnu na magistralu.... al' kasno bilo pa æe možda sutra....

je l' to normalno...

proèitah sad i èlanak od sunèane.... taèno, onaj narod je izmanipuliran i nahuškan da divlja, a vi se ibretite što je policija odgovorila silom...

ma nek tuku sve redom...

[Edited by cica on 06-02-2014 at 01:00 GMT]



Sutra sa svojim cojekom pendreke u ruke i udri ove lelemudane (kako ih ti nazva)
06-02-2014 at 04:37 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Al ga Beli opali glavom u onaj štit
Beli Legendo
A što se tièe komandira i naèelnika et neæu lajat ali
isti su mi Miloševiæ,tako je i on poèeo:
Vas nesme niko da bije.....

06-02-2014 at 05:00 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
cica wrote:
svašta ja èu' evo...
ako vas zanima, onaj voða, nije mu ništa, samo LTP ( lakše tjelesne povrede ), inaèe poznat na UKC po snimanju CT-a jer se trovao prije godinu tabletama, a i sad pije neke tablete za smirenje....

kaže da su trebali danas dovuæi 4 autobusa pa da ih prevrnu na magistralu.... al' kasno bilo pa æe možda sutra....

je l' to normalno...

proèitah sad i èlanak od sunèane.... taèno, onaj narod je izmanipuliran i nahuškan da divlja, a vi se ibretite što je policija odgovorila silom...

ma nek tuku sve redom...

[Edited by cica on 06-02-2014 at 01:00 GMT]

kakve veze ima CT i trovanje tabletama znas koliko gradjana u nasoj zemlji pije tablete za smirenje, a sve iz razloga socio-ekonmskog i politickog stanja u zemlji?
i odkud im autobusi? i zar toliko vjerujes u ono sta premijer govori?
a za to udaranje ....
06-02-2014 at 08:48 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Beli nije na tabletama,ljudina osebi prisebi,dokundisalo mu i stao u prvi red
Jel to Cico sad treba njega namlatit ko bekana?
Postupi po naredjenju!
Mislim,dal tvoj brat tamo stoji i oni njega nalupaju ko kantu,ne u ime naroda vec u ime vlasti pito bi te ja jesil za opciju,"ma udri"
Jah,želim ministru smaknuæe sa pozicije a udaraèima novo radno mjesto,negdje na deponiji da prebiru tj sortiraju

06-02-2014 at 09:28 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Ova vlast je kontala doèekati izbore, onako rahat, uzimajuæi nezaslužene novce i odmarajuæi muda u ministarskim foteljama. Ionako ništa nisu radili ni oni ni njihovi prethodnici pa kontaše još koju desetinu 'iljada laganini uzeti. Meni je žao što ove demonstracije ne zapoèeše i u vrijeme SDA/SBiH vladavine, u vrijeme kada se i dogodio najveæi pri(h)vatizacijski holokaust i genocid. To je da vas podsjetim o genezi preoblema sa uništenom privredom. Problem SDP/SBB-a bjaše taj što poneseni pohlepom bjahu slijepi, socijalno neosjetljivi, pokvareni pa nastaviše dil sa ovim uhljupima ranije pomenutim. I poèe da se dešava narod.
Krivac nije policija, krivci su njihovi zapovjednici. Jer su i oni dio tala. Njih su postavljali vlastelini da njima služe. Neæe naredne tranše iz kantonalne opustošene kase biti umanjene policiji. Sada im oni trebaju više nego ikada. A umanjiæe se tranše za invalide, obrazovanje, socijalu...
Ja oèekujem da se sada svi solidarišemo sa obespravljenim, pokradenim, izgubljenim, beznadežnim... radnicima, studentima, mladima...
Jer narode znate li zašto je po statistikama zvaniènim 17 povrijeðenih policajaca i 6 prosvjednika
Pa zato što gro onog naroda dole nema ni zdravstveno osiguranje pa nesmije da ode u bolnicu da mu saniraju rane.

Trebamo svi dole s njima stati u prve ešalone i da mi pokažemo empatiju spram njih.
Bio sam juèer dole, biæu i danas. Neæu razbijati ali æu biti dole

06-02-2014 at 09:49 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Shaban wrote:
Ova vlast je kontala doèekati izbore, onako rahat, uzimajuæi nezaslužene novce i odmarajuæi muda u ministarskim foteljama. Ionako ništa nisu radili ni oni ni njihovi prethodnici pa kontaše još koju desetinu 'iljada laganini uzeti. Meni je žao što ove demonstracije ne zapoèeše i u vrijeme SDA/SBiH vladavine, u vrijeme kada se i dogodio najveæi pri(h)vatizacijski holokaust i genocid. To je da vas podsjetim o genezi preoblema sa uništenom privredom. Problem SDP/SBB-a bjaše taj što poneseni pohlepom bjahu slijepi, socijalno neosjetljivi, pokvareni pa nastaviše dil sa ovim uhljupima ranije pomenutim. I poèe da se dešava narod.
Krivac nije policija, krivci su njihovi zapovjednici. Jer su i oni dio tala. Njih su postavljali vlastelini da njima služe. Neæe naredne tranše iz kantonalne opustošene kase biti umanjene policiji. Sada im oni trebaju više nego ikada. A umanjiæe se tranše za invalide, obrazovanje, socijalu...
Ja oèekujem da se sada svi solidarišemo sa obespravljenim, pokradenim, izgubljenim, beznadežnim... radnicima, studentima, mladima...
Jer narode znate li zašto je po statistikama zvaniènim 17 povrijeðenih policajaca i 6 prosvjednika
Pa zato što gro onog naroda dole nema ni zdravstveno osiguranje pa nesmije da ode u bolnicu da mu saniraju rane.

Trebamo svi dole s njima stati u prve ešalone i da mi pokažemo empatiju spram njih.
Bio sam juèer dole, biæu i danas. Neæu razbijati ali æu biti dole


06-02-2014 at 10:01 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Bongo wrote:


Moze, naravno da moze, ali nasa se policija postavila na stranu najvecih lopova u istoriji Bosne i Hercegovine.
Moj komsija policajac neka mi vise ne prelazi u moju avliju, zavrsio je za sva vremena.



Druže moj i politika i policija i pravosuðe i mafija .... svi u istoj službi. Tuto kompleto oni na jednoj a mi na drugoj, suprotnoj strani. Nema Jadran dovoljno veliko ostrvo za njih. Treba tu cijeli kontinent, ko Britaniji Australija. Ja bi njih rado na Papua Nova Gvineja. Ali samo ako tamo ima još ljudoždera. Èisto ekološki da se spase ona lijepa rijetka živinèad.

Policija na narod udara. Ono jes' da "besposleni" i ne plaæaju porez pa što ih ne bi mlatili. Nik'e koristi od "besposlenih" gutaèa tableta. Ko je ba vidio u mladim danima po Gradini hodat i kljukat se tabletama za smirenje? Onom 27 plata duguju, udri ga, ni od njih nik'e koristi. Samo opleti. A fino mog'o pljuhnut 20000 marona za dobar i siguran posao umjest da palamudi po ulici. Ona nena što kažu da je umrla ... ko je tjerao da ide. Trebala je ostat kod kuæe i gledat serije, ima ih milion. Evo moja mati izašla skoro iz bonice, slabo srce. I ona bi da ide na protest. Sreæa pa ne smije hodat sama, heæim zabranio. 41 godinu radnog staža, odvaljivali joj od plate za što šta a sad sve to privatizovano za siæu ili uništeno. Plaæa veæinu lijekova. Ode u Dom zdravlja i jedva se popne na prvi sprat i kažu nemre danas, radi samo jedna dr. Ostale na odmoru.
Ženin brat RVI, multipla skleroza a dali mu 70% invalidnost i 230 marona u paðe i obavezno javljanje na biro za nezaposlene. Nastrad'o '92 s 22 godine. Žena mi morala Sherloka glumit da skupi sve papire koje su "pogubili" po kojekakvim ladicama i kancelarijama. Mog'o je i bez ovog ostat. Evo èeka rješenje o penziji ko ozeblo sunce. Ja ga gledam i divim mu se kako sve to trpi. I on hoda po Gradini ali ne snima na CT nego MR. Tableta ne pije, skupe.

Ma hebo ovo, odo' jednu bobu s nogu.
06-02-2014 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice