Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Što se tièe izjave "genijalca" Šariæa evidentno je sad na sceni medijski rat i neko neupuæen ko èita njegovu izjavu mogao bi zakljuèiti da je zaista masovna pljaèka u Tuzli!!!!!Ono varijanta na stoine graðana iznose sve živo iz Omege
Btw gledam snimke iz Zenice gdje premijer kantona najnormalnije izaðe pred graðane, taènije meðu graðane reèe lik šta ima i skup se raziðe.Of course, graðani bezbeli nisu bili zadovoljni reèenim pa su i za sutra najavili proteste u Zenici ali zar ovaj naš smrdan Èauševiæ prvog dana nije mogao izaæi pred ojaðene graðane  


<br /><br /><br /><br />

06-02-2014 at 21:58 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Indijanac wrote:
Tuzlarije ocigledno na strani vlade i politicara. Umjesto izvjestavanja sa terena i pruzanja podrske gradjanima i demonstrantima, mozemo samo citati suhoparne tekstove koji dolaze iz politickih stranaka i policije. Nigdje nema teksta iz perspektive gradjana.

A ti ocigledno protiv Tuzlarija
Nase je da pametnima damo informacije, oni ce sami donijeti svoj sud. Nama ne treba prikupljanje jeftinih poena navodnom podrskom gradjanima a da pri tome ne znamo sta to podrzavamo. Znas li mozda ti sta podrzavas i koga? Kamenovanje i razbijanje nema sansi da podrzimo.
Neki ovo porede sa Ukrajinom, ma nema teorije. Ukrajina ima Klicka, ko je ovdje Klicko? Sto se neki od "vidjenijih" opozicionera ne isturi ispred ovih ljudi, artikulise zahtjeve, smjeni Vladu. Tacno je, pisu suhoparna saopstenja i cekaju u potaji da neko za njih odradi posao kako bi oni zasjeli u fotelje aktuelnih vlastodrzaca. Gotovo sve parlamentarne stranke u Kantonu vec su se izredale na vlasti, sta ocekujes nakon smjene ove Vlade? Sjasi Kurta da uzjase Murta. Kako bi ti nazvao nekoga ko rusi kucu a pri tome nema znanja ni para da napravi vecu i bolju?
06-02-2014 at 22:03 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Aidatuzla wrote:



sta je istina? da je opljackana omega

to ne znam... mislila sam na klip sto sam postavila
06-02-2014 at 22:06 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
admin wrote:

A ti ocigledno protiv Tuzlarija
Nase je da pametnima damo informacije, oni ce sami donijeti svoj sud. Nama ne treba prikupljanje jeftinih poena navodnom podrskom gradjanima a da pri tome ne znamo sta to podrzavamo. Znas li mozda ti sta podrzavas i koga? Kamenovanje i razbijanje nema sansi da podrzimo.
Neki ovo porede sa Ukrajinom, ma nema teorije. Ukrajina ima Klicka, ko je ovdje Klicko? Sto se neki od "vidjenijih" opozicionera ne isturi ispred ovih ljudi, artikulise zahtjeve, smjeni Vladu. Tacno je, pisu suhoparna saopstenja i cekaju u potaji da neko za njih odradi posao kako bi oni zasjeli u fotelje aktuelnih vlastodrzaca. Gotovo sve parlamentarne stranke u Kantonu vec su se izredale na vlasti, sta ocekujes nakon smjene ove Vlade? Sjasi Kurta da uzjase Murta. Kako bi ti nazvao nekoga ko rusi kucu a pri tome nema znanja ni para da napravi vecu i bolju?



Mahom je ok.... al,znaci li to da ih i dalje treba ostaviti na vlasti pa da i dalje shintorluke cine.
Ako nista drugo:
kako i kuda sa 40% nezaposlenih?
kakvu uopste perspektivu nude mladom narastaju?
katstrofalan zdravstveni sistem
katastrofalno skolstvo

a na drugu stranu vise nego zadovoljna drzavna birokratija, hebe se njima za ovim kako oni tvrde "huliganima" na ulici.

i jos jedan paradoks:

sunovrato bogacenje pojedinaca u najsiromasnijoj BiH u cijeloj Evropi.

Ovo se mora kad tad na bilo koji nacin rijesiti.
06-02-2014 at 22:24 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

molio bih nekoga da mi kaže gdje su konkretno obijene radnje. upravo sam obišo èitav teren gdje su se demonstracije dešavale, niti jedan izlog, kiosk ili radnja bilo kakve vrste nije razbijena, niti se vidi bilo kakvo nasilje, osim na zgradi soda so

06-02-2014 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Aidatuzla wrote:
Pogledajte kako je bahati specijalac suzavcem napao mirne studente (VIDEO) tuzlanski.ba




Da mi je ovu scenu bilo ko usmeno prenio bez video klipa, nebih mu nikada vjerovao...
prosto za ne povjerovati i validnsot video klipa...neshvatljivo
06-02-2014 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
borbeni wrote:
molio bih nekoga da mi kaže gdje su konkretno obijene radnje. upravo sam obišo èitav teren gdje su se demonstracije dešavale, niti jedan izlog, kiosk ili radnja bilo kakve vrste nije razbijena, niti se vidi bilo kakvo nasilje, osim na zgradi soda so

Garant neko mazno kiflu iz pekare  


<br /><br /><br /><br />

06-02-2014 at 22:29 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

demonstranti su se, barem dok sam ja bio, ponašali vrlo korektno. èak su, prilikom sporadiènog bacanja kamenica, svojim tijelima zaštitili policiju

06-02-2014 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Kako jadno,èemerno i patetièno zvuèi taj Šariæ Veli portparol il što bi rekli na bosanskom hraljo MUP-a : "Ovo više nisu protesti, to su masovne pljaèke. Policija je definitivno odluèila da ovakvim neredima stane ukraj".
Naravno da se svakom normalnom nameæe pitanje pa ok ako ste odluèili uhvatiti Muradifa kad je mazno èetri kifle i kajmak što ba za sve ove godine ne pohvataste ovu stoku bezrepu koja vlada našim životima  


<br /><br /><br /><br />

06-02-2014 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
borbeni wrote:
demonstranti su se, barem dok sam ja bio, ponašali vrlo korektno. èak su, prilikom sporadiènog bacanja kamenica, svojim tijelima zaštitili policiju


koji demonstranti ? radnici propalih firmi, jesu, svaka im èast, ono nasilništvo i jeste poteklo od balavurdije koja je željna posla, a prije svega željna da se iskali malo pa im ovo dobro došlo....
06-02-2014 at 22:37 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice