Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : imamovicu ostavka al odmah
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
yugi wrote:


Naravno da mi neæe znaèiti ništa sve to što si nabrojao i tu si u pravu.Neæe mi znaèiti ništa iz prostog razloga što se opštinska vlast ponaša poput pijanog bogataša gradeæi bjesomuèno po gradu fontane i kojekakve gluposti bez bilo kakvog osjeæaja za prioritete a kao prioritet svih prioriteta bi se mogao istaæi ovaj problem.
Aproksimativno je kroz "šake" opštine Tuzla u formi budžetskih para za taj period do 2009 prošlo nekiliko stotina miliona KM i sad prièati prièu kako se eto nije moglo nabaviti èetri pet vozila nek Jasmin prièa hanumi svojoj!!!
Btw po tvom tad su cvjetale ruže kad je Jasmin brinuo o ovome, pa kako za Boga miloga za samo èeti godine doðosmo u situaciju da se obraæamo Kalesiji za pomoæ il æeš reæi da je i ovo izmišljena prièa



Prica ti nije izmisljena ali je tendenciozna. Izgleda da si kroz svoju mrznju prema Imamovicu postao veliki strucnjak i za vatrogastvo. Nemoj popravljat svoja kola cetiri godine pa ces mozda skontat odgovor na svoje pitanje.
15-02-2014 at 22:42 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
Aidatuzla wrote:


Sto se tice protesta, ja bih prvo specijalce tuzila za prkoracenje sile, politicare za iskoristavanje ovlasti, tuzilastvo i sudove raspustila pa dovela druge (eh, tema da sam aj nako) a narod ne bih. Uostalom, od cega ces im naplatiti iako ih tuzis? Nije niko iz obijesti dosao pred vladu.



Ako æemo preciznije treba tražiti odgovornost i medija, zna se kako su sa ovdašnjeg medija galamili kako im je novinar pretuèen od strane policije, pa šakom udaren, pa odgurnut.
U onom ludilu samo je to još više dolilo ulje na vatru. Interesantno je da je nedugo nakon tog incidenta ista ta medijska kuæa totalno promijenila retoriku, nije mi jasno zašto ako su neovisni i medij u privatnom vlasništvu.
Za Tuzlarije i mogu da shvatim što naginju i pišu u korist pozicije jer dobiju nešto sredstava iz budžeta
15-02-2014 at 22:47 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah


Evo dijela clanka koji sam radnije pisala, pa ako vam je zanimljivo da procitate

"Vlada takva kakva jeste, po mnogo èemu nakaradna i zbog èestih promjena sastava u toku mandata, ipak je imenovana od Skupštine TK u kojoj sjede poslanici legitimno izabrani od naroda na prošlim izborima. Ako æemo pravo Skupština je odgovornija za stanje u Kantonu od Vlade i sad imamo totalno èudnu situaciju da ta ista Skupština treba da imenuje novu vladu ali po izboru predstavnika demonstranata i tu dolazimo do najveæeg apsurda. Postoje najmanje dvije struje predstavnika demonstranata koje meðusobno ne saraðuju. Hoæemo li imati opet demonstracije ako jedna od tih grupa ne bude zadovoljna sastavom nove Vlade? "

15-02-2014 at 22:47 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
admin wrote:

Prica ti nije izmisljena ali je tendenciozna. Izgleda da si kroz svoju mrznju prema Imamovicu postao veliki strucnjak i za vatrogastvo. Nemoj popravljat svoja kola cetiri godine pa ces mozda skontat odgovor na svoje pitanje.


Najmanje je bitno da li je prièa tendenciozna ili ne, valjda je bitno da li je istinita a tvoje je pravo da moj stav odnosno prièu okvalifikuješ tendencioznom.
Pa ja bi sad trebao reæi da tebe tvoja neskrivena ljubav prema Jasminu spreèava da vidiš stvar onakvom kakva jeste
Što se auta tièe vjeruj da nisam èetri godine mjenjao ništa sem ulja Tako je kad se uzme novo auto  


<br /><br /><br /><br />

15-02-2014 at 22:50 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
sunce wrote:


Policajci su i po dva sata trpili kamenje, prije djelovanja, i to je bilo samo prvi dan, poslije su se povukli, nisu ni djelovali.

Ljudi su radili svoj posao, stitili drzavne institucije, kao sto su nam 15.maja ljekari lijecili i cetnike.






15-02-2014 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

Da li je Zdenko Tadic jos uvijek direktor kucz?

Da dodam za vatrogasce, kad vec offtopicimo.

Bila sam prisutna na sastanku kada se od Tadica trazilo da civiline zastite svih opstina TK dostave spisak sta nedostaje vatrogascima u svakoj opstini. Za 6 mjeseci nijedna opstina nije dostavila spisak mada se kod Tadica islo tri puta po tom pitanju. Na kraju su dva vatrogasna vozila, sa ljestvama za visespratnice, i jos dodatne opreme poslana u Bratunac, donacija austrijskih vatrogasaca.


15-02-2014 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
daleko wrote:


Ako æemo preciznije treba tražiti odgovornost i medija, zna se kako su sa ovdašnjeg medija galamili kako im je novinar pretuèen od strane policije, pa šakom udaren, pa odgurnut.
U onom ludilu samo je to još više dolilo ulje na vatru. Interesantno je da je nedugo nakon tog incidenta ista ta medijska kuæa totalno promijenila retoriku, nije mi jasno zašto ako su neovisni i medij u privatnom vlasništvu.
Za Tuzlarije i mogu da shvatim što naginju i pišu u korist pozicije jer dobiju nešto sredstava iz budžeta


Meni u zivotu nikad nista nije falilo, drago mi je zbog toga, ja ne bih svoj obraz dala za nesto novca iz budzeta a posto je tvoja logika takva ocito je da ti bi.

Ti si primjer kako se ljudima ne dozvoljava da misle svojom glavom.

Trebam ja da kazem ma trebali su zapaliti i skole i bolnice i sve pa da dobijem aplauz? Ne treba meni to, moja se prica ne mijenja godinama niti ce se mijenjati, pa neka duva vjetar kako hoce.

I da dodam, meni se ne obracaj, nemam ja s tobom sta pricati, i sta se tebe tice i Tuzlarije i ja.

15-02-2014 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
yugi wrote:


Najmanje je bitno da li je prièa tendenciozna ili ne, valjda je bitno da li je istinita a tvoje je pravo da moj stav odnosno prièu okvalifikuješ tendencioznom.
Pa ja bi sad trebao reæi da tebe tvoja neskrivena ljubav prema Jasminu spreèava da vidiš stvar onakvom kakva jeste
Što se auta tièe vjeruj da nisam èetri godine mjenjao ništa sem ulja Tako je kad se uzme novo auto

A ti si neki nadcovjek pa te neskrivena mrznja ne sprecava da vidis stvari kakve jesu Cuj, mozda cu ga i ja mrziti ako me zavali ko tebe, a mozda i necu. Mnogi su nam ostali duzni pa nikoga ne mrzimo
15-02-2014 at 22:53 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
admin wrote:

A ti si neki nadcovjek pa te neskrivena mrznja ne sprecava da vidis stvari kakve jesu Cuj, mozda cu ga i ja mrziti ako me zavali ko tebe, a mozda i necu. Mnogi su nam ostali duzni pa nikoga ne mrzimo


Bojim se da sad prelaziš granicu korektnosti i upliæeš neke privatne stvari koje sa mojim stavovima nemaju nikakve veze!
Dakle ovdje smo da raspravljamo argumentima a tebi oèigledno ponestaje argumenata u odbrani lika i djela voljenog ti naèelnika  


<br /><br /><br /><br />

15-02-2014 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
sunce wrote:


Meni u zivotu nikad nista nije falilo, drago mi je zbog toga, ja ne bih svoj obraz dala za nesto novca iz budzeta a posto je tvoja logika takva ocito je da ti bi.

Ti si primjer kako se ljudima ne dozvoljava da misle svojom glavom.

Trebam ja da kazem ma trebali su zapaliti i skole i bolnice i sve pa da dobijem aplauz? Ne treba meni to, moja se prica ne mijenja godinama niti ce se mijenjati, pa neka duva vjetar kako hoce.

I da dodam, meni se ne obracaj, nemam ja s tobom sta pricati, i sta se tebe tice i Tuzlarije i ja.




Jest vala imaš i pravo.

Nastavi ureðivati svoj blog "Tuzlarije", evo neæu ti više smetati.

Imaš mahanje, for good. Æao, pa-pa
15-02-2014 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : imamovicu ostavka al odmah New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice