Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
RazeR
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 01-06-2003
Lokacija: Australijetina
Odgovori: 581
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
hullio wrote:
gdje ste bili zajedno, u kojoj vojsci? hoæeš li da ga pozdravim od tebe? reci mi nešto što ga može asocirati na tebe

Hvala Hulio ali to cemo ostaviti za moj dolazak u Tuzlu pa cu ga sam potraziti.
10-07-2003 at 01:59 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Zadnja "akcija" spasavanja...

toliko od mene,  


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
24-03-2004 at 20:11 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

znaci na dva topica mogu da pisem o istoj temi

28-03-2004 at 13:15 | Ukljuèi u odgovor
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Meni je pravo simpa ova tema,a posto vidim da niko vise ne pise,evo da ja pokusam sa opisima ponovo,mozda sad kome «ubodem»....hahahaha....
Cutter-smedja,duza,valovita kosa.....dobro gradjen,ono macho tip...hahah....mozda neka tetovaza na ramenu ili ledjima...i to neki zmaj ili vatra,plamen........hahahahaha
Cupo-smedja kratka kosa,visok.....vragolaste oci(zeleno smedje).....mozda neka bradica,al ono gotivna(sunet...hahahahahaha).....i jos uvijek zamisljam da imas neki piercing,mozda u obrvi ili ono izmedju brade i usne....joj meni je to pravo cool...hahaha...
Andjela-crvena duga kosa(to je neko rakao cini mi se),blago kovrdjava i uvijek uredna frizura...lijepa,visoka,mrsava....bla..bla...bla...
Hurija-garant ima pepeljaste pramenove,smedje oci,uvijek dobar make-up i nekako je zamisljam pravo gotivnom........uh mogu mislit onda kakav joj je muz...heheh
Mostarka-poprilicno se sama i opisala,pa je tako i zamisljam-kratka kosa sa pramenovima....malo vise sportski look ili nesto kao sportska elegancija....(posto vidim da ima probleme sa stiklama..haha).....uvijek nasmijana,vedra.....
Grofica-duga smedja kosa,srednje visine.... «grofovsko drzanje»....ono naizgled ozbiljna,al inace luda ko struja...nadam se da se grofka nece naljutit zbog ovo «luda»
RPM-eh ne znam zasto,al za njega nesto kontam da extra izgleda.....ne bih ga posebno detaljisala,samo PRAVO dobar.......joj sad kad se nafura....hahahahahah
Razer i Klon-svijetlo smedja kosa,smedje oci.....pravo visok,sportski gradjen...mozda kosarkas...
Beg-smedje-crn,kratka kosa....pravo sladak,atraktivan....dobro se oblaci i za njega vazi ko i za RPM-a
Bond-crna kratka kosa,crne oci,opasan pogled....hahhahahah....markantan tip....izgled za 10.....inteligentan,njezan(hahaha-za ovo bih voljela da mogu i tvrditi)....ma sigurna sam da zna oduseviti djevojku.....
Et,al vas nahvali.....
 


Always look on the bright side of life!!!
13-04-2004 at 19:38 | Ukljuèi u odgovor
Beg
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2003
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Maskirana dobra si, neda te Zoro nikom, joj zamisljam kako ti macem derem haljinu..hehehehe.

Meni je Andjela najdraza, naravno i nju zamisljam kao slatkicu, ali iznad svega osobu sa kojom je lijepo biti u drustvu. Ono releskirano, odano, osjecas toplotu.
Tako isto je za cupu, steta sto je musko

 


Cest La Vi
13-04-2004 at 19:54 | Ukljuèi u odgovor
Bond007
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 25-01-2004
Lokacija: Sarajevo-Tuzla
Odgovori: 386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
maskirana wrote:
Bond-crna kratka kosa,crne oci,opasan pogled....hahhahahah....markantan tip....izgled za 10.....inteligentan,njezan(hahaha-za ovo bih voljela da mogu i tvrditi)....ma sigurna sam da zna oduseviti djevojku.....



oooooooooooo Ne mogu da vjerujem da si sve pogodila hahahahahah pa ja sad vec pocinjem da sumnjam da li se mi znamo mala!? Znam li ja oduseviti djevojku, to nek kazu moje djevojke , ali budi sigurna da si ti mene istinski odusevila mojim opisom! Svaka cast mala, al nemoj se tako zaletat previse mogo bi te razocarati kad se upoznamo! hahahahahah Ja sam tebe vec opisao. Necu nista da dodajem jer te jos uvijek tako zamisljam.
Slatkice naravno samo za tebe


kad bi zivot bio san

sanjala bi na mom ramenu

da si kamen jedan dan

ja bih bio mac u kamenu
13-04-2004 at 21:55 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
maskirana wrote:
Meni je pravo simpa ova tema,a posto vidim da niko vise ne pise,evo da ja pokusam sa opisima ponovo,mozda sad kome «ubodem»....hahahaha....
Cutter-smedja,duza,valovita kosa.....dobro gradjen,ono macho tip...hahah....mozda neka tetovaza na ramenu ili ledjima...i to neki zmaj ili vatra,plamen........hahahahaha
Cupo-smedja kratka kosa,visok.....vragolaste oci(zeleno smedje).....mozda neka bradica,al ono gotivna(sunet...hahahahahaha).....i jos uvijek zamisljam da imas neki piercing,mozda u obrvi ili ono izmedju brade i usne....joj meni je to pravo cool...hahaha...
Andjela-crvena duga kosa(to je neko rakao cini mi se),blago kovrdjava i uvijek uredna frizura...lijepa,visoka,mrsava....bla..bla...bla...
Hurija-garant ima pepeljaste pramenove,smedje oci,uvijek dobar make-up i nekako je zamisljam pravo gotivnom........uh mogu mislit onda kakav joj je muz...heheh
Mostarka-poprilicno se sama i opisala,pa je tako i zamisljam-kratka kosa sa pramenovima....malo vise sportski look ili nesto kao sportska elegancija....(posto vidim da ima probleme sa stiklama..haha).....uvijek nasmijana,vedra.....
Grofica-duga smedja kosa,srednje visine.... «grofovsko drzanje»....ono naizgled ozbiljna,al inace luda ko struja...nadam se da se grofka nece naljutit zbog ovo «luda»
RPM-eh ne znam zasto,al za njega nesto kontam da extra izgleda.....ne bih ga posebno detaljisala,samo PRAVO dobar.......joj sad kad se nafura....hahahahahah
Razer i Klon-svijetlo smedja kosa,smedje oci.....pravo visok,sportski gradjen...mozda kosarkas...
Beg-smedje-crn,kratka kosa....pravo sladak,atraktivan....dobro se oblaci i za njega vazi ko i za RPM-a
Bond-crna kratka kosa,crne oci,opasan pogled....hahhahahah....markantan tip....izgled za 10.....inteligentan,njezan(hahaha-za ovo bih voljela da mogu i tvrditi)....ma sigurna sam da zna oduseviti djevojku.....
Et,al vas nahvali.....



svaka cast hehehe a za ono luda ko struja ne brigaj ne mogu se bunit kad jesam zbog toga me muski u drustvu obozavaju a neznam zasto me zenske ne simpatisu,mozda sto ne prestajem pricat
al moram priznat da me procita,al hajd reci za raju kolko si platila kleopatri
13-04-2004 at 23:45 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Cutter-smedja,duza,valovita kosa.....dobro gradjen,ono macho tip...hahah....mozda neka tetovaza na ramenu ili ledjima...i to neki zmaj ili vatra,plamen........hahahahaha

Ti bogami ko da si gledala u fildzan.Doduse kosa je kratka a sto se tice tetovaze nisi rekla NA KOJEM RAMENU
 


Sejtan
14-04-2004 at 03:30 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Hmm, maskirana nazalost sporski tip nisam nikako. Joj da ovo moj muz vidi odvalio bi se smijati sada Mada neizgledam lose iako se sportom ne bavim Ja volim da sam elegantno obucena i uvijek nasminkana nije bitno bilo to u kuci ili van. Volim da uvijek blistam . Sve ostalo je pogodeno.

 


14-04-2004 at 03:58 | Ukljuèi u odgovor
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ? - slobodadita

citat:
Cutter wrote:
Cutter-smedja,duza,valovita kosa.....dobro gradjen,ono macho tip...hahah....mozda neka tetovaza na ramenu ili ledjima...i to neki zmaj ili vatra,plamen........hahahahaha

Ti bogami ko da si gledala u fildzan.Doduse kosa je kratka a sto se tice tetovaze nisi rekla NA KOJEM RAMENU


uhhhh,dobra rucka,Cutter...
Cista desetka za tetovazu...i bolja od zmaja ili plamena...  


Always look on the bright side of life!!!
14-04-2004 at 08:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice