Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : DIJETA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Mislim da su bilo kakve dijete navikane bez razloga. Evo sad bi jedan prijatelj kod mene i kaže za tri mjeseca 25kg down! I ništa kaže posebno, izbaci ono što deblja iz prehrane (a svi znamo šta je to), i polako, lagano, to je to. Nikakva ba mudrolija. Druga stvar je ako neko ima genetskih problema pa ne može smršati, a pravilnom ishranom se sve može postiæi.

23-12-2006 at 15:09 | Ukljuèi u odgovor
smor
Nivo: Forumski doajen
imenevazno2.wordpress.com
Registriran(a): 06-02-2006
Lokacija: youtube imenevazno2
Odgovori: 1967
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
Mislim da su bilo kakve dijete navikane bez razloga. Evo sad bi jedan prijatelj kod mene i kaže za tri mjeseca 25kg down! I ništa kaže posebno, izbaci ono što deblja iz prehrane (a svi znamo šta je to), i polako, lagano, to je to. Nikakva ba mudrolija. Druga stvar je ako neko ima genetskih problema pa ne može smršati, a pravilnom ishranom se sve može postiæi.

eh, ja, mogao si fino reci i drugim rijecima: jedi ono sto niko ziv ne jede (tofu, soju, travu...) i sve ce biti OK...smrsat ces, al ce ti biti tako da ces pozeljeti da se bacis u Jalu. Ha ja. sad ne mogu rahat ni dorukovati.
25-12-2006 at 12:05 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Cope wrote:
Copetova Dijeta

Cvrst Karakter... stanes pred ogledalo, dovedes se u stanje svjesnosti licnih proporcija i kazes sebi JA OVO NE ZELIM...

ISTOG DANA KAO I SVAKOG NAREDNOG
Za dorucak pojedi sta hoces:
- Maslenjak
- Pita
- Cimbur od 276 jaja ili sta ti padne na pamet jednostavno zadovolji dusu jer ces dorucak spalit do kraja dana da imas najsporiji metabolizam na svijetu.

Rucak... Sta god to bilo jedi bez hljeba i po mogucnosti nek bude corbali.

VECERA - NAJVAZNIJI DIO KOJI DEBLJA I ONOG STO DO TEBE SJEDI KAD JEDES A KAMOLI TEBE - VECERA=ZLO

AKO VEC VECERAS A BOLJE NEMOJ ONDA TO NE RADI POSLE 17:00, I OBAVEZNO ZAMIJENI VECERU JABUKAMA PO MOGUCNOSTI KISELIM....
Moze bilo koje voce ali JABUKE su najbolje jer tope masti koje su odvec naslagane na zidove tvojih krvnih sudova i polako te zacepljaju.

EH SAD AKO NEKO SLUCAJNO NE VJERUJE EVO JA CU VAM RECI DA SAM ZA 60 DANA IZGUBIO 24,5 KG, a nisam se mucio ni izgladnjivao.... prva sedmica je malo zeznuta jer nailaze glavobolje i malo nervoze od praznog zeluca u 9 navece, ali kasnije se pocne smanjivat i rahat budes.


Dobra dieta
Evo ja vec nekoliko dana slijedim tvoj primjer i funkcionise.

Copetova Dijeta

Cvrst Karakter... stanes pred ogledalo, dovedes se u stanje svjesnosti licnih proporcija i kazes sebi JA OVO NE ZELIM...



10-05-2007 at 10:29 | Ukljuèi u odgovor
Elica
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 28-01-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 88
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

ja to stalno sebi govorim al´ sta mogu kad imam slavonskih gena, uzivam u hrani
da mi je samo skinuti "slaufic" i malo sa butki  


...na poljima od snova ne pusta se korjenje...
10-05-2007 at 11:05 | Ukljuèi u odgovor
chupko31
Nivo: Forumas sa iskustvom
tuzlak, fin, raspitan
Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: tuzla
Odgovori: 87
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

svijet je stvarno smiješan što se tièe ovih dijeta i ne razmišlja duže od prvog koraka. nije pitanje uèinkovitosti dijete za vrijeme dok ona traje-2 mjeseca, 3, pola godine, godinu ili koliko se veæ èovjek može hraniti samo voæem, sokom, mesom, ili kakve se veæ sve gluposti spominju. stvar je u tome što je dijeta po svojoj definiciji PRIVREMENA. i tako mi smršamo nakon odreðenog vremena dijete-recimo pola godine, ako izdržimo toliko. pitanje je šta jesti preostalih 49 ipo godina ostatka života?ljudi ne gledaju dalje od svoga nosa, dalje od tih pola godine ili godinu. jer kada se opet vratimo na stari naèin ishrane neminovno æemo vratiti i kilograme, jer nas je taj naèin ishrane i doveo do kilaže koje želimo da se riješimo.ako pogledamo u magazine i dijete-ni u jednom se ne govori-šta OSTATAK života? jer siguran sam da je apsolutna glupost ne jesti hljeb(i neizdrživo by the way)ili šta veæ preporuèuju. kod promjena u ishrani najvažnija je PROVEDIVOST tj da je to sve MOGUÆE IZDRŽATI DUGO VREMENA. ako toga nema-osuðeni ste na propast. treba usvojiti pravilan i ODRŽIV NAÈIN ISHRANE a ne privremenu dijetu

[Edited by chupko31 on 11-05-2007 at 20:20 GMT]

[Edited by chupko31 on 11-05-2007 at 20:22 GMT]

[Edited by chupko31 on 11-05-2007 at 20:22 GMT]

11-05-2007 at 20:17 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

ja sam vec 5 dana na dijeti,smrsala sam 18 kila...ne primjecuje to svako,ali sta to mene briga  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
17-07-2007 at 11:40 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:
ja sam vec 5 dana na dijeti,smrsala sam 18 kila...ne primjecuje to svako,ali sta to mene briga

koja je dijeta..šaljiiiiiiiiii
17-07-2007 at 16:51 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:
ja sam vec 5 dana na dijeti,smrsala sam 18 kila...ne primjecuje to svako,ali sta to mene briga


Jel nas zajebavas il ozbiljno ako je ozbiljno onda da cujem
17-07-2007 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
Nikkey
Nivo: Forumski vuk
Iza tebe nemam zelje
Registriran(a): 30-10-2006
Lokacija: Od suza do smijeha
Odgovori: 531
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Najbitnije, po meni, je da se osjecamo ugodno u sopstvanoj kozi i da smo zadovljni sobom..I to je dobar parametarza sve...Naravno trebamo nekako nauciti i spoznati sta je OK za nas....
Najteze za organizam, i naravno ono sto najvise deblja je kombinacija...meso i krompir i hljeb i pita i slicni nasi peksimeti..haha ...Care moj, toliko zacepimo organizem da nije ni cudo da dolazi do gojenja i ovo i ono..Pa se tromo, pa se puhce samo nestso, pa se mlitavo haha..
Puno, puno tecnosti, najbolje voda i limunada i lagana hrana pogotovo sada kad je ljeto...A ono, zadovoljstva, e to s vremena na vrijeme, pitu jednom sedmicno, kolac jednom sedmicno i to fercera fino...I fizicka aktivnost....Dati samom sebi sat vremena dnevno da se ventil otvori...ispuse...Na trcanje 15-20 minuta i vjezbe 30-40 minuta...I onda super osjecanje bolan, kao da si nekako ispraznio a napunio baterije..a napunio et...
I onda, pocnu fino spadat kilogrami a rast energija, raspolozenje.... I na krau se bas fino osjecas u svojoj kozi i eettt
Vozdriiicaaa
Odo jesst

18-07-2007 at 04:40 | Ukljuèi u odgovor
high_hopes
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-02-2006
Odgovori: 2355
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:
ja sam vec 5 dana na dijeti,smrsala sam 18 kila...ne primjecuje to svako,ali sta to mene briga


sta da ti kazem na to, nego:
1kg lost, 19 to go!

[Edited by high_hopes on 18-07-2007 at 08:09 GMT]
18-07-2007 at 08:01 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Zdravlje : DIJETA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice