Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : DIJETA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Nela
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 500
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Prije tri godine sam koristila Atkinsovu dijetu i nikad vise nebi,{samo sam htjela smrsati 3 kile i dobila sam tvrdu stolicu od sira trapista, onda mi je opo secer pocela sam osjecati u ustima aceton i vise nikad nisam probala dok ima ljudi kojima Atkinsova dijeta neskodi. 


~-Zivot je najbolji fakultet, steta sto je smrt posljednji ispit.-~
16-05-2004 at 22:27 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: DIJETA

citat:
Sejtan wrote:
citat:
Dalila wrote:

Eeeeh salih hosh´ to komporova makljat´ vidi sad, gripa safatala ko ih! Ama imal´ ti ko hudnjaku caj s limunom napravit?



Nema drooga moja ona ti, sve su sevde glavu okrenule od mene o svom jadu se pozabavile.


ne valja, vala, ne valja sto je to tako. Evo hajde bujrum napravila sam ti caj od rooibosa i limuna nacijedila, pokiseo jest, al ima da budes ko nov kad popijes! Eto nije mi za tebe ni solje mrsko prljat´, a da ti znas kako je tesko solje ocistiti od roobois caja, ma ti odmah bi mi upisao 168 pluseva!
17-05-2004 at 04:53 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: DIJETA

citat:
Dalila wrote:
citat:
Sejtan wrote:
citat:
Dalila wrote:

Eeeeh salih hosh´ to komporova makljat´ vidi sad, gripa safatala ko ih! Ama imal´ ti ko hudnjaku caj s limunom napravit?



Nema drooga moja ona ti, sve su sevde glavu okrenule od mene o svom jadu se pozabavile.


ne valja, vala, ne valja sto je to tako. Evo hajde bujrum napravila sam ti caj od rooibosa i limuna nacijedila, pokiseo jest, al ima da budes ko nov kad popijes! Eto nije mi za tebe ni solje mrsko prljat´, a da ti znas kako je tesko solje ocistiti od roobois caja, ma ti odmah bi mi upisao 168 pluseva!


E vidis ko bi kome neg svoj svome.Pa vikend dodje a ti ode.Ma i bolje ti je vidis na sta ovo lici.Ovo nije vise cavrljaonica nego vredjaonica.Neki opiceni u glavu(ima in vise)sta pisu bolje da se oglasavaju na sex podforumu a neke teme su bogami i za paradu primitivizma.
Evo kod mene prolazi i ovaj vikend nista novog sutra je ponedeljak novi dan nova nafaka.Ova gripa sta li je prolazi nadam se boljem.
Pozdrav tebi i ne brini za solje daju se one izribati pjeskom  


I noga u guzicu je korak naprijed!
17-05-2004 at 05:13 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: DIJETA



E vidis ko bi kome neg svoj svome.Pa vikend dodje a ti ode.Ma i bolje ti je vidis na sta ovo lici.Ovo nije vise cavrljaonica nego vredjaonica.Neki opiceni u glavu(ima in vise)sta pisu bolje da se oglasavaju na sex podforumu a neke teme su bogami i za paradu primitivizma.
Evo kod mene prolazi i ovaj vikend nista novog sutra je ponedeljak novi dan nova nafaka.Ova gripa sta li je prolazi nadam se boljem.
Pozdrav tebi i ne brini za solje daju se one izribati pjeskom


Ma dje cu insane pijesak naci ovdje?? Jedino ako moze jal pepelom jal zemljom?

A nema me na forumu jer me krenulo s elektrikom aman jarabi, prvo niko ne zna sto tuzlarije cookies ne rade na ovom mom kompu kad rade svi ostali cookies, drugo, kod kuce mi crklo telefonsko kablo, dolaze elektricari da razbijaju zid sutra navece, pa ti vidi, onaj to moj!!!
17-05-2004 at 05:23 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Vidis rodice elektricari ,sto bi moja mati rekla ELETICARI,oni kod nas razvode struju i tako to a nisam znao da kod vas razbijaju zidove
Salim se ,ne znam sta se desava ja dobija poruke i kad otvorim imam samo onaj pendzer dje ja mogu otipkati nesto a sta i kome.
Ja kad se logira i pritisnem na rubriku "forum" stalno mi javlja error.Pokusaj ovu opciju ,otvoris vijest i gore ti pise nestkao ...na nasem FORUMU... pritisni to plavim slovima sto pise toliko od mene a ako ne ide ti pitaj nekog od tih zidara  


I noga u guzicu je korak naprijed!
17-05-2004 at 05:38 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Sejtan wrote:
Vidis rodice elektricari ,sto bi moja mati rekla ELETICARI,oni kod nas razvode struju i tako to a nisam znao da kod vas razbijaju zidove
Salim se ,ne znam sta se desava ja dobija poruke i kad otvorim imam samo onaj pendzer dje ja mogu otipkati nesto a sta i kome.
Ja kad se logira i pritisnem na rubriku "forum" stalno mi javlja error.Pokusaj ovu opciju ,otvoris vijest i gore ti pise nestkao ...na nasem FORUMU... pritisni to plavim slovima sto pise toliko od mene a ako ne ide ti pitaj nekog od tih zidara


hahahaha ti haman stvarno mislis ja blond jel? Bila jesam a sad vise nisam! Samo toliko da sve bude jasno!

Ma dolazi eletricar da vidi to mi ne radi telefon, i haman je telefonsko kablo kiksnulo, a kablo pici kroz zid pa i zid valja razbijat´! Et´ vidis da znam o cemu lafim!
17-05-2004 at 06:41 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA


Ništa nemoj ni jesti ni piti i eto te mršave!!
Ne mogu sve biti Tvigi, pobogu, ne bi ni valjalo. Jedi sve, normalno, bez pretjerivanja.

17-05-2004 at 23:01 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon DIJETA

´Ajmo napraviti listu dijeta i na cemu su zasnovane?

14-10-2004 at 16:32 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

smanji ugljikohidrate na minimum,znoji se maximum,i ne njupaj poslije 18h,voæe njupaj umjesto veèere...i budi dosljedan..

14-10-2004 at 17:17 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Evo nekoliko najpopularnijih dijeta u US:

Atkins diet
se zasniva na ishrani u kojoj su zastupljeni proteini i masnoca, a izbaceni ugljeni hidrati. Na ovoj dijeti mozete jesti meso, jaja, sir a hljeb, pastu i voce smanjiti na 15-60g dnevno. Dr. Atkins tvrdi da ljudi koji jedu puno ugljenih hidrata izazivaju vecu produkciju insulina u organizmu, pa time osjecaju glad cesce i dobijaju na tezini.

Beverly Hills diet
ova dijeta je za one koji zele izgubiti na tezini u kratkom vremenskom periodu. (35 dana) Prvih deset dana se jede samo voce. Na dan 11, dodaju se ugljeni hidrati i puter, a na dan 19 proteini. Ova dijeta je dobra, jer se u prvih nekoliko dana izgubi mnogo na tezini, poslije deset dana se mogu jesti slatkisi a poslije 19, meso i snackovi. Losa strana ove dijete, je da nije naucno dokazano kakve posledice ostavlja na organizam.

South Beach diet
je dieta za ljude koji vole da balansiraju porcije hrane, da jedu zdravo i da dijeta ima pozitivne efekte na zdravlje, a ne samo na tezinu. Sastoji se iz tri faze: U prvoj se jede riba, piletina, voce i povrce, sve se sprema na maslinovom ulju i porcije su ogranicene kolicinski. U drugoj fazi se na sve predhodno dodaju hljeb, riza, mlijeko i jogurt. treca faza je samo za odrzavanje tezine i po potrebi se moze vratiti na drugu fazu ako se za to ukaze potreba.

Nastavak slijedi...

14-10-2004 at 17:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Zdravlje : DIJETA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice