Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : DIJETA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
cupo wrote:


Jel nas zajebavas il ozbiljno ako je ozbiljno onda da cujem


ma zajebavam se,ljudi dragi.
ma dje to ima za 5 dana.ni onda kad sam se izgladnjivala i nista ne jela po 4 dana,nisam mogla vise od 5 kila skinut.
a sad ozbiljno: za 7 dana sam skinula 6 kila.dijeta je ona mesna,na meni vec mnogo puta isprobana i dokazana kao efikasna.bicu jos 7 dana,i onda cu ukupno skinut 13 kila,i mislim da mi je dosta.
inace je koristim samo pred more,znaci kad hocu na brzinu da skinem kile.a kad ih skinem,onda tu kilazu odrzavam tako sto puno hodam i vozim bike i ne jedem poslije 6.to je najbolji nacin,tako se i oblikujem.
onda ponovo dodje zima,za mene svaka vrlo depresivna,kad ne setam i ne vozim biciklo,pa jedem non-stop i naslazem sala,koje opet skidam na isti nacin.i tako vec nekih 10-ak godina
ehet sad,zao mi je ako je neko stvarno pomislio da sam toliko luda da tolke kile skinem u 5 dana  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
18-07-2007 at 11:01 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
high_hopes wrote:


sta da ti kazem na to, nego:
1kg lost, 19 to go!

[Edited by high_hopes on 18-07-2007 at 08:09 GMT]



kad te nikad nema na forumu,ja mislila da to odradimo together,svakako smo par sati razlike u vremenu,pa smo si mogle slati ideje za obroke.tako sam vec radila s jednom svojom ahbabicom iz amerika i super nam je bilo  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
18-07-2007 at 11:04 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:


ma zajebavam se,ljudi dragi.
ma dje to ima za 5 dana.ni onda kad sam se izgladnjivala i nista ne jela po 4 dana,nisam mogla vise od 5 kila skinut.
a sad ozbiljno: za 7 dana sam skinula 6 kila.dijeta je ona mesna,na meni vec mnogo puta isprobana i dokazana kao efikasna.bicu jos 7 dana,i onda cu ukupno skinut 13 kila,i mislim da mi je dosta.
inace je koristim samo pred more,znaci kad hocu na brzinu da skinem kile.a kad ih skinem,onda tu kilazu odrzavam tako sto puno hodam i vozim bike i ne jedem poslije 6.to je najbolji nacin,tako se i oblikujem.
onda ponovo dodje zima,za mene svaka vrlo depresivna,kad ne setam i ne vozim biciklo,pa jedem non-stop i naslazem sala,koje opet skidam na isti nacin.i tako vec nekih 10-ak godina
ehet sad,zao mi je ako je neko stvarno pomislio da sam toliko luda da tolke kile skinem u 5 dana


Sto se tice mesne djiete, za mene je jedina s kojom sam vidno skidala kile,drzala sam je jednom 3 mjeseca.Iako mnogi tvrde da je stetna ja sam sa njom popravila krvnu sliku.Secer, holesterin a i pritisak su se normalizovali.Posto se blizi god, odmor trebalo bi opet nesto raditi, a joj mrsko mi,ko ce odoliti ovolikom vocu i sladolediu.



18-07-2007 at 12:02 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Shiva wrote:


Sto se tice mesne djiete, za mene je jedina s kojom sam vidno skidala kile,drzala sam je jednom 3 mjeseca.Iako mnogi tvrde da je stetna ja sam sa njom popravila krvnu sliku.Secer, holesterin a i pritisak su se normalizovali.Posto se blizi god, odmor trebalo bi opet nesto raditi, a joj mrsko mi,ko ce odoliti ovolikom vocu i sladolediu.







jel tako,sivice,hip hip hura za mesnu dijetu
meni je ona kraljica svih dijeta.jest da prvih nekoliko dana covjek osjeti da mu fali secera i carbs(barem ja da)poslije par dana ide ko u hamide.nisi nikad gladan,sto je najvaznije
a ja inace nisam neka poguzija za slatko,jednom u mjesecu mi mozda nesto naumpadne,jedino mi fali da umocim  


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
18-07-2007 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:



jel tako,sivice,hip hip hura za mesnu dijetu
meni je ona kraljica svih dijeta.jest da prvih nekoliko dana covjek osjeti da mu fali secera i carbs(barem ja da)poslije par dana ide ko u hamide.nisi nikad gladan,sto je najvaznije
a ja inace nisam neka poguzija za slatko,jednom u mjesecu mi mozda nesto naumpadne,jedino mi fali da umocim

Ja sam veliki slatkaros, tako da sam pravila kolace bez secera(saharin)a umjesto brasna orasi, jela sam sve vrste tvrdog sira
i sto je najbitnije nikad nisam bila gladna, sto bi se reklo nikad mrzovoljna uz ovu dijetu.
Jeste Halosvabija za mene je prava, samo par prvih dana je tesko kasnije niko i nezna da si na dijeti a svaki dan salo se topi vidno.
18-07-2007 at 12:11 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Shiva wrote:

Ja sam veliki slatkaros, tako da sam pravila kolace bez secera(saharin)a umjesto brasna orasi, jela sam sve vrste tvrdog sira
i sto je najbitnije nikad nisam bila gladna, sto bi se reklo nikad mrzovoljna uz ovu dijetu.
Jeste Halosvabija za mene je prava, samo par prvih dana je tesko kasnije niko i nezna da si na dijeti a svaki dan salo se topi vidno.



e,za slatkarose jest potesko,ali ja kontam kad ja mogu bez hljeba i rize(koju obozavam),mozete i vi malo bez slatka,stim sto se moze zamjena koristiti,vidis kako si se ti snasla. a ja i inace pijem gorku kafu tako da mi ni saharin ne treba.
fakat je super,i kome god sam je preporucila,svi su zadovoljni. 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
18-07-2007 at 12:15 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

ma smao derite kuhano meso, ribu ali ne pecenu na ulju nego folija pa rerna, kuhano povrce, dosta vode, malo hljeba, dosta voca, malo zacina, dosta sexa vise fizicke aktivnosti i mora se smrsat ko udara samo po pecenom mesu , raznju i rostilju mora bit burence hebaji ga a pored toga da se ne trosi
doduse ljudi se ibrete kad vide kolko jedem zara recimo il kalimero l ja svaki zalogaj sa uzivanjem jedem i sazvacem ga sigurno nekih 20-ak putazalogaj mislim nema sanse da cu pojest nesto sto mi se u tom trenutku ne jede pa makar ono propalo i morala bacit al ako ne uzivam u hrani nista od toga...jako volim kompote i svjeze voce i povrce i dosta ga jedem i jako puno vode pijem tako da odrzavam istu tezinu vec nekih 5-6 godina

18-07-2007 at 12:19 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:


e,za slatkarose jest potesko,ali ja kontam kad ja mogu bez hljeba i rize(koju obozavam),mozete i vi malo bez slatka,stim sto se moze zamjena koristiti,vidis kako si se ti snasla. a ja i inace pijem gorku kafu tako da mi ni saharin ne treba.
fakat je super,i kome god sam je preporucila,svi su zadovoljni.


Kako nece biti zadovoljni, kad smiju jesti pecenje, rostilj, suho meso,salatu,sve vrste ribe pa neko bi citav zivot nio na ovoj dijeti.
A posoje toliki recepti za kuhanje po Ätkinsu da nije nikako dosadna.Eto sad si mi dala volju, da ponovo pocnem .
Ali danas jos pita pa od sutra.

18-07-2007 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
*grofica* wrote:
ma smao derite kuhano meso, ribu ali ne pecenu na ulju nego folija pa rerna, kuhano povrce, dosta vode, malo hljeba, dosta voca, malo zacina, dosta sexa vise fizicke aktivnosti i mora se smrsat ko udara samo po pecenom mesu , raznju i rostilju mora bit burence hebaji ga a pored toga da se ne trosi
doduse ljudi se ibrete kad vide kolko jedem zara recimo il kalimero l ja svaki zalogaj sa uzivanjem jedem i sazvacem ga sigurno nekih 20-ak putazalogaj mislim nema sanse da cu pojest nesto sto mi se u tom trenutku ne jede pa makar ono propalo i morala bacit al ako ne uzivam u hrani nista od toga...jako volim kompote i svjeze voce i povrce i dosta ga jedem i jako puno vode pijem tako da odrzavam istu tezinu vec nekih 5-6 godina


Blago tebi kad odrzavas tezinu.U mojim godinam se kile ljepe i od gledanja u jelo.


18-07-2007 at 12:23 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Shiva wrote:

Ali danas jos pita pa od sutra.

sad si zvucala kao oni lijeceni alkoholicari kad kazu jos samo danas ova casica i od sutra prestajem

ma ljudi ba derite i jedite, hebo vas dijeta...necete zivit 200 godina
uzivajte u hrani i picu koje volite ta se zamarate debljinom kad srce derne bar znas da si uzivao
18-07-2007 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Zdravlje : DIJETA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice