Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je .....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tanitha wrote:


aha,i ja se tako tjesim


...ali voljela bih ,bar jos jednom u zivotu da osjetim one leptire u stomaku ...iako mi je dosad jasno da BILO S KIM nakon duzeg vremena sve ide istim tokom, tj. leptiri odlete u p.m.


Leptiriæi su nešto najbolje što se može desiti...e mene interesuje da li oni mogu opstati èitav život...a ako ne šta dodje poslje njih. Ljubav? Ili jednostavno navika, uzajamno poštovanje,,,jednostavno da imaš nekog da ti bude lakše iæi kroz život sa njim.. 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
21-08-2007 at 13:56 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2672
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tiburon wrote:

Druže probo sam sve što život pruža a naroèito žene...puno njih .... i da se ženski dio foruma ne uvrijedi rupa je rupa
Bitnije je pronaæi nekog ko te voli i koga ti voliš 4 life
A znam da samo dodje....al kod mene nesh slabo



Mozda je u tome i problem, sto si puno probo. Trebao si se nekad i za...ati pa bi imao nekog. Nisu to pantalone da probas pa vidis koje su bolje. Zivot tece i malo se stvari desi ponovo.
Ti si omudro nece ti biti lako.
21-08-2007 at 14:05 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

citat:
Tiburon wrote:


Leptiriæi su nešto najbolje što se može desiti...e mene interesuje da li oni mogu opstati èitav život...a ako ne šta dodje poslje njih. Ljubav? Ili jednostavno navika, uzajamno poštovanje,,,jednostavno da imaš nekog da ti bude lakše iæi kroz život sa njim..


nazalost nemogu opstati zauvijek , vjeruj mi, ja sam jednom probala otici,razvest se nakon 7 godina,nismo jos imali ni djece ali onda shvatis da nemozes bez nje/njega i Lesi se vrati kuci ...elem otisli letiri ne znaci da je i ljubav otisla-ko sto rece weasel , ljubav s godinama poprimi samo druge oblike...i tako da ne duzim..




...ok jest,navika, prijateljstvo, dio kucnog namjestaja...priznajem!!!


[Edited by Tanitha on 21-08-2007 at 14:07 GMT]
21-08-2007 at 14:06 | Ukljuèi u odgovor
Danchi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 19-08-2007
Odgovori: 244
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tanitha wrote:


aha,i ja se tako tjesim


...ali voljela bih ,bar jos jednom u zivotu da osjetim one leptire u stomaku ...iako mi je dosad jasno da BILO S KIM nakon duzeg vremena sve ide istim tokom, tj. leptiri odlete u p.m.


pomaze cinjenica da znas da je to normalna pojaa pa onda se covjek toliko i ne kopka time...slazem se sa ovim gore sto si napisala ali moze se malo pomoci ali ne toliko da budete svaki dan ko golubici covjek sa godinama odemalo na zivcima pa mu dosta sebe bude a kamo li nekog drugog
al valjda je sve to normalno cak i kad ostane samo sex
nisam jos dosla do toga ali sam okruzena tim i onda malo intenzivnije razmisljam o tome i onda pokusavam ispravit neke greske koje drugi cine ali ne znam bas...vrijeme izgleda cini svoje
21-08-2007 at 14:14 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

slazem se...ukratko- covjek se pomiri sa sudbinom, ako ne naidje kakav "uragan"...nikad se nezna u zivotu...

21-08-2007 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2672
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tanitha wrote:


nazalost nemogu opstati zauvijek , vjeruj mi, ja sam jednom probala otici,razvest se nakon 7 godina,nismo jos imali ni djece ali onda shvatis da nemozes bez nje/njega i Lesi se vrati kuci ...elem otisli letiri ne znaci da je i ljubav otisla-ko sto rece weasel , ljubav s godinama poprimi samo druge oblike...i tako da ne duzim..




...ok jest,navika, prijateljstvo, dio kucnog namjestaja...priznajem!!!


[Edited by Tanitha on 21-08-2007 at 14:07 GMT]



Sto mi se kod Tanithe svidjelo citajuci njene postove, jest iskrenost do vulgarnosti, ni Frojd ne bi bolje napiso.

Eto ja imam preko 15 godina bracnog staza i ne znam da bih mogao ljubiti drugu zenu tako rahat, osjecajuci da je ona dio mene ... itd ( nesto i zbog prpe kako kaze Tanitha ). Nesto u kuci fali, neka praznina, nije mi atmosfera u kojoj hocu da budem dok i ona ne dodje sa posla.

Nek ovo zove kako ko hoce al ja ne idem odavde.
21-08-2007 at 14:28 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

citat:
momak wrote:



Mozda je u tome i problem, sto si puno probo. Trebao si se nekad i za...ati pa bi imao nekog. Nisu to pantalone da probas pa vidis koje su bolje. Zivot tece i malo se stvari desi ponovo.
Ti si omudro nece ti biti lako.


Zastao je bio Tiburon tri godine..pa nastavio dalje...


[Edited by Tiburon on 21-08-2007 at 14:40 GMT] 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
21-08-2007 at 14:37 | Ukljuèi u odgovor
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Ljubav?

Ja nisam vidio zenu svoju 8 mjeseci, ja mislim da ce mi orlovi letit po stomaku kad je vidim akobogda. 


21-08-2007 at 14:47 | Ukljuèi u odgovor
Visa
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-03-2003
Lokacija: Vienna
Odgovori: 611
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

dok ih ne moze ko sal zabacit preko ramena dobro je  


21-08-2007 at 15:47 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

amaaaan šta se vi naprièaste pa ne mogu da vjerujem ... ja neæu na ovu temu mnogo pisati..jer odmah æe me kritikovati...kako ja to nešto glumatam al ev da vam kaže nešto teta Mela Ljubav sve zavisi kako vi to gledate na ljubav...šta je za vas ljubav...neko bez koga ne možete ako je tako onda nemožete bez nekog i iz navike .... a leptiriæi evo ja æu vam reæi da sam u braku 10 godina suvišno je reæi da i danas obožavam svog muža gledam na svaki naèin da ga usreæim i da mu uljepšam život sa mnom to je istina ...ja sam ta koja se mnogo trudi i nije mi žao, naravno da je ljubav ako mi je lijepo s njim živjeti, prièati, putovati, odgajati zajednièku djecu sve je to ljubav.....
ah da , da se vratim na leptiriæe...ja ih i sad osjetim u stomaku... kad recimo...pomislim kako smo muž i ja npr.sinoæ vodili ljubav





joj tema šta oni mene navrate da pišem

22-08-2007 at 08:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je ..... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice