Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je .....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
momak wrote:



I poso ti je nesretan, taman dodje neka zgodna al kratko traje a dodju i drugi pa se jos i guraju u ono malo prostora.
Nego radi malo kao obezbjedjenje pred ulazom, onako honorarno ma moze i volonterski , pa ces imati vise vremena da posvetis lijepim licima. Mozes ih i slikat pa da ti mi ovdje odaberemo.

Sta mislis kako je bilo prije kad su supruznika odredjivali roditelji? Pa ti ganjaj leptirice po stomaku.


U nekim zemljama je jos uvijek tako. Kod mene ovde jedan indijac poso kuci i govori, nasli su mi roditelji 4 cure i moram izabrat jednu da se ozenim.... on moze samo imat grceve u stomaku a ne laptirice...  


22-08-2007 at 12:12 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Ljubav?

citat:
momak wrote:Sta mislis kako je bilo prije kad su supruznika odredjivali roditelji? Pa ti ganjaj leptirice po stomaku.


to je bilo najbolje svako svome djetetu zeli najvece dobro

Ovako ,je l´ to proba 5-6 kita nema tu vise leptirica Matematicki gledano,ako je bilo 5 kita i sada dolazi sesta to ti je ko kad od cijelog broja oduzmes 5/6 znaci za onog sestog tek sestina ljubavi docim je onaj prvi imo sest sestina I tako sto veci broj sve je manje leptirchitja
22-08-2007 at 12:20 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
weasel wrote:



nisi ti jos srela moju malenkost Da vidis leptirica! A to traje haman pa cijelu vjcnost sto ce reci bolje ga je ne sresti jer zbog ceznje,kada je nedostupan ,pocne bol i histerija...




ako je malenkost , nemoj bogati ni da se srecemo ;)

nego ozbiljno-ja mislim da sam potrosila svu svoju zivotnu zalihu ljubavi+ bonus i sad gledam odakle je vedro ili je to samo ZASTITNI OKLOP koji nesvjesno koristim,ko ce ga znati...
...ali nije lose ni ovako, volim ja njega da bude jasno-na neki drugi nacin...ih, kad bi se svi razvodili zbog nedostatka leptirica 99% nas (Mela na stranu, blago tebi ) bi bilo single ...
sto uopste nije lose, naprotiv!!


al neka...ovako nema leptira al ima unutrasnjeg mira i spokoja yebote i leptirovi, dosta su me handrili, kupis Baygon i mirna Bosna!
;novine
22-08-2007 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Ljubav?

ja sam vazda bio na odlicnom drugom mjestu ... Tako bar kazu Helem pola lepricica meni zlatna sredina niceg nevalja preko mjere

22-08-2007 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tanitha wrote:ako je malenkost , nemoj bogati ni da se srecemo ;)


"malo" je relativan pojam i to treba provjeriti Sve sto je malo moze da naraste cak i bRez leptirica njegova visost ima srce al´ je bez dushe
22-08-2007 at 12:31 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Tanitha wrote:



...ali nije lose ni ovako, volim ja njega da bude jasno-na neki drugi nacin...ih, kad bi se svi razvodili zbog nedostatka leptirica 99% nas (Mela na stranu, blago tebi ) bi bilo single ...
sto uopste nije lose, naprotiv!!



;novine



joooj oni sad misle meni stalno leptiriæi po stomaku ma jok ba...znamo se i mi posvaðati i to pravo eh sad to sam ja rekla za sebe...što ne znaèi da i moj muž i dan danas osjeæa leptiriæe ...ja prièam za sebe... do ovog trenutka.... a sutra šta nosi dan.... neznam ..... znam samo da bez njega se ja svog života bojim
22-08-2007 at 12:49 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ljubav?

citat:
Mela77 wrote:



joooj oni sad misle meni stalno leptiriæi po stomaku ma jok ba...znamo se i mi posvaðati i to pravo eh sad to sam ja rekla za sebe...što ne znaèi da i moj muž i dan danas osjeæa leptiriæe ...ja prièam za sebe... do ovog trenutka.... a sutra šta nosi dan.... neznam ..... znam samo da bez njega se ja svog života bojim


Ama ne mislimo da su stalno..normalno je da se ljudi svaðaju...ali ako leptiriæi lete izmeðu dvije svaðe, to je  


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
22-08-2007 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
Interpol..
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 08-08-2007
Lokacija: Ffm
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?

..eh Tiburon i meni je kao kod tebe..sad ih ima sad ih nema...mislim leptirica..  


..**..
22-08-2007 at 13:14 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Ljubav?

Iz zenske perspektive Dr.vejsilov zakon glasi ovako:

Kolicina leptircica obrnuto je proporcionalna broju rupa doticnog voljenog -sto ce reci-veci yebach = manje leptirchica

Medjutim zenska logika i nije neka pa se otimaju za takve,i trijumfujuju jedna nad drugom-kao ono jesam riba yebote maznula sam najboljeg frajera....

zato zenama uvjek vise fali leptircica nego muzijacima

22-08-2007 at 13:16 | Ukljuèi u odgovor
Cope
Nivo: Forumski doajen
Always first on the scene

Registriran(a): 14-04-2006
Lokacija: U krilu ljubavi
Odgovori: 2718
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ljubav?



Jednom, ne tako davno, gledao sam radjanje sunca. Radio sam to i prije mnogo puta, i kao svaki put ocekivao sam da me zaslijepi svojom svjetloscu, svojom prodornom snagom ulivanja zivota koja je tako potrebna a tako surova da se neda ni bezazleno posmatrati, ali ovaj put je bilo drugacije,ovaj me je put tek rodjeno sunce blago pomilovalo neobjasnjivom toplinom i zaledilo mi pogled. Gledao sam neizmjerno dugo jer ovo sunce koje se rodilo tog jutra pruzilo mi je jednu drugu sasvim novu svjetlost koju dotad nisam vidio i toplinu koja nesebicno grije . Bilo je to jutro kad sam vidio tvoje oci,osjetio snagu tvog pogleda i toplinu tvog osmijeha.
Tog jutra kao nikad do tada osjetih neizrecivu zelju za prisustvom tvojim, kao sto majka zeli cedo i rosna livada korak bose djevojcice.
Danas smo jedno, a srca su nam jaca od nabujale planinske rijeke jer zajedno tuku i nose nezaustvaljivu bujicu ljubavi.
Lijepo te je imati pored sebe ali je neznatno spram osjecaja da te imam u sebi…
I ako se nekad predomislis u zivotu, ti idi napusti sve, napusti zemlju, vjeru, obicaje, oca majku one koji te okruzuju i sve sto imas napusti, ali zapamti nikad nemozes napustiti jedno mjesto pod nebeskim svodom.... na tom mjestu si uvijek voljena, cuvana, pazena i pazljivo njegovana kao pahulja snijega koja se nikada ne smije istopiti, na tom mjestu mozes plakati smijati se i reci sve sto zelis a da te niko ne grdi i da ti suze osmijehom uzvrati, tu ces naci razumijevanje za svoju mrznju, bijes, tuzno i veselo lice...i bilo kako da se osjecas bit ces shvacena i saslusana ali samo TI jer u tom mjestu nema mjesta za bilo koga osim tebe, to je mjesto samo sa ulaznim otvorom a ti si vec usla i nemozes izaci i kad bi to zeljela TO MJESTO JE MOJE SRCE.
Ovo sto rekoh bile su samo dvije rijeci ali dvije rijeci upucene TEBI… VOLIM TE


Ovako se nerijetko obratim onoj na koju sam "navikao"....
tek 10 godina braka a leptirica imam za izvoz...

22-08-2007 at 13:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 19
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: avaz, Bolt, diablo, Havaji, jasmin501, kokostz, krila, mahic, Miki333, mima15, nina_, njuso1981, Tina_23, ZuZu
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ljubav je ..... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice