Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
PLAYBOY
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-09-2008
Lokacija: TZ
Odgovori: 1153
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tramvaj u Tz?

citat:
baraba wrote:


Evo ga volan Mirnese, da se podsjetis sta si bio, dok nisi "kusno" politicki zivot...
______________________________________

i Tito je bio bravar pa 100 puta pametniji od nekih "doktora" Tuðmana, Šešelja, Èosiæ, Alija...

kakav god bolje je nego biti okorjeli komunjara i sanjati o "povratku" i "ostanku" socijalistièkog javašluka kao tvoji SDP ovci sa Džasminom na èelu
18-10-2008 at 17:17 | Ukljuèi u odgovor
bamby
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 27-04-2006
Lokacija: tuzla
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tramvaj u Tz?

ja se slazem sa tobom da je to mozda tvoje rjesenje jeftinije i brze,samo se postavlja pitanje imali sirine da se ugrade dvije trake za autobuse. nisam bas pretjerani optimista po pitanju sirine. i ta traka ide dokle je juzna magistrala i onda opet sve po starom , ovo je prijedlog i za odvozenje ljudi na njigove poslove jer jala tece citavom nasom inustriskom zonom od simin hana do lukavca. i naravno ovo bi bio saobracaj kroz srediste grada brzi prevoz. naravno zavisilo bi jedino od broja stanica

27-10-2008 at 11:42 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tramvaj u Tz?

citat:
bamby wrote:
ja se slazem sa tobom da je to mozda tvoje rjesenje jeftinije i brze,samo se postavlja pitanje imali sirine da se ugrade dvije trake za autobuse. nisam bas pretjerani optimista po pitanju sirine. i ta traka ide dokle je juzna magistrala i onda opet sve po starom , ovo je prijedlog i za odvozenje ljudi na njigove poslove jer jala tece citavom nasom inustriskom zonom od simin hana do lukavca. i naravno ovo bi bio saobracaj kroz srediste grada brzi prevoz. naravno zavisilo bi jedino od broja stanica


ja se slazem s tobom...ovi pesimisti ubiju svaku ideju
jah...i halo ba Hercegovac(zna on ) pa gdje je Tz ako nije u kotlini ko taj Wuppertal ?
...a sto se tonjenja tice, pa tonuce grad (AKO SE NESTO NE PODUZME I PO TOM PITANJU ) sa i bez traJvana, visecih, podzemnih il nadzemnih...i sta cemo sad? Sjedit skrstenih ruku (i nogu) i uzdisat nad sudbinom?
Hajd sta fali tom trajvanu naopacke?
Stavi one zeljezne gelendere metar duze (ili cak na razvlacenje, pa podesavat kad zatreba ) neg u Wuppertalu koji ne tone i mirna Tuzla 200 godina.
27-10-2008 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tramvaj u Tz?

citat:
Tanitha wrote:


ja se slazem s tobom...ovi pesimisti ubiju svaku ideju
jah...i halo ba Hercegovac(zna on ) pa gdje je Tz ako nije u kotlini ko taj Wuppertal ?
...a sto se tonjenja tice, pa tonuce grad (AKO SE NESTO NE PODUZME I PO TOM PITANJU ) sa i bez traJvana, visecih, podzemnih il nadzemnih...i sta cemo sad? Sjedit skrstenih ruku (i nogu) i uzdisat nad sudbinom?
Hajd sta fali tom trajvanu naopacke?
Stavi one zeljezne gelendere metar duze (ili cak na razvlacenje, pa podesavat kad zatreba ) neg u Wuppertalu koji ne tone i mirna Tuzla 200 godina.




Tuzla je na livadi kakav je Wupertal

27-10-2008 at 12:09 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tramvaj u Tz?

citat:
Rodjeni wrote:




Tuzla je na livadi kakav je Wupertal




ja sad ne kontam jel to pozitivno ili negativno...
27-10-2008 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tramvaj u Tz?

citat:
Tanitha wrote:


ja sad ne kontam jel to pozitivno ili negativno...



Pa,pozitivno ravna

Znatel za onaj slucaj zagrebackog tramvaja sto ga je Beograd htjeo kupit al su u zadnji cas otkazali


[Edited by Rodjeni on 27-10-2008 at 12:33 GMT]
27-10-2008 at 12:31 | Ukljuèi u odgovor
triplica
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 06-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 311
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tramvaj u Tz?

citat:
Tanitha wrote:
wooooooow, nemoj zezat! ...pa dobra ideja... a ko ce nam to poklonit? ...kontam bas gdje bi mogle bit stanice, zamisljam pogled na Jalu i obale ...

Pa vlada Italije, zar neznaš ti si nam to sredila  


Autosjedalica uvijek i bez izuzetka www.djeca.org
27-10-2008 at 12:32 | Ukljuèi u odgovor
guardian
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 22-07-2007
Odgovori: 24
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Saobracaj u Tuzli ( ulice, parkinzi,semafori)

U zadnje vrijeme desetkujemo se saobracajem. Nocu su ulice piste za ludjake. Parkirana auta su svuda tako da ja bebu u kolicima vozim po cesti, jer ne mogu na trotoar. Stalno se krse pravila. Jel neko ikad platio kaznu za pogresno parkiranje?! Totalna anarhija. Pitanje je sta poduzeti.
Jedino rjesenje je nulta tolerancija za sve prekrsaje u saobracaju, jer oni stalno pomicu limite, a mi se sklanjamo budalama. Dokle

[Edited by cupo on 03-02-2009 at 17:53 GMT]

09-11-2008 at 08:29 | Ukljuèi u odgovor
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

veæ duže vremena se pitam; zašto postoje obilježeni pješaèki prelazi u TZ? nisam zamijetio da se auto s domaæim tablicama zaustavi da bi dalo prednost pješaku, jednom prilikom kad sam se zaustavio ispred prelaza mangup obilazi me i otvara vrata i psuje i vièe i pljuje samo zaradi toga što sam dao prednost pješaku.da sam ga prijavio policiji samo bi sebi stvorio neprilike jer bi bio prinudjen da idem na sud i dokazujem njegovo živitinjsko ponašanje.
pješaèki prelazi u TZ su iskljuèivo markirani zaradi toga da bi pješak znao gdje treba da prijedje na drugu stranu samo ako je nema auta ili ako ima povjerenje u svoje brze noge.
èudno je to da u zemlji gdje je veæi broj nezaposlenih svi negdje žure

09-11-2008 at 09:18 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Kod nas uopšte ne postoji saobraæajna kultura, èast izuzecima, ali takvih je vrlo malo. Kao što lola napisa svi negdje žure, nervozni su primjetiš da ti hebu mater i kao pješaku i kao vozaèu, ne znaš kada si u goroj poziciji kada ideš pješke ili kada voziš, kazne postoje samo za neke, a pojedini imaju privilegije da ne smiju biti kažnjeni, jer oni su neko i nešto. A zašto su neko i nešto jer im se tako dozvoljava. A zna se i ko im dozvoljava.

09-11-2008 at 09:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice