Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
mosnik wrote:


E, a zamisli cirkusa da ih ima vise, i ovako sa jednim skverom cirkus, dzaba sve kad nema kUlture u saobracaju (nema je doduse nesto puno ni inace
)...A, teka kad neko stane pjesacima, naspominju mu se familije vozaci iza, to je cudo jedno...

stajanje pjesacima je prica za sebe jer nekad se zapitam da li uopste pravim uslugu istom jer x puta sam stao pusatajuci pjesake da predu na drugu stranu.Gledajuci pjesaka kako pretrcava ispred mog auta istovremeno bih vidjeo u retrovizoru drugo auto koje me obilazi iduci direktno na istog ma milion puta sam se prosto zaledio ,zato sada kada stanem nekom gledam da stanem tako da ako je ikako moguce sprijecim drugo auto da me obidze  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
11-11-2008 at 12:13 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Kao i u svemu drugom u BiH i u saobraæaju ne važe legalni zakoni i propisi nego ZAKON JAÈEG I ZAKON AUTORITETA!  


Sve je super i sve je za 5!
11-11-2008 at 12:19 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Hebes pjesake, ne placaju oni putarinu

11-11-2008 at 12:19 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Ne znam da li ste ikada imali (ne)priliku da prodjete ulicom kroz Slatinu (pored garaza preko puta Hitne pomic pa oko zgrada) u jutarnjem periodu. Tamo je ludnica. Ja sam dva-tri puta prosao i svaki puta sam imao frku sa nekim od shofera dostavnih vozila, kamiona, kedija, radniak Binga itd. Onaj Bingo je svojim objektima napravio takvo sranje za ljude koji zive na Slatini da to nije normalno. Ljudi koji tamo zive ne mogu izaci sa autima sa svojih parking prostora zato sto ih blokiraju dostavna vozila i kamioni, pa onda buka motra, sirene, turiranje, svadja. Policija nista ne poduzima, ispekciej takodje. Nadam se da ce neko od grdjana Slatine konacno pokrenuti neku inicijativu da se to rijesi na neki nacin.

11-11-2008 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
Abulafija wrote:
Hebes pjesake, ne placaju oni putarinu



Pa da

navika iz Doknja gdje svakako nema pjesackog prelaza
11-11-2008 at 12:24 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

ima jos jedna stvar koja mi je istovremeno smjesna i nervira me ,a to je kad nekome skrenes paznju kako vozi ammmaaan k´o da si mi opsovao neznam ti sta ma to je neoprostiva uvreda casti,jos ako slucajno kazes da vozi sporije i da pazi malo na propise e tu si odmah zdapi,slijedi niz odgovora u stilu ma neboj se,nesikiraj se,hajd ne seri majke ti,znam ja sta radim,nije ti ovo tam neka Francuska,ovde mi znamo vozit i bla bla bla 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
11-11-2008 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
Coa wrote:
Ne znam da li ste ikada imali (ne)priliku da prodjete ulicom kroz Slatinu (pored garaza preko puta Hitne pomic pa oko zgrada) u jutarnjem periodu. Tamo je ludnica. Ja sam dva-tri puta prosao i svaki puta sam imao frku sa nekim od shofera dostavnih vozila, kamiona, kedija, radniak Binga itd. Onaj Bingo je svojim objektima napravio takvo sranje za ljude koji zive na Slatini da to nije normalno. Ljudi koji tamo zive ne mogu izaci sa autima sa svojih parking prostora zato sto ih blokiraju dostavna vozila i kamioni, pa onda buka motra, sirene, turiranje, svadja. Policija nista ne poduzima, ispekciej takodje. Nadam se da ce neko od grdjana Slatine konacno pokrenuti neku inicijativu da se to rijesi na neki nacin.



Odlièno primjeèeno
tu je pravi haos al niko ništa ne pokušava riješiti
 


Sve je super i sve je za 5!
11-11-2008 at 12:33 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

citat:
pagny wrote:

stajanje pjesacima je prica za sebe jer nekad se zapitam da li uopste pravim uslugu istom jer x puta sam stao pusatajuci pjesake da predu na drugu stranu.Gledajuci pjesaka kako pretrcava ispred mog auta istovremeno bih vidjeo u retrovizoru drugo auto koje me obilazi iduci direktno na istog ma milion puta sam se prosto zaledio ,zato sada kada stanem nekom gledam da stanem tako da ako je ikako moguce sprijecim drugo auto da me obidze


I to se uklapa u opstu saobracajnu nekulturu, pjesaci tu nisu izuzetak, svi kao da vole pretrcati cestu svuda samo ne na pjesackom...O iskakanjima pred taksije, zaustavljanju istih i sl da ne govorimo, cudo da nema vise nesreca...


[Edited by mosnik on 11-11-2008 at 12:36 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
11-11-2008 at 12:36 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
pagny wrote:
ima jos jedna stvar koja mi je istovremeno smjesna i nervira me ,a to je kad nekome skrenes paznju kako vozi ammmaaan k´o da si mi opsovao neznam ti sta ma to je neoprostiva uvreda casti,jos ako slucajno kazes da vozi sporije i da pazi malo na propise e tu si odmah zdapi,slijedi niz odgovora u stilu ma neboj se,nesikiraj se,hajd ne seri majke ti,znam ja sta radim,nije ti ovo tam neka Francuska,ovde mi znamo vozit i bla bla bla


Znaju druže ovdje voziti, poslije rata ti nije trebao vozaèki ispit, odnosno polaganje, samo naðeš dva svjedoka i




ili tatica teško zaraðenim novcima hodajuæi po rovovima i šumama od 1992-1995, jedva nekako skupi za bolid pa da sinèiæu da sa po 130 km/h obara pješake i sl.

Kako napisah ZAKON JAÈEG I ZAKON AUTORITETA!
 


Sve je super i sve je za 5!
11-11-2008 at 12:37 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

ma nazalost u pravu si nadam se jednog dana da se promjeni a do tada s bismiletom (ili kako ko vec) pa sta bude  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
11-11-2008 at 12:42 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice