Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
ziggy
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 26-05-2005
Lokacija: TZ
Odgovori: 320
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

sad sam se vozio preko skvera iz pravca doma zdravlja i stanem da prpustim pjesake pa onda kola koja su bila u krugu, sto bi bilo i logicno i pravilno, al nenormalno su poceli iza mene da sviraju, ko hajvanu sta stajes vozi dalje , svaka cast!

13-11-2008 at 08:13 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
ziggy wrote:
sad sam se vozio preko skvera iz pravca doma zdravlja i stanem da prpustim pjesake pa onda kola koja su bila u krugu, sto bi bilo i logicno i pravilno, al nenormalno su poceli iza mene da sviraju, ko hajvanu sta stajes vozi dalje , svaka cast!




Druze..ovde ima u svakoj policijskoj stanici da dobijes naljepnicu kao da si clan policijskog udruzenja.I onda to kad stavis dal iza dal naprijed na sajbu da vidis kako se ponasaju..
Prvi ja sam na oprezi da nebi covjeka uvrijedio il sta budalaso jer haj znaj sta mi moze napakovat...
Stavi fotokopiju POLICIJA al da je velicine tablica nema sviranja nema psovanja...

Jest doduse da je kod nas policija bas glede tih stvari ista ko i ti sto voze iza tebe...bitno je da se dobro ruca i onda zavali u sjediste
13-11-2008 at 11:20 | Ukljuèi u odgovor
ziggy
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 26-05-2005
Lokacija: TZ
Odgovori: 320
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

ma kocijasi sve redom. kao prije par dana sto je se desilo, isto na skveru. vozio sam iz pravca 6 bosanske prema skveru. i sad, ima pjesacki i stop znak, ok sve i cekamo da kolona prodje, medjutim, jedan pametnjakovic, sa opelom, stariji je covjek bio, nije mogao da ceka i da se malo strpi. ubacio je u brzinu i popeo se na trotuar, nas sve saobisao i uputio se dole prema domu zdravlja. ja gledam i kontam, ja budale covjeka pa sta covjek da mu radi? fazon je sto ti nesmijes nikome nista reci, odma biu se tukli, prijete. a policija ista takva, samo sto njima sijes da reknes a oni nista ne poduzimaju.

13-11-2008 at 11:42 | Ukljuèi u odgovor
solea15
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 13-11-2008
Lokacija: vasiona
Odgovori: 143
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Sto se tice uredzenja saobracajnica , stvarno nema smisla , eto, malo se nesto popravilo, oko izbora,....dok su lovili glasove.

Inace, Saobracajno uredzenje, semafori, raskrsnice,znakovi, pjesacki prelazi , zelena povrsina , ma nikakvog reda ni pravila.

Nemogu biti kreten, mozemo se kretati, al i to je zahvaljijuci ,ono MALO tolerancije.

Pjesacke staze nista se nisu poboljsale.
Toliko radova gradzevinskih po gradu , blato se prosipa po asvaltu,ma nikakvo pravila.

Podignite malo taj saobracaj na nivo.Ko je nadledzan ,nek radi svoj poso kako treba.Moze i bolje .

13-11-2008 at 11:53 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Da mi je samo da znam koji pametnjakovic promjeni prvenstvo prolaza dole kod ZI KOMPA ...ne mogu da svarim nikako

Em se ovamo mora stati uzbrdo,em je onda sa ove desne strane nepregledno pa kreces na abraka - dabra i na gas pa ne mogu da vjerujem niti da se naviknem!!

14-11-2008 at 13:03 | Ukljuèi u odgovor
Phaeton
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: saobracaj u gradu

Uz sve navedene probleme, ogroman belaj je i to što oni koji postavljaju saobraæajnu signalizaciju, sreðuju semafore i sl., pojma nemaju šta rade. Zaista je nevjerovatno (zapravo kod nas vrlo vjerovatno) kada saobraæajni znak prestrojavanje vozila postavi 1,5m ispred raskrsnice ili kad znak Stop s druge strane prekrije nekim drugim znakom (primjer kod vojnih lamela kada se silazi s Gradine, na Stupinama, kod Sarande itd.).

Drugim rijeèima, kod nas ništa, al´ ništa ne funkcioniše kako treba.

PS: Šta kažete za semafor na južnoj (kod hotela Tuzla) gdje postoji dopunsko svjetlo kada iz pravca Merkatora idete prema Zlokovcu i koje se pali automatski kada se upali crveno svjetlo? I vi, k´o i svako normalan, krenete prema Zlokovcu kad ono iznenaðenje - kolegama vozaèima koji dolaze iz pravca hotela je zeleno. Predivno, zaista predivno.

14-11-2008 at 16:12 | Ukljuèi u odgovor
solea15
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 13-11-2008
Lokacija: vasiona
Odgovori: 143
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

citat:
Phaeton wrote:
Uz sve navedene probleme, ogroman belaj je i to što oni koji postavljaju saobraæajnu signalizaciju, sreðuju semafore i sl., pojma nemaju šta rade. Zaista je nevjerovatno (zapravo kod nas vrlo vjerovatno) kada saobraæajni znak prestrojavanje vozila postavi 1,5m ispred raskrsnice ili kad znak Stop s druge strane prekrije nekim drugim znakom (primjer kod vojnih lamela kada se silazi s Gradine, na Stupinama, kod Sarande itd.).

Drugim rijeèima, kod nas ništa, al´ ništa ne funkcioniše kako treba.

PS: Šta kažete za semafor na južnoj (kod hotela Tuzla) gdje postoji dopunsko svjetlo kada iz pravca Merkatora idete prema Zlokovcu i koje se pali automatski kada se upali crveno svjetlo? I vi, k´o i svako normalan, krenete prema Zlokovcu kad ono iznenaðenje - kolegama vozaèima koji dolaze iz pravca hotela je zeleno. Predivno, zaista predivno.

Tuzla covjece , to samo mi imamo niko vise

[Edited by solea15 on 16-11-2008 at 18:56 GMT]
16-11-2008 at 18:55 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

citat:
andjela wrote:
Da mi je samo da znam koji pametnjakovic promjeni prvenstvo prolaza dole kod ZI KOMPA ...ne mogu da svarim nikako

Em se ovamo mora stati uzbrdo,em je onda sa ove desne strane nepregledno pa kreces na abraka - dabra i na gas pa ne mogu da vjerujem niti da se naviknem!!


Bravo, a ja se pitam sto promjenise prvenstvo prolaza kod bivse Komande 2.K? Smetalo haman opstinarima da cekaju kad idu s posla. Nista se ne vidi kad ides od TZ banke kroz ex.Oktobarsku, nista. Prouci, pa polahko..


[Edited by Ego on 17-11-2008 at 04:41 GMT] 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
17-11-2008 at 04:40 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: saobracaj u gradu

Ima li ko slucajno kakvih pozitivnih iskustava sa ovim .Prvenstveno mislim na ove sto zive u USA ..Hocu da si narucim jedan pa me interesuje ..








[Edited by fijubriju on 17-11-2008 at 07:28 GMT]

17-11-2008 at 05:19 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: saobracaj u gradu

citat:
Ego wrote:

Bravo, a ja se pitam sto promjenise prvenstvo prolaza kod bivse Komande 2.K? Smetalo haman opstinarima da cekaju kad idu s posla. Nista se ne vidi kad ides od TZ banke kroz ex.Oktobarsku, nista. Prouci, pa polahko..


[Edited by Ego on 17-11-2008 at 04:41 GMT]


Pa stvarno oni su ocigledno dali da sredi saobracaj u Tuzli ,nekakav od ovih studenata koji su zavrsili fakultet sa novcanicama u indexu

17-11-2008 at 08:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice