Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Eto, jos jedan ponedjeljak, i opet bi 60 minuta, pa zar ih ne ukinuse,ccc...

[Edited by mosnik on 16-02-2009 at 21:29 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
16-02-2009 at 21:27 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Vidim i medju muslimanima sad imaju narikace mislim na one curice okupljenje oko hodze pedofila sto prikaze veceras. I za onakvo ogavno, jadno, primitivno, zatucano iskoristavanje djece treba pokrenuti sudski postupak i svaku onu curicu ponaosob ispitati cime su ih potkupili.

Sve skupa strava i uzas i ovo veceras prikazano

16-02-2009 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
Jazo
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2009
Lokacija: Jazina Jazbina
Odgovori: 1594
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Sad Jazo ozbiljno.
Navikli smo gledati kako se po Britaniji i drugdje po Europi i svijetu Svestena lica uhvate kad kad na djelu sa podmladkom iz pastve.

Sad se to nama dogodilo, nezgodno jeasto smo upirali prstom a sad nam valja ocistit svoju avliju.

Naravno pedofilij je veliki svjetski probem i treba tom stati u kraj. Sud je odlucio i to se treba postovati.

Starkonja voli mlade curice , tip je iskoristio polozaj i odradio posao, ne obaziruci se na zakone , sad je sasvim normalno da mora odlezat zbog svog cina , prihvatite to tako i prestanite se svadjati.
Niko nemoze odgovarati ni za postupke svoje djece a kamo li za postupke nekog tamo iz Travnika.

Farsa sa djecom koja placu je vec ocjenjena u Europskim medijima kao manipulacija.
To je i vama jasno gledali ste kako se to radi. 


Jazavac nema prirodnih neprijatelja u našim krajevima.
16-02-2009 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
bh.zmaj
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 12-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 62
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Haman su ljudi citali ratni roman Zlatka Dukica "Daleko je sunce", koji u drugom dijelu predvidja kraj rata i upravo sistem kakav bi doticna gospoda zeljela... U tom slucaju i zmaj bi hudbama podrzavao reisa i blatio Bakira, jer tako bi ga "poducili" i oci mu otvorili u nekom KPD-u...  


Da te volim dusa zna, draga moja

<br />

B I H
16-02-2009 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
jai1
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-04-2008
Odgovori: 454
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Advokat Adil Lozo uputio je pismo Federalnoj televiziji u kojem istièe na brojne netaène navode, krivo interpretiranje i pristrasnost u izvještavanju sa sudskog procesa u vezi optužbi na imama Rešada Omerhodžiæa. U pismu se kaže:

Poštovani,
U petak dana 13. 2. 2009. godine od strane Opæinskog suda Travnik u predmetu Tužitelj protiv Omerhodžiæa, od strane Opæinskog suda Travnik saopæena je odluka Suda da je moj branjenik oglašen krivim, te mu je izreèena kazna zatvora u trajanju od 18 mjeseci.

U sudskom postupku koji je trajao od 03. 04. 2007. godine do 10. 02. 2009. godine, a na osnovu èlana 251. Zakona o kriviènom postupku iskljuèena je javnost za cio glavni pretres. Javnost je iskljuèena u zaštiti interesa malodobne osobe T.N., a u odnosu na što se moj branjenik i ja nismo protivili. Kao što vam je poznato punomoænik ošteæene T.N. je i pored toga što je bila iskljuèena javnost iznosio podatke pojedinim medijima koji su te podatke koristili da bi se izvršio svojevrstan pritisak na Sud.

Tako je data informacija da æe dana 10. 02. 2009. godine održati se završne rijeèi i da æe odluka Suda biti donijeta 13. 02. 2009. godine u 13:00 sati. Odbrana gospodina Omerhodžiæa nije imala moguænost da zaustavi takvo nezakonito ponašanje koje spada u nadležnost Kantonalnog tužilaštva Travnik koje nije po ovom pitanju, prema saznanjima odbrane, uopæe razmatralo ovu okolnost. U situaciji kada je pristup medijima bio omoguæen punomoæniku navodno ošteæene T.N., onemoguæeno je pravo na odbranu gospodinu Oinerhodžiæ Rešadu ili pravo na adekvatnu odbranu bez pritiska i javne osude koja je donijeta prije nepravomoæne odluke Suda.

S tim u vezi i nakon objavljivanja odluke Suda od strane Televizije Federacije BiH nastavilo se sa iznošenjem netaènih informacija.

Ove netaène informacije prvenstveno se odnose na iznošenje èinjenice da se radi o veæem broju ošteæenih malodobnih osoba. Optužnicom KT-558/05 koja je potvrðena 08. 03. 2007. godine kao ošteæena osoba oznaèena je samo malodobna T.N.

U više navrata medijima se lažno predstavljao kao otac ošteæene gospodin Hadžiæ Salih, zvani Miki. S tim u vezi želim vas obavijestiti, a iz razloga poštivanja prava da objavite taène informacije da malodobna T.N. nema oca. Lažno predstavljanje gospodina Hadžiæ Saliha zvanog Miki da je otac ošteæene vjerovatno je uzrokovano idejorn da je i njegova kæerka malodobna H.S. ošteæena. Gospodin Hadziæ nikada nije bio svjedok optužbe ili odbrane, te se ne može govoriti da se njegovo kazivanje smatra kao kazivanje svjedoka optužbe i oca ošteæene. Dana 28. 8. 2007. godine malodobna H.S, je svjedoèila pred Sudom i na njenom iskazu odbrana temelji svoj stav da se radi o neutemeljenoj optužbi.

Takoder vas želim obavijestiti da je u ovom predmetu svjedoèilo ukupno pet malodobnih osoba i da iskazi èetiri malodobne osobe su jedinstveni i prihvaæeni kao dokazi odbrane dok je samo iskaz malodobne T.N. razlièit u odnosu na ova èetiri iskaza, a na kojem je Sud temeljio svoju odluku.

Pored ovih svjedoka u predmetu je svjedoèilo ukupno 19 osoba na 15 roèišta za glavni pretres. U dosadašnjim vašim objavama po uvjerenju odbrane svjesno su izbjegavane èinjenice koje su istinite da moj branjenik nije poèinio djelo koje mu se stavlja na teret. U nedostatku èinjenica koje idu na teret mom branjeniku prihvatili ste kao taènu èinjenicu da je gospodin Hadžiæ Salih zvani Miki svjedok optužbe i otac žrtve.

Takodor vam mogu ponudili materijalne dokaze koji ukazuju da je gospodin Hadžiæ Salih zvani Miki u toku trajanja istražnog i sudskog postupka aktivno uèestvovao na naèin što je podnosio prijave protiv Tužilaštva i Sudija Visokom sudskom i tužilaèkom vijeæu, odnosno disciplinskom tužiocu, Ombudsmanima F BiH koji su prihvatili gospodina Hadžiæa kao osobu èije je pravo povrijeðeno da bi nakon provedenog postupka istrage utvrdili èinjenicu da nema elemenata koji ukazuju da je takvo pravo povrijeðeno.

Odbrana takoðer ukazuje na nekorektan odnos prema mom branjeniku koji se zove Omerhodžiæ Rešad, a koji u vašim objavama se zove "hodža pedofil". Niko u toku postupka nije koristio takvu terminologiju, te moj branjenik nije optužen za pedofiliju u Islamskoj zajednici, veæ mu je stavljeno na teret krivièno djelo bludne radnje iz èlana 208. Kriviènog zakona F BiH.

Odbrana ostaje otvorena za razgovore i objavu taènih informacija u okviru zakonskih ovlaštenja.

Ovaj put skreæem pažnju da je svako objavljivanje netaènih informacija sa vaše strane povreda prava na odbranu, što je jedno od osnovnih ljudskih prava, kaže se u pismu advokata Adila Loze.

17-02-2009 at 01:11 | Ukljuèi u odgovor
unbeaten
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 16-01-2009
Odgovori: 93
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

gluposti u saupstenju "advokatskog sejtaana",,,

oj sad kad malo zamezete zivinickog mutaveliju i on je sljedeci na listi

buhahaha Tito se probudiooo, svi ce po "kratkom postupku"!! hahaah

[Edited by unbeaten on 17-02-2009 at 01:28 GMT] 


reis Ceric - od vjerskog vodje, preko placenika BBI banke, do clana Radonciceve stranke:<br />

<br />

od hodze,bankara-lihvara,do politicara...<br />

<br />

http://bbibanka.com.ba/web/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=203&lang=ba
17-02-2009 at 01:25 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
cupo wrote:
Vidim i medju muslimanima sad imaju narikace mislim na one curice okupljenje oko hodze pedofila sto prikaze veceras. I za onakvo ogavno, jadno, primitivno, zatucano iskoristavanje djece treba pokrenuti sudski postupak i svaku onu curicu ponaosob ispitati cime su ih potkupili.


Sve skupa strava i uzas i ovo veceras prikazano



Sad bez zezanja...ali ono sto smo vidjeli je vise nego jadno

Ne mogu da vjerujem kako je nas narod pao na niske grane....kako se s njima manipulise...nevjerovatno...Mene je bilo sramota gledati onu djecu....

Zaista sam davno prepoznala da su u BiH sve tri vjere redovno poceli konzumirati na pogresan nacin ....ali ni sanjati nisam mogla da ce doci dovdje...da cemo sa zapada uzeti najtruliji dio i to bas u vjeri


A ovo sto "pojedinci" komentarisu 60 minuta ma da treba zauvijek zazmiriti ispred svega sto se desava....ja se samo pitam , kako bi forumasi reagovali da se slucajno radi o njihovom djetetu....bili sutjeli da sacuvaju cast "vjerske zajednice"....ma poderala bi ga .... jos gore ustvari ..... Zato je bolje da razmislite sta moze jos biti , nego ko je otkrio istinu!!!

17-02-2009 at 09:34 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

av,av,av !

lajte kere jakobsfelda!trrrrrrrrrr (ovo je bio rafal iz smajsera )

17-02-2009 at 11:04 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Omerhodzic:Prikazane samo izjave onih koji su mi ovo namjestili


Ispovjest osuðenog imama iz Gluhe Bukovice
Sve je poèelo od izbora u Džematskom odboru 2002. godine, kada su se udružili Hadžiæ i Mekiæ, kaže suspendirani imam...
17.02.2009. 07:59

Rešad Omerhodžiæ, sada veæ bivši imam u podvlašiækom selu Gluha Bukovica, nakon osuðujuæe presude Opæinskog suda u Travniku za bludnje radnje napustio je svoj džemat.

Prema njegovim rijeèima, oni koji su punih šest godina radili na tome da ga uklone, iako su manjina u selu, uspjeli su u svom naumu.

Saznajemo da se Omerhodžiæ odselio iz Gluhe Bukovice i da æe biti smješten u okolici Travnika, ali daleko od svog džemata. Potvrdio nam je to i sam imam u svojoj ispovijesti.

Poèetak muka

- Ono što su javno rekli - "sve æemo ljage baciti na efendiju da ga protjeramo" - to su uradili i u tome su zaista uspjeli. Išli su korak po korak i istjerali me. Napustio sam Gluhu Bukovicu. Napustio sam džemat sa suzama u oèima, ali s ponosom, jer me ispratilo 98 posto džematlija, takoðer sa suzama u oèima, kao i svi moji polaznici vjerske pouke - kazao nam je juèer Omerhodžiæ.

Svoju ispovijest poèinje prièom starom šest godina, kada su se poèele iznositi razne prièe o njemu. On kaže da je u Gluhu Bukovicu došao 1996., iako nije imao želju, jer je do tada imao svoj džemat u okolici Kaknja. Ipak, na nagovor prijatelja i Irfana Mekiæa, blagajnika Džematskog odbora u Gluhoj Bukovici, odluèio je doæi u to selo.

- Zaista mi je bilo dobro sve do 2002. i izbora u Islamskoj zajednici u selu. Problemi su poèeli kada je smijenjen Džematski odbor, taènije blagajnik Mekiæ, koji nije bio zadovoljan time. Tu je poèetak mojih muka i problema. Taj èovjek mislio je da sam ga ja smijenio i okupio je oko sebe manju grupu ljudi koji su ga podržali. Najaktivniji u podršci bio je Salih Hadžiæ Miki - prièa nam Omerhodžiæ.

Prema njegovim rijeèima, s ostalim mještanima on nikada nije imao problema, èak ni verbalni duel. Dalje tvrdi da se Hadžiæ, kada je vidio da nije ukljuèen u Džematski odbor, udružio s Mekiæem.

- Javno su govorili, a za to postoje i svjedoci, da moram otiæi, jer sam, navodno, podijelio džemat. To je trajalo pune dvije godine, dok nije došlo do ovog sluèaja. Prièu o navodnom zlostavljanju poèela je širiti Sala (nena djevojèice N. T., op. a.), koja se pridružila grupi okupljenoj oko Mekiæa - navodi Omerhodžiæ.

Saline izjave, prema njegovim tvrdnjama, tokom svih tih godina su se mijenjale.

- I na sudu su bile kontradiktorne. Pouzdano tvrdim, i to mogu dokazati i na sudu dnevnikom u kojem vodim evidenciju o nastavi, da N. T. nije pohaðala vjersku pouku. Bila je tu samo 14-15 puta tokom godine, odnosno dolazila je samo kada je trebala dobiti humanitarnu pomoæ - kaže Omerhodžiæ.

Vjerska pouka

Otkako je on došao u Gluhu Bukovicu, svake godine na vjersku pouku dolazilo je od 130 do 140 djeèaka i djevojèica. Za sve te godine, dodaje, niko od roditelja nije imao primjedbi na njegov rad. Èinjenicu da je sam vodio vjersku pouku i za djeèake i za djevojèice opravdava èisto finansijskim razlozima.

- Kada su me optuživali, uvijek se govorilo u množini, a nikada u jednini. Ja sam, prema navodima medija, zlostavljao više djevojèica. Nažalost, i takvih kvalifikacija je bilo. To nije istina. Postavljam pitanje svim razumnim ljudima da li je moguæe da svi ti roditelji doðu i zloupotrijebe svoju djecu da bi me podržali. Podrška džematlija nakon presude je i veæa nego ranije - istièe Omerhodžiæ.

Suspendirani imam ne krije razoèarenje Opæinskim sudom u Travniku, jer je poštovao sudska pravila. Drugoj strani, istièe, bilo je sve dozvoljeno, bez ikakvih sankcija.

- Ranije sam imao povjerenje u sud, ali u posljednjih nekoliko dana nešto èudno se dešavalo. Dolazak medija napravio je haos i krivu sliku. Svi oni, kao profesionalci, znaju ili bi trebali znati, da je ovaj proces bio zatvoren za javnost. Meðutim, u stvarnosti je bio zatvoren za svakoga osim za njih (ošteæena strana, op. a.) - kaže Omerhodžiæ.

Dalje tvrdi da su njegovi protivnici u sudu zloupotrijebili medije.

- Nažalost, te medijske kuæe koje su dolazile u selo lažno su se predstavljale, dolazile su bez najave. Ja sam poštovao pravila suda, a izjave džematlija koje su me podržavale nikada nisu objavljene. Prikazane su samo izjave ljudi koji su mi ovo smjestili - kaže na kraju razgovora Rešad Omerhodžiæ, naglašavajuæi da o narednim koracima odbrane ne želi govoriti.

Obolio od šeæerne bolesti

Nepravosnažna presuda Opæinskog suda u Travniku kojom je osuðen na godinu i po zatvora za "bludne radnje" nad maloljetnom N. T., ali i stalni pritisci tokom proteklih godina, ostavili su svoj trag na Omerhodžiæu. Kaže da je obolio od šeæerne bolesti, a i njegova supruga je teško bolesna.
.----------------------------------------------------
Priznade covjek da je bolestan,pedofilija je bolest.


Autor: K. KAVAZOVIÆ[avaz.ba)

[Edited by primus on 17-02-2009 at 00:25 GMT]

17-02-2009 at 13:23 | Ukljuèi u odgovor
bosnjobosnjo
Nivo: Forumas sa iskustvom
100% bosanac
Registriran(a): 30-06-2008
Lokacija: najdraza
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ispovijest osuðenog imama iz Gluhe Bukovice
Utorak, 17 Veljaèa 2009 11:47 sister Vijesti iz Bosne

´Napustio sam džemat sa suzama u oèima, ali s ponosom, jer me ispratilo 98% džematlija.´

Sve je poèelo od izbora u Džematskom odboru 2002. godine, kada su se udružili Hadžiæ i Mekiæ, kaže suspendirani imam...

Rešad Omerhodžiæ, sada veæ bivši imam u podvlašiækom selu Gluha Bukovica, nakon osuðujuæe presude Opæinskog suda u Travniku za bludnje radnje napustio je svoj džemat.

Prema njegovim rijeèima, oni koji su punih šest godina radili na tome da ga uklone, iako su manjina u selu, uspjeli su u svom naumu.

Saznajemo da se Omerhodžiæ odselio iz Gluhe Bukovice i da æe biti smješten u okolici Travnika, ali daleko od svog džemata. Potvrdio nam je to i sam imam u svojoj ispovijesti.

Poèetak muka

Ono što su javno rekli - "sve æemo ljage baciti na efendiju da ga protjeramo" - to su uradili i u tome su zaista uspjeli. Išli su korak po korak i istjerali me. Napustio sam Gluhu Bukovicu. Napustio sam džemat sa suzama u oèima, ali s ponosom, jer me ispratilo 98% džematlija, takoðer sa suzama u oèima, kao i svi moji polaznici vjerske pouke, kazao nam je juèer Omerhodžiæ.

Svoju ispovijest poèinje prièom starom šest godina, kada su se poèele iznositi razne prièe o njemu. On kaže da je u Gluhu Bukovicu došao 1996., iako nije imao želju, jer je do tada imao svoj džemat u okolici Kaknja. Ipak, na nagovor prijatelja i Irfana Mekiæa, blagajnika Džematskog odbora u Gluhoj Bukovici, odluèio je doæi u to selo.

Zaista mi je bilo dobro sve do 2002. i izbora u Islamskoj zajednici u selu. Problemi su poèeli kada je smijenjen Džematski odbor, taènije blagajnik Mekiæ, koji nije bio zadovoljan time. Tu je poèetak mojih muka i problema. Taj èovjek mislio je da sam ga ja smijenio i okupio je oko sebe manju grupu ljudi koji su ga podržali. Najaktivniji u podršci bio je Salih Hadžiæ Miki, prièa nam Omerhodžiæ.

Prema njegovim rijeèima, s ostalim mještanima on nikada nije imao problema, èak ni verbalni duel. Dalje tvrdi da se Hadžiæ, kada je vidio da nije ukljuèen u Džematski odbor, udružio s Mekiæem.

Javno su govorili, a za to postoje i svjedoci, da moram otiæi, jer sam, navodno, podijelio džemat. To je trajalo pune dvije godine, dok nije došlo do ovog sluèaja. Prièu o navodnom zlostavljanju poèela je širiti Sala (nena djevojèice N. T., op. a.), koja se pridružila grupi okupljenoj oko Mekiæa, navodi Omerhodžiæ.

Saline izjave, prema njegovim tvrdnjama, tokom svih tih godina su se mijenjale.

I na sudu su bile kontradiktorne. Pouzdano tvrdim, i to mogu dokazati i na sudu dnevnikom u kojem vodim evidenciju o nastavi, da N. T. nije pohaðala vjersku pouku. Bila je tu samo 14-15 puta tokom godine, odnosno dolazila je samo kada je trebala dobiti humanitarnu pomoæ, kaže Omerhodžiæ.

Vjerska pouka

Otkako je on došao u Gluhu Bukovicu, svake godine na vjersku pouku dolazilo je od 130 do 140 djeèaka i djevojèica. Za sve te godine, dodaje, niko od roditelja nije imao primjedbi na njegov rad. Èinjenicu da je sam vodio vjersku pouku i za djeèake i za djevojèice opravdava èisto finansijskim razlozima.

Kada su me optuživali, uvijek se govorilo u množini, a nikada u jednini. Ja sam, prema navodima medija, zlostavljao više djevojèica. Nažalost, i takvih kvalifikacija je bilo. To nije istina. Postavljam pitanje svim razumnim ljudima da li je moguæe da svi ti roditelji doðu i zloupotrijebe svoju djecu da bi me podržali. Podrška džematlija nakon presude je i veæa nego ranije, istièe Omerhodžiæ.

Suspendirani imam ne krije razoèarenje Opæinskim sudom u Travniku, jer je poštovao sudska pravila. Drugoj strani, istièe, bilo je sve dozvoljeno, bez ikakvih sankcija.

Ranije sam imao povjerenje u sud, ali u posljednjih nekoliko dana nešto èudno se dešavalo. Dolazak medija napravio je haos i krivu sliku. Svi oni, kao profesionalci, znaju ili bi trebali znati, da je ovaj proces bio zatvoren za javnost. Meðutim, u stvarnosti je bio zatvoren za svakoga osim za njih (ošteæena strana, op. a.), kaže Omerhodžiæ.

Dalje tvrdi da su njegovi protivnici u sudu zloupotrijebili medije.

Nažalost, te medijske kuæe koje su dolazile u selo lažno su se predstavljale, dolazile su bez najave. Ja sam poštovao pravila suda, a izjave džematlija koje su me podržavale nikada nisu objavljene. Prikazane su samo izjave ljudi koji su mi ovo smjestili, kaže na kraju razgovora Rešad Omerhodžiæ, naglašavajuæi da o narednim koracima odbrane ne želi govoriti.

Obolio od šeæerne bolesti

Nepravosnažna presuda Opæinskog suda u Travniku kojom je osuðen na godinu i po zatvora za "bludne radnje" nad maloljetnom N. T., ali i stalni pritisci tokom proteklih godina, ostavili su svoj trag na Omerhodžiæu. Kaže da je obolio od šeæerne bolesti, a i njegova supruga je teško bolesna.

17-02-2009 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 54
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice