Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
medic wrote:


Udaljavanje od radnika je karakteristika donekle, citavog SDP-a. Ja bih ih volio vidjeti ljevlje nego sto jesu, radnicko-seljacka partija sa njive i asfalta, stisnute pesnice s manje sminkerske socijaldemokratije.


Ovdje se slazem 100%...

SDP se polako pretvara u neku elitisticku stranku koja bi haman trebala privuci obrazovane, dobrostojece gradjane iz vecih urbanih centara, kojih u Bosni ima brat bratu 3%...

Zbog tog sminkeraja nikad nece dobiti podrsku sirotinje i sela, a oni odlucuju izbore.
18-12-2009 at 09:20 | Ukljuèi u odgovor
doktor_ljudi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2009
Odgovori: 109
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
nemamidejezanick wrote:


Znam, al kad bi neka takva opcija imala podrsku dobrog dijela gradjana, onda bi se i lova dala srediti.

TK ima preko 600,000 stanovnika, to je puno ruku u parlamentu koje trenutno ne rade nista za nase interese.

Da se razumijemo, ovo je nerealna ideja, zajebancija, ali u svakoj zajebanciji ima mrvica istine. Mislim da bi stranka ili stranke koje bi se vise posvetile lokalnim pitanjima mogla sloziti dobru kampanju i uzeti dosta glasova na TK. Nije bitno da li se radi o postojecoj stranci ili nekoj novoj...

Tuzlansku pivu pravi Hilmo Selimovic, a nisam pivopija, samo zestina...


Skup jasno definisanih licnih i nedefinisanih kolektivnih ciljeva, što neko maloprije napisa, je sva suština svih stranaèkih pripadnika, nebitno za partiju, sve klonovi licemjerni.
Ne sumnjam da je recimo i Kabil se pojavio sad u f-iji politièkog sljedbenika zato što mu ne fercera dobro njegov klinièki centar. valja kredite vraæat a narod radije odabere ahiret nego da plati operaciju, jer mu toliko lijepo na dunjaluku.
to šta je tuzla sebi dozvolila a i tuzlanski kanton je smijurija, jer kako nas sarajevo jebe uši otpadaju. ali to je zbog toga što je odnos naših poslanika iz kantona, opæine, federacije... hinjski i što kad doðu u svoje centrale poklope se ušima i samo klimaju glavama.
najveæa boljka Tuzle i TK je njihov odnos i uticaj naspram elektroprivrede.
sarajlije kažu pošto je struja, mi proizvedemo i struju i æumur za nju. sarjlije kažu pošto je voda za TE Tuzla, mi proizvedemo vodu i isporuèimo (akumulacija Modrac).sarajlije kažu pošto æe bit para za grijanje tuzle i lukavaca a mi proizvedemo i paru i vodu i æumur, e j***m im mamu više, a naši zastupnici kimaju li kimaju glavama.
selimoviæi, se i šire a boga mi i uništavaju, jer kako i vega i tz pivara stoje više lièi na sahranu tih firmi nego na obnovu istih.
zato bolje Kabil iz bilo koje opcije jer je NAŠ, nego Selimoviæ ili drugi sarajlija, zato što je simpatizer SDP-a, jer neæe baš tuzla imati koristi od njega i njegove podrške sdp-u.


[Edited by doktor_ljudi on 18-12-2009 at 11:16 GMT]
18-12-2009 at 11:09 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

Ultra desnica jaèa no ikad...
Ostaviše duhove prošlosti iza sebe,i hrabro kroèiše u jedan novi svijet...
Amin!!!

18-12-2009 at 11:57 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
doktor_ljudi wrote:


Skup jasno definisanih licnih i nedefinisanih kolektivnih ciljeva, što neko maloprije napisa, je sva suština svih stranaèkih pripadnika, nebitno za partiju, sve klonovi licemjerni.
Ne sumnjam da je recimo i Kabil se pojavio sad u f-iji politièkog sljedbenika zato što mu ne fercera dobro njegov klinièki centar. valja kredite vraæat a narod radije odabere ahiret nego da plati operaciju, jer mu toliko lijepo na dunjaluku.
to šta je tuzla sebi dozvolila a i tuzlanski kanton je smijurija, jer kako nas sarajevo jebe uši otpadaju. ali to je zbog toga što je odnos naših poslanika iz kantona, opæine, federacije... hinjski i što kad doðu u svoje centrale poklope se ušima i samo klimaju glavama.
najveæa boljka Tuzle i TK je njihov odnos i uticaj naspram elektroprivrede.
sarajlije kažu pošto je struja, mi proizvedemo i struju i æumur za nju. sarjlije kažu pošto je voda za TE Tuzla, mi proizvedemo vodu i isporuèimo (akumulacija Modrac).sarajlije kažu pošto æe bit para za grijanje tuzle i lukavaca a mi proizvedemo i paru i vodu i æumur, e j***m im mamu više, a naši zastupnici kimaju li kimaju glavama.
selimoviæi, se i šire a boga mi i uništavaju, jer kako i vega i tz pivara stoje više lièi na sahranu tih firmi nego na obnovu istih.
zato bolje Kabil iz bilo koje opcije jer je NAŠ, nego Selimoviæ ili drugi sarajlija, zato što je simpatizer SDP-a, jer neæe baš tuzla imati koristi od njega i njegove podrške sdp-u.


[Edited by doktor_ljudi on 18-12-2009 at 11:16 GMT]


Sve to stoji, al pitanje je ko je nas? Nasi su svi dok na Nisicima ne udju u SK, onda ih zaboli za Tuzlom. Ovo nepisano pravilo vazi za sve stranke - SDP koji bi bio mudo bez Tuzle, SDA ciji zastupnici slusaju naredbe iz Sarajeva ko psi, HDZ koji je zaboravio u kakvoj su poziciji TK Hrvati u odnosu na ostatak drzave, pa im je draze da pomoc iz RH ide u Hercegovinu nego u nas kraj...

Svi se prodaju, za relativno male pare.

A najvise mi ne qrac ide nasa Opstina, koja se vazda vadi na nenadleznost. Ne znaju pokazati zube i natjerati kolege iz svojih stranaka da u federalnom ili kantonalnom parlamentu pokazu zube i kazu: "Halo, nas je 170,000, dje su nase pare?"

Tu je nas SDP debelo zakazao, ostali takodjer, ali su u manjini. Tuzlanski SDPovci se ponasaju kao da je SDP u Sarajevu neka potpuno druga stranka. Zar ne mogu svoje kolege natjerati da postave pitanje Elektroprivrede, Telecoma, saobracajnica na FBiH Parlamentu? Sarajevski SDPovci tamo sjede zbog nasih glasova, a nasi SDPovci se prave mutavi i ne rade nista da promovisu lokalne interese...

Vec nekoliko godina ne rade jebeni semafori na Juznoj, narod se sakati i gine...Koliko puta je npr. klub poslanika SDP-a trazio da se to pitanje rijesi? Ili da se smijeni Seckanovic, koji je takodjer kadar sa TK, a nije uradio nista da se sredi put do Sarajeva i rijesi problem Juzne, petlje na Sickom itd...
18-12-2009 at 12:02 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
primus inter pares wrote:
Ultra desnica jaèa no ikad...
Ostaviše duhove prošlosti iza sebe,i hrabro kroèiše u jedan novi svijet...
Amin!!!


Izvini, al' ja sam liberalni nacionalsocijalista...
18-12-2009 at 12:03 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
nemamidejezanick wrote:


Izvini, al' ja sam liberalni nacionalsocijalista...



To ga dodje ko SS-vac,
18-12-2009 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
primus inter pares wrote:


To ga dodje ko SS-vac,



Al' liberalni...
18-12-2009 at 12:16 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
nemamidejezanick wrote:


Al' liberalni...


Ahaaa, to ga dodje ko SS-ovac,al sa slobodom da cini sto god `oæe!

Šalu na stranu,SBB se uveliko organizira,kupi sve sto otpadne od SDA I SZBIH i jos pokoje stranke...
Maèak u èizmama je opasnu kašu zakuhao,a miševi su gladni i oni bi da æalabrcnu

Poruka SDP-u je vise nego jasna,vratite se korijenima,or else...
18-12-2009 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
primus inter pares wrote:


Ahaaa, to ga dodje ko SS-ovac,al sa slobodom da cini sto god `oæe!

Šalu na stranu,SBB se uveliko organizira,kupi sve sto otpadne od SDA I SZBIH i jos pokoje stranke...
Maèak u èizmama je opasnu kašu zakuhao,a miševi su gladni i oni bi da æalabrcnu

Poruka SDP-u je vise nego jasna,vratite se korijenima,or else...


Blago se stranci koja kupi otpatke SDA i SBiH. Bolje bi kadrove nasli u mom kontejneru.

Doduse, davno smo naucili da glupost naseg naroda nikad ne treba potcijeniti.
18-12-2009 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
doktor_ljudi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2009
Odgovori: 109
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kud svi Turci tu i mali Fahro

citat:
nemamidejezanick wrote:


Sve to stoji, al pitanje je ko je nas? Nasi su svi dok na Nisicima ne udju u SK, onda ih zaboli za Tuzlom. Ovo nepisano pravilo vazi za sve stranke - SDP koji bi bio mudo bez Tuzle, SDA ciji zastupnici slusaju naredbe iz Sarajeva ko psi, HDZ koji je zaboravio u kakvoj su poziciji TK Hrvati u odnosu na ostatak drzave, pa im je draze da pomoc iz RH ide u Hercegovinu nego u nas kraj...

Svi se prodaju, za relativno male pare.

A najvise mi ne qrac ide nasa Opstina, koja se vazda vadi na nenadleznost. Ne znaju pokazati zube i natjerati kolege iz svojih stranaka da u federalnom ili kantonalnom parlamentu pokazu zube i kazu: "Halo, nas je 170,000, dje su nase pare?"

Tu je nas SDP debelo zakazao, ostali takodjer, ali su u manjini. Tuzlanski SDPovci se ponasaju kao da je SDP u Sarajevu neka potpuno druga stranka. Zar ne mogu svoje kolege natjerati da postave pitanje Elektroprivrede, Telecoma, saobracajnica na FBiH Parlamentu? Sarajevski SDPovci tamo sjede zbog nasih glasova, a nasi SDPovci se prave mutavi i ne rade nista da promovisu lokalne interese...

Vec nekoliko godina ne rade jebeni semafori na Juznoj, narod se sakati i gine...Koliko puta je npr. klub poslanika SDP-a trazio da se to pitanje rijesi? Ili da se smijeni Seckanovic, koji je takodjer kadar sa TK, a nije uradio nista da se sredi put do Sarajeva i rijesi problem Juzne, petlje na Sickom itd...


zato sam u prethodnom postu i napisao, bitni su samo novi ljudi a njihova nazovi politièka opredijeljenost je nebitna, samo ovu dosadašnju gamad posklanjat to je cilj. uostalom koliko nas bošnjaka ima sposobnih i pametnih, u BiH bi nam i pola stranke bilo previše, zato je bitno da kvalitetni ljudi naconalno osviješæeni doðu u poziciju da odluèuju!!! ukratko ljudi patriote i naravno ljudi lokal-patriote!!!
18-12-2009 at 12:29 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 9
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Politika : Kud svi Turci tu i mali Fahro New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice