Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Procopius
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-12-2010
Lokacija: Caesarea
Odgovori: 5
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Majstori parkiranja

"Majstora" je bezbroj, ali red je krenuti od izvršne vlasti ...




25-10-2011 at 15:40 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Saobraæajni haos

Juèer i prekjuèer (subota i nedjelja) imao sam priliku iæi "alternativnim" putnim pravcima zbog izvoðenja radova na sjevernoj magistrali.
Ljudi moji,
Katastrofa!
Ima li neko ko može regulisati ono?!

Od skvera do raskrsnice kod Džindiæke džamije bila je "mrtva glava", najgore je od AMOSa onom uskom ulicom tamo prema Panonskom gdje su èobani autima zauzeli jednu saobraæajnu traku i bez pardona se koristi za parking! Juèer (nedjelja) ispred mene je išlo vozilo hitne ppomoæi sa upaljenim rotacijama, niko qrcom da mrdne zbog toga. ONO STALO na sred džade i gospoja izašla da traži parking!
Isto tako haosa u onoj ulici od Mejdana do kantona!
A fol najveæi što nigdje policijske patrole nisam vidio, osim na stanici kod Interauta iako na istom semaforu ima kamera, al nejse.

Ima li neko da može regulisati ovaj haos?

Danas je ponedjeljak i moram opet jutros na kotaèe, al' pravo me brine.

02-07-2012 at 07:47 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

citat:
daleko wrote:
Juèer i prekjuèer (subota i nedjelja) imao sam priliku iæi "alternativnim" putnim pravcima zbog izvoðenja radova na sjevernoj magistrali.
Ljudi moji,
Katastrofa!
Ima li neko ko može regulisati ono?!

Od skvera do raskrsnice kod Džindiæke džamije bila je "mrtva glava", najgore je od AMOSa onom uskom ulicom tamo prema Panonskom gdje su èobani autima zauzeli jednu saobraæajnu traku i bez pardona se koristi za parking! Juèer (nedjelja) ispred mene je išlo vozilo hitne ppomoæi sa upaljenim rotacijama, niko qrcom da mrdne zbog toga. ONO STALO na sred džade i gospoja izašla da traži parking!
Isto tako haosa u onoj ulici od Mejdana do kantona!
A fol najveæi što nigdje policijske patrole nisam vidio, osim na stanici kod Interauta iako na istom semaforu ima kamera, al nejse.

Ima li neko da može regulisati ovaj haos?

Danas je ponedjeljak i moram opet jutros na kotaèe, al' pravo me brine.


vidis prijatelju, upravo takav stav obogacen carsijanerskim predrasudama i ostalim opancima, stvara taj saobracajni i svaki drugi haos koji danas imamo u gradu...

citat: "onom uskom ulicom tamo prema Panonskom gdje su èobani autima zauzeli jednu saobraæajnu traku i bez pardona se koristi za parking!"

znaci za carsisijanersku elitu, vjerni pojestioci Panonice, ljudi koji obaraju rekorde posjete i pune opstinski budzet su cobani,
a oni koji treba da se pobrinu oko regulisanja saobracaja i mjesta za parking... nisu, oni su ugledna carsijska raja (takvi kao ti) koji ce svaku nebulozu vidjeti ili ubaciti posjetiocima Tuzle u ceger...


citat: "A fol najveæi što nigdje policijske patrole nisam vidio",
bezpotrebno je govoriti, ko u gradu treba i gdje da postavi sobracajne patrole...

zaboravljate cinjenicu da su visoke temperature, guzva, ljudi su nervozni pa i na kraju ocajni gradskom organizacijom zbrinjavanja posjetioca Panonice a i ostalih dijelova grada...

citat: "Ima li neko da može regulisati ovaj haos?",
ima... manje carsijanerske sminke i glume intelekta, malo jaca socijalna svijest, razumijevanje spleta okolnosti i racinalan pristup "cobanima",
"cobanima" bez kojih bi kompletna Tuzla, metaforicki, propala u one podzemne rudnike soli...



02-07-2012 at 08:53 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

iskreno, ne vidim zasto bi se trebalo zaliti na bilo sta sto je uzrokovano izgradnjom treceg jezera.

ako je saobracajni haos, to je trebalo i ocekivati, jer ne moze se rekonstruirati glavna saobracajnica, bez da se stvori guzva na alternativnim pravcima.

ako je blokiran parking, kao sto jeste, ne vidim zasto se treba iznenaditi time da se ljudi parkiraju po trotoaru.

na kraju krajeva, vi ste za njega i njih glasali, pa ne vidim zasto vam sada smetaju njihove odluke? trebate podrzati svog nacelnika, svoje vijecnike, trebate im se diviti i slaviti ih sto vasim parama vode novu kampanju!

ja, iskreno, pizdim (i to pravo) sto su to i moje pare! radije bih da je mojim parama finansirao neku ambulantu!

PS: za slucaj da se zali neko ko nije glasao za postojecu garnituru, samo da kazem: idu izbori! pamet u glavu

[Edited by statebriga on 02-07-2012 at 10:23 GMT]

02-07-2012 at 10:17 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos


'si taèan?
Ne znam koji dio posta ti nije jasan?! jednostavnije i razumljivije nisam znao napisati.
Koja elita, kakav intelekt, kakve predrasude, šta pišeš hud?!
1. Da mi je sluèajno neko moj bio u onom sanitetu bio bih racionalan prema èobanima tako što bih izašao i sve ih redom racionalno nalupao.
2. Juèer autobus udari u banderu i 6 povrijeðenih je trebalo odvesti do Gradine, šta bi se desilo da je kojim sluèajem u autobusu bilo 36 putnika koji su trebali biti transportovani "alternativnim pravcima"?
3. Jesil se vozio jutros kroz grad, s posebnim osvrtom na južnu?

02-07-2012 at 10:18 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

citat:
daleko wrote:

'si taèan?
Ne znam koji dio posta ti nije jasan?! jednostavnije i razumljivije nisam znao napisati.
Koja elita, kakav intelekt, kakve predrasude, šta pišeš hud?!
1. Da mi je sluèajno neko moj bio u onom sanitetu bio bih racionalan prema èobanima tako što bih izašao i sve ih redom racionalno nalupao.
2. Juèer autobus udari u banderu i 6 povrijeðenih je trebalo odvesti do Gradine, šta bi se desilo da je kojim sluèajem u autobusu bilo 36 putnika koji su trebali biti transportovani "alternativnim pravcima"?
3. Jesil se vozio jutros kroz grad, s posebnim osvrtom na južnu?


ja te odlièno razumijem i shvatam o èemu ti pišeš...nažalost do svijesti je gradjana Tuzle,koji i u granap po hljeb idu autom,a gdje da ne bi išli na tako "mondeno" mjesto kakvo je Panonika...ove koji dolaze iz okolnih mjesta mogu i da razumijem ljudi dodju svojim autom i logièno je da se negdje trebaju parkirati...a sabraæajna kultura i jednih i drugih je na užasnom niskom nivou..što se mene tièe sve kritike na raèun saobraæajne policije koja evidentno ne radi svoj posao kakao treba...sasvim je logièno da saobraæajni kolaps nastane i vikendom,a ne samo radnim danom...a koliko ja znam ovi iz opštine bi trebalo nekim dopisom da zatraže od policije pojaèanu kontrolu u dane vikenda,ali garant je onaj referent na godišnjem ,a nema ko da ga zamjeni...

treba provjerit ko je šef saobraæajne i oklen je ...tipujem na Kalesiju

[Edited by soraya on 02-07-2012 at 10:59 GMT]
02-07-2012 at 10:43 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

zaboravljate cinjenicu da su visoke temperature, guzva, ljudi su nervozni pa cak i razocarani organizacijom gradskih vlasti zbrinjavanja posjetioca Panonice a i ostalih dijelova grada...


eto STB je fino rekla,
glasajte opet, napravite i cetvrto jezero,
a nemate te se dje popisat'... ako necete u tudji WC...

nego... prodajem:

1. stan na Crvenom 7 (84m2) lokacija bivsih stanova oficira JNA
2. stan, poslovni prostor, parking za vise vozila, objekat prizemlje i sprat ukupno 240m2 sa povrsinom parkina od 120m2, kod stadiona Tusanj, bivsi poslovni centar turisticke agencije "Riotehnika"
3. kuca, ukupno 125m2, prizemlje, sprat i plitko potkrovlje, okucnica 200m2, kod Skoda servisa u reonu Livnica

;hanka

02-07-2012 at 11:28 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

hodajte pjeske,vozite biciklo, koristite javni prevoz i nema haosa

02-07-2012 at 12:56 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
Posmatram wrote:

Koliko trazis za sve to skupa? Zainteresovana sam.


od tebe samo jedan "hip dance" i sve je tvoje,

hajd sad razguli u kafanu i ne zachatavaj ozbiljne teme,
sad cu ja tam' spremi se...
02-07-2012 at 13:20 | Ukljuèi u odgovor
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
laly wrote:
hodajte pjeske,vozite biciklo, koristite javni prevoz i nema haosa


Tuzla je tolika da se moze prepišati, da se sta uradi na biciklistickim stazama sigurno bi dosta stvari bilo lakse. Iako, na moju radost, vidim jako puno rekreativaca na biciklima u zadnje vrijeme
02-07-2012 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice