Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

citat:
arnie wrote:

ne mozes...

Policija na duznosti ima posebna ovlastenja i time nije jednak zakon za sve, u odredjenim slucajevima

ne kukajte i ne pametujte,
nego pomozite Tuzli


Posebna ovlasstenja vaze za posebne situaciju i tu se pali rotaljka...za sve ostale slucajeve oni su obicni ucesnici u sabracaju kao i svi ostali vozaci!!


[Edited by Azur on 04-07-2012 at 07:51 GMT]
04-07-2012 at 07:50 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
Azur wrote:


Posebna ovlasstenja vaze za posebne situaciju i tu se pali rotaljka...za sve ostale slucajeve oni su obicni ucesnici u sabracaju kao i svi ostali vozaci!!


"ucesnici u saobracaju"
a ne prasinari, kako ih svaka ush danas naziva.. prilicno sam siguran da oni rade svoj posao i da su uvijek na mjestu koje im je u centrali odredjeno.. cak i sto se tice kriminala, veoma uspjesno odradjuju svoj posao, ali je problem u pravosudju, od kazne za parking pa do onih najvecih kriminalnih/ kaznenih dijela.. pa eto, ko prvi i jedini dodje na mjesto saobracajne nesrece? a koliko poslije, vremena uzme da se npr. steta naplati? policajci, druze.. prasinari, kako ih neko nazva..
zna se gdje su pravi prasinari, al kitu ce neko za sudiju i advokata, ljude iz osiguranja itd. reci prasinar, ovo ono.. to su gospoda..
04-07-2012 at 08:38 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

Yebo vas ba saobraæaj. Samo kod nas ima da porodica koja živi malte ne na donjoj egzistencijalnoj granici ima auto i još para da ga redovno tanka gorivom. U nas se termini alternativna i sredstva javnog prevoza smatraju ispraznim floskulama koja služe samo za saopštenja. Jedno, dva pa èak i tri auto po porodici ne samo da stvaraju prometne èepove nego stvaraju probleme i saobraæaju u mirovanju. Ja znam da je lijepo sjesti u auto pa preæi èak jedan kilometar autom do posla. I još se èudimo što smo mi to jedna od najdebljih nacija na svijetu. Mi smo one mrtve gotive koji auto smatraju nasušnom potrebom. Prvo auto pa onda æemo vidjeti šta jesti. Ova nenormalna država je dopustila uvoz svih vrsta krševa iz prostog razloga. Što više kršina više novca od registracija, više novca od nameta na gorivo...
I jednostavno - ovoliko automobila po glavi stanovnika je meðu najvišim postotkom na svijetu. Pa se zapitajte

04-07-2012 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
Shaban wrote:
Yebo vas ba saobraæaj. Samo kod nas ima da porodica koja živi malte ne na donjoj egzistencijalnoj granici ima auto i još para da ga redovno tanka gorivom. U nas se termini alternativna i sredstva javnog prevoza smatraju ispraznim floskulama koja služe samo za saopštenja. Jedno, dva pa èak i tri auto po porodici ne samo da stvaraju prometne èepove nego stvaraju probleme i saobraæaju u mirovanju. Ja znam da je lijepo sjesti u auto pa preæi èak jedan kilometar autom do posla. I još se èudimo što smo mi to jedna od najdebljih nacija na svijetu. Mi smo one mrtve gotive koji auto smatraju nasušnom potrebom. Prvo auto pa onda æemo vidjeti šta jesti. Ova nenormalna država je dopustila uvoz svih vrsta krševa iz prostog razloga. Što više kršina više novca od registracija, više novca od nameta na gorivo...
I jednostavno - ovoliko automobila po glavi stanovnika je meðu najvišim postotkom na svijetu. Pa se zapitajte

Aferim ljudino
04-07-2012 at 11:21 | Ukljuèi u odgovor
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
borbeni wrote:



viðe li ti junaèe, plaæa li se parking u sarajevu oko stambenih objekata, k'o što ja moram da platim kad parkiram pred zgradu




Da vidio sam, zasto? A kolko znam u cijeloj Evropi je tako, ne znam sto bi kod nas bilo drugacije.
Samo da mi neko ne kaze sto nisu plate ko u Evropi, to ne znam, al se sve mora uskladit sa EU.  


04-07-2012 at 12:35 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

Ja iz Mramora zapichim u Lukavac i dole parkiram auto, sjednem u 9-ku (Tuzla-Lukavac-Purachic i obratno) i pravac Tuzla.

Em se ne qrchim s'autom, em ne trujem tuzlake izduvnim gasovima, em ne stvaram guzhvu!

04-07-2012 at 13:24 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
tuba wrote:
Ja iz Mramora zapichim u Lukavac i dole parkiram auto, sjednem u 9-ku (Tuzla-Lukavac-Purachic i obratno) i pravac Tuzla.

Em se ne qrchim s'autom, em ne trujem tuzlake izduvnim gasovima, em ne stvaram guzhvu!


e, vali libo me "nješta" ja u 19-ku neæu pa makar, nisam budala da se kuham, onako krehnem mog jatafi i
04-07-2012 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
Lion_1 wrote:



Da vidio sam, zasto? A kolko znam u cijeloj Evropi je tako, ne znam sto bi kod nas bilo drugacije.
Samo da mi neko ne kaze sto nisu plate ko u Evropi, to ne znam, al se sve mora uskladit sa EU.



gdje si vidio, konkretno? ja se naparkir'o na alipašinom i to besplatno.


ono što mi posebno smeta je koliko ljudi ispadaju budale kad plate. govorim o tuzli. u sarajevu znaš da æe ti policija zalijepiti kaznu, ako parkiraš gdje ne smiješ, dok u tuzli možeš rahat ostaviti auto na bilo kojem trotoaru.

šta kaže zapad i eu o tome.
04-07-2012 at 13:34 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
borbeni wrote:



gdje si vidio, konkretno? ja se naparkir'o na alipašinom i to besplatno.


ono što mi posebno smeta je koliko ljudi ispadaju budale kad plate. govorim o tuzli. u sarajevu znaš da æe ti policija zalijepiti kaznu, ako parkiraš gdje ne smiješ, dok u tuzli možeš rahat ostaviti auto na bilo kojem trotoaru.

šta kaže zapad i eu o tome.


molim samo da se fino ukrajèite u jednu stranu trotoara da mogu tete sa kolicima proæ
inaèe hebem mamicu i lijepim stickere sa finim natpisom, a po raspoloženju zovem policiju i èekam dok ne doðu napisat kaznu

tako, ja rijetko kad plaæam parking, uvijek se napenalim na trotoar ( ukrajèim se u jednu stranu naravno) ili stanem na X, ovo iz JKP Saobraæaj me mogu poljubit u dupe, a kaznu mi neæe niko zalijepit
04-07-2012 at 13:38 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

i zašto su semafori ostali u istom režimo kao i prije radova, iako su se prioriteti promijenili. konkretno, kod sodaso i kod zvijezde.

04-07-2012 at 13:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice