Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Odgovori: 35281
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraajni haos

Kreteni su zatvorili dionicu koja vodi od skvera prema Muzikoj koli tako da je kroz Kojino ludnicaaa Oni se zaista trude da naprave to vei haos  

<br /><br /><br /><br />

06-07-2012 at 14:52 | Ukljui u odgovor
Crvena starka
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Odgovori: 11207

20 minuta sam se vozila od velike pijace do zgrade MUP-a, i 15 minuta od "mup-ovog" semafora do Omege. Znaci, vrijedi ona - bolje idi pjeske, brze ces stic'. Ali eto, covjek sve konta izlazim s posla, zacas cu ja to autom da se prije vratim. Jest djavola
Danas je bas bio saobracajni haos.

06-07-2012 at 17:28 | Ukljui u odgovor
soraya

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666

icon Re: Re: Saobraajni haos

citat:
Shaban wrote:
Mi smo one mrtve gotive koji auto smatraju nasunom potrebom. Prvo auto pa onda emo vidjeti ta jesti.

mentalitet vjeite sirotinje...
nema ta u tanjir djetetu sipati,ali je vano da se ima za orbu u bibija...i takvi onda najvie kukaju da im je skupa ulaznica na Panoniku od 2,5 KM...pa jo nemaju gdje parkirati...a jezero i kupalite u po gradske zone locirano...
razumijem nekog ko se iz Slavinovia vozi svojim autom do Irca na posao.
ali ne razumijem mu raunicu oko goriva i mjesta za parking koje je po pravilu deficitarno...
06-07-2012 at 18:32 | Ukljui u odgovor
laly
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Odgovori: 39084

ja vala kako se ujutro uvucem u rudnik nemam pojma o tom haosu. inace idem pjeske s posla, a nisam ni blizu centra grada pa nemam pojma sta se desava i kakva je guzva. u mom selu je fakat mirno

06-07-2012 at 19:39 | Ukljui u odgovor
soraya

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666

citat:
laly wrote:
ja vala kako se ujutro uvucem u rudnik nemam pojma o tom haosu. inace idem pjeske s posla, a nisam ni blizu centra grada pa nemam pojma sta se desava i kakva je guzva. u mom selu je fakat mirno

ja od stana do posla imam 3 autobuske stanice,to otprilike iznosi nekih 700 metara u jednom pravcu i to u relativnom centru grada...i redovno pjeaim...dok sam ivjela u BG na posao iskljuivo gradskim prevozom(nekad i sa tri prrevoza) ili taxijem (kad se kasni ili kad se uri po dijete u vrti)...i redovno se izlazilo koja stanica ranije da se malo prepjeai....
sopstvenim autom ii na posao u velikom gradu je nonsens,jer je uvijek problem parkiranja...eventualno u nabavku "na veliko" do shopping centra ako je udaljen...
06-07-2012 at 19:55 | Ukljui u odgovor
Inspektor
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543

Saob. policija definitivno treba nesto promijeniti u svom radu u situacijama 'natrpanih' rakrsnica, jer vec nekoliko puta lako dolazim do zakljucka da policajac (ne)regulise saobracaj a da ga uopste ne vidim pri priblizavanju nekoj od raskrsnica u dugoj koloni u gradu...Ili nek promijene nesto, il' nek se sklone iz iste i asistiraju samo ako dodje do vanrednih situacija ili 'kontakta' izmedju vozila, jer vozaci puno brze rijese situaciju na terenu uz koju psovku doduse, te 'davanjem zvucnog signala' na svom automobilu ...Saljite patrole da suzbiju kradju dijelova s automobila koje je ucestalo...Eto, nagovorio sam se...

06-07-2012 at 22:30 | Ukljui u odgovor
Lion_1

Registriran(a): 15-03-2003
Odgovori: 2221

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage

citat:
Inspektor wrote:
Saob. policija definitivno treba nesto promijeniti u svom radu u situacijama 'natrpanih' rakrsnica, jer vec nekoliko puta lako dolazim do zakljucka da policajac (ne)regulise saobracaj a da ga uopste ne vidim pri priblizavanju nekoj od raskrsnica u dugoj koloni u gradu...Ili nek promijene nesto, il' nek se sklone iz iste i asistiraju samo ako dodje do vanrednih situacija ili 'kontakta' izmedju vozila, jer vozaci puno brze rijese situaciju na terenu uz koju psovku doduse, te 'davanjem zvucnog signala' na svom automobilu ...Saljite patrole da suzbiju kradju dijelova s automobila koje je ucestalo...Eto, nagovorio sam se...

vidio sam ja jednog danas kod mupa regulise iz hladovine, ne vidi sam sebe ispod onog drveta a kamoli da ga neki vozac vidi, i to mase rukom da se ide kad se upali zeleno WTF 

07-07-2012 at 00:19 | Ukljui u odgovor
Shaban
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Odgovori: 12510

citat:
Aidatuzla wrote:

Pretpostavljam da se ti ovih dana, ako si u Tuzli, vozas gradskim autobusom ili biciklom

Da ti kaem. Priroda moga posla je da dnevno prelazim cca 100 KM (kad je loiji dan) Tuzla locco i kanton. Kad nisam na poslu pjeaim (ili trim) kad god mogu. Auto i ne palim. Meni auto ne slui da ujutro sjednem na taki A. u njega, doem do take B. tj.posla, tu ga parkiram jer zaboga ne mogu prei pjeke ili gradskim prevozom 3 kilometra. Ili jo gore da trknem na kaficu u ariju automobilom i onda kukam kako je haos u gradu.
I da imam i biciklo i redovno vozim isto, idem u manje kupovine sa biciklom, idem na rekreaciju sa biciklom pa ak i dijete (manje) vuem na biciklu do nene.
Opet kaem snobovi smo bez pokria to se tie automobila. Nemamo mi osnova za takvo neto.
Jo neto. U mene mi ena svako jutro ide pjeke na poso btw. A nije ba prepiaj hoda
07-07-2012 at 09:36 | Ukljui u odgovor
hurija

Registriran(a): 02-03-2004
Odgovori: 15602

bas bih voljela da mi neko kaze kako objasniti strancu koji ide kroz Dzafer mahalu put do Brcanske. Us'o je u Tz, al' ne zna izaci jer su putokazi postavljeni na prava mjesta, svaka cast! Stvarno ljudi rade planski.

15-07-2012 at 09:18 | Ukljui u odgovor
Abulafija

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828

citat:
hurija wrote:
bas bih voljela da mi neko kaze kako objasniti strancu koji ide kroz Dzafer mahalu put do Brcanske. Us'o je u Tz, al' ne zna izaci jer su putokazi postavljeni na prava mjesta, svaka cast! Stvarno ljudi rade planski.

Ma cuda rade ljudi....
15-07-2012 at 09:41 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: addo, ahilles, Blondy-tz, frajer tz, Jaco, keno94, kerestes, Nermina, Nesretnik, vodeni
FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net