Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : LJUBOMORA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

A da vam i ovu segu kazem, moja nena kad joj je 70 bilo gledala kako moj dedo s nekom drugom gospodjom prica na ulici ( onako sav celav, i skoro bezub u svojoj 75-etoj i sva uzjapurena govrila mojoj mami ( snahi), " gledaj molim te kako ona zenturaca mi pojede muhameda mog, eno ga pola jadnika nema"!

Joj jest mi to sega, sto rekli ljudi "pod stare dane" nekakva zest ljubomora!

09-07-2003 at 10:20 | Ukljuèi u odgovor
visental
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
Dalila wrote:
A da vam i ovu segu kazem, moja nena kad joj je 70 bilo gledala kako moj dedo s nekom drugom gospodjom prica na ulici ( onako sav celav, i skoro bezub u svojoj 75-etoj i sva uzjapurena govrila mojoj mami ( snahi), " gledaj molim te kako ona zenturaca mi pojede muhameda mog, eno ga pola jadnika nema"!

Ista si svoja nena!

Joj jest mi to sega, sto rekli ljudi "pod stare dane" nekakva zest ljubomora!

 


jos uvijek ujutro se ustaje s osmijehom
09-07-2003 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
Dalila wrote:
A da vam i ovu segu kazem, moja nena kad joj je 70 bilo gledala kako moj dedo s nekom drugom gospodjom prica na ulici ( onako sav celav, i skoro bezub u svojoj 75-etoj i sva uzjapurena govrila mojoj mami ( snahi), " gledaj molim te kako ona zenturaca mi pojede muhameda mog, eno ga pola jadnika nema"!



Joj jest mi to sega, sto rekli ljudi "pod stare dane" nekakva zest ljubomora!


smijesna ti je nena ,a ja sam imala komsinicu ,ciji je muz rekao za jednu spikericu da je lijepa hahha ,ona mu vise nije dala vijesti gledati ili on gleda a ona ronda

Sta je ovo muskarci se usutali ,izgleda nema ljubomornih na ovom forumu
09-07-2003 at 12:17 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

Svaki put kad moja mama kaze da joj se svidja neki glumac ili pjevac, moj tata kaze da je negdje citao da je on homoseksualac. I on to ozbiljno.

Sto se mene licno tice, ja nesto i nisam ljubomorna, malo jesam posesivna, kao ti si moj i sad sva tvoja paznja (i divljenje)pripada meni. A sto se bivsih tice, moj muz ne voli o tome da prica, a ni da slusa o mojim, a ja ga i ne krivim.

Ne smeta mi kad malo flertuje, sa prodavacicom ili nekom sluzbenicom, ali ga redovno opomenem, kao samo da znas da ja znam sta ti radis.

Malo sam ljubomorna kad sa kolegama i kolegicama (!) s posla ide na seminar ili da igra golf ili na poslovne ruckove, to me bas nervira.

Ali vjerujem mu, dokazao mi se, vec dugo smo zajedno, znam da me voli...  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
09-07-2003 at 16:07 | Ukljuèi u odgovor
Brico
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: LJUBOMORA

citat:
sunce wrote:
Sta je ovo muskarci se usutali ,izgleda nema ljubomornih na ovom forumu

Pa sunce muskarci su lovci po prirodi,oni su ljubomorni dok ne zguze,a poslije je ljubomora zenska stvar.
09-07-2003 at 18:21 | Ukljuèi u odgovor
jalijas
Nivo: Forumski doajen
JA IZDATI NEZNAM

Registriran(a): 15-02-2002
Odgovori: 2780
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

Jedna shvera ,noga ,pa da joj je zlatna!  


Za mene mjesta

u dzenetu nejma
10-07-2003 at 04:37 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

Eh sunce, moja je nena legenda. Kod nje ljuba vazda na prvom mjestu.

U ona doba, kad je ona bila djevojka, zna se da su zena uglavnom bila stidljive, primjerne djevojke koje us slusale roditelje u svemu. Moja se nena zaljubi u svog Muhameda, i njih ti dvoje ko pocnu ashikovati i on nju pita da se uda, i ona pristane. Medjutim kad su "prosci" dosli da je "isprose" od oca, on, jako mudar covjek, kaze njima " znate sta ljudi, vama svaka cast, ali ona je moja kci, i veliki je lopov, i odrasla je u imucnoj kuci, nece vam ta ribati podove i mesti avliju, vi ce te nju vratiti u roku od mjesec dana. Nego da mi ovo lijepo zaboravimo i da ispusimo po jednu" A ona, prisluskivala iza vrata, u tom momentu sva zajapurena istrci pred sve prosce i kaze "babo, babo ti ako mene ne pustis sad da idem, boga mi cu skocit s krova i opet otici s njima, bolje ti je da se ne sramotis i da se slozis" I tako i bi....

Jalijas, mi smo ba svi protiv "shvera", nego reci ti nama jesi li ti ljubomoran na manje stvari od "svera"?

10-07-2003 at 05:02 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA


Skoro sam ja bila malo ljubomorna .
Dosla jedna prijateljica ,usput ,stvarno ruzna hahhahah (ma salim se ,dobro izgleda) i fino smo mi sjedili i ode zena ,kaze moj muz onako zadivljeno "bas je zena simpaticna ,puna zivota" ....u momentu mi je doslo da lisim zivota i njaga i nju

A on ima obicaj ,ako gdje setamo i npr. idemo odvojeno a ako mene neko slucajno pogleda on odmah mene ili zagrli ili me uhvati za ruku ...on je vise posesivan .

Sve je dobro ,samo da nema bolesne ljubomore ,kada nekada cujem kakve se zenama scene prave zbog sitnica onda stvarno vidim kako imam srece sto ne zivim s nekom bolesnikom.

10-07-2003 at 08:57 | Ukljuèi u odgovor
lav
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
admin wrote:
Zdravo sunce,
nesto mi nema moderatora ovih dana?

Da li je moguce da su Svedjani na drugom mjestu. Te skandinavce sam zamisljao kao hladne osobe, a pazi sad ovo? Kako li postadose zemlja visoke seksualne tolerancije i slobode?

Kakao nece biti ljubomorni kada u Svedskoj po zakonu vece pravo ima kucnui ljubimac od muza.A evo posto sam i sam ovamo gledam ove nase zakljucene prijeratne brakove kako se raspadaju samo radi toga sto zene imaju veca prava od muskaraca,a jos kad se ove nase potpapuce(cast izuzetcima)bude svasta.Nije da sam protiv zenskih sloboda i prava ali u vecini slucajeva mislim da bi muskarci trebali voditi zakljucnu jer izgleda da zene iz moje perspektive vole da se plase i da imaju nekoga nad sobom(opet cast izuzetcima).
10-07-2003 at 23:46 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

citat:
Lav wrote:
[.Nije da sam protiv zenskih sloboda i prava ali u vecini slucajeva mislim da bi muskarci trebali voditi zakljucnu jer izgleda da zene iz moje perspektive vole da se plase i da imaju nekoga nad sobom(opet cast izuzetcima).


To je tvoje misljenje i OK ,a moje je da brak nije ring za borbu u dominaciji nego zajednica dvoje normalnih ljudi ,pa ako moze tako - odlicno ako ne moze cao i gotovo.
Ne kazu dzaba lijepa rijec i gvozdena vrata otvara.
E mudar muskarac zna da ce lijepim dobiti puno vise nego sprovodjenjem sile a isto vazi i za zene .
Niti sam na strani zena niti muskarca ja sam samo na strani normalnih razumnih osoba .
11-07-2003 at 08:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : LJUBOMORA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice