Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : LJUBOMORA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
RPM wrote:
obicno se kaze da su bosanci jako ljubomorni i da ne daju gledat´ u svoju zenu ... .. al´ ...

Dvije treæine Šveðana èita SMS-ove svojih partnera

Zanimljivosti Dvije treæine Šveðana tajno èita SMS poruke svojih partnera, osobito dok su oni na toaletu. Istraživanje mobilnog operatera TeliaSonera pokazalo je da 65 posto ispitanika èita poruke iz èiste znatiželje, a ...


...èetvrtina ih je priznala da to radi zbog ljubomore.

Najviše njih, 47 posto pretražuje mobitel dok im je partner na zahodu ili kupaonici, a ostali se igraju detektiva dok partner spava ili ako je zaboravio ponijeti mobilni telefon.

Ispitanici su takoðer naveli da to najèešæe èine nakon što im se partner ili partnerica vrate iz kafiæa i restorana ili s poslovnog puta.

Anketa provedena na uzorku od 685 Šveðana izmeðu 24. kolovoza i 5. rujna pokazala je kako je 86 posto vlasnika mobitela nekog zavodilo putem SMS-a, a 40 posto ih je imalo "SMS seks".

(Hina)

Danas sam prelist´o vas cijelu arhivu poruka svoje zene, al´ nisam ljubomoran
I ona to radi s mojim mobilnim, a kako sam saznao iz razgovora ranijih s kolegama i prijateljima, i oni praktikuju cesto da ´zaviruju´ u tudje... Znaci, nisam sam- znaci postojim...
02-10-2005 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: LJUBOMORA

citat:
Inspektor wrote:
Danas sam prelist´o vas cijelu arhivu poruka svoje zene, al´ nisam ljubomoran
I ona to radi s mojim mobilnim, a kako sam saznao iz razgovora ranijih s kolegama i prijateljima, i oni praktikuju cesto da ´zaviruju´ u tudje... Znaci, nisam sam- znaci postojim...


Zanimljivo ti ovo Inspektore, pa iz kojeg si je razloga "istrazivao" A zanimljivo mi je i to da je to uobicajena navika... ja da znam da mi ko pregledava telefon, ujela bi za prst! A isto tako ni ja vala njegov ne gledam, bolje mi je da ne znam sta je na njemu!

Ali hajde sve to, a sto ne volim kad mi jarani kazu ne smiju se javiti na mobitel ili na odgovoriti poruku kolegici ili jaranici ako je zena prisutna, inace ispad ljubomore... aman jarabi, sta je ba to??
03-10-2005 at 03:38 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: LJUBOMORA

citat:
Dalila wrote:
citat:
Inspektor wrote:
Danas sam prelist´o vas cijelu arhivu poruka svoje zene, al´ nisam ljubomoran
I ona to radi s mojim mobilnim, a kako sam saznao iz razgovora ranijih s kolegama i prijateljima, i oni praktikuju cesto da ´zaviruju´ u tudje... Znaci, nisam sam- znaci postojim...


Zanimljivo ti ovo Inspektore, pa iz kojeg si je razloga "istrazivao" A zanimljivo mi je i to da je to uobicajena navika... ja da znam da mi ko pregledava telefon, ujela bi za prst! A isto tako ni ja vala njegov ne gledam, bolje mi je da ne znam sta je na njemu!

Ali hajde sve to, a sto ne volim kad mi jarani kazu ne smiju se javiti na mobitel ili na odgovoriti poruku kolegici ili jaranici ako je zena prisutna, inace ispad ljubomore... aman jarabi, sta je ba to??

To radim cisto iz zahebancije...Jer moja zena zna koliko sam "ljubomoran", a ti koji se ne smiju javiti kolegici (jaranica je vec pojam za uzbunu- bar sto se mene tice ) treba da zaviruju u telefon svoje drage, jer je to potencijalna osoba koja moze izvrsiti prevaru(preljubu) u vrlo skorom roku... Inace, osobe koje iskaljuju svoju ljubomoru, ce vrlo brzo i same uciniti nesto sto ce prouzrokovati ljubomoru, da li zbog bojazni da ce to partner uciniti prije njih, il´ cisto zbog toga da prikriju sebe i svoje postupke... Inace, postoje i kolege i koleginice koji mogu biti ljubomorni na uspjeh, tako da nisam siguran o kojoj vrsti ljobomore we are talking about here... Al´ nek si mi rekla da ne valja sto zavirujem u zenin telefon... Mada nista nece uticat´ da i dalje ne sunjam´... Taki sam volim turat´ nos u zenske stvari...
03-10-2005 at 07:10 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

ja nisam ljubomorna ali zato sto sam rekla cojku da cu ga minirat ako mi da samo povoda a nedo mu Booog da ga ja ufatim na djelu pa glumio bi onu pokretnu metu ,jaooo sta bi mu uradila, pa Hitler je o njezan prema logorasima naspram mene kko bi potstupila ,al nisam ljubomorna

05-10-2005 at 18:49 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
*grofica* wrote:
ja nisam ljubomorna ali zato sto sam rekla cojku da cu ga minirat ako mi da samo povoda a nedo mu Booog da ga ja ufatim na djelu pa glumio bi onu pokretnu metu ,jaooo sta bi mu uradila, pa Hitler je o njezan prema logorasima naspram mene kko bi potstupila ,al nisam ljubomorna

Da sam ja tvoj muz...uf! Ne bi se ti meni ´vako vrtila ko na avataru, nego bi bila ispaljena!
05-10-2005 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
Tigar iz Kladnja
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-08-2005
Lokacija: hajnehaj
Odgovori: 3253
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: LJUBOMORA

citat:
Inspektor wrote:
citat:
RPM wrote:
obicno se kaze da su bosanci jako ljubomorni i da ne daju gledat´ u svoju zenu ... .. al´ ...

Dvije treæine Šveðana èita SMS-ove svojih partnera

Zanimljivosti Dvije treæine Šveðana tajno èita SMS poruke svojih partnera, osobito dok su oni na toaletu. Istraživanje mobilnog operatera TeliaSonera pokazalo je da 65 posto ispitanika èita poruke iz èiste znatiželje, a ...


...èetvrtina ih je priznala da to radi zbog ljubomore.

Najviše njih, 47 posto pretražuje mobitel dok im je partner na zahodu ili kupaonici, a ostali se igraju detektiva dok partner spava ili ako je zaboravio ponijeti mobilni telefon.

Ispitanici su takoðer naveli da to najèešæe èine nakon što im se partner ili partnerica vrate iz kafiæa i restorana ili s poslovnog puta.

Anketa provedena na uzorku od 685 Šveðana izmeðu 24. kolovoza i 5. rujna pokazala je kako je 86 posto vlasnika mobitela nekog zavodilo putem SMS-a, a 40 posto ih je imalo "SMS seks".

(Hina)

Danas sam prelist´o vas cijelu arhivu poruka svoje zene, al´ nisam ljubomoran
I ona to radi s mojim mobilnim, a kako sam saznao iz razgovora ranijih s kolegama i prijateljima, i oni praktikuju cesto da ´zaviruju´ u tudje... Znaci, nisam sam- znaci postojim...








Mobitel postoji da se koristi, ALI, postoji isto tako mogucnost da se poruke (ulaz-izlaz) izbrisu naravno na vrijeme dok broj ostaje u vigla ako vec hocete o sms porukama  


KOLKO SAM LIJEP SVE MI SE CURE SVIDJAJU.
06-10-2005 at 08:09 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: LJUBOMORA

e moji amateri

06-10-2005 at 08:39 | Ukljuèi u odgovor
Tigar iz Kladnja
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-08-2005
Lokacija: hajnehaj
Odgovori: 3253
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: LJUBOMORA

citat:
weasel wrote:
e moji amateri







Niko se nije naucen rodio, samo sam hti reci da provjeravanje tel. neznaci ama bas nista, ustvari znaci da te nesto interesuje.
Problem je sto se u vugla nemoze zaviriti  


KOLKO SAM LIJEP SVE MI SE CURE SVIDJAJU.
07-10-2005 at 07:57 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: LJUBOMORA

ma meni je dusa pregledat cojkov mobitel al ne zato sto mu ne vjerujem nego da vidim o cemu prica sa pajdosima svojim i naravno odusevljena sam bila kako su opisali djevojku iz Binga sa kojom su se posvadjali kad su kupovali pivo i samo zato sto im je rekla da su rupe bez dna i napisao jedan od njih "Ona koka golovratka" drugi napiso "surlashica" a ovaj moj napisao "jazavicarka" i odma sam skontala o kojoj se djeojci radi
ali do sada jos nisam nasal poruku sumnjivog porijekla mada on nebi ni dozvolio tako nesto jer zna da sam zahebana po tom pitanju

07-10-2005 at 12:55 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: LJUBOMORA

Ljubomora je znak prevelike ljubavi.Cuvajte se toga,jer lako se desi da iz prevelike ljubavi odete u drugu krajnost.
Ko sto rece ona koka iz pretendersa:"Tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje"

07-10-2005 at 13:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : LJUBOMORA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice