Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK


Ko nam je to doš´oooooooo
Sve lijepo nabroja, a mene nigdje


31-07-2004 at 01:13 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
No1 ziv i zdrav i mnogo sam vas pozelio .evo saljem kitu cvijeca.Cvijece je za moje drage prijateljice a kita za s*r***u sto nezna ni guzicu oprati a hoce u djamiju.
Obaveze od kojih se zivi i uziva su pritisle,valja i na njih odgovoriti sta ces.Za utjehu sto toliko nedostajem nekome evo nastavka prica iz mog djetinjstva pod naslovom "Amidza" .Jos samo da kazem da sam prijatno iznenadjen hrabroscu nekih dama koje su uspjele dati odgovor na temu "Cheaters".Ostali su ostali kukavice i neka se vise ne prse u smislu ja ovo ja ono.
Pozdrv veliki"Kilijanu,Grofi legendi,Dallilcetu,Bambini legendi II,Nadi,mala&VELIKA,Neli Angelici pa eto ako sam koga ispustio nek zahateri
Zaboravih,pozdrav i Cupi nadam se da ce doci sebi dok jos ima kome



[Edited by Sejtan on 31-07-2004 at 00:47 GMT]



ceciiii tiiiiiiiiiiiiiii
bilo je vrijeme ,nejma smisla jer ovaj cupo razbatali sve ovde i mislim da ce grofa ne otvorit marisanu nego gasnu komoru a onda moram cupu zaposlit da prdi komori
nek ci ti nama dooosla.odo ja cad pavat a tebi i
31-07-2004 at 01:34 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
hurija wrote:

Ko nam je to doš´oooooooo
Sve lijepo nabroja, a mene nigdje





Znas ti znas  


I noga u guzicu je korak naprijed!
31-07-2004 at 03:28 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
*grofica* wrote:
citat:
Sejtan wrote:
No1 ziv i zdrav i mnogo sam vas pozelio .evo saljem kitu cvijeca.Cvijece je za moje drage prijateljice a kita za s*r***u sto nezna ni guzicu oprati a hoce u djamiju.
Obaveze od kojih se zivi i uziva su pritisle,valja i na njih odgovoriti sta ces.Za utjehu sto toliko nedostajem nekome evo nastavka prica iz mog djetinjstva pod naslovom "Amidza" .Jos samo da kazem da sam prijatno iznenadjen hrabroscu nekih dama koje su uspjele dati odgovor na temu "Cheaters".Ostali su ostali kukavice i neka se vise ne prse u smislu ja ovo ja ono.
Pozdrv veliki"Kilijanu,Grofi legendi,Dallilcetu,Bambini legendi II,Nadi,mala&VELIKA,Neli Angelici pa eto ako sam koga ispustio nek zahateri
Zaboravih,pozdrav i Cupi nadam se da ce doci sebi dok jos ima kome



[Edited by Sejtan on 31-07-2004 at 00:47 GMT]



ceciiii tiiiiiiiiiiiiiii
bilo je vrijeme ,nejma smisla jer ovaj cupo razbatali sve ovde i mislim da ce grofa ne otvorit marisanu nego gasnu komoru a onda moram cupu zaposlit da prdi komori
nek ci ti nama dooosla.odo ja cad pavat a tebi i

Ma nesto sam se bacio na razmiljanje kad rece da mu operem gujicu.Ako je tako mali da ne more si oprati eto ja cu oprati mu gujicu usput zavuci srednji prst pa ako bude plako ja cu mu ga u nedostatku cucle turiti u usta,valjda nece laprdati vise okolo.  


I noga u guzicu je korak naprijed!
31-07-2004 at 03:31 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
No1 ziv i zdrav i mnogo sam vas pozelio .evo saljem kitu cvijeca.Cvijece je za moje drage prijateljice a kita za s*r***u sto nezna ni guzicu oprati a hoce u djamiju.
Obaveze od kojih se zivi i uziva su pritisle,valja i na njih odgovoriti sta ces.Za utjehu sto toliko nedostajem nekome evo nastavka prica iz mog djetinjstva pod naslovom "Amidza" .Jos samo da kazem da sam prijatno iznenadjen hrabroscu nekih dama koje su uspjele dati odgovor na temu "Cheaters".Ostali su ostali kukavice i neka se vise ne prse u smislu ja ovo ja ono.
Pozdrv veliki"Kilijanu,Grofi legendi,Dallilcetu,Bambini legendi II,Nadi,mala&VELIKA,Neli Angelici pa eto ako sam koga ispustio nek zahateri
Zaboravih,pozdrav i Cupi nadam se da ce doci sebi dok jos ima kome



[Edited by Sejtan on 31-07-2004 at 00:47 GMT]


pa gdje si ti oko babino
31-07-2004 at 06:56 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:

Ma nesto sam se bacio na razmiljanje kad rece da mu operem gujicu.Ako je tako mali da ne more si oprati eto ja cu oprati mu gujicu usput zavuci srednji prst pa ako bude plako ja cu mu ga u nedostatku cucle turiti u usta,valjda nece laprdati vise okolo.


ma nije mali nego je nepametan pa sve moraju drugi pa tako je neki dan napravio sranje zapio se u gradu pa ga trebe odnjele kuci :p a on ko fol ne vidi na oci a poslije vriska i skicha se cula iz zgrade a mene sramooota e moj sejtane pa ti busti baalu da pije ,ccc a to za cuclu neznam jel ti to pametno moze se navic pa ga bog ne otjera
cupix

[Edited by *grofica* on 31-07-2004 at 14:18 GMT]
31-07-2004 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Vama dvoma grofica and sejtan zivot bi bio totalno nezanimljiv da vam nije mene krenuvsi od traca do izmisljanja i na kraju podjebavanja al nema veze svejedno ste mi dragi ....ja grofo cekam stelu za internet da znas sto je puno puno je a to cemo rastabirit u detalje...

Hurija jest da ga nikad ne branim al pozdravio te posebno Kilijana jer znam da tebe tako zove

31-07-2004 at 18:03 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
cupo wrote:
Vama dvoma grofica and sejtan zivot bi bio totalno nezanimljiv da vam nije mene krenuvsi od traca do izmisljanja i na kraju podjebavanja al nema veze svejedno ste mi dragi ....ja grofo cekam stelu za internet da znas sto je puno puno je a to cemo rastabirit u detalje...

Hurija jest da ga nikad ne branim al pozdravio te posebno Kilijana jer znam da tebe tako zove


joj svaka ti vuce motke ti haman zaboravio u cijem si kutku

vidis kako se smirilo sve kako je setko doso a taman si mislio svoju dujicu utrpat e pa neceeees
pocu ev ti jedna bala a za setka puuuuno bala
31-07-2004 at 20:17 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Eh sad da nam sejtan fino isprica gdje je bio sta je radio i jel ima kakvih slika eventualno tornado kakav

31-07-2004 at 23:05 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
cupo wrote:
Eh sad da nam sejtan fino isprica gdje je bio sta je radio i jel ima kakvih slika eventualno tornado kakav


Biti ce i toga nego razim odgovor na pitanje,da li je opravdana javna egzikucija civilnih talaca u Iraku?
Mnogi nasi prijatelji I poznanici rade za americke firme u Afganistanu,Kuvajtu Jordanu I da ne nabrajam.Kako bi na vas uticalo da svog prijatelja prepoznate na video snimku?
Mozda bi pitanje trebalo preformulisati u…da li odobravate ovakav nacin borbe protiv americke okupacije?
 


I noga u guzicu je korak naprijed!
03-08-2004 at 00:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice