Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
jalijas wrote:
Neka mu cestita onaj hercegovac sto je mariso severinu


Ako ce cestitati ko Sevi ,neka hvala  


I noga u guzicu je korak naprijed!
30-08-2004 at 15:59 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
KlOn wrote:
odoh na kaladont

Dje ima ovih postera da se kupi  


I noga u guzicu je korak naprijed!
30-08-2004 at 17:17 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Sjecam se kad se oglasi Pizzo04 i objavi da mu je 500- ti post.Tu padose poljupci cestitke i sl.Eto Grofo posto je tebi 1000 -ti cestitam na ulozenom trudu Doduse imo sam i ja hiljadu al je bilo veselije na komemorativnoj sjednici  


I noga u guzicu je korak naprijed!
07-09-2004 at 18:00 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
Sjecam se kad se oglasi Pizzo04 i objavi da mu je 500- ti post.Tu padose poljupci cestitke i sl.Eto Grofo posto je tebi 1000 -ti cestitam na ulozenom trudu Doduse imo sam i ja hiljadu al je bilo veselije na komemorativnoj sjednici


nemoj tako ba haj nejma veze kad bude 2000 napit cemo se al nama ni to ne treba da bi se zalilo
07-09-2004 at 18:17 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
*grofica* wrote:
citat:
Sejtan wrote:
Sjecam se kad se oglasi Pizzo04 i objavi da mu je 500- ti post.Tu padose poljupci cestitke i sl.Eto Grofo posto je tebi 1000 -ti cestitam na ulozenom trudu Doduse imo sam i ja hiljadu al je bilo veselije na komemorativnoj sjednici


nemoj tako ba haj nejma veze kad bude 2000 napit cemo se al nama ni to ne treba da bi se zalilo


Ja vala bas ne treba razloga za piti ma koliko te probali isprovocirati a sta ces taki smo,ona bambi pita za savjet vezano za foto al ne mogu neke tuke to prehateriti pa da ne pocnu me kljucati tamo gdje je berbo ocapario.kazem tuke jer su se tako javno pohvalile u svojim postovima.Sta ces kad im jezicina ide ispred mozga pa se blamiraju pred narodnim masama.
Eto da zavrsim odoh na plazu sa kockastom tekom za treci razred .

P.S.Fala bogu doso radni dan u ameriku pa se moze sa posla oglasiti glupardijom.Kucni kompjuter "ne radi" prosuo se koktel od j**aci*e na plazi

[Edited by Sejtan on 07-09-2004 at 23:57 GMT] 


I noga u guzicu je korak naprijed!
07-09-2004 at 23:56 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
Ja vala bas ne treba razloga za piti ma koliko te probali isprovocirati a sta ces taki smo,ona bambi pita za savjet vezano za foto al ne mogu neke tuke to prehateriti pa da ne pocnu me kljucati tamo gdje je berbo ocapario.kazem tuke jer su se tako javno pohvalile u svojim postovima.Sta ces kad im jezicina ide ispred mozga pa se blamiraju pred narodnim masama.
Eto da zavrsim odoh na plazu sa kockastom tekom za treci razred .

P.S.Fala bogu doso radni dan u ameriku pa se moze sa posla oglasiti glupardijom.Kucni kompjuter "ne radi" prosuo se koktel od j**aci*e na plazi

[Edited by Sejtan on 07-09-2004 at 23:57 GMT]

Neki dan ti rekoh da si se prenisko srozo ali vidim da mozes ti i nize.
08-09-2004 at 00:10 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Ne znam sta se ti nadje pogodjen ja tebe ne spomenu nigdje.To ti imas ko samo jedno oko.Neka ,neka je pouka drugima da vide da se na ovome forumu gleda samo uski TZ krug jebes dijasporu njihovo ne moze i nece proci.Primjer su ti javljanja i predlozi iz dijaspore od neki drugi pa ih poklopiste.I kad me vec ti srozavas reci cu ti samo jedno ,tvoj pokusaj da od mene napravis primitivca pa da se oglasim kao takav na ovome forumu cisto pokazuje tvoj karakter.Necu te osloviti ni jednom pogrdnom rijeci samo cu ti reci jedno,ti nisi nikakav dzentlmen.Nikada nisi bio ni za kakav dogovor a dokazi suprotno.Ja ti se licno zahvaljujem na tvojoj toleranciji prema meni ako sam nekada prevrsio mjeru.Ovaj forum je tvoj i takav ostaje a meni koji sam usao na mala zadovoljstvo mi ga je napustiti na velika vrata.
Zbog svega sto je bilo ovdje ja te pozdravljam i zelim ti mnogo uspjeha u zivotu i radu,takodjer to isto zelim svojim prijateljima forumasima;
Huriji, Bambi(doMbro)Grofici,Dalili,Mala_velika,Nadi,Andjeli,divlji cvit,Neli,Mostarki,Mimi,Visentalu,MedicBegu,Jalijasu,Fudi i nj egovoj porodici a takodjer porodici Smajic iz daleke australije,Loli iz Svicarske,Besmiru,Malisi,Bosnji,Celi,Klonu(mozda sam nekoga zaboravio).
Poseban i iskren pozdrav za Sunce,bez obzira na sve mog najdrazeg forumasa Cupu .Ja se duboko izvinjavam za nanesene neprijatnosti i nesuglasice.
Sejtan.

P.S. Kada sam procitao adminovo pisanje jos nisam bio postirao nesto vezano za 8 sept.Imao sam namjeru detaljnije pisati o tom I kongresu medicinskih tehnicara jer su to zasluzili svojim doprinosom u ratu a i poslije rata.Mozda drugi koji imaju vece pravo od mene mogu reci vise .Meni ostaje da postiram neke fotografije koje su mi ostale u arhivi uz sturo objasnjenje .


[Edited by Sejtan on 08-09-2004 at 04:25 GMT]

[Edited by Sejtan on 09-09-2004 at 05:14 GMT]

[Edited by Sejtan on 09-09-2004 at 22:25 GMT] 


I noga u guzicu je korak naprijed!
08-09-2004 at 01:50 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

e sad si zasluzio mahanje

pisiiii, pisi po nekad dva tri reda

08-09-2004 at 15:24 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Otpozdrav sejtan, mada ovo stvarno nije trebalo sve da ispadne ovake... po meni licno bas bespotrebno...

09-09-2004 at 08:26 | Ukljuèi u odgovor
d i v j i cvit
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 28-03-2004
Odgovori: 48
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

za ovo kratko vrijeme koje sam na forumu moju paznju su privukli tvoji komentari, Sejtane, na moje zadovoljstvo... i ne samo moje... svi mi imamo svoje razloge za dolaske i odlaske, a ja se iskreno nadam da ces naci dovoljno razloga da nas obradujes svojim prisustvom ... budi mi dobro...

09-09-2004 at 21:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice