Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

zar stvarno postoje takvi aranzmani sejtane? Dobro ja jesam izolovana skroz, ali opet ne kontam sto su losi? Zar to niej cisti biznis? ja imam stelu da ti obezbijedim posao a ti meni plati commision? Pogotovu ako su plate dobre...? De objasni ziv bio.

06-08-2004 at 08:20 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK



[Edited by KlOn on 18-06-2009 at 13:01 GMT]

06-08-2004 at 10:59 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Sejtan wrote:
...ja vala bas e to si dobro rek´o,nema veze sto je do jucer uzimao od tebe jer nije imao pa mu ucinis ovo ili ono zaboga pa jarani ste zar nije tako i sutra rat te ostavio bez posla on se snaso i nudi ti dole posao al´ da mu ispucas $5000,jel da...

[Edited by Sejtan on 06-08-2004 at 03:41 GMT]


ma nek si mu ucinio i nek su mu davo...a opste poznato je da smo mi cigani, da ne znamo cijeniti i sl al bez obzira na to opet smo ljudi...zato kazem povezi i sranja ne bi ni nakome volio da vidim...


P:S Molim pucanstvo sa foruma da obrati paznju, kolega Sejtan i ja vodimo ozbiljnu diskusiju

[Edited by cupo on 06-08-2004 at 11:45 GMT]
06-08-2004 at 11:43 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK


Ma, sva ta prièa o našima dole je bezveze...svako od njih zna zašto je otiš´o!!! Ne vole oni ni amerikance, ni one gdje su otišli, nego vole PARE!!! Neko æe riješiti egzistencijalne probleme, neko æe obezbijediti pare za školovanje, neko ovo, neko ono...u svakom sluèaju gubitnici (u jednu ruku) i oni i mi koji smo ovdje...Prièu o sinu poznatih dr znam i ja..tako je vaspitan, šta treba oèekivati drugo od njega...Nije on jedini, ima ih jako puno, Šejtane...Najgora je fukara koja se napokon domogla para, pa se šepuri u rajfajzen banci(ne znam ni kako se piše)..drekne da svi èuju- U DOLARIMA..oni uzimaju sve i od svakog...ovako kad prièam, neko bi pomislio- ljubomora, zavist...a nije, nemam na što biti zavidna..ne znaju oni razliku kvaliteta i kvantiteta..kad doðu na odmor isti i dalje znaju za Plažu, Sidro i sl. "institucije"..Cupo reèe, cigani..ne, ne, nismo cigani, nego tržišno razmišljamo, na žalost...
Eto, naprièa se ja, nevezano za egzekucije...

P.S. da mi je imat´ samo jedan semestar seljaèkog fakulteta, dala bih pola života

11-08-2004 at 00:30 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Ne treba tebi ni jedan fakultet dovoljno je sto imas "Zivotni fakultet"i sto bi mnogima ovdje mogla biti primjer jedne pametne,umjerene osobe.  


I noga u guzicu je korak naprijed!
11-08-2004 at 00:38 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Nesto sam razmisljao da otvorim diskusiju na slucaj koji je ponovo aktuelan ovdje kod nas.Naime radi se o bivsoj uciteljici Mary Kay Letoureau




(Tuzlarije su pisale o tome prije nekoliko dana) koja je upravo pustena iz zatvora nakon 7 godina provedenih u zatvoru dobila zabranu susreta sa svojim bivsim ucenikom odnosno ljubavnikom.Cio slucaj je prikazan ne samo kao zavodjenje maloljetnika nego i silovanje.Poslije prve uslovne kazne ponovo se sastala sa njim i tada ih je policija uhapsila jer su ih pronasli u kolima kako "vode ljubav".Upravo dan poslije njenog izlaska iz zatvora imao sam priliku pogledati film o cijelom slucaju.

Misljenja o cijelom slucaju su podijeljena ide se cak dotle da se sve to tretira kao jedna ljubavna veza.Njemu je trinaest,poslije sedam godina zreo momak za zenidbu.

Evo pitanje za forumske posjetioce,da li bi razlicito gledali na slucaj da nastavnik njenih godina zavede ucenicu njegovih godina i pored zabrane vidjanja napravi joj i drugo dijete.
Mislim da pitanje nije tesko imam ja jedno teze vezano za ovaj slucaj al´ samo dok razrijesimo ovu dilemu  


I noga u guzicu je korak naprijed!
11-08-2004 at 00:54 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Oj, Bože...
Ne mogu da zamislim da moj sin ima "ljubavnu aferu" sa svojom nastavnicom...
Hajd´ što djetetu radi nešto drugo umjesto mozga u tom dobu, al´ kakva je ona spodoba iznutra...
Još, dijete dijete napravilo

11-08-2004 at 01:04 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Sejtane mislim da sam majka ne bi mi bilo lakse da je to bio sin a na kcerka, ako si na to mislio. Dijete je dijete, i djecije razmisnjane je djecije nevezano za pol. Sto hurija rekla ne mogu da zamislim kakvi su to bolesni ljudi od 30 i nesto koji se cojce mogu zaljubiti od dijete od 13 godina! Sta ono zna, sta ima za ponuditi osim djecijih ideala....

11-08-2004 at 05:50 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Dalila wrote:
Sejtane mislim da sam majka ne bi mi bilo lakse da je to bio sin a na kcerka, ako si na to mislio. Dijete je dijete, i djecije razmisnjane je djecije nevezano za pol. Sto hurija rekla ne mogu da zamislim kakvi su to bolesni ljudi od 30 i nesto koji se cojce mogu zaljubiti od dijete od 13 godina! Sta ono zna, sta ima za ponuditi osim djecijih ideala....

Ova tema je puna dilema kao izglasana odluka o zabrani vidjanja poslije njene izdrzane kazne.Poslednje informacije govore da su ipak dozvolili da se sretnu ponovo.Bilo kako bilo zadovoljan sam i sa vase dvije diskusije. 


I noga u guzicu je korak naprijed!
14-08-2004 at 00:00 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

952 


I noga u guzicu je korak naprijed!
14-08-2004 at 00:01 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice