Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
RPM wrote:

jednom kod šamponiranja i jednom kod safunjanja ...

03-11-2008 at 20:25 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

et´..poènem lijepo dan, kad neko na vrata..dobar dan kono..jah..jah..jah..i šta hoæeš sad..jah..dobro..ma, mrš u pm..zatvorim..uzmi novèanik, zaèešljaj tu slamu na glavi i napolje..izaðem, kad trofrtalj djevojka æe meni..jah..slušam je..jah..pa, šta da ti kažem..jah..ma, što ja slušam tuðe zajebancije..razguli, cura, idi materi se žali..kæi se neš´ krevelji, leti ´vam, leti tam´..kad pod auto ne podleti...aaa u 3pm..gdje æeš..haj´ na klupu da sjedem ko sav normalan nedeljni narod..gledam..svi neš´ ko ovce..blehnu, neko mekne i nastavi..il´ je do mene il´..odem na onu Banju..ko fol da malo glumim yugija il´ Lidu..baterije prazne..eeee..hebo te onaj ko te nije provjerio..guram aparat u futrolu i tek onda skontam da ga utjerujem sebi u imaginarni džep..oooj hljebe..
haj´ dijete kuæi, bolje da sam se držala prvobitnog plana o pranju auta..da obradujem svoju ljubav
eto, sad sam malo bolje

15-03-2009 at 19:59 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

citat:
hurija wrote:
et´..poènem lijepo dan, kad neko na vrata..dobar dan kono..jah..jah..jah..i šta hoæeš sad..jah..dobro..ma, mrš u pm..zatvorim..uzmi novèanik, zaèešljaj tu slamu na glavi i napolje..izaðem, kad trofrtalj djevojka æe meni..jah..slušam je..jah..pa, šta da ti kažem..jah..ma, što ja slušam tuðe zajebancije..razguli, cura, idi materi se žali..kæi se neš´ krevelji, leti ´vam, leti tam´..kad pod auto ne podleti...aaa u 3pm..gdje æeš..haj´ na klupu da sjedem ko sav normalan nedeljni narod..gledam..svi neš´ ko ovce..blehnu, neko mekne i nastavi..il´ je do mene il´..odem na onu Banju..ko fol da malo glumim yugija il´ Lidu..baterije prazne..eeee..hebo te onaj ko te nije provjerio..guram aparat u futrolu i tek onda skontam da ga utjerujem sebi u imaginarni džep..oooj hljebe..
haj´ dijete kuæi, bolje da sam se držala prvobitnog plana o pranju auta..da obradujem svoju ljubav
eto, sad sam malo bolje





a ja tako organizujem lijepo dan i krenem malo djecu odvest do Banje...i kazem u mene mi onoj teti sto je samnom , samo meso u vodu , a gerslo da se kuha na laganoj vatri u medjuvremenu eto mene , da to pripremim...ja dosla , meso se kuha uveliko , a gerslo kiseli u vodi ojj hljebe i boze a sve kuka kako je dosadno i ne dam joj nista da radi

[Edited by andjela on 15-03-2009 at 22:27 GMT]
15-03-2009 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
hurija wrote:
et´..poènem lijepo dan, kad neko na vrata..dobar dan kono..jah..jah..jah..i šta hoæeš sad..jah..dobro..ma, mrš u pm..zatvorim..uzmi novèanik, zaèešljaj tu slamu na glavi i napolje..izaðem, kad trofrtalj djevojka æe meni..jah..slušam je..jah..pa, šta da ti kažem..jah..ma, što ja slušam tuðe zajebancije..razguli, cura, idi materi se žali..kæi se neš´ krevelji, leti ´vam, leti tam´..kad pod auto ne podleti...aaa u 3pm..gdje æeš..haj´ na klupu da sjedem ko sav normalan nedeljni narod..gledam..svi neš´ ko ovce..blehnu, neko mekne i nastavi..il´ je do mene il´..odem na onu Banju..ko fol da malo glumim yugija il´ Lidu..baterije prazne..eeee..hebo te onaj ko te nije provjerio..guram aparat u futrolu i tek onda skontam da ga utjerujem sebi u imaginarni džep..oooj hljebe..
haj´ dijete kuæi, bolje da sam se držala prvobitnog plana o pranju auta..da obradujem svoju ljubav
eto, sad sam malo bolje



jesi blesava , sto jest-jest ...
a to za aparat i baterije... GOD EXIST!
16-03-2009 at 00:25 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

Ma jebeš mene. Trebo sam ja njemu fino, na samom poèetku reæ "Halo, bolan, glumac: ma materi ba idi glumit."

17-03-2009 at 09:23 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
besmir wrote:
Ma jebeš mene. Trebo sam ja njemu fino, na samom poèetku reæ "Halo, bolan, glumac: ma materi ba idi glumit."

materi i ono petero sestero brace i sestara sto imas Jel se to nije znao ponasat  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
17-03-2009 at 09:26 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

citat:
Denci wrote:

materi i ono petero sestero brace i sestara sto imas :lol Jel se to nije znao ponasat ;hmm


Ma ovaj je jedinac, JA imam petero braæe i sestara :lol Joj kako ga se sjetim, šuhva me neka spopadne, sve kontam nešto æe se veliko desit.

Eh, stvari koje prešutimo... uvijek se vrate da nam stoje u grlu...
17-03-2009 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

onda mora da je usvojenSamo ti njemu reci sve sto ti je na srcu,olaksaj sebi a on nek ima traume do kraja zivota  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
17-03-2009 at 09:35 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: JADAONICA

citat:
Denci wrote:
onda mora da je usvojen:lolSamo ti njemu reci sve sto ti je na srcu,olaksaj sebi a on nek ima traume do kraja zivota :lol


Ma biži sreæa pa mi ukradoše telefon, jer ako ga nazovem opet æu se zaljubit u nj :lol :lol :lol
17-03-2009 at 09:39 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

primjer 1.
ja: Dobar dan..
ona: nema odgovora (u mojoj mahali i krava mukne kad se ulazi u štalu)
ja: potrebna mi je infor..
ona: bezglasno drskim pokretom mi pruža obrazac, ne saèekavši da makar završim rijeè "informacija"
ja: A zašto je ovo?
ona: pa, vidiš da moraš BONA popunit´ to..
ja: Gospoðo, ja sam opunomoæenik...
ona: ŠTA BA? Samo lièno..
ja: Gospoðo, može li elektronskim putem..
ona: ponovo bezglasno, ali sada sa upuæenim beskrajno glupim i tupim pogledom me odmjeri i kaže: NE ZNAM O ÈEMU PRIÈATE ......
Ostatak ne bih pisala....


primjer 2.
ja: Dobar dan, radi li neko na ovom šelteru (na kojem piše vrsta transakcije)
ona br1. radi, idite na onaj šalter
ja: uredno èekam iza diskrecione linije, saèekam red i na kraju kažem šta želim
ona br2.: a šta vi hoæete?
ja: ponovim šta želim.
ona br2.: idite na šalter do mene
ja: uredno ponovim postupak kao na prethodnim šalterima
ona br3.: i što ste vi sad došli na ovaj šalter´
ja: poslala me vaša koleginica


ona br3. i ona br 2. se u nastavku SVAÐAJU zašto se nije "stranka odradila" na šalteru kod ona br1.


ona br2.: gospoðo, trenutno nismo u moguænosti da vam pomognemo jer imamo posla (mislim se, pa nisam došla po kg luka i krompira, nego u banku gdje, valjda, svi dolaze zbog nekog TAÈNO odreðenog posla)..hajte vi (poslovna komunikacija je za 5+) saèekajte makar jedno 20-tak minuta, pa æemo onda..il´ ja il´ neko ko bude im´o vremena

ja: hvala, nema potrebe, doviðenja (u sebi- dabogda vam slovenac uzeo i to malo što vam je ostalo)


Da ne reklamiram ostale banke, ali u drugoj je obavljeno bez puno srkleta, sve za 5 (doslovno) minuta...i nije me niko "odraðiv´o k´o stranku"
putuj Evropo

13-05-2009 at 16:53 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice