Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Moj ljubimac

Joj, meden je! :2h :2h :2h A kako se zove? Koje je on fele?

08-04-2006 at 23:51 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Moj ljubimac

Pa on je golden retriever! :2h :2h :2h :2h Jaaooooooooo! Pa najljepsi pas na svijetu! :2h :2h :2h :2h Lili, jesul oni teski za drzat? Ja sam konto sebi uzet ili Goldena ili macku!

08-04-2006 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
lili
Nivo: Forumski vuk
brizna
Registriran(a): 03-03-2006
Lokacija: germany
Odgovori: 469
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Amadeus je , ali ima mnogoooo tuznu facu. Presladak je.
Predpostavljam da mu usi moras podici i povezati dok jede ili pije vodu.
Jedan Amadeusu od Lucky-a i mene.

08-04-2006 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
lili
Nivo: Forumski vuk
brizna
Registriran(a): 03-03-2006
Lokacija: germany
Odgovori: 469
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Moj Lucky je Zlatni retriver, star skoro 7 godina (14 jula). Rodjen je u Sydney-u i pravi je Australijanac.

08-04-2006 at 23:57 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Moj ljubimac

citat:
lili wrote:
Moj Lucky je Zlatni retriver, star skoro 7 godina (14 jula). Rodjen je u Sydney-u i pravi je Australijanac.


Pa rak u horoskopu kao i ja! :2h :2h :2h :2h Kad krenes na godisnji slobodno ga kod mene ostavi :2h :2h :2h On mi je med medeni, skroz sam se u njega zaljubio! :2h :2h :2h
08-04-2006 at 23:59 | Ukljuèi u odgovor
Amelina
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2001
Odgovori: 78
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

E jeste obadvoje simpa ono skroz. I on se srce moje isto kao da smije. Izgleda je to mamin maneken, vidi kako se voli slikati. A ono moje mjezimce cim vidi kameru ide ispod kreveta da se sakrije, samo ga mogu uganjati dok spava.


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Novi Forum 


When you lose, don't lose the lesson!
09-04-2006 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
lili
Nivo: Forumski vuk
brizna
Registriran(a): 03-03-2006
Lokacija: germany
Odgovori: 469
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Neznam gdje si u Evropi ili preko okeana?
Mi smo se iz Sydney-a preselili prije 4 godine u Minhen.
Imat cu to na umu, ako zatreba i ako si u Evropi.
Cini mi se da ti imas macu, a moj Lucky obozava macke, ma voli sve zivotinje.
Imali smo zeku prije nego smo kupili cuku i kad je dosao Lucky, zec je bio jako ljubomoran. Cuku je zajahivao i pokusavao da se pari a moj Lucky lezi i gleda. na kraju je napadao cuku i grizao te je cesto cuki krv isla iz jezika, jer ga bandit zeko ugrize za jezik.
Na kraju smo zeku morali pokloniti drugoj porodici.
Zeko je bio preljep. Imao je dlaku kao Lucky a klempave i duge usi kao Amadeus. Bio je cudan zec. Nije volio da nam gosti dodju u kucu i tad bi u svom kavezu, koji je imao svoju sobicu, u toj sobici udarao zadnjim nogama od stranice kaveza, da je sve odzvanjalo. Cim gosti odu on bi se smirio. Preko dana smo ga pustali po kuci i spavao bi na fotelji ali nam je u trku gricka sve zivo. Sve nam je bilo u rupicama a kablovi su mu bili posebna poslastica.
Poslije smo mu napravili u vrtu ogradjeni prostor da ne gnjavi cuku a on je onda poceo kopati tunele i prolazio komsijama u dvoriste. Na kraju smo ga teska srca poklonili. Dugo smo birali porodicu koja bi bila pogodna. Otisao je kod divnih ljudi gdje je sam i zacudo nije agresivan niti kopa rupe.
Imam i njegove slike samo dok ih nadjem, pa cu ih postirati.

09-04-2006 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
Sevdalija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-01-2004
Lokacija: Zabokrecina
Odgovori: 2457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Cuke su vam za 10.


09-04-2006 at 00:57 | Ukljuèi u odgovor
lili
Nivo: Forumski vuk
brizna
Registriran(a): 03-03-2006
Lokacija: germany
Odgovori: 469
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moj ljubimac

Zlatni retriveri su predivni psi. Imala sam dalmatinere pa kokera i sada ovog dobricu retrivera.
Veoma su pametni i s njim se ne treba puno raditi. Na slici kad je imao 3 mjeseca, bio je kod mene 15 dana. Kupila sam ga sa 2,5 mjeseca i za 15 dana on je naucio da treba napolju da obavlja svoje potrebe.
Nikad nista nije izgrizao, nikad nikakvu stetu napravio. Ne mogu tvrditi da su svi tako dobri, jednostavno moj je mozda izuzetak.
Sto se tice odrzavanja nije tesko ako volis zivotinje. Dlake opadaju posebno u periodu linjanja. Treba ga cetkati svaki dan da bi sto manje dlaka bilo po kuci.
ova rasa u vecini slucajeva ima jako osjetljiv stomak. naskodi im kad jedu jacu hranu (meso, kosti, iznutrice). Moj je taj i jede Eukanubu u granulama. Osjetljivi su na kukove pa se mora paziti da ne idu stepenicama dok su mali, da ne dodje do iscasenja. Moras znati iz kojeg legla ga uzimas da mu neko od roditelja nema iscasenja jer to moze biti nasljedno.
Puno vole vodu i samo bi se kupali i plivali.
Moj na moru ne izlazi iz vode po cijeli dan. On je glavna atrakcija djece na plazi. S njima se kupa do besvjesti. Inace je podebeo i trebao bi smrsati bar 3-4 kg ali on to slisti kad ode na more. Tamo pliva i ne mari za jelo pa ga ne stavljam na djetu jer ce uskoro visak spasti. Inace je miran i uglavnom spava po cijeli dan s periodima mazenja s nama. Razumije sve, samo sto ne progovori.Obozava djecu i ljude i prilazi svima da bi ga mazili. nezna se ljutiti niti se zna braniti. napadaju ga psi od najmanjeg do najveceg i uglavnom fasuje ugriz i dodje meni te cvili a nece i nezna da uzvrati.
Jednom rijecju predivni psi za porodicu i djecu.

09-04-2006 at 00:58 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Moj ljubimac

Bona Lili, to je taj zec haman bio ljubomoran! Bozjeg davanja! Ko cojk! De bogati postavi sliku, bas me zanima kako izgleda. Sta li se to desavalo kod njega u glavi!

Ja sam ti trenutno u Hagu, u Holandiji. Kad god hoces, slobodno ga dovedi zeno da ti ga cuvam, ja sam zaljubljen u njega! Potpuno si u pravu za macu. Moj momak je meni prije par godina kupio macu, Kleo se zvao. Kleo je perzijaner koji je, ja mislim, mislio da je zapravo ker! Sav je bio hiperaktivan i stalno nas je zapravo ujedao. On je po meni skako ko tigric mali! Da je Kleo jedan dan poceo da laje, ja se uopste ne bi iznenadio. Meni je takva maca u tom periodu mog zivota sasvim odgovarala. Bio mi je skroz mio i drag i nije zaista bilo nista sto mu nisam dopustao da radi. Jedva sam ja njega drzo pod svojom kontrolom. Shadi ga je meni kupio dok smo bili u Parizu, a zatim smo se, djuture sa njim, preselili u Bejrut. Doslo je vrijeme da sam se ja morao vracat nazad u Ameriku, Shadi u Pariz, pa je pitanje onda bilo sta da uradimo sa Klea. Meni, draga Lili, nije bilo nista tako traumaticno u zivotu! Vidim ja i po tebi kad kazes "jedva smo nasli porodicu" da si se i ti tako osjecala kad si morala da das svog zeca. On meni sve govori "Ma samo ga daj vise nekome," a ja kad ga tad nisam puko necu nikad meni se cini! Cuj "samo ga daj" a ja vam suze ronim, ma nije suze bona hoce srce da mi prestane zeno ko da mi je dijete moje. Mamicu mu j***m kad se samo sjetim "Samo ga daj!" Ccccccccccc... Uglavnom, ja sam ti odrzavo intervjue sa ljudima isto ko da cu kome dat svoje dijete. Na kraju smo ga dali Shadijevom prijatelju koji ima fabriku zahoda. I jos uvijek je sa njima i mislim da je sretan. Nisam ga vidio vise od godinu dana i strasno mi nedostaje... jos jest mi nesto sad tesko... j***m ti Klea...

09-04-2006 at 01:07 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice