Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

S Makedonijom svako malo igramo prijateljske, sreca pa nismo nikad zajedno u grupi za kvalifikacije (isti smo rang tj cetvrta grupa po jacini, pa i ne mozemo), slabo bie se naigrali prijateljskih...
Hajd daj sta das, mozda odigramo nerijeseno...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
05-02-2008 at 21:46 | Ukljuèi u odgovor
Elvir
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-01-2008
Lokacija: Njemacka
Odgovori: 50
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
mosnik wrote:
S Makedonijom svako malo igramo prijateljske, sreca pa nismo nikad zajedno u grupi za kvalifikacije (isti smo rang tj cetvrta grupa po jacini, pa i ne mozemo), slabo bie se naigrali prijateljskih...
Hajd daj sta das, mozda odigramo nerijeseno...



Ako Kodro bude imao sve igrace zdrave na raspolaganju, nevjerujem da ce biti nerjeseno...

[Edited by Elvir on 07-02-2008 at 13:14 GMT] 


Tako je lijepo a tako tesko biti dobar covjek...
07-02-2008 at 12:39 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Idemo kod Salihamidžiæa i Barbareza
Meho Kodro i Elvir Boliæ, selektor i menadžer reprezentacije, kreæu na radnu turneju. Najprije æe u Italiju, potom u Njemaèku. Glavna zadaæa èelnog dvojca iz reprezentacije jesu razgovori sa bh. reprezentativcima. Boliæ i Kodro æe pokušati nagovoriti Hasana Salihamidžiæa i Sergeja Barbareza na povratak u nacionalni tim.

- Razgovarao sam u više navrata sa Salihamidžiæem oko njegovog statusa. Male su šanse da se vrati, ali je Braco zadužio reprezentaciju. Zaslužio je korektan razgovor koji smo ranije obeæali. Dolazak u Italiju iskoristit æemo da pogledamo Zlatana Muslimoviæa - referira Boliæ.

Ništa manje nije važan boravak u Njemaèkoj.

- Planirali smo u petak gledati Hofenhajm, gdje igraju Salihoviæ i Ibiševiæ. Pogledat æemo Bajer i Šalke. Razgovarat æemo sa svima, sa Barbarezom, Misimoviæem, Bajramoviæem... Znam za Sergejovu odluku, ali nam je stalo da svi budemo uz reprezentaciju. Želja nam je da oni koji su spremni i koji zbog povrede ne budu u formi, doðu na naredno okupljanje kada doèekujemo Makedoniju u Zenici.

Na kraju je Boliæ zamolio da za podršku ka zajednièkom cilju.

- Kodru je zaboljelo što ga se gura u ring sa Baždareviæem. Oni su prijatelji. Kodro ne voli publicitet, još manje da se verbalno sa nekim obraèunava. Znam da nam je zajednièki cilj uspjeh reprezentacije, sada nam je podrška najpotrebnija. Do sada smo imalu super korektnu saradnju, nadam se da æe takva biti ubuduæe - izjavio je za "San" Elvir Boliæ.

san.ba

21-02-2008 at 09:20 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Neka mi Baždareviæ ne nudi igraèe preko novina!
Selektor nogometne reprezentacije javio nam se iz San Sebastiana, sa svoje kuæne adrese. Profesionalna mu je u Sarajevu, u NSBiH, sa kojim bi narednih dana trebao potpisati ugovor. Na prvo pitanje ´´šta ima novo´´, Meho Kodro je odgovorio:

- Ništa posebno, pravim neke kombinacije za ono što oèekuje reprezentaciju u ovoj godini. Prva naredna akcija je Makedonija.

Zašto su otpali Zlatan i Zvjezdan?

Pokušao sam selektora ´´navuæi na tanak led´´: kakve kombinacije selektore?

- Da ti nebih rekao - kroz smijeh je kazao Kodro, a onda nastavio ozbiljnijim tonom - Malo sam zabrinut zbog povreda Zvjezdana Misimoviæa i Zlatana Bajramoviæa. Razgovarao sam s njima. Zvjezdan je bolje, on æe biti spreman za dvije sedmice, nije upitan za utakmicu sa Makedonijom. Meðutim, Bajramoviæ nikako ne trenira, boli ga palac na nozi. Mislim da neæe biti spreman za 26 mart. Bojim se da æe operacija biti neizbježna, a to bi ga duži period odvojilo od terena. No, šta da se radi. Rekao sam mu da je najbitnije da se oporavi i dobro spremi. Mnogo nam je bitniji na jesen kada poènu kvalifikacije.

Pjaniæ je voða

Selektor je prošle sedmice pohodio Francusku. U Bordou je na licu mjesta vidio Miralema Pjaniæa. Potez za svaku pohvalu. Uostalom to je Kodrin posao; konaèno je jedan selektor otišao da se lièno uvjeri u kvalitete mladog asa. Kakvi su dojmovi?

- Utakmica je bila teška. Bordo je dobio 3:0. Vidio sam puno pozitivnih stvari. Pjaniæ je veæ zreo igraè, može se kazati da ima lidersku ulogu u ekipi. Trener mu daje sve ovlasti: izvodi prekide, organizuje napade, od njega sve kreæe, što je svakako sjajna stvar uzimajuæi u obzir da igra svoju prvu seniorsku sezonu, a uz to, igra u francuskom prvenstvu... Ukratko, sve je u njegovim rukama! Èak nije igrao na pravoj poziciji, on je bio nešto povuèeniji.

Da li æete ga pozvati za duel s Makedonijom?

- Dobro, ne mogu još govoriti o tome, ali je važno da sam ga vidio i da znam šta može. O tome æemo naknadno.

Pitao sam ga za Adnana Mravca iz austrijskog Matersburga. Kodro je bio suzdržan.

- Imam spisak zanimljivih igraèa koji igraju u inostranstvu. Naravno, nemožemo gledati deset igraèa odjednom. Znam za Mravca i sigurno æemo ga pogledati.

Proziva Mešu

Onda je selektor, neoèekivano okrznuo bivšeg saigraèa iz reprezentacije. Prigovorio što "neki nude igraèe preko novina´´. Meša Baždareviæ je na ovim stranicama sugerisao selektoru da pod okrilje državnog tima zove Miralema Pjaniæa i Emru Tahiroviæa golgetera Ciriha.

- Mislim da nije korektno da mi Baždareviæ preko novinari nudi igraèe. Razumijem da svako želi iznijeti svoje mišljenje, potpuno mi je jasno i da je reprezentacija interesantna igraèima, što je dobro. Meðutim, valjda ja najbolje znam i, na koncu, odgovarat æu za rezultat. Tako da bih želio svima poruèiti da budu strpljivi. Ne može se preko noæi doæi u reprezentaciju, a svakako da ja znam najbolji naèin - to je igrama na terenu. Nikako prièama za novine. Sam æu gledati potencijalne kandidate.

O akciji Japan nije želio puno govoriti.

- Vidjeli ste kako je bilo. To je sada prošlost. Sastavio sam reprezentaciju od onih igraèa koji su bili na raspolaganju. Mislim da u tom momentu više i nismo mogli.

Kodro æe u Sarajevo doæi poèetkom marta. Ugovor je na stolu, treba ga parafirati.

- Što se mene tièe neæe biti problema. Usuglasili smo se, ne optereæujem se mnogo time, ima puno posla, mnogo stvari koje treba završiti. Optimista sam i vjerujem da æe reprezentacija napraviti dobar rezultat - završio je Kodro.

Ne odustaje(m) od Sergeja

Uskoro æe Kodro na radnu turneju.

- Planirao sam posjetiti naše igraèe u Njemaèkoj i Italiji, zajedno sa svojim prvim saradnikom Boliæem. Gledaæemo neke meèeve u Njemaèkoj, razgovarat æemo sa Misimoviæem, Salihoviæem, Ibiševiæem, Bajramoviæem... Pokušat æu nagovoriti Barbareza da se vrati u tim - najavio je Kodro.

san

21-02-2008 at 09:32 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Salihamidžiæ još na èekanju
Meho Kodro, selektor fudbalske "A´ reprezentacije BiH, juèe nije mogao potvrditi da li æe Hasan Salihamidžiæ, prvotimac slavnog torinskog Juventusa, ponovo obuæi dres sa državnim grbom naše zemlje.

Kodro je zajedno sa Elvirom Boliæem, svojim prvim pomoænikom, razgovor s popularnim Bracom obavio u èetvrtak u Torinu.

"Bili smo sa Hasanom, ali nismo previše prièali o njegovom povratku u reprezentaciju. Interesovalo nas je njegovo razmišljanje o svemu što se dešavalo u reprezentaciji dok je igrao. Sa druge strane, prenijeli smo mu šta se trenutno dešava i naše planove u vezi sa državnim timom. Imajuæi u vidu da nema žurbe za njegovo konaèno izjašnjenje o povratku u èetvrtak na tome nismo ni insistirali", bio je "zakopèan do grla" Kodro.

Selektor nije želio "otkrivati" detalje razgovora, uz opasku da su "njegove stvari" zbog èega je napustio reprezentaciju i da bi to trebalo pitati Salihamidžiæa. Kodro nije bio konkretniji ni na pitanje da li su on i njegovi saradnici spremni "otkloniti" prepreke zbog kojih je Braco okonèao reprezentativnu karijeru:

"Vrijeme æe pokazati hoæemo li u tome uspjeti."

Tokom boravka u Italiji èlanovi našeg struènog štaba sastali su se i sa Zlatanom Muslimoviæem, prvotimcem Atalante.

"Pratili smo trening Atalante i nakon toga smo imali izuzetno pozitivan razgovor s Muslimoviæem. On je izrazio žaljenje što nema veæu minutažu, ali je to vjerovatno taktika trenera i tu ne može ništa promijeniti", naglasio je Kodro.

Selektor i njegov pomoænik sinoæ su pratili Vedada Ibiševiæa i Sejada Salihoviæa, koji su u dresu Hofenhajma ugostili Frajburg, a danas æe u Leverkuzenu pratiti meè Bajer – Šalke 04.

"U Leverkuzenu æe nas ´ugostiti´ Sergej Barbarez, a moguæe je da se sastanku prikljuèi još nekoliko naših igraèa koji nastupaju u Njemaèkoj. Zlatan Bajramoviæ vjerovatno neæe doæi jer æe još nekoliko dana provesti u bolnici, ali mi je u telefonskom razgovoru rekao da je operacija palca noge prošla dobro i da se uspješno oporavlja", zakljuèio je Kodro.

nezavisne

25-02-2008 at 12:50 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Boliæ: Želim ugovor, Dominkoviæ: Nema ugovora
Elvir Boliæ prvi saradnik selektora naše nogometne reprezentacije Mehe Kodre, neæe potpisati ugovor sa Savezom.

Iako je Boliæ probitno rekao da ga novac ne zanima, kasnije je izrazio želju da ima ugovor tek toliko da zna kako je i na papiru Kodrin saradnik. Meðutim, iz Nogometnog Saveza nisu zainteresirani da Boliæu ponude ugovor, a nekadašnji golgeter reprezentacije je zbog toga, najblaže reèeno, frustriran. Da li su u pitanju prve nesuglasice izmeðu struènog štaba reprezentacije i rukovedstva Nogometnog Saveza?!

Naime, Predsjedik Nogometnog Saveza Iljo Dominkoviæ nam je u telefonskom razgovoru kazao da Boliæ do daljnjeg neæe potpisivati nikakav ugovor i da je bivši napadaè reprezentacije upoznat sa razlozima.

- Boliæ neæe potpisati ugovor, on to i zna, tako smo se dogovorili. Ovo nije samo moja odluka, veæ su se s tim složili i gospoda Èolakoviæ i Èeko. Boliæ je upoznat s tim i on kao i selektor Kodro su se složili da Elvir neæe imati profesionalni ugovor – kazao je Dominkoviæ.

Elem, prema statutu Nogometnog saveza, pomoænici selektora nemaju profesionalne ugovore. Dominkoviæ tvrdi da je Boliæ prvobitno prihvatio da obavlja posao saradnika u struènom štabu bez ugovora. Boliæ smatra da je dosta stvari koje su nejasne.

- Nisu neke stvari jasne, zato što je tako opæenito u Savezu. Obavio sam razgovor... Nije puno stvari riješeno. Prvo mislim da Meho (selektor Kodro op.aut.) potpisati ugovor, ali mislim da tu neæe biti problema, i da æe ga uskoro potpisati. Što se tièe mene i ostalih saradnika, ima tu nekih problema koji bi se trebali riješiti - kazao je Boliæ

Trenutno su Meho Kodro i Elvir Boliæ u obilasku reprezentativaca po Njemaèkoj. Selektorov asistent je svjestan zbog èega neæe staviti paraf na ugovor.

- Pa, nema u statutu, nema u ovome, nema u onome, treba da se ide na Izvršni odbor... To su neka od obrazloženja èelnika Saveza. Ne želim zaista nikakvu platu, ali želim ugovor da sam tu... Ja radim, a ustvari... ono... – ostao je nedoreèen Elvir Boliæ, prvi saradnik Mehe Kodre.

- Elvir Boliæ je potpuno isto što i ostali pomoænici Mehe Kodre. Selektor je imao zahtjev u prvom razgovoru, ali i u svojoj aplikaciji da mu se dozvoli da izabere èetvoricu pomoænika, bez obrazlaganjašta koji pomoænik radi – kazao je generalni sekretar Nogometnog Saveza Munib Ušanoviæ.

On smatra da æe selektor potpisati ugovor prvom prilikom kada doðe u Sarajevo.

- Mi smo na na jednoj od prošlih sjednica Predsjedništva NSBiH utanaèili sve detalje tog ugovora i potpisujemo ga po Statutu. Mi smo veæ parafirali ugovor, poslali ga e-mailom Kodri, odnosno njegovom menadžeru, a to je njegov brat, mi svi znamo i nema tu šta da se krije. On je, prema svemu sudeæi, 99 posto èist. Mislim da æe Kodro kada doðe u Sarajevo i zvanièno potpisati ugovor na posebno uprilièenoj ceremoniji – Ušanoviæeve su rijeèi.

Pored Elvira Boliæa, nepoznanica je i status dvojice trenera Borèeta Sredojeviæa i Sedina Tanoviæa, kao i to ko æe biti pet èlan struènog štaba reprezentacije. Upitnik stoji i iznad imena Ivice Barbariæa koji bi trebao biti koordinator A i mlade reprezentacije. Barbariæ je u nekim medijskim istupima izrazio svoje nezadovoljstvo zbog toga što æe biti administrativac, a ne neko ko æe raditi u struci.

- Što se tièe njega (Barbariæa op.aut.), on je nominiran, ali nije izabran, nije još donesena odluka, dakle nije izabran za koordinatora za A i U-21 selekciju, s obzirom na to da je mjesto direktora ukinuto. Sa Barbariæem sam obavio jedan korektan razgovor, dao sam mu opis posla. To je ustvari ono što ima Josip Katalinski sa reprezentacijama U-15 i U-17 i Denijal Piriæ sa U-19 selekcijom. To bi trebao biti Barbariæ! Dakle, isti kontingent poslova koji su vezani za taj dio, administrativni, jer se radi o èlanu administracije, znaèi on je dio generalnog sekretarijata, dakle zaposlen radnik – kazao je Ušanoviæ.


sportin

28-02-2008 at 12:01 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Englez s Jamajke želi nastupati za BiH

Nathan Ellington, prvotimac engleskog Watforda rado bi zaigrao za Bosnu i Hercegovinu, domovinu svoje supruge.


Nathan Ellington, Englez, rodom s Jamajke, oženjen Bosankom, prvotimac je engleskog drugoligaša Watforda. Inaèe, Ellington je igraè težak oko 5 milijuna funti, a u sezoni 2004./2005. postigao je 24 gola za Wigan.

Ekipa Federalne televizije, na èelu s Bahom Topalbeèireviæem posjetila je ovog tamnoputog napadaèa i otkrila kako on svim srcem želi nastupiti za BiH, koju smatra svojom drugom domovinom. Inaèe Ellington je ove sezone u 15 susreta zabio 6 golova.

O njemu možemo reæi da je visok 178 cm, da ima 26 godina, dešnjak, te da je engleski državljanin. Navijaèi ga odmilja zovu Duke (Vojvoda).

Iako visok samo 178 cm daje èesto golove glavom. U karijeri je od poznatijih klubova nastupao za Bristol Roverse, West Bromwich Albion, Wigan Athletic, te sadašnji FC Watford. Ukoliko bi ga izbornik Meho Kodro pozvao za A tim, on bi automatski postao naš najskuplji igraè, vrijednosti oko 15 milijuna maraka.

Volim Bosnu i Hercegovinu. Sa suprugom sam prošlo ljeto bio u BiH. Obišli smo Sarajevo i Tuzlu. Oduševljen sam ljepotama koje BiH ima. Upoznao sam mnogo sjajnih ljudi i zaista uživao tokom boravka. Supruga je predložila da bi bilo dobro da igram za reprezentaciju BiH. Odluèio sam je poslušati. Želim igrati za BiH i nadam se da æu ubrzo dobiti priliku, rekao je Elington u telefonskom razgovoru, a prenosi portal Reprezentacija.net

Još nije imao nikakav kontakt sa nekim od predstavnika Nogometnog saveza BiH, a kako je kazao, nada se da æe to biti u najskorijem roku.

Nadam se da æu ubrzo uspostaviti kontakt s èelnicima Saveza. BiH je moja opcija i to ne iz nekog interesa. Jednostavno želim igrati i pomoæi reprezentaciji da postiže što bolje rezultate.

Kako bi dobio priliku da zaigra za našu reprezentaciju, Elington prvo mora dobiti bh. državljanstvo.

Supruga se ovih dana raspituje šta mi treba da bih postao državljanin BiH. Èim dobijem potrebne dokumente, prijavit æu se za upis u državljanstvo.

Tijekom boravka u BiH Elington je gledao jednu utakmicu reprezentacije BiH.

Dok sam bio u Tuzli, na televiziji smo gledali meè sa Maltom. BiH je prije pobijedila Tursku i meè sa Maltom je bio psihološki jako težak, ali je ekipa odigrala dobro i pobijedila.

Usporedbe radi, on bi ove sezone uz Edina Džeku bio BH reprezentativac s najviše postignutih golova i to ne zaboravimo, postignutih na Otoku. Sigurno je da æe Meho Kodro provjeriti o kakvom se igraèu ovdje radi i ima li ovaj igraè kvaliteta za našu reprezentaciju, ali po do sada viðenom, Nathan Ellington sasvim zaslužuje poziv.
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
11-03-2008 at 14:15 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Sretno veceras
Ide li ko u Zenicu?

26-03-2008 at 11:19 | Ukljuèi u odgovor
List
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 23-06-2007
Odgovori: 13
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH


Bosna i Hercegovina - Makedonija 2:2


Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je u prijateljskoj utakmici u srijedu u Zenici odigrala neriješeno s Makedonijom 2:2 (2:2). Strijelac oba gola za BiH bio je Damjanoviæ (7., 19.), dok je pogotke za Makedoniju postigao Maznov (41., 45.).

Nogometaši BiH ni u drugom meèu pod vodstvom selektora Mehe Kodre nisu uspjeli doæi do pobjede. Mada su veæi dio susreta igrali bolje i imali prednost od dva gola reprezentativci BiH su poèetnièkim greškama u odbrani dopustili Makedoncima da neporaženi napuste Zenicu.

Prvih dvadeset minuta igre u potpunosti je pripao bh. igraèima, koji su u 17. minuti golom Damjanoviæa došli u vodstvo od 1:0. Dvije minute kasnije Damjanoviæ je iskoristio ubacivanje Vladaviæa i s pet metara drugi put zatresao mrežu gostujuæe reprezentacije.

Nakon vodstva od 2:0 nogometaši BiH prepustili su sredinu terena Makedoncima koji su do kraja poluvremena došli do poravnanja. Maznov je u 41. minuti nakon kornera Pandeva udarcem glavom zatresao mrežu za 2:1, a isti igraè je èetiri minute kasnije iskoristio Hasagiæevu grešku i postavio konaèan rezultat utakmice.

Drugo poluvrijeme proteklo je u igri na sredini terena bez mnogo prilika za gol. U finišu je Džeko imao šansu da osigura pobjedu selekciji BiH, ali je sa desetak metara šutirao pored gola.  


Tuzla - 15 maj 1992

BH vijesti

SHIPS, VESSELS, BOATS, YACHT, SUBMARINES

27-03-2008 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

DOSLO VRJEME DA NIKO NECE DA IGRA SA NAMA,LUXEMBURG JAKE MI UTAKMICE ZA UIGRAVANJE,UVJEK POSTOJE NASI KLUBOVI KOJI SU SIGURNO JACI OD LUXEMBURGA

Tražimo protivnika za maj
(Datum: 17.04.2008. 16:41)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine još nema protivnika za...
dva UEFA-ina termina za prijateljske utakmice u maju. Vremena je sve manje, a prvi èovjek bh. fudbala Iljo Dominkoviæ tvrdi da traju užurbane aktivnosti na rješavanju ovog problema.

- Istina, nema još potvrde. Pregovaramo s Luksemburgom, Slovaèkom, Izraelom i Crnom Gorom, ali nismo ništa zvanièno dogovorili. Nadamo se da æemo uspjeti ostvariti želje selektora Kodre i pronaæi protivnike za oba majska termina - kazao je predsjednik Fudbalskog saveza BiH za Dnevniavaz
 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
18-04-2008 at 02:55 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice