Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Zmaj wrote:

Idi malo prosetaj do politike , vidi imal nas , pa se vrati po cvoku


Abu de brisi ovog udbasa sa sporta


p.s.

sinoc da tuci ne dadose go dali bi ga kurdi sami sebi

[Edited by Zmaj on 22-11-2007 at 08:23 GMT]


Popusi ga.

Nego evo u SB stoji da su svi reprezentativci koji su napustili ekipu potpisali da ce se vratiti ako smijene Pasalica a to bi se trebalo desiti sada sljedeceg mjeseca. Nadajmo se da ima sto od toga.
22-11-2007 at 21:29 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Abulafija wrote:



Zasto??



Sinoc me je uhvatio neki bijes nakon poraza. Igrali smo bolje od Turaka ali se vidjelo na igracima da ipak nema nikakve motivacije i kao da ih je netko natjerao da igraju. Razumijem igrace i razljutilo me je sve generalno, i nogomet i politika u BiH. Nije mi bilo toliko krivo sto smo sinoc izgubili, jer iovako nismo imali nikakvih sansi pa gledajuci na nasu igru tijekom cijele kvalifikacije bi bilo neposteno od nas da smo Turcima uprskali sansu. Ali, gubili smo najlakse tekme (kod kuce) sto jednostavno boli, jer imamo dobre igrace i potencijal da se kvalifikujemo, ali od toga nema nista dok drzava ne radi. Posto sam imao utjecaj da je to repka drzave koja ne postoji, zato sam napisao to sto citiras.

[Edited by Neidhardt on 22-11-2007 at 21:39 GMT]
22-11-2007 at 21:38 | Ukljuèi u odgovor
casualTZ
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 16-01-2007
Lokacija: HERE and there
Odgovori: 165
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Neidhardt wrote:


Sinoc me je uhvatio neki bijes nakon poraza. Igrali smo bolje od Turaka ali se vidjelo na igracima da ipak nema nikakve motivacije i kao da ih je netko natjerao da igraju. Razumijem igrace i razljutilo me je sve generalno, i nogomet i politika u BiH. Nije mi bilo toliko krivo sto smo sinoc izgubili, jer iovako nismo imali nikakvih sansi pa gledajuci na nasu igru tijekom cijele kvalifikacije bi bilo neposteno od nas da smo Turcima uprskali sansu. Ali, gubili smo najlakse tekme (kod kuce) sto jednostavno boli, jer imamo dobre igrace i potencijal da se kvalifikujemo, ali od toga nema nista dok drzava ne radi. Posto sam imao utjecaj da je to repka drzave koja ne postoji, zato sam napisao to sto citiras.

[Edited by Neidhardt on 22-11-2007 at 21:39 GMT]

Pa ako imalo volis fudbal, onda bi znao da rep Turske igra extra fudbal, i da je puno bolje da su oni prosli na Euro, nego oni invalidi iz Norveske, mislim za kvalitet samog takmicenja na Euru 2008.

 




22-11-2007 at 22:44 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
casualTZ wrote:

Pa ako imalo volis fudbal, onda bi znao da rep Turske igra extra fudbal, i da je puno bolje da su oni prosli na Euro, nego oni invalidi iz Norveske, mislim za kvalitet samog takmicenja na Euru 2008.




Igraju Turci dobar nogomet i tu nema sumnje. Bolji su od Norveske, ali ne od nas.
22-11-2007 at 23:21 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Zmaj i Neidhardt, ako budete nastavili vrijedjati jedan drugog izbrisat cu vam postove obojici. Tek toliko da znate.

Sto se tice reprezentacije, imali smo dobar tim, i najlaksu kvalifikacisku grupu do sad. Nazalost sve negativno sto se desava u drzavi, ocrtalo se na fudbal, i zato smo tu gdje jesmo.
Iskreno mislim da se nista nece promijeniti smjenom pasalica, jer pasalic je samo dio tala. CITAV fudbalski savez u drzavi je korumpiran, i funkcionise po sistemu, ja tebi- ti meni. Izvrsni odbor cine ljudi koji ni po cemu nisu bolji od sadasnjeg predsjednistva saveza, a neko od njih ce doci na mjesto onih koji eventualno budu smijenjeni. Trebalo bi, po meni Ukinuti FNSBiH pa ga osnovati ponovo, i postaviti uslove, ko moze biti u tom savezu, znaci SPORTSKI radnici, SPORTSKI novinari (samo da ne budu ko Pasalic ), zvucnija imena naseg fudbala (oni koji su zainteresovani, i koji mogu od obaveza). Sve dok se to ne desi (a nece se desiti nikad) mi cemo imati tim koji ce nas znati obradovati pobjedom nad puno vecim reprezentacijama od nase, ali i tim kojeg ce trecerazredni timovi koristiti za nabijanje gol razlike. Reprezentaciju na koju necemo moci racunati kao na ozbiljan i stabilan tim, reprezentaciju kroz koju ce prolaziti tatini sinovi na putu ka nekom od osrednjih istocnoevropskih klubova, i reprezentaciju koja se nece plasirati na evropsko/svjetsko prvenstvo. Mozda je i dobro sto se nisu plasirali, jer ko bi u to slucaju mogao bilo sta progovoriti nedodirljivim iz vrha.

23-11-2007 at 09:13 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Abulafija wrote:
Zmaj i Neidhardt, ako budete nastavili vrijedjati jedan drugog izbrisat cu vam postove obojici. Tek toliko da znate.

Sto se tice reprezentacije, imali smo dobar tim, i najlaksu kvalifikacisku grupu do sad. Nazalost sve negativno sto se desava u drzavi, ocrtalo se na fudbal, i zato smo tu gdje jesmo.
Iskreno mislim da se nista nece promijeniti smjenom pasalica, jer pasalic je samo dio tala. CITAV fudbalski savez u drzavi je korumpiran, i funkcionise po sistemu, ja tebi- ti meni. Izvrsni odbor cine ljudi koji ni po cemu nisu bolji od sadasnjeg predsjednistva saveza, a neko od njih ce doci na mjesto onih koji eventualno budu smijenjeni. Trebalo bi, po meni Ukinuti FNSBiH pa ga osnovati ponovo, i postaviti uslove, ko moze biti u tom savezu, znaci SPORTSKI radnici, SPORTSKI novinari (samo da ne budu ko Pasalic ), zvucnija imena naseg fudbala (oni koji su zainteresovani, i koji mogu od obaveza). Sve dok se to ne desi (a nece se desiti nikad) mi cemo imati tim koji ce nas znati obradovati pobjedom nad puno vecim reprezentacijama od nase, ali i tim kojeg ce trecerazredni timovi koristiti za nabijanje gol razlike. Reprezentaciju na koju necemo moci racunati kao na ozbiljan i stabilan tim, reprezentaciju kroz koju ce prolaziti tatini sinovi na putu ka nekom od osrednjih istocnoevropskih klubova, i reprezentaciju koja se nece plasirati na evropsko/svjetsko prvenstvo. Mozda je i dobro sto se nisu plasirali, jer ko bi u to slucaju mogao bilo sta progovoriti nedodirljivim iz vrha.



Bit ce cistki u citavom predsjednistvu i ja sam samo naveo Pasalica cije je ime sinonim za svu tu korumpiranu elitu. Vazno je da se igraci vrate.
23-11-2007 at 11:20 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Neidhardt wrote:


Bit ce cistki u citavom predsjednistvu i ja sam samo naveo Pasalica cije je ime sinonim za svu tu korumpiranu elitu. Vazno je da se igraci vrate.



Ja ne mislim da je vazno da se igraci vrate, na nacin da se eventualnim ostavkama Pasalica i/ili Usanovica zamazu oci javnosti i stvori utisak da je sad sve u redu.
23-11-2007 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Ma Pasalic je najvece djubre i izbor svih ovoh problema. Uvezan je sa mafijaskim kvazi-menadzerima i uzimaju se ogromni novci za nastupe u timu u kojem bi trebalo da igraju najbolji.On je g***o najvece i smrad. Unazadio je bh fudbal svojim sranjima pa su nas svi presisali. Ufffff

23-11-2007 at 13:08 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Coa wrote:
Ma Pasalic je najvece djubre i izbor svih ovoh problema. Uvezan je sa mafijaskim kvazi-menadzerima i uzimaju se ogromni novci za nastupe u timu u kojem bi trebalo da igraju najbolji.On je g***o najvece i smrad. Unazadio je bh fudbal svojim sranjima pa su nas svi presisali. Ufffff



3 clana predsednistva, sekretar, 15 clanova odbora (Hamdija Abdic Tigar jedan od njih).
To je sve odzlaoca odgorematere
23-11-2007 at 15:26 | Ukljuèi u odgovor
Sevdalija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-01-2004
Lokacija: Zabokrecina
Odgovori: 2457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Zato i imamo klubove u PL BiH kao sto su Jedinstvo Bihac (Tigar)
Modrica Maksima (Jelic)
Orasje (Iljo Dominkovic)
Laktasi (Milorad),...

23-11-2007 at 22:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice